89 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 23 lipca 2024 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 11 lipca 2024 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 lipca 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 11 lipca 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

→ PRZED UDZIAŁEM W LICYTACJI ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM AUKCJI

Katalog 89 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Damian Cosma, portret przestraszonego, kubizm nowoczesny, pomarańczowy, fioletowy

1. Damian Cosma

Tytuł: Art patron, 2015

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: d.cosma 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Gossia Zielaskowska, dyptyk, kolory, kwadraty, 2024,

2. Gossia Zielaskowska

Tytuł: Answer map (dyptyk), 2024

Informacje: akryl, płótno2x(100x100 cm)opisany na odwrocie: "ANSWER MAP", 2024 Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Katarzyna Doroba, konie, Morskie Oko, Duchy z Morskiego, 2024, beż, róż

3. Katarzyna Doroba

Tytuł: Duchy z Morskiego, 2024

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. na boku: KDOROBA2024, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA AKRYL 100/100 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Radosław Dzierzędzki Rayst, Na balkonie, 2023, kubizm nowoczesny, pomarańczowy, niebieski, widok z pokoju

4. Radosław Dzierzędzki-Rayst

Tytuł: Na balkonie, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Rayst 23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Bartłomiej Baranowski, Zaiste, udany dzień milordzie, kamienice, doktor dżuma, dziwny obraz, 2024

5. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Zaiste, udany dzień Milordzie, 2024

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. l.d: Baranowski 28/24, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Danza dei colori, Lidia Sieczkowska, abstrakcja geometryczna, granat, zieleń

6. Lidia Sieczkowska

Tytuł: Danza dei colori, 2024

Informacje: olej, akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: "Danza dei colori", A-192 akryl/olej, 100x70 cm, Lidia Sieczkowska, 06. Poznań, 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Roman Maisei, leżąca na kanapie, abstrakcja geometryczna, niebieskie, ciemne

7. Roman Maisei

Tytuł: Leżąca na kanapie, 2024

Informacje: olej, akryl, płótno98,5х156,5 cmsygn. p.d.: RM, opisany na odwrocie: Roman Maisei, Leżąca na kanapie/2022-23, Lying on the sofa/acrylic and oil on a canvas, 156x98

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Joanna Mrozowska, znikające domy, kobalt, prostota, czerwony dom, obraz 2024

8. Joanna Mrozowska

Tytuł: Znikające domy, 2022

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" akryl, płótno, wym 100x70 cm 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

rafa koralowa, obraz, Anna Jarzymowska, kolorowy, czerwony, niebieski, abstrakcja

9. Anna Jarzymowska

Tytuł: Great Barrier Reef, 2024

Informacje: olej, akryl, płótno130x110 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska "Great Barrier Reef", 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-7000 zł

Paweł Porada, czarodziej, 2024, jetsonowie, niebieski, leżąca postać z różdżką

10. Paweł Porada

Tytuł: Czarodziej, 2024

Informacje: akryl, olej, płótno100x50 cmsygn. l.d.: Porada 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Zofia Zapolska, zamierające słońce, wschód, nowoczesny pejzaż, zimne kolory, prążkowanie

11. Zofia Zapolska

Tytuł: Zamierające Słońce. Wschód, 2024

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA "ZAMIERAJĄCE SŁOŃCE. WSCHÓD" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Grzegorz Ziółkowski, Wieczór na Klompenkamp, 2023, zmierzch, miasto nocą

12. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Wieczór na Klompenkamp, 2023

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: G. ZIOLKOWSKI 2023, naklejka autorska na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Litzmanstadt, Tymon Tryzno, nowoczesny pejzaż miasta, Łódź, tęcza

13. Tymon Tryzno

Tytuł: Litzmanstadt, 2024

Informacje: olej, płótno96x130 cmopisany na odwrocie: TYMOTEUSZ TRYZNO "Litzmanstadt" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4000 zł

Oskar Gorzkiewicz, akwaforta, wizja miasta, czarno-biały widok, grafika

14. Oskar Gorzkiewicz

Tytuł: Wizja miasta III, 2014

Informacje: akwaforta, papier70x100 cmsygn. i opisany u dołu: Wizja miasta III akwaforta e/a Oskar Gorzkiewicz 2014

Nakład: E/A

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Marcin Kędzierski, zimowy natolin, widok z górki kazurki, warszawa, miasto zimą, blokowisko

15. Marcin Kędzierski

Tytuł: Zimowy Natolin – widok z Górki Kazurki, 2024

Informacje: akryl, płótno73x116 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ZIMOWY NATOLIN - WIDOK Z GÓRKI KAZURKI 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Marta Bilecka, widok, woda, turkus, niebieski, Waterland XII

16. Marta Bilecka

Tytuł: Waterland XII, 2013

Informacje: akryl, płótno80x100 cm, w oprawie 83x103 cmsygn. p.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA OCT. 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4200 zł

Nadmorskie rzeźby, Ilona Woźniak, 2024, olej na płótnie, letnie kolory, pejzaż z posągami, plamy barwne

17. Ilona Woźniak

Tytuł: Nadmorskie rzeźby, 2024

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Gabriela Paluch, Iberyjski krajobraz, niebo, widok na miasto, Hiszpania, lato

18. Gabriela Paluch

Tytuł: Iberyjski krajobraz, 2024

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Svitlana Ulka, Kapelusik, realizm magiczny, portret z koszem na głowie, ruda dziewczyna

19. Svitlana Ulka

Tytuł: Kapelusik, 2024

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Svitlana ULKA 2024, opisany na odwrocie: "Kapelusik" Svitlana Ulka 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Nieoczekiwane spotkanie, Tomek Wojtysek, akt, indianin, kobieta i mężczyzna

20. Tomek Wojtysek

Tytuł: Nieoczekiwane spotkanie, 2014

Informacje: olej, płótno130x100 cm, w oprawie 133x103 cmsygn. p.d.: T. Wojtysek 2014, opisany na odwrocie: Tome Wojtysek "Nieoczekiwane spotkanie" 130x100 cm, olej, płótno, 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Awakening, Aleksandra Milczarek, czerwony, różowy, akt kobiecy, obraz

21. Aleksandra Milczarek

Tytuł: Awakening, 2024

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2024, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "AWAKENING"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Katarzyna Kudełka, (Nie)chęć, obraz, kontur, róż, błękit, sesja zdjęciowa kobiet, kobieta fotograf

22. Katarzyna Kudełka

Tytuł: (Nie)chęć, 2024

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "(Nie)chęć", 100x80 cm, akryl, 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Aerial bliss, Ewa Krzywińska, akrobacja w powietrzu, nietypowy portret

23. Ewa Krzywińska

Tytuł: Aerial bliss, 2024

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: AERIAL BLISS EWA KRZYWIŃSKA 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4800-6500 zł

Iwona Kobryń, bez tytułu z cyklu ostatni dzień lata, biel, fiolet, postaci kobiece

24. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2024

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: z cyklu ostatni dzień lata, Iwona Kobryń 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Marta Zygmunt, Perspektywa trapezu w skoku, 2024, chłodne, ciemne kolory, maziaje

25. Marta Zygmunt

Tytuł: Perspektywa trapezu w skoku, 2024

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: M.Zygmunt, opisany na odwrocie: Marta Zygmunt "Perspektywa trapezu w skoku" olej, 2024 r. 90/60 cm sygn. prawy dolny róg CYKL: "ANATOMIA RÓWNOWAGI" I/2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Tiana Breeze, noc na morzu, katamaran, łódka, jacht, pejzaż morski, niebieski

26. Tiana Breeze

Tytuł: Night, 2024

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Tiana Breeze "Night" oil on canvas

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Andrzej Zujewicz, wypoczynek nad jeziorem Długim, widok mazurski, jezioro, lato, obraz realistyczny

27. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Wypoczynek nad jeziorem Długim, 2024

Informacje: akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WYPOCZYNEK NAD JEZIOREM DŁUGIM" akryl '2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Sonia Stadnik, trzy, drzewa, nowoczesny nabizm, czerwona droga

28. Sonia Stadnik

Tytuł: Trzy, 2024

Informacje: akryl, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: SONIA STADNIK "TRZY" 120X60 CM, AKRYL, 2024 ROK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Kamila Suchecka, kobiece tajemnice, portret dwóch kobiet, abstrakcyjny portret, kolorowy

29. Kamila Suchecka

Tytuł: Kobiece tajemnice 2, 2024

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: "KOBIECE TAJEMNICE" II Kamila Suchecka 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Summer, Natalia Kozarzewska, abstrakcja organiczna, różowy, morski, biały, cukierkowy obraz

30. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Summer, 2024

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER, AKRYL/PŁÓTNO, 90X90 CM, 2024, Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Ignorancja, Lili Fijałkowska, superbohaterka, portret kubistyczny, nowoczesny, niebieski, blondynka

31. Lili Fijałkowska

Tytuł: Ignorancja, 2012

Informacje: olej, płótno100x80 cm, w oprawie 104x84 cmsygn. l.d.: LILI FIJAŁKOWSKA, opisany na odwrocie: LILI FIJAŁKOWSKA 2012 olej 200x80 cm "IGNORANCJA"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Dobra wróżka, Teresa Kluszczyńska, czarownica, parasolka, ilustracja magiczna

32. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Dobra wróżka, 2024

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Dobra wróżka" TERESA KLUSZCZYŃSKA 2024r TKluszczynska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Hanna Pushkarova, Roszpunka, 2024 - kolorowy obraz z kobietą stojącą w oknie, granat, czerwień, pomarańczowy

33. Hanna Pushkarova

Tytuł: Roszpunka, 2024

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: "Roszpunka", 50x70, płótno, akryl, 2024r, Pushkarova Hanna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Ewa Osińska-Rozpędek, Love Forever, 2015 - obraz z dwoma postaciami i roślinami, czerwień

34. Ewa Osińska-Rozpędek

Tytuł: Love Forever, 2015

Informacje: akryl, olej, płótno70x100 cm, w oprawie: 73x103 cmsygn. p.d.: E.OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA"LOVE FOREVER" 70x100 akryl, olej 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agata Słomianowska, Akt w różowych majtkach z psem, 2015 - obraz z kobietą leżącą na łóżku i pieskiem, żółty, róż, błekit

35. Agata Słomianowska

Tytuł: Akt w różowych majtkach z psem, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cm, w oprawie 84x104 cmopisany na odwrocie: Agata Słomianowska, Akt w różowych majtkach z psem '15

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Iwona Dombek-Rybczyńska, Inna, 2015 kobiecy akt w brązach, żółci, czerwieni

36. Iwona Dombek-Rybczyńska

Tytuł: Inna, 2015

Informacje: olej, płótno120x100 cm, w oprawie 124x104 cmopisany na odwrocie: 2015 r. Orneta, Iwona Dombek-Rybczyńska "Inna"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Bartłomiej Załucki, OK, 2024 - kolorowy obraz z grupą postaci, zieleń, róż, granat, żółty

37. Bartłomiej Załucki

Tytuł: OK, 2024

Informacje: akryl, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI MMXXIV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Michał Dąbrowski, Spokój, 2024 - portret kobiety, złoto, czerń, brązy

38. Michał Dąbrowski

Tytuł: Spokój, 2024

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Magdalena Rochoń, Niesforna, 2024 - portret kobiety z prześcieradłem

39. Magdalena Rochoń

Tytuł: Niesforna, 2024

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. l.d.: Roma 2024 r.,risany na odwrocie: "Niesforna" – obraz akrylowy autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Aneta Jaworowska, Podróż do Birmy II, 2024 - obraz z posągiem Buddy, pomarańczowy, żółty, fiolet

40. Aneta Jaworowska

Tytuł: Podróż do Birmy II, 2024

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: A. Jaworowska 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Iza Jaśniewska, Zmierzch, 2024 - świetlisty obraz, dom na złotym tle

41. Iza Jaśniewska

Tytuł: Zmierzch, 2024

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska, tytuł - ZMIERZCH, 2024 r., akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Paweł Kosior, Tu i teraz, 2023 - pejzaż, łąka, dzieci, słońce

42. Paweł Kosior

Tytuł: Tu i teraz, 2023

Informacje: olej, płótno 70x80 cmsygn. p.d. Kosior P

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Andrzej Wroński, Praca, 2013 - surrealistyczny obraz, człowiek na górze

43. Andrzej Wroński

Tytuł: Praca, 2013

Informacje: olej, płótno90x110 cm, w oprawie 93x113 cmopisany na odwrocie: 90x110 cm OLEJ, PŁÓTNO 2013 R. ANDRZEJ WROŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4800 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Acumen No 2, 2024 - surrealistyczny obraz, portret dziewczyny

44. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Acumen No 2, 2024

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótno 60x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'24, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Elen Soul, Silence, 2023 - kobiecy akt, płomienie

45. Elen Soul

Tytuł: Silence, 2023

Informacje: olej, płótno 90x70 cmopisany na odwrocie: Elen Soul, cyrlicą: 29 listopada 2023 Warszawa

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Urszula Chrobak, DW1, 2016 - kobiecy akt w szarości

46. Urszula Chrobak

Tytuł: DW1, 2016

Informacje: akryl, płótno115x100 cm, w oprawie 120x106 cmopisany na odwrocie: D.W.1. Urszula Chrobak 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Tomasz Tajak, Zbliżenie pierwsze, 2014 - obraz z kobietą i mężczyzną, akt, róż, turkus

47. Tomasz Tajak

Tytuł: Zbliżenie pierwsze, 2014

Informacje: akryl, płótno100x80 cm, w oprawie 104x84 cmopisany na odwrocie: ZBLIŻENIE PIERWSZE T TAJAK KRAKÓW 2014

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Janusz Hućko, H-45-24, 2024 - surrealistyczny obraz, twarz w pomieszczeniu, świece

48. Janusz Hućko

Tytuł: H-45-24, 2024

Informacje: olej, płótno 90x80 cmsygn. l.d.: J.Hućko., opisany na odwrocie: J.Hućko. 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4800-6500 zł

Łukasz Kamiński, Pocałunek, 2015/2016 - obraz z dwiema postaciami, brązy

49. Łukasz Kamiński

Tytuł: Pocałunek, 2015/2016

Informacje: olej, płótno100x73 cm, w oprawie 107x80 cmopisany na odwrocie: ŁUKASZ KAMIŃSKI 2015-16

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-5000 zł

Iwona Szmist, Początek, 2024 - pomarańczowo-granatowy obraz, architektura, postaci, surrealizm

50. Iwona Szmist

Tytuł: Początek, 2024

Informacje: olej, płótno90x70 cm sygn. l.d.: I.G. Szmist, opisany na odwrocie: "Początek". f. olejne 90x70 cm 2024 r. I.G. Szmist

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Milionerboy (Maciej Zych), Unik czerwonego człowieka, 2016 - obraz z postacią na beżowym tle

51. Milionerboy (Maciej Zych)

Tytuł: Unik czerwonego człowieka, 2016

Informacje: akryl, płótno88x98 cm, w oprawie 91x101 cmopisany na odwrocie: Maciej Zych MILIONERBOY GALLERY

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Otecki (Wojciech Kołacz), Owl, 2014 - grafika, linoryt, bajkowa sowa

52. Otecki (Wojciech Kołacz)

Tytuł: Owl, 2014

Informacje: linoryt, papier japoński washi81x60 cm odcisk z płyty, 99x65 cm arkuszsygn. i opisany u dołu: 13/40 linocut "Owl" Otecki 2014

Nakład: 13/40

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

TATAI (Joanna Kotecka), Blue peace, 2015 - obraz z twarzami, biel, fiolet, czerwień

53. TATAI (Joanna Kotecka)

Tytuł: Blue peace, 2015

Informacje: olej, płótno100x80 cm, w oprawie 104x85 cmsygn. p.d.: 2015 TATAI, opisany na odwrocie: 2015 TATAI "BLUE PEACE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joanna Rudek, Kariatydy III, 2024 - brązowo-szary obraz z postaciami, abstrakcja

54. Joanna Rudek

Tytuł: Kariatydy III, 2024

Informacje: akryl, olej, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: J. Rudek, Kariatydy III

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Sebastian Kornacki, Peace, 2024 - jasny obraz z postacią kobiety w szatach, biel, szarość

55. Sebastian Kornacki

Tytuł: Peace, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x60 cmsygn. l.d.: S. Kornacki 2024, opisany na odwrocie: Sebastian Kornacki "PEACE" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Yulia Halyshyn, You are your greatest value, 2024 - szklana płaskorzeźba, twarze, biel

56. Yuliya Halyshyn

Tytuł: You are your greatest value, 2024

Informacje: szkłośr. 37 cm, gł. 4,5 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Julia Dunko, Miur, 2024 - jasna abstrakcja, szarość, złoto, biel

57. Julia Dunko

Tytuł: Miur, 2024

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno 79x119 cmopisany na odwrocie: Miur 2024, akryl, złoto pł., płótno, 119x79, Julia Dunko DJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Anna Cichoń-Podpora, Martwa natura z orchideą, 2006 - jasny obraz z kwiatem i gruszkami

58. Anna Cichoń-Podpora

Tytuł: Martwa natura z orchideą, 2006

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: A.Cichoń, opisany na odwrocie: Anna Cichoń-Podpora Martwa natura z orchideą olej na płótnie, 2006 r. 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Paweł Wątroba, Dom, 2024 abstrakcyjna kompozycja, kolaż, zieleń, brąz, błękit

59. Paweł Wątroba

Tytuł: Dom, 2024

Informacje: akryl, płyta 30x40 cm, w oprawie 52,5x52,5 cmna odwrocie nalepka autorska i opisany: P.Wątroba 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Vladimir Fomin, Wall composition, 2023 - rzeźba z brązu i stali, geometria, abstrakcja, kształty

60. Vladimir Fomin

Tytuł: Wall composition, 2023

Informacje: brąz, stal50x37x6 cmsygn.u dołu: FOMIN 2023 1/8

Nakład: 1/8

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Jan Trojan, Reutersvard Penrose inni, 2020 - szary obraz, abstrakcja, geometria z wiśniami

61. Jan Trojan

Tytuł: Reutersvard Penrose inni, 2020

Informacje: olej, płótno 46,5x55,5 cm, w oprawie 50,5x60 cmsygn. p.d.: TroJan 2020, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Łukasz Gierlak, Bramy ciała, 2014 - rysunek węglem, fragment ciała człowieka, czarno-biały, szarość

62. Łukasz Gierlak

Tytuł: Bramy ciała, 2014

Informacje: węgiel, papier100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3600 zł

Michał Rejner, Dziewczyna z Tindera nr MR96-S1, 2023 - czarno-biały portret kobiety

63. Michał Rejner

Tytuł: Dziewczyna z Tindera nr MR96-S1, 2023

Informacje: olej, płótno130x90 cmsygn. p.d.: M. Rejner, opisany na odwrocie: Dziewczyna z Tindera MR96-S1, 2023, Michał Rejner

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5500 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Rapsodia II cykl Lekcja anatomii, 2019 - obraz z budowlą na abstrakcyjnym tle, granat, czerń, bordowy

64. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Rapsodia II cykl Lekcja anatomii, 2019

Informacje: akryl, płótno 60x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Rapsodia II" cykl: "Lekcja anatomii" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Iwona Gabryś, Kompozycja z morzem nr 111, 2024 - pejzaż morski, błękit, czerwień, biel, abstrakcja

65. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja z morzem nr 111, 2024

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA Z MORZEM NR 111"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Dominika Radomska, Mocarz VI, 2015 - kolorowy obraz, tęczowe zebry

66. Dominika Radomska

Tytuł: Mocarz VI, 2015

Informacje: olej, płótno100x100, w oprawie 104x104 cmopisany na odwrocie: Dominika Radomska, Mocarz VI, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joanna Bojar-Antoniuk, Wlazł i mruga z cyklu Art DeKot, seria Kottony, 2024 - dekoracyjny obraz, kot na kolorowym tle we wzory

67. Joanna Bojar-Antoniuk

Tytuł: Wlazł i mruga z cyklu Art DeKot, seria Kottony, 2024

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2024, na odwrocie nalepka autorska i opisany: Jo.Antoniuk 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Michalina Czurakowska, Chirping Flowers, 2024 - kolorowy obraz żółto-pomarańczowy, bajkowy, dekoracyjny, kwiaty

68. Michalina Czurakowska

Tytuł: Chirping Flowers, 2024

Informacje: akryl, płótno 70x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 31.05.2024,CHIRPING FLOWERS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3600-4800 zł

Izabela Szarek, Arise'd, 2024 - obraz z postacią człowieka i gołębiem, turkus, błękit, zieleń

69. Izabela Szarek

Tytuł: Arise’d, 2024

Informacje: olej, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek, Fellino 2024, "Arise'd"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Dominika Ruta, Jesteś światłem, 2024 - turkusowy obraz, rośliny, profile postaci

70. Dominika Ruta

Tytuł: Jesteś światłem, 2024

Informacje: akryl, płótno70x80 cmsygn. l.d.: Dominika Ruta 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3200 zł

Anna Korszewska, Entropia czasu, 2024 - obraz z zegarem, błękit, turkus, pomarańczowy

71. Anna Korszewska

Tytuł: Entropia czasu, 2024

Informacje: akryl, płótno 70x90 cmsygn. l.d.: A.Korszewska, opisany na odwrocie: Anna Korszewska "Entropia Czasu" akryl, 70x90 cm 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Tomasz Jaxa Kwiatkowski, Zwierciadło, 2022 - surrealizm, obraz z samochodem, słoniem, twarzą

72. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Zwierciadło, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: T.Kwiatkowski.22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Dominik Smolik, Orbium Coelestium, 2024 - kolorowa abstrakcja, obraz, błękit, fiolet, czerwień, dyptyk

73. Dominik Smolik

Tytuł: Orbium Coelestium, 2024

Informacje: akryl, płótno2x (100x70) cmopisane na odwrocie: Dominik Smolik "ORBIUM COELESTIUM", AKRYL/PŁÓTNO, 100X70CM, DYPTYK CZĘŚĆ I/II, CAŁOŚĆ 100X140 CM, 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2800 zł

Mariola Świgulska , Melodia złotej natury, 2024 - dekoracyjny obraz, paw, ptak, kwiaty, złoto

74. Mariola Świgulska

Tytuł: Melodia złotej natury, 2024

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska 2024 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna, miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Artem Tuliuk, Prowokacja, 2023 - obraz z kobietą, dekoracyjny, złoto

75. Artem Tuliuk

Tytuł: Prowokacja, 2023

Informacje: olej, szlagmetal, płótno60x45 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł