9 Aukcja Sztuki Współczesnej

Aukcja: 6 czerwca 2023 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 26 maja 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 6 czerwca 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 26 maja 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 9 Aukcja Sztuki Współczesnej

pejzaż miejski, weduta, niebieski, róż, architektura, malarstwo, budynki, obraz

1. Joanna Pałys

Tytuł: NR IV – Zanikanie, 2020

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: „NR IV – ZANIKANIE” | 2020 JOANNA PAŁYS

Cena wywoławcza: 7 500,00 zł

Estymacja: 8500-9500 zł

Stanisław Kortyka Pod zanikającym horyzontem II, 2023 minimalistyczny pejzaż architektura beton horyzont

2. Stanisław Kortyka

Tytuł: Pod zanikającym horyzontem II, 2023

Informacje: olej, płótno67x67 cm, 70x70 cm w oprawiesygn. p.d.: St. KORTYKA 2023, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA | "POD ZNIKAJĄCYM HORYZONTEM II" 2023 | olej – len – 67x67

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 6500-8000 zł

Cena sprzedaży: 4800 zł

Czesław Piotr Szczepański Zamość. Rynek, 2023 polska pejzaż miejski weduta architektura

3. Czesław Piotr Szczepański

Tytuł: Zamość. Rynek, 2023

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: CPeterS 23, opisany na odwrocie: PIOTR CZESŁAW SZCZEPAŃSKI (CPeterS.) | ZAMOŚĆ 2023

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Andrzej Sadowski Sardynia – Porto Cervo – Parking z błękitno-srebrnym Harley-Davidsonem i szarym Fordem "K", 2008 samochód motor motoryzacja auto realizm obraz klasyczny nadrealizm sztuka męska obraz dla mężczyzny

4. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Sardynia – Porto Cervo – Parking z błękitno-srebrnym Harley-Davidsonem i szarym Fordem “K”, 2008

Informacje: akryl, płótno70x100cm, 76,5x106,5 cm w oprawiesygn. p.d.: A. A. SADOWSKI 2008, opisany na odwrocie: 733. ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ | "SARDYNIA – PORTO CERVO – PARKING Z BŁĘKITNO-SREBRNYM HARLEY-DAVIDSONEM I SZARYM FORDEM 'K'." | AKRYL, WYM: 70x100 cm, 2008.

Cena wywoławcza: 12 800,00 zł

Estymacja: 16000-24000 zł

Ewa Prończuk-Kuziak z cyklu Siostry, 2014 portret kobiet kobiecy czerwony rude kobiety warkocze

5. Ewa Prończuk-Kuziak

Tytuł: z cyklu Siostry, 2014

Informacje: olej, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak "Siostry"

Cena wywoławcza: 8 000,00 zł

Estymacja: 11500-13000 zł

Piotr Nowiński, Bez tytułu, 2012 – pejzaż, maki, pole, polski widok, faktura, zielony, czerwony

6. Piotr Nowiński

Tytuł: Bez tytułu, 2012

Informacje: akryl, olej, płótno90x80 cm, 98,5x88,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: Piotr Nowiński 2012 | tech: Akryl–Olej

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 2800-3000 zł

Alina Bloch Genesis, 2014 malarstwo abstrakcyjne na jedwabiu przejście czerwony granatowy zielony

7. Alina Bloch

Tytuł: Genesis, 2014

Informacje: technika własna, barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny200x90 cm

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3600-4400 zł

Cena sprzedaży: 3000 zł

Ewa Zawadzka, Na krawędzi światła 042, 2021– abstrakcja z elementami architektury w szarościach i brązach

8. Ewa Zawadzka

Tytuł: Na krawędzi światła 0042, 2021

Informacje: technika własna, płótno70x70 cm kompozycja, 74,5x74,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA Na krawędzi światła 0042 – 2021

Cena wywoławcza: 8 000,00 zł

Estymacja: 9000-9500 zł

Ireneusz Jankowski Cel nieznany II, 2020 sztuka konceptualna neoplastycyzm kształty geometria szary czerwony minimalizm czarny

9. Ireneusz Jankowski

Tytuł: Cel nieznany II, 2020

Informacje: akryl, relief, płyta malarska55x55 cmsygn. monogramem, opisany na odwrocie: IRENEUSZ JANKOWSKI | technika mieszana | "Cel nieznany II" | 55x55 2020/4

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Krzysztof Musiał Symetria VI, 2016 minimalizm mały format szary obraz

10. Krzysztof Musiał

Tytuł: Symetria VI, 2016

Informacje: olej, akryl, płótno45x45 cmopisany na odwrocie: SYMETRIA VI | technika mieszana – płótno | 45x45 cm | 2016 | Musiał

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2800-3600

Cena sprzedaży: 1800 zł

Michał Jędrczak Exit (akt), 2022 akt abstrakcyjny różowe majtki żółty szary

11. Michał Jędrczak

Tytuł: Exit (akt), 2022

Informacje: olej, płótno115x75 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: MJędrczak 2022 EXIT

Cena wywoławcza: 2 400,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Alina Dorada-Krawczyk Dafne, 2023 abstrakcja żółty pomarańczowy granatowy

12. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Dafne, 2023

Informacje: akryl, płótno100x80 cm,sygn. p.d.: DORADA 23, opisany na odwrocie: Alina Dorada-Krawczyk | TITLE: "DAFNE" | SIZE: 100x80 | YEAR: 2023

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3600-4200 zł

Bogdan Klechowski Melancholia, 2020 portret kobiety dziewczyna anioł płacz smutek

13. Bogdan Klechowski

Tytuł: Melancholia, 2020

Informacje: akryl, płótno150x120 cmsygn. p.d.: Bn Klechowski 2020, na odwrocie naklejka autorska

Cena wywoławcza: 6 800,00 zł

Estymacja: 9000-11500 zł

Zbigniew Mil Przestrzeń odrzeczowiona, 2001 akt w przestrzeni ludzie postacie nagi człowiek geometria błękitne tło

14. Zbigniew Mil

Tytuł: Przestrzeń odrzeczowiona, 2001

Informacje: olej, płótno97x120 cm, 99,5x121,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Z.MIL 2001 r., opisany na odwrocie: ZBIGNIEW MIL "PRZESTRZEŃ ODRZECZOWIONA"

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 3200-4600 zł

Cena sprzedaży: 2800 zł

Wiktor Sadowski The Book Page 240 współczesna sztuka polska na papierze pierot

15. Wiktor Sadowski

Tytuł: The Book Page 240, 1991

Informacje: technika mieszana, papier72x85 cm, 85x97 cm w oprawieopisany na dole: THE BOOK PAGE 240 | 1991 WIKTOR SADOWSKI

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3800-5000 zł

Otoczaki 27 - Agata Czeremuszkin-Chrut - brązowo-czerwona abstrakcja

16. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Otoczaki 27, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno150x150 cmopisany na odwrocie: “OTOCZAKI 27” akryl, olej, płótno, 150x150 cm, 2020 Agata Czeremuszkin-Chrut

Cena wywoławcza: 11 000,00 zł

Estymacja: 13000-14000 zł

Iza Staręga z cyklu Kobiety w chustach, 2022 portret sztuka współczesna kobieta akt twarz smutna pastelowe kolory różowy szary beżowy obraz

17. Iza Staręga

Tytuł: z cyklu Kobiety w chustach, 2022

Informacje: technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA | Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH | 2022

Cena wywoławcza: 4 800,00 zł

Estymacja: 5500-6000 zł

Magdalena Karłowicz Między niebem a ziemią, 2015 rzeźba postać człowiek brąz

18. Magdalena Karłowicz

Tytuł: Między niebem a ziemią, 2015

Informacje: brąz patynowany44x11x12,5 cmsygn. MK

Nakład: 6/8

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 6000-7000 zł

Magdalena Cybulska Bez tytułu, 2015, grafika na papierze z postaciami

19. Magdalena Cybulska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: technika mieszana, papier112x76 cm, w oprawie 119x83 cmsygn. p.d.: M. Cybulska '2015

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Weronika Pawłowska, Star Skin, 2022, kobieta, akt kobiecy, galaxy, motyw kosmosu, kosmitka, gwiezdna dziewczyna

20. Weronika Pawłowska

Tytuł: Star Skin, 2022

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Weronika Pawłowska | "Star Skin" 2022 | olej na płótnie, 150x100 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 3400-3800 zł

Anna Sołtysiak Louisiana sunset, 2023 pejzaż ameryka zachód słońca bagno jezioro woda botanika rośliny

21. Anna Sołtysiak

Tytuł: Louisiana sunset, 2023

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak '23, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak | "Louisiana sunset" | Raszyn. 2023 r.

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3600-4500 zł

Jerzy Połeć Astry, 1972 martwa natura malarstwo klasyczne tradycyjne kwiaty botanika wazon różowe fioletowe kwiaty

22. Jerzy Połeć

Tytuł: Astry, 1972

Informacje: olej, płyta pilśniowa60x50 cm, 66x56 cm w oprawie,sygn. p.d.: J. Połeć 1972

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Iza Staręga, z cyklu Zwierzęta, których nie widziałam, ale są, 2023 – obraz kolorowy głowa antylopy

23. Iza Staręga

Tytuł: Z cyklu Zwierzęta, których nie widziałam, ale są, 2023

Informacje: technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu ZWIERZĘTA, KTÓRYCH NIE WIDZIAŁAM, ALE SĄ 2023 Iza Staręga

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Andrzej Folfas - Kaktusy, 2021 - obraz z postaciami i liśćmi

24. Andrzej Folfas

Tytuł: Kaktusy, 2021

Informacje: assemblage dwustronny, olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: FOLFAS

Cena wywoławcza: 4 000,00 zł

Estymacja: 4400-5000 zł

Batumi 1 - Agnieszka Kicińska (2015), obraz olejny na płótnie

25. Agnieszka Kicińska

Tytuł: Batumi I, 2015

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „BATUMI 1” 2015 ROK 50x50 cm olej, płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Dragonflies - Ewa Miazek (2018), obraz akrylowy na płótnie

26. Ewa Miazek

Tytuł: Dragonflies, 2018

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. na licu: EWA MIAZEK 2018, opisany na odwrocie: EWA MIAZEK DRAGONFLIES 2018, ACRYLIC 100x80 cm

Cena wywoławcza: 2 400,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Jerzy Cichecki, Wiśniewscy vs Jabłczyńscy, 2023 - martwa natura, obraz, jabłka i wiśnie na czarno-białym tle

27. Jerzy Cichecki

Tytuł: Wiśniewscy vs Jabłczyńscy, 2023

Informacje: akryl, płótno55x46 cmsygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: Jerzy Cichcecki "Wiśniewscy vs Jabłczyńscy

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Michał Paryżski, z cyklu letter from my mind, 1995-2002 - czerwona paleta i abstrakcja na czarnym tle

28. Michał Paryżski

Tytuł: Z cyklu Letter from my mind, 1995-2002

Informacje: kolaż, technika mieszana, karton42,5x29,5 cm kompozycja, 50x35 cm arkusz

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Andrzej Folfas, Dłoń, 1982 - surrealistyczny obraz z postacią i dłonią

29. Andrzej Folfas

Tytuł: Dłoń, 1982

Informacje: tusz, olej, papier86x61 cmsygn. p.d.: Folfas 82

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Slava Radov, Bez tytułu 2001 – klasyczny pejzaż, jezioro, rzeka, dzieci, spacer, lato

30. Slava Radov

Tytuł: Bez tytułu, 2001

Informacje: olej, płótno38x46 cm, 48x56 cm w oprawiesygn. p.d.: Radov

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Polowanie - Maciej Urbaniak (2003), obraz olejny na płótnie

31. Maciej Urbaniak

Tytuł: Polowanie, 2003

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: M. Urbaniak 2003

Cena wywoławcza: 2 600,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Kazimierz Drejas, Bachorze II, 1994 - zielony obraz z widokiem krajobrazu z drzewami

32. Kazimierz Drejas

Tytuł: Bachorze II, 1994

Informacje: olej, płótno64x80 cmsygn. p.d.: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - "BACHORZE II" - OLEJ 64x80 1994

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Maria Tryzno, Koń, lata 80. XX wieku - obraz pejzażowy z białym koniem

33. Maria Tryzno

Tytuł: Koń, lata 80. XX wieku

Informacje: olej, płótno65x74 cm, 73x82 cm w oprawiesygn. p.d.: Maria Tryzno, opisany na odwrocie: Maria Tryzno | Koń, olej, pł

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Agata Rościecha, Xięga Natury, malarstwo, sztuka młoda, sztuka współczesna, botanika, obraz z rośliną, obraz roślinny Zielnik Trawy Sierpień, wystawa

34. Agata Rościecha

Tytuł: Trawy 4, 2021

Informacje: akryl, płótno120x45 cmsygn. p.d.: ARościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan | Trawy 4 | 120x45 cm akryl

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Krzysztof Krawiec, Andromeda, 2023 - bajkowy obraz z kobiecą postacią i księżycem

35. Krzysztof Krawiec

Tytuł: Andromeda, 2023

Informacje: akryl, płótno40x40 cmsygn. p.d.: KK 2023, opisany na odwrocie: KRZYSZTOF KRAWIEC | – ANDROMEDA – | AKRYL 2023

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Krzysztof Krzywiński, Miejsce 78, 2021 - obraz z architekturą miejską i wieżowcami

36. Krzysztof Krzywiński

Tytuł: Miejsce 78, 2021

Informacje: olej, płótno70x50 cm, 71,5x51,5 cm w oprawiesygn. KK21, opisany na odwrocie: "MIEJSCE 78" KK21 | Krzysztof Krzywiński r. 2021

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Uriy Lavrentev Zapomniane czasy, 1994 malarstwo sztuka współczesna ikony

37. Uriy Lavrentev

Tytuł: Zapomniane czasy, 1994

Informacje: olej, płótno106x127 cmopisany na odwrocie (cyrlicą)

Cena wywoławcza: 28 000,00 zł

Estymacja: 34000-38000 zł

Obszary 10 - Michał Paryżski (2000), obraz olejny na płótnie - abstrakcja czarno-pomarańczowa

38. Michał Paryżski

Tytuł: Obszary 10, 2000

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI 2000 OBSZARY 10

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 6000-7000 zł

Joanna Pałys Ślady S22-4, z cyklu Sztuka Ziemi, 2022 - szaro-czerwony obraz z widokiem na skały

39. Joanna Pałys

Tytuł: Ślady S22-4 z cyklu Sztuka Ziemi, 2022

Informacje: akryl, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: JOANNA PAŁYS "ŚLADY S22-4" Z CYKLU: "SZTUKA ZIEMI" 2022

Cena wywoławcza: 3 000,00 zł

Estymacja: 3400-3800 zł

Michał Misiak Deszczowe lato III, 2004 mały format ciemny obraz okno parapet perspektywa czarny

40. Michał Misiak

Tytuł: Deszczowe lato III, 2004

Informacje: olej, płótno33x55 cmopisany na odwrocie MICHAŁ MISIAK 2004 | DESZCZOWE LATO III | 33x55 cm | OLEJ

Cena wywoławcza: 1 900,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Deconstruction - Vinicius Libardoni (2018), Mezzotinta

41. Vinicius Libardoni

Tytuł: Deconstruction, 2018

Informacje: mezzotinta, papier28x28 cmopisany u dolu: DECONSTRUCTION C7 9/20 LIBARDONI/18

Nakład: 9/20

Cena wywoławcza: 400,00 zł

Estymacja: 500-600 zł

Ewa Zawadzka Nokturn 29 2022 nowa praca mały format architektura w malarstwie światło tajemniczy obraz szary

42. Ewa Zawadzka

Tytuł: Nokturn 29, 2022

Informacje: technika własna, płótno40x40 cm, 45x45 cm w oprawieopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA NOKTURN 29 2022 40X40

Cena wywoławcza: 4 200,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Małgorzata Leszczewska-Włodarska, Xięga Bałwochwalcza II wg cliché-verre B. Schulza, 1992 – mężczyzna, kobieta, postać leżąca, autoportret, pejzaż, grafika klasyczna

43. Małgorzata Leszczewska-Włodarska

Tytuł: Xięga Bałwochwalcza II wg cliché-verre B. Schulza, 1992

Informacje: akwaforta, papier14x23 cm matryca, 26,5x37 cm w oprawieopisany na dole: Xięga Bałwochwalcza II wg cliché-verre B. Schulza | E.A XLII akwaforta | M. L. Włodarska 1992

Nakład: E.A. XLII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Maria Sadowska, Wspomnienie, 2023 - niebieski obraz z kobietą leżącą na łóżku i antycznym posągiem

44. Maria Sadowska

Tytuł: Wspomnienie, 2023

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: "WSPOMNIENIE" | OLEJ, PŁÓTNO, 60x80 cm | MARIA SADOWSKA

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Patryk Lutomski, Miles, 2023 - niebieski obraz z muzykiem grającym na trąbce

45. Patryk Lutomski

Tytuł: Miles, 2023

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Lutomski

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

Andrzej Sadowski Mont St. Michael – widok z parkingu, 2004 zamek góra podróże samochód motoryzacja realizm obraz pejzaż

46. Andrzej Adam Sadowski

Tytuł: Mont St. Michael – widok z parkingu, 2004

Informacje: gwasz, papier47x31,3 cm arkusz, 70x50 cm z passe-partoutopisany na odwrocie: 651. ANDRZEJ A. SADOWSKI, ŁÓDŹ, POLOGNE | "MONT ST. MICHAEL – WIDOK Z PARKINGU" | GWASZ/PAPIER, WYM: 31,3x47 cm, 2004

Cena wywoławcza: 3 600,00 zł

Estymacja: 4400-5000 zł

Magdalena Cybulska, Homesick 9, 2022, zielony obraz z postaciami i zwierzętami

47. Magdalena Cybulska

Tytuł: Homesick 9, 2022

Informacje: akryl, olej, rysunek, płótno70x60 cmsygn. p.d.: CEBA '22, opisany na odwrocie: HOMESICK IX CEBA 2022

Cena wywoławcza: 4 600,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Mariusz Zdybał, Nić Ariadny, 2023 - jasny obraz z postacią kobiety w czerwonej sukni

48. Mariusz Zdybał

Tytuł: Nić Ariadny, 2023

Informacje: olej, płótno120x60 cmsygn. l.d.: ZDYBAŁ '2023, opisany na odwrocie: "NIĆ ARIADNY" | 120x60 cm, olej, płótno | MARIUSZ ZDYBAŁ | 2023

Cena wywoławcza: 2 400,00 zł

Estymacja: 3000-3600 zł

Paweł Rubaszewski, Nieoczekiwane spotkanie, 2023 - rzeźba z siedzącą postacią i kulą

49. Paweł Rubaszewski

Tytuł: Nieoczekiwane spotkanie, 2023

Informacje: brąz patynowany, żywica47x21x8 cmsygn. na spodzie: Paweł Rubaszewski 2023 Nieoczekiwane spotkanie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Kacper Bożek Wróg publiczny, 2020 grafika zwierzę animalistyka jeleń surrealizm abstrakcja praca na papierze papier jeleń las

50. Kacper Bożek

Tytuł: Wróg publiczny, 2020

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier49,5x34,5 cm matryca, 63x48 cm arkuszopisany na dole: 20/100 | WRÓG PUBLICZNY | KACPER BOŻEK XX / XXI

Nakład: 20/100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Krzysztof Śliwka, Ruin 1, 2023 - rzeźba w szarościach z twarzą ludzką

51. Krzysztof Śliwka

Tytuł: Ruin 1, 2023

Informacje: stiuk klejowy, metal, technika własna41x16x14 cmsygn. z tyłu: Śliwka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł