9 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 października 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 października 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 21-22 października 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 9 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 25 października 2017 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51.
Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid. Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 21-22 października 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć prac osobiście, wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej!

Pożegnanie z Afryką I - Ewa Kasprzyk (2017), obraz olejny na płótnie

1. Ewa Kasprzyk

Tytuł: Pożegnanie z Afryką I, 2017

Informacje: olej, płótno120x120 cm kompozycja, 123x123 cm w oprawiesygn. p.g.: EVA KAS, opisany na odwrocie: EVA KAS

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

34 stopnie - Jolanta Haluch (2016), obraz olejny na płótnie

2. Jolanta Haluch

Tytuł: 34 stopnie, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cm, w oprawie 107x107 cmsygn. p.d.: Haluch

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Human - Joanna Merkuria Czerwińska (2014), technika mieszana na płótnie

3. Joanna Merkuria Czerwińska

Tytuł: Human, 2014

Informacje: technika mieszana, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: MERKURIA – HUMAN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nieznani malarze III - Kamil Stańczak (2014/2017), obraz akrylowy na płótnie

4. Kamil Stańczak

Tytuł: Nieznani malarze III, 2014/2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK 2017/2017 NIEZNANI MALARZE III AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Microcosmos 02 - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), technika mieszana na płótnie

5. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Microcosmos 02, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2017 “MICROCOSMOS 02”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Krajobraz zwykły - Arkadiusz Rafflewski (2017), obraz olejny na płótnie

6. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Krajobraz zwykły, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pejzaż zimowy - Ula Niemirska (2016), technika mieszana na płótnie

7. Ula Niemirska

Tytuł: Pejzaż zimowy, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “Pejzaż zimowy” 2016 100x70 cm technika mieszana

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Pustynia - Anna Szczerba (2016), obraz akrylowy na płótnie

8. Anna Szczerba

Tytuł: Pustynia, 2016

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Anna Szczerba 2016 Pustynia

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ziemia 4 - Jan Skolimowski (2016), olej, akryl, pastel, płótno

9. Jan Skolimowski

Tytuł: Ziemia 4, 2016

Informacje: olej, akryl, pastel, płótno50x90 cmsygn. p.d.: J.S..2016, opisany na odwrocie: JAN SKOLIMOWSKI “ZIEMIA 4” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Dorota Kuźnik (2017), obraz olejny na płótnie

10. Dorota Kuźnik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Miasto 3000 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 3000, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 3000 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bliźniaczka II - Daria Wollman (2016), obraz olejny na płótnie

12. Daria Wollman

Tytuł: Bliźniaczka II, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Daria Wollman Bliźniaczka II 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Czarny koń - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

13. Aneta Śliwa

Tytuł: Czarny koń, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona21x28x10 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Spalony - Agnieszka Sośnia (2017), akryl, żywica, deska

14. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Spalony, 2017

Informacje: akryl, żywica, deska30x45 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sośnia SPALONY 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

15. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Puchacz - Emil Goś (2017), akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

16. Emil Goś

Tytuł: Puchacz, 2017

Informacje: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno20x20 cm kompozycja, 23x23 cm w oprawiesygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: EMIL GOŚ “Puchacz” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Błękitny pejzaż - Konrad Hamada (2017), obraz olejny na płótnie

17. Konrad Hamada

Tytuł: Błękitny pejzaż, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Łódko-spychacz - Grzegorz Czechowski (2017), obraz olejny na płycie

18. Grzegorz Czechowski

Tytuł: Łódko-spychacz, 2017

Informacje: olej, płyta80x90 cm kompozycja, 85x96 cm w oprawieopisany na odwrocie: tytuł “Łódko-spychacz” #3602 Czechowski czerwiec-sierpień 2017 r. Warszawa

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Z cyklu Ludzie i manekiny - Valeriia Iesalova (2016), obraz olejny na płótnie

19. Valeriia Iesalova

Tytuł: Z cyklu Ludzie i manekiny, 2016

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu “Ludzie i manekiny” olej, płótno 60x90 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Black ring - Katarzyna Kombor (2017), obraz olejny na płótnie

20. Katarzyna Kombor

Tytuł: Black ring, 2017

Informacje: olej, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA KOMBOR “BLACK RING” ‘2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Ma, bo go stać - Mateusz Kijak (2017), obraz olejny na płycie

21. Mateusz Kijak

Tytuł: Ma, bo go stać, 2017

Informacje: olej, płyta40x40 cmopisany na odwrocie: MATEUSZ KIJAK “MA BO GO STAĆ” OLEJ NA PŁYCIE 40x40 CM M.Kijak17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Polowanie takie nieudane - Paweł Stepanow (2017), obraz akrylowy na płótnie

22. Paweł Stepanow

Tytuł: Polowanie takie nieudane, 2017

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: P.STEPANOW +POLOWANIE TAKIE NIEUDANE+ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lato - Jena Polak (2017), obraz olejny na płótnie

23. Jena Polak

Tytuł: Lato, 2017

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: “Lato” Jena Polak 2017’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kompozycja nr 119 - Iwona Gabryś (2017), obraz akrylowy na płótnie

24. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja nr 119, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Interior XXII - Agata Baltyzar (2017), obraz olejny na płótnie

25. Agata Baltyzar

Tytuł: Interior XXII, 2017

Informacje: olej, płótno73x92 cmopisany na odwrocie: Interior XXII 73x92 cm Agata Baltyzar

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Młodość II - Igor Obara (2015), obraz olejny na płótnie

26. Igor Obara

Tytuł: Młodość II, 2015

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: OBARA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Landscape CI - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2017), obraz olejny na płótnie

27. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Tytuł: Landscape CI, 2017

Informacje: olej, płótno70x20 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE CI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Przebudzenie - Izabela Olszyna (2016), obraz akrylowy na płótnie

28. Izabela Olszyna

Tytuł: Przebudzenie, 2016

Informacje: akryl, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: Izabela Olszyna 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kind of blue - Justyna Neyman (2017), technika własna, akryl, płyta

29. Justyna Neyman

Tytuł: Kind of blue, 2017

Informacje: technika własna, akryl, płyta60x42 cmsygn. p.d.: jN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sierpnica - Magdalena Śliwińska (2014), obraz olejny na płótnie

30. Magdalena Śliwińska

Tytuł: Sierpnica, 2014

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Śliwińska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pejzaż - Tomasz Kokott (2017), obraz akrylowy na płótnie

31. Tomasz Kokott

Tytuł: Pejzaż, 2017

Informacje: akryl, płótno90x120 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Idący - Anna Kuzawińska-Sikora (2015), obraz akrylowy na płótnie

32. Anna Kuzawińska-Sikora

Tytuł: Idący, 2015

Informacje: akryl, płótno46x55 cmsygn. p.d.: Anna Kuzawińska-Sikora 2015, opisany na odwrocie: ANNA KUZAWIŃSKA-SIKORA 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Pory roku - Robert Stolarczyk (2012), obraz akrylowy na płótnie

33. Robert Stolarczyk

Tytuł: Z cyklu Pory roku, 2012

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: RS2012, opisany na odwrocie: Robert Stolarczyk

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Senne miasto - Małgorzata Rukszan (2017), obraz akrylowy na płótnie

34. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Senne miasto, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: M. RUKSZAN “SENNE MIASTO” AKRYL OLSZTYN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Statki nocą - Katarzyna Puchowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

35. Katarzyna Puchowska

Tytuł: Statki nocą, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Statki nocą…” Kasia Puchowska 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Katedry miłości - Mariola Świgulska (2017), obraz olejny na płótnie

36. Mariola Świgulska

Tytuł: Katedry miłości, 2017

Informacje: olej, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lotto & Mathilde - Agnieszka Nosek (2016), obraz olejny na płótnie

37. Agnieszka Nosek

Tytuł: Lotto & Mathilde, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: LOTTO&MATHILDE OIL ON CANVAS 2016 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cisza - Olena Horhol (2017), obraz olejny na płótnie

38. Olena Horhol

Tytuł: Cisza, 2017

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Horhol 17, opisany na odwrocie: Olena Horhol 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Manowce - Krystyna Lipka-Czajkowska (2015), olej, marker, płótno

39. Krystyna Lipka-Czajkowska

Tytuł: Z cyklu Manowce, 2015

Informacje: olej, marker, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU MANOWCE K. LIPKA-CZAJKOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Spadać w górę - Magdalena Limbach (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

40. Magdalena Limbach

Tytuł: Spadać w górę, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno120x110 cmsygn. p.d.: ML16’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dziewczyna z Capri - Jacek Cyganek (2017), tempera na płótnie

41. Jacek Cyganek

Tytuł: Dziewczyna z Capri, 2017

Informacje: tempera, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zielony - Sylwia Lis-Persona (2015), technika mieszana na płótnie

42. Sylwia Lis-Persona

Tytuł: Zielony, 2015

Informacje: technika mieszana, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Sylwia Lis-Persona “Zielony” technika mieszana 2015 r. 50x60

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Jakub Syrkowski (2017), obraz akrylowy na płótnie

43. Jakub Syrkowski

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sztuka młodych - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

44. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Sztuka młodych, 2017

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Edyta Mądzelewska 2017 r. Legionowo “Sztuka Młodych”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Iluzja - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

45. Piotr Trusik

Tytuł: Iluzja, 2017

Informacje: olej, płótno120x120 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Magic is everywhere if you know where to look… - Agnieszka Pawłowska (2017), obraz olejny na płótnie

46. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Magic is everywhere if you know where to look…, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Val d’Orcia - Jacek Malinowski (2017), obraz olejny na płótnie

47. Jacek Malinowski

Tytuł: Val d’Orcia, 2017

Informacje: olej, płótno120x30 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Czerwone miasto - Igor Mościcki (2008), obraz olejny na płótnie

48. Igor Mościcki

Tytuł: Czerwone miasto, 2008

Informacje: olej, płótno40x30 cmsygn. p.d.: Mościcki I 2008, opisany na odwrocie: Mościcki I 08

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Filodendron w czarnej donicy - Łukasz Breitenbach (2017), obraz olejny na płótnie

49. Łukasz Breitenbach

Tytuł: Filodendron w czarnej donicy, 2017

Informacje: olej, płótno85x70 cmsygn. p.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Las - Piotr Nogaj (2017), obraz olejny na płótnie

50. Piotr Nogaj

Tytuł: Las, 2017

Informacje: olej, płótno40x50 cm kompozycja, 54x64 cm w oprawiesygn. na ramie: Nogaj

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bruno - Piotr Ignacy Kopczyński (2017), obraz olejny na płótnie

51. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Bruno, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: “BRUNO” Piotr Ignacy Kopczyński 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2016), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

52. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2016 80x60 AKRYL TECHNIKA WŁASNA Numer katalogowy 073 B. Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Natężenie ruchu - Izabela Kostiukow (2015), technika mieszana na płótnie

53. Izabela Kostiukow

Tytuł: Z cyklu Natężenie ruchu, 2015

Informacje: technika mieszana, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2015’ Z CYKLU: “NATĘŻENIE RUCHU” PLENER ARTYSTYCZNY SULEJÓW 2015’

Body - Joanna Dziedzianowicz (2017), obraz akrylowy na płótnie

54. Joanna Dziedzianowicz

Tytuł: Body, 2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: JOANNA DZIEDZIANOWICZ, Body, 2017 50x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Rowerzystka - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

55. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Rowerzystka, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: MF’17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Rowerzystka” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł