81 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 21 listopada 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 10 listopada 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 21 listopada 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 10 listopada 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 81 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Tomasz Jaxa Kwiatkowski 5G, 2019 – dynamiczna abstrakcja błękitna, niebieska, czarna, czerwona

1. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: 5G, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 3 800 zł

Jonasz Koperkiewicz Summer blur, 2021 – intensywna abstrakcja minimalistyczna, pomarańczowy, zielony, granatowy, czerwony

2. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Summer blur, 2021

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER BLUR J.Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Ilona Woźniak W przestrzeni czasu, 2023 – minimalistyczny pejzaż morski, łódka, dziecięcy obraz, czerwony pomarańczowy plaża

3. Ilona Woźniak

Tytuł: W przestrzeni czasu, 2023

Informacje: olej, płótno,60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Bartłomiej Załucki Furia, 2023 – retro obraz, tańcząca kobieta, czerwona suknia, pasy

4. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Furia, 2023

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI FURIA MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Sonia Stadnik Przystań, 2023 – abstrakcyjny pejzaż pomarańczowy niebieski drzewa rzeka

5. Sonia Stadnik

Tytuł: Przystań, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: SONIA STADNIK 2023 AKRYL 100x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Andrzej Wirpszo Kontra, 2023 pejzaż morze zachód słońca plaża

6. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Kontra, 2023

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "KONTRA" | AKRYL–PŁÓTNO | 70x100 | ROK 2021 | ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agnieszka Łakoma Metropolis – Orient Express, 2023 – retro art deco portret dwie kobiety

7. Agnieszka Łakoma

Tytuł: Metropolis – Orient Express, 2023

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis – Orient Express" 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Łukasz Sysło Po zachodzie słońca, 2023 – akt kobiecy abstrakcyjny złoto kobiety ciało

8. Łukasz Sysło

Tytuł: Po zachodzie słońca, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: PO ZACHODZIE SŁOŃCA, 20.05.2023 Łukasz Sysło

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Artem Tuliuk Kawa pamięci, 2023 – kobieta w kapeluszu z kawą złoto

9. Artem Tuliuk

Tytuł: Kawa pamięci, 2023

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Maciej Zabawa Bez tytułu, 2016 – abstrakcja ciemna czarny pomarańczowy

10. Maciej Zabawa

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: TYTUŁ: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dawid Orłowski Baristalgia, 2023 – minimalistyczny obraz z czarnym samochodem i palmami

11. Dawid Orłowski

Tytuł: Baristalgia, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cm sygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Baristalgia" Orłowski Dawid, 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Anna Pikos Złota fala, 2023 – kobieta w złotej sukni, falbanki kokardki

12. Anna Pikos

Tytuł: Złota fala, 2023

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Ewa Krzywińska Microcalm, 2023 – portret kobiety leżącej, pastelowe kolory, duży format

13. Ewa Krzywińska

Tytuł: Microcalm, 2023

Informacje: olej, płótno90x120 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: EWA KRZYWIŃSKA | MIKROCALM '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4200-7000 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Julia Dunko VeloqYork, 2023 – biała abstrakcja delikatna złoto płatkowe szary

14. Julia Dunko

Tytuł: VeloqYork, 2023

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: VeloqYork 2023 | akryl, złoto pł., płótno 120x80 | Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Yuliya Halyshyn View from the inside, 2023 – szklana rzeźba portrety twarze płaskorzeźba

15. Yuliya Halyshyn

Tytuł: View from the inside, 2023

Informacje: szkło52x29x4 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-2000 zł

Grzegorz Ziółkowski Uliczka w Monschau, 2020 – weduta pejzaż miejski, domy, samochody

16. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Uliczka w Monschau, 2020

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: G. ZIOLKOWSKI 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Hanna Kur Ten diabeł, który tkwi w szczegółach, 2023 – zwierzątka, myszy, szczury, rośliny, botanika, animalistyka

17. Hanna Kur

Tytuł: Ten diabeł, który tkwi w szczegółach, 2023

Informacje: akryl, płótno50x80 cmsygn. p.d.: HANNA KUR 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anzhela Tistyk Zaczarowany las, 2023 – botanika, drzewa, realizm magiczny, liście, duży format

18. Anzhela Tistyk

Tytuł: Zaczarowany las, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, olej na płótnie | 2023 100/100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Michał Dąbrowski Nie patrzę, 2023 – akt kobiecy, plecy, sukienka, brunetka, zielony

19. Michał Dąbrowski

Tytuł: Nie patrzę, 2023

Informacje: olej, płótno120x81 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Szczepan Zalewski Żółty łotr, 2023 – akt, nogi, kobieta, dziewczyna, perspektywa

20. Szczepan Zalewski

Tytuł: Żółty łotr, 2023

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "ŻÓŁTY ŁOTR" SZCZEPAN ZALEWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Andrzej Zujewicz Leśne wrota, 2023 – rzeka, las, drzewa, pejzaż, polski las obraz

21. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Leśne wrota, 2023

Informacje: akryl, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "LEŚNE WROTA" '2023 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magdalena Rochoń Czekając na światła nocy, 2023 – portret kobiety z kotem na zielonym tle, ruda dziewczyna, szary kot, jesień

22. Magdalena Rochoń

Tytuł: Czekając na światła nocy, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Czekając na światła nocy" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Aleksandra Milczarek Welcome to my Garden, 2023 – portret timothee chalamet call me by your name obraz portret mężczyzny

23. Aleksandra Milczarek

Tytuł: Welcome to my Garden, 2023

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2023, opisany na odwrocie: Aleksandra Milczarek "Welcome to my Garden" (2023)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bartłomiej Baranowski Do mnie, 2023 – realizm magiczny, cegła, stwór z trąbą w czerwonej sukience

24. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Do mnie, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. l.d.: Baranowski 29:23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Paweł Kosior Pustynia rzeczywistości, 2022 realizm magiczny surrealizm planety ziemia kosmos ręce symbolizm

25. Paweł Kosior

Tytuł: Pustynia rzeczywistości, 2022

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: 11.2022 GLASGOW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Emilia Waszak The Commandment to Love, 2021 – realizm magiczny, stwory, zwierzęta, postacie, surrealizm

26. Emilia Waszak

Tytuł: The Commandment to Love, 2021

Informacje: olej, płyta110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK THE COMMANDMENT TO LOVE OLEJ NA PŁYCIE 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Teresa Kazimierczak Kompozycja 78, 2023 – intensywna abstrakcja pomarańczowa różowa żółta

27. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Kompozycja 78, 2023

Informacje: akryl, płótno92x73 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Michał Jamioł Siostra Nereid, 2020 – mocna abstrakcja wybuch czerwony intensywne kolory

28. Michał Jamioł

Tytuł: Siostra Nereid, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Ewa Osińska-Rozpędek Pejzaż potopowy, 2021 – abstrakcja czerwona żółte pasy, czarna

29. Ewa Osińska-Rozpędek

Tytuł: Pejzaż potopowy, 2021

Informacje: akryl, olej, płótno65x81 cmsygn. p.d.: E.OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA "FLOOD LANDSCAPE" | "PEJZAŻ POTOPOWY" | 65x81 akryl olej | 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Joanna Bojar-Antoniuk Krabello, 2021 symetryczna abstrakcja czerwona niebieska żółta

30. Joanna Bojar-Antoniuk

Tytuł: Krabello, 2021

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2021, opisany na odwrocie: Jo. Antoniuk "KRABELLO" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Kamila Suchecka Gotowa na wszystko, 2023 – portret kobiety rozmazana twarz brunetka

31. Kamila Suchecka

Tytuł: Gotowa na wszystko, 2023

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: "Gotowa na wszystko" 2023 | Kamila Suchecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Vanessa Świgulska Echo zapomnianych marzeń, 2023 czerwona kula pejzaż niebieska postać

32. Vanessa Świgulska

Tytuł: Echo zapomnianych marzeń, 2023

Informacje: akryl, rdza, szlagmetal, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4400 zł

Cena sprzedaży: 4 000 zł

Janusz Hućko H-36-23, 2023 realizm magiczny surrealizm budowla brązowy ciemny obraz

33. Janusz Hućko

Tytuł: H-36-23, 2023

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Mariola Świgulska, Drogi do wolności, 2023 - złoty obraz z kolorowymi końmi

34. Mariola Świgulska

Tytuł: Drogi do wolności, 2023

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 100x110 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2023 miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Hanna Rozpara Χολή (Chole), 2021 pomarańczowa żółta abstrakcja

35. Hanna Rozpara

Tytuł: Χολή (Chole), 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Michalina Czurakowska, Sweetness of life: Happy Hanukkah, 2022 - pomarańczowy obraz z motylem, kwiatami i słodkościami

36. Michalina Czurakowska

Tytuł: Sweetness of life: Happy Hanukkah, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn l.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 25.10.2022 "SWEETNESS OF LIFE: HAPPY HANUKKAH"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Agnieszka Religa, Przekrój III, 2023 - płaskorzeźba z przekrojem drzewa na białym tle

37. Agnieszka Religa

Tytuł: Przekrój III, 2023

Informacje: beton, żeliwośr. kompozycji 24 cm, wymiar płyty: 60x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Maciej Kempiński, Pod gwiazdami, 2023 - obraz z żaglowcem tonącym na morzu

38. Maciej Kempiński

Tytuł: Pod gwiazdami, 2023

Informacje: akryl, płótno54x65 cmsygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Pod gwiazdami" M. Kempiński MMXXIII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Oleh Lavrii, Warsaw 8.2, 2023 - miejski pejzaż z architekturą

39. Oleh Lavrii

Tytuł: Warsaw 8.2, 2023

Informacje: akryl, płótno80x100 cm opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Warsaw 8.2." | acrylic on canvas 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Karolina Jarosławska, Cave, 2021 - biało-czarny pejzaż z morzem i grotą

40. Karolina Jarosławska

Tytuł: Cave, 2021

Informacje: olej, płótno 100x150 cmsygn. l.d.: KJ, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska Cave, 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Jolanta Ziółkowska, Zimowa autostrada z cyklu Droga, 2019 - szary pejzaż z drogą w górach

41. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Zimowa autostrada z cyklu Droga, 2019

Informacje: akryl, płótno 50x70 cmsygn. p.d.: ZJola 2019, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska 2019 ZJola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Katarzyna Lembryk, Wielo-przestrzenie z błędami przestrzeni i wiatraków, 2023 - pejzaż z wiatrakami, w błękicie i żółciach

42. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Wielo-przestrzenie z błędami przestrzeni i wiatraków, 2023

Informacje: akryl, płótno90x40 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "WIELO-PRZESTRZENIE Z BŁĘDAMI PRZESTRZENI I WIATRAKÓW" | AKRYL NA PŁÓTNIE | WERNIKS DAMAROWY | 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Dominika Ruta, Moje ciepło i spokój, 2023 - pejzaż nadmorski w błękicie

43. Dominika Ruta

Tytuł: Moje ciepło i spokój, 2023

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. p.d.: Dom Ruta 2023, opisany na odwrocie: Dom Ruta 2023 | "Ciepło moje i spokój" | Dominika Ruta 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3200 zł

Beata Tarnowska, Beige z cyklu Nierzeczywiste, 2022 - beżowo-turkusowy pejzaż

44. Beata Tarnowska

Tytuł: Beige z cyklu Nierzeczywiste, 2022

Informacje: olej, płótno120x150 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA UNREAL/BEIGE '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Jakub Szymański, Pegazy 50, 2023 - jasnoniebieski obraz z kolorowymi pegazami

45. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 50, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x90 cmsygn. l.b.: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański | „PEGAZY 50” 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 4 600 zł

Gabriela Paluch, Widok na Paryż, 2023 - kolorowy pejzaż z widokiem miejskim

46. Gabriela Paluch

Tytuł: Widok na Paryż, 2023

Informacje: olej, płótno100x100 сmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 2 800 zł

Tiana Breeze , Odbicie, 2023 - realistyczny obraz z łodziami w porcie

47. Tiana Breeze

Tytuł: Odbicie, 2023

Informacje: olej, płótno 70x50 cmsygn. p.d.: TB, opisany na odwrocie: Tiana Breeze (Tatriana Krikuova) | "Reflection" | 70x50 cm, oil on canvas | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Filip Łoziński, Sami, 2023 - błękitno-biały obraz z postaciami

48. Filip Łoziński

Tytuł: Sami, 2023

Informacje: olej, płótno 100x80 cmsygn. p.d.: F.ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Zofia Zapolska, Zamierające Słońce 5, 2018 - pejzaż w błękitach i zieleni ze słońćem

49. Zofia Zapolska

Tytuł: Zamierające Słońce 5, 2018

Informacje: akryl, płótno 80x100 cmopisany na odwrocie: Zamierające Słońce 5 | 2018 r. | ZOFIA ZAPOLSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Luna z cyklu Intymność światła, 2023 - błękitno-żółto abstrakcja z kołem

50. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Luna z cyklu Intymność światła, 2023

Informacje: akryl, płótno 70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Luna" cykl: "Intymność światła" 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Olga Stanisławska, Skrzypaczka, 2023 - żółto-błękitny geometryczny obraz z kobietą

51. Olga Stanisławska

Tytuł: Skrzypaczka, 2023

Informacje: olej, płótno 73x61 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "SKRZYPACZKA" | VIOLINIST | OL. PŁ. 61x73 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Marcin Kędzierski, Świetliki, 2023 - obraz realistyczny z dwójką młodych ludzi z deskorolkami

52. Marcin Kędzierski

Tytuł: Świetliki, 2023

Informacje: akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | ŚWIETLIKI | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Beata Szumińska, Winner 1, 2021 - realistyczny obraz z mężczyzną z pucharem

53. Beata Szumińska

Tytuł: Winner 1, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Iza Jaśniewska, Złoty świt, 2023 - granatowo-złota kompozycja z łąką

54. Iza Jaśniewska

Tytuł: Złoty świt, 2023

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska – tytuł – ZŁOTY ŚWIT | 2023r akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Teresa Kluszczyńska, Odlatują, 2023 - surrealistyczny obraz z miasteczkiem i bańkami mydlanymi

55. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Odlatują, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "Odlatują" (akryl 80x80 cm) | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | TKluszczyńska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Iwona Szmist, Miasto mostów, 2021 - surrealistyczny obraz z miastem na błękitnym tle

56. Iwona Szmist

Tytuł: Miasto mostów, 2021

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: I. G. Szmist, opisany na odwrocie: MIASTO MOSTÓW | Farby olejne 70x90 cm | Iwona Szmist | 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Aneta Biel, Między nocą a dniem I, 2016 - kobiecy portret na abstrakcyjnym tle

57. Aneta Biel

Tytuł: Między nocą a dniem I, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cm, w oprawie 105x75 cmsygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marek Domaniecki, Catwalk 3, 2023 - obraz z dwoma postaciami na wybiegu, czerń, fiolet

58. Marek Domaniecki

Tytuł: Catwalk 3, 2023

Informacje: olej, płótno90x85 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 'Catwalk 3' 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Urszula Szulborska, Zapach Prowansji, 2023 - abstrakcja turkusowo-fioletowa

59. Urszula Szulborska

Tytuł: Zapach Prowansji, 2023

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x120 cmsygn. p.d.: US 23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Nadiia Shepitchak, Before, 2023 - błękitno-szary obraz z postacią ludzką

60. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Before, 2023

Informacje: akryl, płótno 60x60 cmopisany na odwrocie: "BEFORE" 2023 | Acrylic on canvas | 60x60 cm | Nadiia Shepitchak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Katarzyna Kudełka, Nawiązanie, 2023 - fioletowy obraz z grupą postaci na tle architektury

61. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Nawiązanie, 2023

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Nawiązanie", 90x70 cm, akryl, 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Joanna Mrozowska, Krzak i dom, 2019 - obraz z architekturą i roślinami, czerń, żółty, róż

62. Joanna Mrozowska

Tytuł: Krzak i dom, 2019

Informacje: akryl, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "Krzak i dom" | tech akryl, płótno | wym 100x140 cm | 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Natalia Kozarzewska, Bugenwilla, 2023 - kolorowa abstrakcja, biało-różowa

63. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Bugenwilla, 2023

Informacje: akryl, pastele, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: BUGENWILLA | 80z100 AKRYL, PASTELA / 2023 | Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Aleksandra Siudek, On the beach, 2023 - kolorowy obraz, kobieta stojąca w wodzie, różowo-turkusowe tło

64. Aleksandra Siudek

Tytuł: On the beach [POZYCJA WYCOFANA], 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Wojciech Manitius-Ratyński, Moody, 2023 - kolorowa abstrakcja ekspresyjna

65. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Moody, 2023

Informacje: akryl, płótno 117x103,5 cmopisany na odwrocie: MOODY WM 2023 WOJCIECH MANITIUS-RATYŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Karolina Karkucińska, Kobieca linia, 2022 - szaro-biały obraz z kobiecą twarzą, portret, paski

66. Karolina Karkucińska

Tytuł: Kobieca linia, 2022

Informacje: akryl, płótno110x100 cmsygn. p.d.: Karkucińska Karolina 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Izabela Szarek, Saturn Red II, 2023 - surrealistyczny portret kobiecy na czerwono-czarnym tle

67. Izabela Szarek

Tytuł: Saturn Red II, 2023

Informacje: olej, płótno 100x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Saturn red II"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Joanna Rudek, Roho II, 2023 - akt na abstrakcyjnym tle w granacie i czerwieni

68. Joanna Rudek

Tytuł: Roho II, 2023

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmopisany na odwrocie: JRudek Roho ll '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Iwona Gabryś, Kompozycja w granacie i czerwieni nr 128, 2023 - abstrakcja w granacie i czerwieni

69. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja w granacie i czerwieni nr 128, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA W GRANACIE I CZERWIENI NR 128"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Małgorzata Karczmarzyk, Wewnętrzna percepcja, 2023 - dekoracyjny portret kobiety z czerwonymi ustami, złoto, biel

70. Małgorzata Karczmarzyk

Tytuł: Wewnętrzna percepcja, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: ArPeNa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Hanna Pushkarova, Granaty na stole, 2023 - martwa natura z owocami na stole

71. Hanna Pushkarova

Tytuł: Granaty na stole, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | "Granaty na stole" | 2023 r. | olej, płótno 60x80

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Summer Moment, 2023 - dekoracyjny obraz z łąką z kwiatami, czerwone maki

72. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Summer Moment, 2023

Informacje: akryl, płótno 100x70 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: "Letnia chwila" | 'Summer moment' | Anna Sandecka-Ląkocy 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Justyna Basta, Lily, 2023 - dekoracyjny portret młodej kobiety z kwiatami

73. Justyna Basta

Tytuł: Lily [POZYCJA WYCOFANA], 2023

Informacje: akryl, cienkopis, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Jan Pływacz, Jazz, 2021 - kubistyczna kompozycja z instrumentami muzycznymi

74. Jan Pływacz

Tytuł: Jazz, 2021

Informacje: akryl, płótno, drewno80x60 cmopisany na odwrocie: PŁYWACZ JAN 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Agnieszka Sierzputowska, Powroty 01, 2023 - kolorowa abstrakcja w odcieniach jasnego błękitu, różu i czerni

75. Agnieszka Sierzputowska

Tytuł: Powroty 01, 2023

Informacje: akryl, kredka, płótno100x80 cmsygn. p.d.: SIERZPUTOWSKA 2023, opisany na odwrocie: POWROTY 01 | AGNIESZKA SIERZPUTOWSKA 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Iwona Kobryń, Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023 – błekitno-granatowy obraz z postaciami

76. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl ostatni dzień lata 2023 Iwona Kobryń

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5800 zł

Cena sprzedaży: 4 800 zł

Jadwiga Wolska, Bez tytułu 108, 2023 - surrealistyczny obraz z kształtami na turkusowym tle

77. Jadwiga Wolska

Tytuł: Bez tytułu 108, 2023

Informacje: akryl, płótno 68x53 cmsygn. l.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Sebastian Stachura, Piggy 1, 2023 - kolorowy obraz, portret świni w ubraniu

78. Sebastian Stachura

Tytuł: Piggy 1, 2023

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Stachura Sebastian | PIGGY 1 | 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł