1 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 14 grudnia 2016 r., godz. 19.30

Wystawa przedaukcyjna: od 2 grudnia 2016 r. pon.-pt. 12.00-19.00

Showroom przedaukcyjny: 10 - 11 grudnia 2016 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

Miasto 110 - Magdalena Karwowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

1. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 110, 2016

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 110 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Niebo w deszczach od gwiazd - Joanna Półkośnik (2016), obraz akrylowy na płótnie

2. Joanna Półkośnik

Tytuł: Niebo w deszczach od gwiazd, 2016

Informacje: akryl, płótno120,5x80 cmsygn.: JP‘16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 “Niebo w deszczach od gwiazd”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Auto red - Julia Kowalska (2016), obraz olejny na płótnie

3. Julia Kowalska

Tytuł: Auto red, 2016

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Julia Kowalska “auto red” 2016 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

Pejzaż z mostem - Michalina Garus (2016), obraz olejny na płótnie

4. Michalina Garus

Tytuł: Pejzaż z mostem, 2016

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: M.G., opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Na zebraniu - Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (2016), obraz akrylowy na płótnie

5. Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy)

Tytuł: Na zebraniu, 2016

Informacje: akryl, płótno100x90 cmsygn.: Juliusz Lewandowski 2016, opisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski “Na zebraniu” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

One day in Riga 3 - Katarzyna Rogoża (2016), obraz olejny na płótnie

6. Katarzyna Rogoża

Tytuł: One day in Riga 3, 2016

Informacje: olej, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: “One Day in Riga 3” Katarzyna Rogoża 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

001 - Michał Wawrzyniak (2016), technika własna

7. Michał Wawrzyniak

Tytuł: 001, 2016

Informacje: technika własna50x19 cmsygn. na podstawie: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2016), obraz olejny na płótnie

8. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2016 120x120cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Ilona - Judyta Krawczyk (2016), obraz olejny na płótnie

9. Judyta Krawczyk

Tytuł: Ilona, 2016

Informacje: olej, płótno95x90 cmopisany na odwrocie: Judyta Krawczyk Warszawa 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Łukasz Fałdrowicz (2015), obraz olejny na płótnie

10. Łukasz Fałdrowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno150x90 cmopisany na odwrocie: Łukasz Fałdrowicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dryfowanie - Małgorzata Łodygowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

11. Małgorzata Łodygowska

Tytuł: Dryfowanie, 2016

Informacje: akryl, płótno60x70 cmsygn. l.d.: DRYFOWANIE, sygn. p.d.: M.Ł ‘016, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ŁODYGOWSKA 2016, “DRYFOWANIE”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Drzewo zagadek - Natalia Jarnuszkiewicz (2015), obraz olejny na płótnie

12. Natalia Jarnuszkiewicz

Tytuł: Drzewo zagadek, 2015

Informacje: olej, płótno120x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Drowning - Izabela Wolska (2016), obraz olejny na płótnie

13. Izabela Wolska

Tytuł: Drowning, 2016

Informacje: olej, płótno80x50 cmopisany na odwrocie: IZABELA WOLSKA “DROWNING” OLEJ NA PŁÓTNIE 80x50 2016 r oraz monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Aurora - Olga Pelipas (2016), obraz olejny na płótnie

14. Olga Pelipas

Tytuł: Aurora, 2016

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Kompozycja dominujących pionów - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2016), obraz olejny na płótnie

15. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Tytuł: Kompozycja dominujących pionów, 2016

Informacje: olej, płótno35,5x70 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI KOMPOZYCJA DOMINUJĄCYCH PIONÓW 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Menina no vestido - Andrzej Tuźnik (2016), obraz olejny na płótnie

16. Andrzej Tuźnik

Tytuł: Menina no vestido, 2016

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Nenufary - Małgorzata Sokołowska (2016), obraz olejny na płótnie

17. Małgorzata Sokołowska

Tytuł: Nenufary, 2016

Informacje: olej, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: “nenufary” 2016 Małgorzata Sokołowska M.A.K.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kompozycja nr 54 - Magdalena Kobierecka (2016), technika własna, akryl, szkło

18. Magdalena Kobierecka

Tytuł: Kompozycja nr 54, 2016

Informacje: technika własna, akryl, szkło100x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr. 54” 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Baltic project - Jacek Malinowski (2016), obraz olejny na płótnie

19. Jacek Malinowski

Tytuł: Baltic project, 2016

Informacje: olej, płótno30x90 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016 “Baltic Project”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Dziewczynka z kaczką - Kasia Jaruga (2015), obraz akrylowy na płótnie

20. Kasia Jaruga

Tytuł: Dziewczynka z kaczką, 2015

Informacje: akryl, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: KASIA JARUGA Dziewczynka z kaczką 2015 ROK

Cena wywoławcza: 800,00 zł

X z cyklu X - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

21. Ignacy Oboz

Tytuł: X z cyklu X, 2016

Informacje: olej, alkid, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Energia - Kamil Jakóbczak (2016), obraz akrylowy na płótnie

22. Kamil Jakóbczak

Tytuł: Energia, 2016

Informacje: akryl, płótno73x60 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Energia” Kamil Jakóbczak 2016 r. oraz monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

40 stopni w Wiedniu - Agnieszka Głębicka (2015), obraz olejny na płótnie

23. Agnieszka Głębicka

Tytuł: 40 stopni w Wiedniu, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA GŁĘBICKA 40 STOPNI W WIEDNIU OLEJ 80x100 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Przemiany - Blanka Dudek (2014), obraz olejny na płótnie

24. Blanka Dudek

Tytuł: Przemiany, 2014

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: BLANKA DUDEK “PRZEMIANY” OLEJ, PŁÓTNO, 120x100CM, 2014

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Anna Mamica (2015), obraz olejny na płótnie

25. Anna Mamica

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: Anna Mamica

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pasiak - Karolina Kasprzak (2015), obraz akrylowy na płótnie

26. Karolina Kasprzak

Tytuł: Pasiak, 2015

Informacje: akryl, płótno100x70 cm kompozycja, 101,5x71,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

6_16 - Tomasz Witkowski (2016), obraz olejny na płótnie

27. Tomasz Witkowski

Tytuł: 6_16, 2016

Informacje: olej, płótno90x50 cmsygn. l.d.: 6/16 T. Witkowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czarna ona - Magdalena Serwin (2016), obraz olejny na płótnie

28. Magdalena Serwin

Tytuł: Czarna ona, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Serwin M.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

BT -1 - Katarzyna Kordyasz (2016), obraz olejny na płótnie

29. Katarzyna Kordyasz

Tytuł: BT -1, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: K. Kordyasz 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Budowle - Maciej Wierzbicki (2016), obraz olejny na płótnie

30. Maciej Wierzbicki

Tytuł: Budowle, 2016

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: M. Wierzbicki

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Zimowe ptaki - Sonia Wojtysek (2016), obraz akrylowy na płótnie

31. Sonia Wojtysek

Tytuł: Zimowe ptaki, 2016

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: S.Wojtysek 2016, opisany na odwrocie: SONIA WOJTYSEK “ZIMOWE PTAKI” AKRYL, PŁÓTNO 70x70 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Red part - Iwona Lenik (2016), obraz akrylowy na płótnie

32. Iwona Lenik

Tytuł: Red part, 2016

Informacje: akryl, płótno100x73 cmsygn. p.d.: Lenik’16, opisany na odwrocie: Iwona Lenik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pociąg - Jena Polak (2016), obraz akrylowy na płótnie

33. Jena Polak

Tytuł: Pociąg, 2016

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: ”Pociąg” Jena Polak 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu (9) - Marcin Dybowski (2015), obraz olejny na płótnie

34. Marcin Dybowski

Tytuł: Bez tytułu (9), 2015

Informacje: olej, płótno99,5x80 cmsygn. p.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu (9) olej, płótno 100x81 cm 2015 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ziemia nr. 2 - Katarzyna Środowska (2016), obraz akrylowy na płótnie

35. Katarzyna Środowska

Tytuł: Ziemia nr. 2, 2016

Informacje: akryl, płótno140x100 cmsygn. p.g.: Środowska 2016, opisany na odwrocie: Ziemia nr. 2, 2016, akryl na płótnie oraz pieczątką autorską

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Nowy Jork - Dariusz Grajek (2016), obraz akrylowy na płótnie

36. Dariusz Grajek

Tytuł: Nowy Jork, 2016

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: D.Grajek 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Listopad - Maria Danielak (2016), obraz olejny na płótnie

37. Maria Danielak

Tytuł: Listopad, 2016

Informacje: olej, płótno116x73 cmopisany na odwrocie: MARIA DANIELAK “LISTOPAD” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Ananas - Magdalena Szyszkowska (2011), obraz akrylowy na płótnie

38. Magdalena Szyszkowska

Tytuł: Ananas, 2011

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d..: MSz 2011

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złotoperz - Piotr Woźniak (2015), asamblaż, technika własna

39. Piotr Woźniak

Tytuł: Złotoperz, 2015

Informacje: asamblaż, technika własna40x25 cmopisany na odwrocie: ZŁOTOPERZ Piotr Woźniak 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Woły - Sylwia Łyczko-Zielony (2016), obraz akrylowy na płótnie

40. Sylwia Łyczko-Zielony

Tytuł: Woły, 2016

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: SYLWIA 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Izabela Apanańska (2012), olej, cekiny, płótno

41. Izabela Apanańska

Tytuł: Bez tytułu, 2012

Informacje: olej, cekiny, płótno91x115 cmopisany na odwrocie: Izabela Apanańska 91/115, 2012 Bez tytułu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Venus, Satyr and Cupid - Dominik Smolik (2016), obraz akrylowy na płótnie

42. Dominik Smolik

Tytuł: Venus, Satyr and Cupid, 2016

Informacje: akryl, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “VENUS, SATYR, AND CUPID” KRAKÓW 2016 Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Koło - Konrad Trzeszczkowski (2012), obraz akrylowy na płótnie

43. Konrad Trzeszczkowski

Tytuł: Koło, 2012

Informacje: akryl, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ranek nad morzem - Maria Niekrasowa (2016), obraz olejny na płótnie

44. Maria Niekrasowa

Tytuł: Ranek nad morzem, 2016

Informacje: olej, płótno45x45 cm kompozycja, 50x50 cm w oprawiesygn. l.d.: nazwiskiem oraz inicjałem, cyrlicą, opisany na odwrocie: cyrlicą, z podaniem imienia oraz nazwiska, tytułu, daty, techniki i wymiarów

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Life - Michał Głowacki (2016), obraz akrylowy na płótnie

46. Michał Głowacki

Tytuł: Life, 2016

Informacje: akryl, płótno140x140 cmopisany na odwrocie: M GŁOWACKI “Life” 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

1603 - Anna Dybowska (2016), obraz olejny na płótnie

47. Anna Dybowska

Tytuł: 1603, 2016

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: “1603” olej, płótno, 80x80 cm 2016 Dybowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Mesmerism - Kasia Tchórz (2016), obraz akrylowy na płótnie

48. Kasia Tchórz

Tytuł: Mesmerism, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Katka 2016. “MESMERISM”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Regaty - Joanna Burda (2016), obraz olejny na płótnie

49. Joanna Burda

Tytuł: Regaty, 2016

Informacje: olej, płótno70x90 cmsygn. p.d.: Joanna Burda, opisany na odwrocie: “Regaty” Joanna Burda oil on canvas 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu 1 z cyklu Hipnagogie - Aneta Śliwa (2016), ceramika szkliwiona

50. Aneta Śliwa

Tytuł: Bez tytułu 1 z cyklu Hipnagogie, 2016

Informacje: ceramika szkliwiona26x39 cm kompozycja, 53x43 cm w ramieopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2016 r. HIPNAGOGIE - BEZ TYTUŁU 1

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ingenium - Daniel Białowąs (2016), akryl, spray na płótnie

51. Daniel Białowąs

Tytuł: Ingenium, 2016

Informacje: akryl, spray, płótno120x60 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs INGENIUM AKRYL SPRAY NA PŁÓTNIE 2016 oraz monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Załamanie pogody 6 - Izabela Kostiukow (2016), technika mieszana na płótnie

52. Izabela Kostiukow

Tytuł: Załamanie pogody 6, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “ZAŁAMANIE POGODY (6)” 120x80

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Nowhere I - Katarzyna Matylda Kręcicka (2016), kolaż, akryl na płótnie

53. Katarzyna Matylda Kręcicka

Tytuł: Nowhere I, 2016

Informacje: akryl, kolaż, płótno50x70 cmsygn. l.d.: kmk ’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Rozpłoszone i niestabilne - Sandra Rzeszutek (2016), akryl, haft, tkanina częściowo barwiona

54. Sandra Rzeszutek

Tytuł: Rozpłoszone i niestabilne, 2016

Informacje: akryl, haft, tkanina częściowo barwiona110x60 cmopisany na odwrocie: Rzeszutek S. “Rozpłoszone i niestabilne” 110cm x 60cm, 2016 AKRYL Z ELEMENTAMI WYSZYWANYMI NA TKANINIE CZĘŚCIOWO BARWIONEJ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Absolute - Izabela Ołdak (2015), obraz akrylowy na płótnie

55. Izabela Ołdak

Tytuł: Absolute, 2015

Informacje: akryl, płótno70x120 cmopisany na odwrocie: Izabela Ołdak Absolute acryl na płótnie 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kitty - Mateusz Dolatowski (2016), obraz olejny na płótnie

56. Mateusz Dolatowski

Tytuł: Kitty, 2016

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Mateusz Dolatowski olej, płótno 70x100 cm “Kitty”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

A kuku! z cyklu Rozrywki - Ula Niemirska (2016), technika mieszana, kolaż

57. Ula Niemirska

Tytuł: A kuku! z cyklu Rozrywki, 2016

Informacje: technika mieszana, kolaż100x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “A KUKU!” z serii ROZRYWKI 2016 r 100x70 cm mix.technik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Integracja - Sabina Maria Grzyb (2016), obraz akrylowy na płótnie

58. Sabina Maria Grzyb

Tytuł: Integracja, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Sabina Maria, opisany na odwrocie: INTEGRACJA 2016 S.M.G.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Chlorofil - Hanna Rozpara (2016), obraz akrylowy na płótnie

59. Hanna Rozpara

Tytuł: Chlorofil, 2016

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “CHLOROFIL” 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

On - Paulina Maksjan (2015), obraz akrylowy na płótnie

60. Paulina Maksjan

Tytuł: On, 2015

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. p.d.: Paulina Maksjan, opisany na odwrocie: “On” Paulina Maksjan

Cena wywoławcza: 800,00 zł

City X - Jagoda Dziewanowska (2016), obraz olejny na płótnie

61. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: City X, 2016

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

W osiemdziesiąt światów dookoła dnia – Matissowe światło na południu Francji - Magdalena Kurek (2016), obraz olejny na płótnie

62. Magdalena Kurek

Tytuł: W osiemdziesiąt światów dookoła dnia – Matissowe światło na południu Francji, 2016

Informacje: olej, płótno70x120 cmsygn. p.d.: M. KUREK 2016, opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE, 70x120, 2016 r. “W OSIEMDZIESIĄT ŚWIATÓW DOOKOŁA DNIA - - MATISSOWE ŚWIATŁO NA POŁUDNIU FRANCJI.” MAGDALENA KUREK

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Mocny punkt - Paulina Jawień (2016), obraz olejny na płótnie

63. Paulina Jawień

Tytuł: Mocny punkt, 2016

Informacje: olej, płótno80x75 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ “MOCNY PUNKT” OLEJ NA PŁÓTNIE 80x75 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu - Karolina Kucharska (2016), obraz akrylowy na płótnie

64. Karolina Kucharska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Słoneczne pożegnanie - Tomek Wojtysek (2016), obraz olejny na płótnie

65. Tomek Wojtysek

Tytuł: Słoneczne pożegnanie, 2016

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn. l.d.: T. Wojtysek ‘16, opisany na odwrocie: TOMEK Wojtysek “SŁONECZNE POŻEGNANIE” olej na płótnie 120x100 cm, 2016 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Dorota Kuźnik (2015), obraz olejny na płótnie

66. Dorota Kuźnik

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Czerwiec 2015 rok Dorota Kuźnik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ogrody miłości XVII - Magdalena Nałęcz (2014), obraz olejny na płótnie

67. Magdalena Nałęcz

Tytuł: Ogrody miłości XVII, 2014

Informacje: olej, płótno80x100 cm kompozycja, 82x102 cm w oprawiesygn. p.d.: M.Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ “OGRODY MIŁOŚCI XVII”, 2014 OL. PŁ. 80x100

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pokusa - Ilona Foryś (2016), obraz olejny na płótnie

68. Ilona Foryś

Tytuł: Pokusa, 2016

Informacje: olej, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: “POKUSA” OLEJ NA PŁÓTNIE, 90x70CM, ILONA FORYŚ, 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czerwony papiór - Adam Rokowski (2016), obraz olejny na płótnie

69. Adam Rokowski

Tytuł: Czerwony papiór, 2016

Informacje: olej, płótno4x 13,5x13,5 cmsygn. p.d.: .A.R.2016., opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI 2016 CZERWONY PAPIÓR

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Autoportret z faunem - Jakub Godziszewski (2010), obraz olejny na płótnie

70. Jakub Godziszewski

Tytuł: Autoportret z faunem, 2010

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: J.Godziszewski 2010, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI x 2010

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

I See - Katarzyna Rymarz (2016), obraz olejny na płótnie

71. Katarzyna Rymarz

Tytuł: I See, 2016

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. l.d.: K.RYMARZ 2016, opisany na odwrocie: OIL/CANVAS “I SEE” KATARZYNA RYMARZ 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Dwoistość jestestwa - Łukasz Szostkiewicz (2016), akryl, płyta

72. Łukasz Szostkiewicz

Tytuł: Dwoistość jestestwa, 2016

Informacje: akryl, płyta90x60 cmopisany na odwrocie: ŁSzostkiewicz “Dwoistość jestestwa” 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

You z cyklu Cząstki elementarne - Krzysztof Bryła (2016), obraz akrylowy na płótnie

73. Krzysztof Bryła

Tytuł: You z cyklu Cząstki elementarne, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrociu: K.Bryła Cząstki elementarne: YOU 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł