1 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 22 listopada 2016 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 listopada 2016 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 19 - 20 listopada 2016 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Wspomnienie Wery I - Ilona Herc (2016), obraz olejny na płótnie

1. Ilona Herc

Tytuł: Wspomnienie Wery I, 2016

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Ilona Herc 2016, opisany na odwrocie: ILONA HERC “WSPOMNIENIE WERY I”. KRAKÓW 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Biegam intensywnie już 2 lata - Rafał Bojdys (2016), obraz akrylowy na płótnie

2. Rafał Bojdys

Tytuł: Biegam intensywnie już 2 lata, 2016

Informacje: akryl, płótno50x70cmsygn. p.d.: Bojdys ‘15 opisane na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS “IEGAM INTENSYWNIE JUŻ 2 LATA” 2016 R.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bez tytułu (165) - Wojciech Ćwiertniewicz (2013), obraz olejno-akrylowy na płótnie

3. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (165), 2013

Informacje: olej, akryl, płótno60x81 cmsygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13 opisany na odwrocie: 165, 1/8/13 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

4. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016

Informacje: technika własna, olej, płótno80x97cmsygn. p.d.: Iza Staręga opisany na odwrocie: Iza Staręga 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Mucha - Małgorzata Korenkiewicz (2006), obraz olejny na płótnie

5. Małgorzata Korenkiewicz

Tytuł: Mucha, 2006

Informacje: olej, płótno150x150cmsygn. p.d.: Koren - Zen 2006 na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Zapis XLVI - Robert Jaworski (2016), obraz olejny na płótnie

6. Robert Jaworski

Tytuł: Zapis XLVI, 2016

Informacje: olej, płótno110x80cmopisany na odwrocie: Robert Jaworski Zapis XLVI 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Stosunki przestrzenne (3) - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2015), obraz akrylowy na płótnie

7. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Stosunki przestrzenne (3), 2015

Informacje: akryl, płótno50x60cmopisany na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk 2015r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

The Green (2) - Wanda Badowska-Twarowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

8. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: The Green (2), 2014

Informacje: akryl, płótno100x100cmsygn. p.d.: WANDA BADOWSKA - TWAROWSKA 2016 opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA - TWAROWSKA “THE GREEN” (2) akryl, 100x100 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

16-XV - Jacek Mirczak (2016), obraz akrylowy na płótnie

9. Jacek Mirczak

Tytuł: 16-XV, 2016

Informacje: akryl, płótno120x100cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2016 16-XV 120X100cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

z cyklu Złote damy 6 - Agata Rościecha (2016), technika mieszana na płótnie

10. Agata Rościecha

Tytuł: z cyklu Złote damy 6, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno120x45cmsygn. p.d.: Rościecha opisany na odwrocie” Agata Rościecha - Kan Z cyklu “Złote damy” 6 tech. mieszana 2016 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Kaprys - Małgorzata Jojnowicz (2016), obraz olejny na płótnie

11. Małgorzata Jojnowicz

Tytuł: Kaprys, 2016

Informacje: olej, płótno70x60cmsygn. p.d.: M.Jojnowicz opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz “KAPRYS” 2016r. olej na płótnie, 70x60cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Trójkąt - Jerzy Cichecki (2016), obraz akrylowy na płótnie

12. Jerzy Cichecki

Tytuł: Trójkąt, 2016

Informacje: akryl, płótno54x65 cmsygn. l.d.: JCichecki; l.g. JERZY CICHECKI "TRÓJKĄT"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Zarzeczna metropolia III - Andrzej Fronczak (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

13. Andrzej Fronczak

Tytuł: Zarzeczna metropolia III, 2016

Informacje: technika własna, płótno70x100cmopisany p.d. A. Fronczak - 16r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Akord - Andrzej Bator (1989), obraz akrylowy na płótnie

14. Andrzej Bator

Tytuł: Akord, 1989

Informacje: akryl, płótno100x60cmopisany na odwrocie: Andrzej Bator Łódź, “Gorkiego 101 “Akord” akryl 1989

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Waiting for blue wind I - Andrzej Kasprzak (2011), olej, akryl, emalia, ołówek, płótno

15. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Waiting for blue wind I, 2011

Informacje: olej, akryl, emalia, ołówek, płótno80x100cmsygn. p.d.: A.KASPRZAK opisany na odwrocie: “WAITING FOR BLUE WIND I OIL, ACRYLIC, ENAMEL (EMALIE), PENCIL ON CANVAS A.KASPRZAK ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT RASMUS KOPENHAGEN 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Kiedy byłem mały: Przyszłość - Patryk Lutomski (2005), obraz olejny na płótnie

16. Patryk Lutomski

Tytuł: Kiedy byłem mały: Przyszłość, 2005

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie “Kiedy byłem mały: Przyszłość” 05r Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Patibolo Dihora - Zbigniew Gorlak (2013), obraz akrylowy na płótnie

17. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Patibolo Dihora, 2013

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: “PATIBOLO DIHORA” Z Gorlak 2013. akryl 60x80

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Akt żółty - Aga Pietrzykowska (2015), akryl, płyta

18. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Akt żółty, 2015

Informacje: akryl, płyta135x95 cm kompozycja, 140x100 cm w oprawiesygn. l.d.: aga pietrzykowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

Wschód słońca nad Wezuwiuszem - Sylwia Górak (2016), obraz olejny na płótnie

19. Sylwia Górak

Tytuł: Wschód słońca nad Wezuwiuszem, 2016

Informacje: olej, płótno101x80cmopisany na odwrocie: VEZUVJUS GORAK SYLVIA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Pawłow i pies Pawłowa - Hanna Pyrzyńska (2015), obraz akrylowy na płótnie

20. Hanna Pyrzyńska

Tytuł: Pawłow i pies Pawłowa, 2015

Informacje: akryl, płótno50x70cmopisany na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA “PAWŁOW I PIES PAWŁOWA” 2015 ACRYL 50X70cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Die Unendlichkeit (Bezkres) z cyklu Mury przeszłości - Ireneusz Walczak (2014), kolaż, olej na płótnie

21. Ireneusz Walczak

Tytuł: Die Unendlichkeit (Bezkres) z cyklu Mury przeszłości, 2014

Informacje: olej, kolaż, płótno99,5x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK “DIE UNENDLICHKEIT” (BEZKRES) CYKL MURY PRZESZŁOŚCI OL/PŁ 99,5x90 cm 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Duma, Oburzenie - Igor Chołda (Aqualoopa) (2016), obraz akrylowy na płótnie

22. Igor Chołda (Aqualoopa)

Tytuł: Duma, Oburzenie, 2016

Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn. p.d.: Aqualoopa opisany na odwrocie: Aqualoopa | IGOR CHOŁDA | “DUMA, OBURZENIE” | AKRYL | 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Bez tytułu - Tadeusz Świniarski (2013), obraz olejny na płótnie

23. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: olej, płótno100x90cmopisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2013 100x90

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Las 212 - Jasiek Balcerzak (2015), obraz olejny na płótnie

24. Jasiek Balcerzak

Tytuł: Las 212, 2015

Informacje: olej, płótno70x60 cmopisane na odwrocie: JASIEK BALCERZAK “LAS 212” OLEJ/PŁÓTNO 70X60 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Portret czytelnika - Michał Baca (2014), obraz olejny na płótnie

25. Michał Baca

Tytuł: Portret czytelnika, 2014

Informacje: olej, płótno70x80cmsygn. p.g.: Michał Baca 2014 opisany na odwrocie: Michał Baca “Portret czytelnika” olej na płótnie 70x80cm 2014r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Wiosenny poranek - Beata Murawska (2016), obraz olejny na płótnie

26. Beata Murawska

Tytuł: Wiosenny poranek, 2016

Informacje: olej, płótno130x80cmsygn. p.d.: Beata Murawska opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016r. “Wiosenny poranek”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim - Filip Pręgowski (2009), obraz olejny na płótnie

27. Filip Pręgowski

Tytuł: Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim, 2009

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisane na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “OSTATNI KONCERT MICHAELA JACKSONA W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM” 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Bilbao - Agnieszka Kicińska (2004), obraz olejny na płótnie

28. Agnieszka Kicińska

Tytuł: Bilbao, 2004

Informacje: olej, płótno130x114cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA “BILBAO” 1 2004 olej, płótno 130x114

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Gwiazdeczka - Katarzyna Zawierucha (2016), obraz olejny na płótnie

29. Katarzyna Zawierucha

Tytuł: Gwiazdeczka, 2016

Informacje: olej, płótno50x70cmsygn. p.d.: monogramem autorskim opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha “Gwiazdeczka” 70/50 olej na płótnie 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3500 zł

Zakaz skoków - Magdalena Gryska (2014/2015), obraz olejny na płótnie

30. Magdalena Gryska

Tytuł: Zakaz skoków, 2014/2015

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisane na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA ZAKAZ SKOKÓW, OLEJ, PŁÓTNO, 2014/2015 140x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2016), technika mieszana na płótnie

31. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Materia ciszy, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno90x80 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Czerwony tygrys - Monika Solorz (2016), technika własna, kolaż, płótno

32. Monika Solorz

Tytuł: Czerwony tygrys, 2016

Informacje: technika własna, kolaż, płótno50x40cmopisany na odwrocie: Czerwony tygrys 2016’ Collage, tech. własna Monika Solorz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bez tytułu 2 - Jolanta Johnsson (2015), obraz olejny na płótnie

33. Jolanta Johnsson

Tytuł: Bez tytułu 2, 2015

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: Johnsson 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Martwe kwiaty – Mary - Ewa Żochowska (2016), obraz olejny na płótnie

34. Ewa Żochowska

Tytuł: Martwe kwiaty – Mary, 2016

Informacje: olej, płótno90x100cmsygn. p.d.: “Martwe Kwiaty - Mary” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - Mary” olej na płótnie 90x100cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Bez tytułu - Juliusz Kosin (2016), obraz olejny na płótnie

35. Juliusz Kosin

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno46x55 cmsygn. J. Kosin 2016.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Latający stół - Jerzy Tyburski (2016), obraz olejny na płótnie

36. Jerzy Tyburski

Tytuł: Latający stół, 2016

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: TYBURSKI 2016, opisany na odwrocie: “LATAJĄCY STÓŁ” OLEJ, 70/100, 2016 JERZY TYBURSKI “A FLYING TABLE”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Bez tytułu - Anna Trochim (2015), obraz olejny na płótnie

37. Anna Trochim

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno60x50 cm kompozycja, 62,5x52,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

Ifigenia w Aulidzie - Ewa Miazek (2016), obraz akrylowy na płótnie

38. Ewa Miazek

Tytuł: Ifigenia w Aulidzie, 2016

Informacje: akryl, płótno40x50 cmsygn. p.d.: EWA MIAZEK 2016., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK IFIGENIA W AULIDZIE (Z TĘCZĄ) 2016 AKRYL 40X50cm.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

My finger is on the button - Michał Minor (2016), obraz akrylowy na płótnie

39. Michał Minor

Tytuł: My finger is on the button, 2016

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: “MY FINGER IS ON THE BUTTON” 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Flâneur - Michał Jędrczak (2015), obraz olejny na płótnie

40. Michał Jędrczak

Tytuł: Flâneur, 2015

Informacje: olej, płótno75x115cmsygn. l.d.: monogramem autorskim, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2015 FLÂNEUR oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Błękitna kolumna II - Stanisław Kortyka (2016), obraz olejny na płótnie

41. Stanisław Kortyka

Tytuł: Błękitna kolumna II, 2016

Informacje: olej, płótno50x100 cm kompozycja, 53x103 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 016, opisany na odwrocie: Stanisław R. KORTYKA “BŁĘKITNA KOLUMNA-II” 2016 - OLEJ PŁ. 50X100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Madame R - Monika Dętkoś (2016), obraz akrylowy na płótnie

42. Monika Dętkoś

Tytuł: Madame R, 2016

Informacje: akryl, płótno71x100 cmsygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 2016 “Madame R”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Pejzaż z ważką - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2016), obraz olejny na płótnie

43. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Pejzaż z ważką, 2016

Informacje: olej, płótno90x100cmsygn. l.d.: J.K/H’16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK “PEJZAŻ Z WAŻKĄ” 2016 90x100 olej/płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Deska z kościółkiem - Dariusz Mlącki (2016), obraz akrylowy na płótnie

44. Dariusz Mlącki

Tytuł: Deska z kościółkiem, 2016

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: Mlącki 2016, opisany na odwrocie: Mlącki “Deska z kościółkiem” 2016 akryl

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Polska 2016 z lotu ptaka - Piotr C. Kowalski (2016), akryl, tusz, guano, płótno

45. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Polska 2016 z lotu ptaka, 2016

Informacje: akryl, tusz, guano, płótno61x51 cmsygn. p.d.: nalepką autorską, opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI “POLSKA 2016 Z LOTU PTAKA” z cyklu “A to Polska właśnie”, 61x51 cm, guano ptaków, akryl i tusz na płótnie lnianym, 2016 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Still love - Tomasz Klimczyk (2015), obraz akrylowy na płótnie

46. Tomasz Klimczyk

Tytuł: Still love, 2015

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2015 oraz monogramem, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK ”STILL LOVE” AKRYL/WERNIKS ROK - 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Anioł - Małgorzata Maćkowiak (2016), obraz olejny na płótnie

48. Małgorzata Maćkowiak

Tytuł: Anioł, 2016

Informacje: olej, płótno55x38 cmsygn. p.d.: M.Z.MAĆKOWIAK, opisany na odwrocie: Małgorzata Maćkowiak

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Łódka - Tomasz Kołodziejczyk (2016), obraz akrylowy na płótnie

49. Tomasz Kołodziejczyk

Tytuł: Łódka, 2016

Informacje: akryl, płótno50x65 cmopisany na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk Łódka 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

Brat Bogdana nie znalazł nadziei - Magdalena Gogół (2016), olej, wosk, płótno

50. Magdalena Gogół

Tytuł: Brat Bogdana nie znalazł nadziei, 2016

Informacje: olej, wosk, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ Brat Bogdana nie znalazł nadziei | olej/wosk, płótno | 90x130 | 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Miara - Bettina Bereś (2016), obraz olejny na płótnie

51. Bettina Bereś

Tytuł: Miara, 2016

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: BETTINA BEREŚ “MIARA” 06

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Pływaczka czerwona - Agnieszka Sandomierz (2015), obraz akrylowy na płótnie

52. Agnieszka Sandomierz

Tytuł: Pływaczka czerwona, 2015

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2015. “Pływaczka czerwona”.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Sepsis - Tomasz Daniec (2013), obraz olejny na płótnie

53. Tomasz Daniec

Tytuł: Sepsis, 2013

Informacje: olej, płótno96,5x115 cmopisany na odwrocie: T-Daniec Sepsis 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Nr 491 - Małgorzata Jastrzębska (2016), obraz olejny na płótnie

54. Małgorzata Jastrzębska

Tytuł: Nr 491, 2016

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska 24.X.2016. 491.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Fragment 372 z cyklu Morza i porty - Stanisław Tomalak (2016), technika własna, akryl, płótno

55. Stanisław Tomalak

Tytuł: Fragment 372 z cyklu Morza i porty, 2016

Informacje: technika własna, akryl, płótno100x150 cmsygn. l.d.: S.J.A. Tomalak, opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak Fragment 371/2016 Z cyklu “Morza i porty” oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Dotyk - Iwona Delińska (2016), obraz olejny na płótnie

56. Iwona Delińska

Tytuł: Dotyk, 2016

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: ID, podpisany na odwrocie: Dotyk, 2016, Delińska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Moron - Jarek Jeschke (2013), obraz olejny na płótnie

57. Jarek Jeschke

Tytuł: Moron, 2013

Informacje: olej, płótno30x24 cmopisany na odwrocie: Jarosław Jeschke Moron 2013 olej, płótno 30x24

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Dokąd? Po co? - Piotr Szwabe vel Pisz (2015/2016), akryl, kolaż, płyta

58. Piotr Szwabe vel Pisz

Tytuł: Dokąd? Po co?, 2015/2016

Informacje: akryl, kolaż, płyta101x71 cm kompozycja, 103x73 cm w oprawieopisany na odwrocie: tyt: DOKĄD? PO CO? pisz 15/16’ akryl/collage płyta oprawiona

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Wyspa - Zbigniew Nowosadzki (2015), obraz olejny na płótnie

59. Zbigniew Nowosadzki

Tytuł: Wyspa, 2015

Informacje: olej, płótno46x38 cm kompozycja, 51x43,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: WYSPA 2015 ZBIGNIEW NOWOSADZKI, monogram autorski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł