Aukcja Sztuki Ukraińskiej. Wsparcie twórców ukraińskich na polskim rynku sztuki

aukcja sztuki ukraińskiej

Aukcja: 5 kwietnia 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 29 marca 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Аукціон українського мистецтва – Інформація українською нижче

W związku z sytuacją w Ukrainie jako Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny chcemy włączyć się w pomoc na rzecz obywateli Ukrainy, a przede wszystkim ukraińskiego środowiska artystycznego.

Postanowiliśmy zorganizować aukcję, która nie jest aukcją charytatywną, a komercyjną sprzedażą prac artystów ukraińskich. Dochód z kwot wylicytowanych na Aukcji Sztuki Ukraińskiej w całości wypłacony zostanie twórcom.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł.

Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym, a także na portalu Artinfo.pl.

Opłata aukcyjna wynosząca 20% płacona przez kupujących przeznaczona zostanie na marketing aukcji i dotarcie do jak najszerszego grona kolekcjonerów i miłośników sztuki. Licytację wspierają już portale Artinfo.pl i Onebid.pl, które zrezygnowały ze wszytkach opłat za umieszczenie katalogów i licytację prac., a także firma Wnętrza 3D, która zrealizowała dla nas wirtualny spacer. Aukcję, również nieodpłatnie, poprowadzi licytator Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego – Piotr Firan.

___________

Аукціон українського мистецтва

Метою аукціону в першу чергу є продаж робіт українських художників. Ми розуміємо, що ви найкраще знаєте, як використати отримані кошти, щоб допомогти вам, вашим родинам і вашій країні. Тут у Польщі чи в Україні.

Через ситуацію, що склалася, аукціон українського мистецтва буде проводитись на виняткових умовах. Вся виграна на аукціоні сума буде виплачена художнику. Xanadu Galeria та Auction House відмовляються від своєї комісії. Аукціонний збір, що стягується з покупця в розмірі 20%, буде використаний для маркетингу та реклами аукціону. Аукціон проводиться у співпраці з аукціонними порталами artinfo.pl та onebid.pl, які відмовилися від усіх зборів за розміщення каталогів та за проведення торгів. Відмовився від винагороди і наш аукціоніст – Пьотр Фіран, який проведе аукціон безкоштовно.

Katalog Aukcja Sztuki Ukraińskiej. Wsparcie twórców ukraińskich na polskim rynku sztuki

Olena Horhol, Flowering 61, 2021 - różowe kwiaty na zielonym tle

1. Olena Horhol

Tytuł: Flowering 35, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: HorHol 20, opisany na odwrocie: HorHol 20 "Flowering 35"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Aukcja sztuka ukraińska pomoc ukrainie Tymur BezuskoCzerwone dziecko, 2021 sztuka młoda sztuka konceptualna

2. Tymur Bezusko

Tytuł: Czerwone dziecko, 2021

Informacje: akryl, technika mieszana, sklejka50x50 cmopisany na odwrocie: Red Child Tymur Bezusko 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Daryna Nesterenko Limbo sztuka młoda pomoc ukrainie fioletowy akt

3. Daryna Nesterenko

Tytuł: Limbo, 2021

Informacje: akryl, płótno180x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Limbo Warsaw, 2021 Acrylic Daryna Nesterenko

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Ivan Dzis Hunger, 2021 grafika sztuka ukraińska sztuka młoda współczesna aukcja

4. Ivan Dzis

Tytuł: Hunger, 2021

Informacje: akryl, grafika cyfrowa, papier50х72,5 cmsygn. u dołu: 12/17 "Hunger" Dzis '2021

Nakład: 12/17

Cena wywoławcza: 600,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Ivan Dzis Precious Ones #2, 2021 grafika współczesna młoda sztuka ukraińska

5. Ivan Dzis

Tytuł: Precious Ones #2, 2021

Informacje: akryl, grafika cyfrowa, papier59,4x42 cmsygn. u dołu: 2/8 "Precious Ones N 2" Dzis '2021

Nakład: 2/8

Cena wywoławcza: 600,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Ivan Dzis Transmission, 2021 grafika młoda sztuka ukraińska

6. Ivan Dzis

Tytuł: Transmission, 2021

Informacje: akryl, grafika cyfrowa, papier42х59,4 cmsygn. u dołu: 2/18 "Transmission" Dzis '2021

Nakład: 2/18

Cena wywoławcza: 600,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Liudmyla Bezusko Wojna sztuka współczesna młoda ukraińska obraz

7. Liudmyla Bezusko

Tytuł: Wojna, 2022

Informacje: technika mieszana, tkanina, wełna, akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Wojna 80x60 cm Technika mieszana Akryl na płótnie Liudmyla Bezusko

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Liudmyla Bezusko Bestia z kolekcji Lalki i bajki, 2021 młoda sztuka potwór rzeźba instalacja aukcja

8. Liudmyla Bezusko

Tytuł: Bestia z kolekcji Lalki i bajki, 2021

Informacje: technika autorska, tkaniny, farby akrylowe30x40 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Irena Lawruszko Ciemne czasy średniowiecza, 2018 aukcja sztuki ukraińskiej sztuka młoda mroczna grafika

9. Irena Lawruszko

Tytuł: Ciemne czasy średniowiecza, 2018

Informacje: akwaforta, akwatinta, papier 60x80 cm w świetle matrycy, arkusz 70x100 cmopisany na dole: "Ciemne czasy średniowiecza" akwaforta, akwatinta 10/20 Irena Lawruszko 2018 r.

Nakład: 10/20

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Irena Lawruszko Pod wpływem czasu I, 2020 aukcja sztuki ukraińskiej sztuka młoda mroczna grafika

10. Irena Lawruszko

Tytuł: Pod wpływem czasu I, 2020

Informacje: akwaforta, akwatinta, papierw świetle matrycy 60x80 cm, arkusz 70x100 cmopisany na dole: "Pod wpływem czasu I" akwaforta, akwatinta 2/10 Irena Lawruszko 2020 r.

Nakład: 2/10

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Irena Lawruszko I mur pamięta, 2017 grafika mroczna ruiny młoda sztuka aukcja sztuki ukraińskiej

11. Irena Lawruszko

Tytuł: I mur pamięta, 2017

Informacje: akwaforta, akwatinta, papierw świetle matrycy 60x80 cm, arkusz 70x100 cmopisany na dole: "I mur pamięta" 12/25 akwaforta, akwatinta, Irena Lawruszko 2017 r.

Nakład: 12/25

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Iryna Baranova Bouquet of mimosas, 2022 sztuka młoda ukraińska obraz kwiaty wazon bukiet

12. Iryna Baranova

Tytuł: Bouquet of mimosas, 2022

Informacje: olej, płótno60x40 cmsygn. p.d.: IB 22., opisany na odwrocie: Iryna Baranova "Bouquet of mimosas" 2022 r., olej, płótno, 40x60 cm

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Natalia Kudriawcewa - For You, 2022 - jasny obraz z kwiatami

13. Natalia Kudriawcewa

Tytuł: For You, 2022

Informacje: kolaż, akryl, marker, papier, klej, płótno80x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Natalia Kudriawcewa - Forest melody, 2022 - kobiecy portret na tle lasu

14. Natalia Kudriawcewa

Tytuł: Forest melody, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Tymur Bezusko The New World Order, 2021 tryptyk twarze kolor sztuka ukraińska młoda

15. Tymur Bezusko

Tytuł: The New World Order, 2021

Informacje: tryptyk – technika mieszana, płótno3x(20x20) cmopisane na odwrocie: The New World Order Tymur Bezusko 2021

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Perspektywy prawdy, 2020 Dmytro Horditsa instalacja rzeźba młoda sztuka ukraińska szkło sześcian

16. Dmytro Horditsa

Tytuł: Perspektywy prawdy, 2021

Informacje: technika mieszana - drewno, szkło, akryl, złocenie, kule: śr. 12 cm, podstawa: 30×30×30 cm

Cena wywoławcza: 2 800,00 zł

Estymacja: 4000-4800 zł

Dmytro Horditsa Równowaga (hierarchowie i męczennicy), 2019-2020 relief sztuka konceptualna ukraińska sztuka młoda aukcja

17. Dmytro Horditsa

Tytuł: Równowaga (hierarchowie i męczennicy), 2019-2020

Informacje: drewno, akryl, lakier spękany, stalowe śruby, złocenie (szlagmetal)85x45 cmsygn. na odwrocie: Dmytro Horditsa

Cena wywoławcza: 2 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Olena Hontar - Bukiet z piwoniami, 2021 - realistyczny bukiet kwiatów

18. Olena Hontar

Tytuł: Bukiet z piwoniami, 2021

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Olena Hontar - Opuszczając lato, 2021 - kolorowy obraz z łąką i kwiatami

19. Olena Hontar

Tytuł: Opuszczając lato, 2021

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Svitlana Korovai - Z cyklu Metamorfozy, 2022 - kolorowa abstrakcja

20. Svitlana Korovai

Tytuł: Z cyklu Metamorfozy, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno110x90 cmopisany na odwrocie: SVITLANA KOROVAI z cyklu METAMORFOZY AKRYL OLEJ 90x110 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Oksana Pyzh Odessa, 2016 obraz młoda sztuka ukraińska aukcja kropki pejzaż współczesny

21. Oksana Pyzh

Tytuł: Odessa, 2016

Informacje: akryl, olej, płótno60x85 cm

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Oksana Pyzh Sewastopol, 2014 pejzaż kropki woda młoda sztuka ukraińska

22. Oksana Pyzh

Tytuł: Sewastopol, 2014

Informacje: akryl, olej, płótno80x85 cm

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Elzara Oiseau The Sky in Sahara, 2021 abstrakcja młoda sztuka ukraińska błękitny różowy

23. Elzara Oiseau

Tytuł: The Sky in Sahara, 2021

Informacje: akryl, pastel olejny, płótno102x104 cmopisany na odwrocie: Elzara Oiseau 1989 The Sky in Sahara 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Elzara Oiseau Malvi/Mallows, 2022 młoda sztuka ukraińska abstrakcja różowy czarny aukcja

24. Elzara Oiseau

Tytuł: Malvi–Mallows, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. l.d.: Elzara Oiseau, opisany na odwrocie: Elzara Oiseau 1989 Malvi/Mallows acrylic/canvas Febuary 2022

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Vira Ustianska Niezniszczalny, 98 z cyklu "1000 słoneczników", 2022 młoda sztuka ukraińska natura botanika słonecznik obraz

25. Vira Ustianska

Tytuł: Niezniszczalny 98 z cyklu 1000 słoneczników, 2022

Informacje: olej, płótno60x50 cm sygn. p.d.: Ustianska, opisany na odwrocie: Vira Ustianska "Niezniszczalny" 60x50, olej, płótno 98 z cyklu "1000 słoneczników" 2022 | "Unbreakable" 60x50, 2022 98 Project "1000 sunflowers"

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Vira Ustianska - Drzewo życia. Nadzieja 99 z cyklu 1000 słoneczników, 2022 - obraz ze słonecznikiem na czarnym tle

26. Vira Ustianska

Tytuł: Drzewo życia. Nadzieja 99 z cyklu 1000 słoneczników, 2022

Informacje: olej, płótno60x50 cm sygn. l.d.: Ustianska, opisany na odwrocie: Vira Ustianska "Drzewo życia. Nadzieja" 60x50 cm, olej, płótno, 2022 nr 99 z cyklu "1000 słoneczników" | "Tree of life. Hope" 60x50 oil on canvas, 2022 99 Project "1000 sunflowers"

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Andrii Savchenko La Familia, 2022 graffiti obraz wilki rodzina młoda sztuka ukraińska

27. Andrii Savchenko

Tytuł: La Familia, 2022

Informacje: sprey, farby przemysłowe, płótno 70x100 cmopisany na odwrocie: "La Familia" by Juvone Money. 20.01.22

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Kateryna Kondratyeva The live-living storm, 2022 młoda sztuka ukraińska mały format pejzaż

28. Kateryna Kondratyeva

Tytuł: The live-living storm, 2022

Informacje: akwalela, papier akwarelowy25x37 cmpisany na odwrocie: The live-living storm 2022 Kateryna Kondratieva Ivano-Frankivsk Ukraine

Cena wywoławcza: 600,00 zł

Estymacja: 800-1000 zł

Kateryna Kondratyeva The Vorozheska, 2021 pejzaż młoda sztuka ukraińska góry

29. Kateryna Kondratyeva

Tytuł: The Vorozheska, 2021

Informacje: akwalela, papier akwarelowy24,6x34,6 cmsygn. p.d.: KKondratyeva, opisany na odwrocie: The Vorozheska 2021 Kateryna Kondratieva Ivano-Frankivsk Ukraine

Cena wywoławcza: 600,00 zł

Estymacja: 800-1000 zł

Kateryna Kondratyeva - In the Japanese garden, 2021 - jasny pejzaż akwarelowy

30. Kateryna Kondratyeva

Tytuł: In the Japanese garden, 2021

Informacje: akwalela, papier akwarelowy25x29,8 cmopisany na odwrocie: In the Japanese garden 2021 Kateryna Kondratieva Ivano-Frankivsk Ukraine

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Estymacja: 800-1000 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Yana Bachynska - Pandrogyne, 2017 - antropomorficzna rzeźba ceramiczna

31. Yana Bachynska

Tytuł: Pandrogyne, 2017

Informacje: ceramika14,5x8 cmsygn. na spodzie: UULE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

32. Yana Bachynska

Tytuł: Pandrogyne 2.0, 2017

Informacje: ceramika11x6,5 cmsygn. na spodzie: UULE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Wiktor Stadniczenko Oczekiwania, 2020 figuracja młoda aukcja sztuki ukraińskiej

33. Wiktor Stadniczenko

Tytuł: Oczekiwania, 2020

Informacje: akryl, płótno80x40 c msygn. l.d.: Stadniczenko 2020, opisany na odwrocie: "Oczekiwania" 28.12.2020

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Wiktor Stadniczenko Czerwony kwiat Havany, 2021 młoda sztuka ukraińska Kuba Havana Cygara

34. Wiktor Stadniczenko

Tytuł: Czerwony kwiat Havany, 2021

Informacje: akryl, płótno120x60 cmsygn. p.d.: Stadniczenko 2021, opisany na odwrocie: "CZERWONY KWIAT HAVANY" 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 800,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Svitlana Balatska Szara wizja z nutą złota, 2020 abstrakcja złota szara sztuka młoda ukraińska

35. Svitlana Balatska

Tytuł: Szara wizja z nutą złota, 2020

Informacje: akryl, płótno, tryptyk3x(50x50) cm opisany na odwrocie: Svitlana Balatska Grey Vision with a Hint of Gold, 2020 Acrylic on Canvas copy 1/1 Part 1. 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 600,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Yehor Lemzyakoff Nowa Historia Ukrainy 1, 2022 Ukraina wojna flaga niebieski żółty obraz abstrakcja

36. Yehor Lemzyakoff

Tytuł: Nowa Historia Ukrainy 1, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: YEHOR LEMZYAKOFF "NOWA HISTORIA UKRAINY" AKRYL 80/80 2022 KRAKÓW 1 Z 3 OBRAZÓW

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Yehor Lemzyakoff Nowa Historia Ukrainy 2, 2022 niebieski żółty flaga Ukraina obraz sztuka młoda

37. Yehor Lemzyakoff

Tytuł: Nowa Historia Ukrainy 2, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: YEHOR LEMZYAKOFF "NOWA HISTORIA UKRAINY" AKRYL 80/80 2022 KRAKÓW 2 Z 3 OBRAZÓW

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Yehor Lemzyakoff Nowa Historia Ukrainy 3, 2022 ukraina wojna niebieski żółty flaga obraz abstrakcja sztuka młoda aukcja

38. Yehor Lemzyakoff

Tytuł: Nowa Historia Ukrainy 3, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: YEHOR LEMZYAKOFF "NOWA HISTORIA UKRAINY" AKRYL 80/80 2022 KRAKÓW 3 Z 3 OBRAZÓW

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Konstanty Afanasyev bez tytułu 1, 2018 abstrakcja sztuka ukraińska geometria aukcja sztuka młoda

39. Konstanty Afanasyev

Tytuł: Bez tytułu 1, 2018

Informacje: olej, płótno55,5x35,5 cmsygn. l.d.: KoC, opisany na odwrocie: KoC Podol 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Estymacja: 700-900 zł

Kseniia Noryk Island Zlarin, 2018 pejzaż sztuka ukraińska młoda plaża

40. Kseniia Noryk

Tytuł: Island Zlarin, 2018

Informacje: olej, karton18x24 cmsygn. p.d.: Kseniia 18, opisany na odwrocie: Kseniia Noryk 1988 Kiyiv, Ukraine "Island Zlarin" 2018' oil cartoon 18x24 cm

Cena wywoławcza: 400,00 zł

Estymacja: 700-900 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Kseniia Noryk Bird. Kingfisher, 2021 sztuka młoda ukraińska aukcja ptak natura zwierzęta

41. Kseniia Noryk

Tytuł: Bird. Kingfisher, 2021

Informacje: olej, panel malarski18x20 cmopisany na odwrocie: Ksenia Noryk, 1988 Kiyiv, Ukraine "Bird. Kingfisher" 2021 oil, canvas on cartoon 18x20 cm

Cena wywoławcza: 400,00 zł

Estymacja: 700-900 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Kseniia Noryk Fisherboat, 2018 młoda sztuka ukraińska łódka pejzaż morski natura botanika

42. Kseniia Noryk

Tytuł: Fisherboat, 2018

Informacje: olej, panel malarski18x24 cmsygn. p.d.: N. Kseniiya 18, opisany na odwrocie: Kseniia Noryk 1988 Kiyiv, Ukraine "Fishboat" 2018 oil, canvas on cartoon, 18x24 cm

Cena wywoławcza: 400,00 zł

Estymacja: 700-900 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Darina Beznosenko Krwawe łzy, 2021 młoda sztuka ukraińska abstrakcja zielony czerwony aukcja

43. Darina Beznosenko

Tytuł: Krwawe łzy, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Beznosenko, opisany na odwrocie: Darina Beznosenko, 1999 "Krwawe łzy" 2021 akryl, szlagmetal, płótno 40x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Hanna Pushkarova Kurczaki na spacerze, 2022 grafika ukraińska młoda sztuka aukcja kurczaki

44. Hanna Pushkarova

Tytuł: Kurczaki na spacerze, 2022

Informacje: akryl, grafika, karton50x36 cmsygn. p.d.: Pushkarova 22 r., opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna, 1989 r, "Kurczaki na spacerze" 2022 r. 50x36 akryl, grafika, karton

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Hanna Pushkarova Bajkowy las, 2022 młoda sztuka ukraińska wycinanka grafika aukcja błękitne niebieski

45. Hanna Pushkarova

Tytuł: Bajkowy las, 2022

Informacje: akryl, grafika, karton, wycinanka100x75 cmsygn. p.d.: Pushkarova Hanna 2022 r., opisane na odwrocie: Pushkarova Hanna 1989 r. "Bajkowy las" 2022 r. akryl, grafika, karton, wycinanka 100x75

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Hanna Pushkarova Bereginia. Kobieta, która chroni nasz świat, 2022 wycinanka grafika ukraińska młoda sztuka aukcja

46. Hanna Pushkarova

Tytuł: Bereginia. Kobieta, która chroni nasz świat, 2022

Informacje: wycinanka, tusz, papier100x70 cmsygn. p.d.: Pushkarova Hanna 2022 r., opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna 1989 r. u., "Bwewginia. Kobieta, która chroni nasz świat" 2022 r. Tusz, papier, wycinanka 100x70

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marta Zwarycz Tajemnica, 2020 realizm magiczny twarz kobieta abstrakcja

47. Marta Zwarycz

Tytuł: Tajemnica, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: MZwarycz 20

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Lyudmila Baranovskaya Kim jestem?, 2021 abstrakcja sztuka ukraińska aukcja

48. Lyudmila Baranovskaya

Tytuł: Kim jestem?, 2021

Informacje: olej, tektura40x50 cm

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Lubomir Zaremba Przygnębiające wieści, 2022 kobieta portret młoda sztuka ukraińska płacz

49. Lubomir Zaremba

Tytuł: Przygnębiające wieści, 2021

Informacje: olej, płótno41x30 cmsygn. p.d.: ZAREMBA L. 21.03.2022

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Olena Morozova – Ishtar #2 z cyklu Ishtar, 2020 - kobiecy akt, fotografia

50. Olena Morozova

Tytuł: Ishtar #2 z cyklu Ishtar, 2020

Informacje: fotografia barwna, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta, dibond60x38,5 cm

Nakład: 1/5+2AP

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Olena Morozova – Ishtar #4 z cyklu Ishtar, 2020 - kobiecy akt, fotografia

51. Olena Morozova

Tytuł: Ishtar #4 z cyklu Ishtar, 2020

Nakład: 1/5+2AP

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Olena Morozova - Dream, 2019 - fotografia z kobietą w białym pejzażu

52. Olena Morozova

Tytuł: Dream, 2019

Informacje: fotografia barwna, papier Epson Professional Enhanced Matte Paper, dibond38,5x60 cm

Nakład: 1/5+2AP

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Oksana Volodymyrivna Vysotska – Wszyscy jesteśmy Ukrainą, 2020 - portret kobiety z kwiatami

53. Oksana Volodymyrivna Vysotska

Tytuł: Wszyscy jesteśmy Ukrainą, 2020

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Висоцька 2020

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Oksana Volodymyrivna Vysotska - Czerwona kalina, 2020 obraz z czerwonumi owocami

54. Oksana Volodymyrivna Vysotska

Tytuł: Czerwona kalina, 2020

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. p.d.: Висоцька 2020

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Oleksandr Lopatin - Pustka z cyklu Wielki Głód na Ukrainie, 2009 - pejzaż z wozem

55. Oleksandr Lopatin

Tytuł: Pustka z cyklu Wielki Głód na Ukrainie, 2009

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Oleksandr Lopatin - Wiatrak z cyklu Wielki Głód na Ukrainie, 2009 - pejzaż z wiatrakiem

56. Oleksandr Lopatin

Tytuł: Wiatrak z cyklu Wielki Głód na Ukrainie, 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Svitlana Lopatina - Baszta Denna lub Św. Michała, 2009 - obraz z architekturą

57. Svitlana Lopatina

Tytuł: Baszta Denna lub Św. Michała, 2009

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Svitlana Lopatina, Klasztor Franciszkanów, 2009 - obraz zfragmentem architektury

58. Svitlana Lopatina

Tytuł: Klasztor Franciszkanów, 2009

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Artem Tuliuk - Sublimacja, 2022 - obraz z kobietą w zielonej sukni

59. Artem Tuliuk

Tytuł: Sublimacja, 2022

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d. ATuliuk

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Artem Tuliuk - W oknie miłości, 2022 - obraz z całującą się parą

60. Artem Tuliuk

Tytuł: W oknie miłości, 2022

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d. ATuliuk

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Tetiana Ivanova - Spustoszenie, 2022 - kobiecy portret w czerni i bieli

61. Tetiana Ivanova

Tytuł: Spustoszenie, 2022

Informacje: pastel, papier58x57 cmsygn. p.d.: T.Ivanova '22, opisany na odwrocie: Tetiana Ivanova "Spustoszenie" 2022 pastel, paper, 58x57 cm

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Tetiana Ivanova - Under the rain, 2016 - portret kobiety w deszczu

62. Tetiana Ivanova

Tytuł: Under the rain, 2016

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: T.Ivanova, opisany na odwrocie: Tetiana Ivanowa (1977) "Under the Rain" 100x70 cm oil on canvas

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bozhena Kushnir – Duszę i ciało oddamy za naszą wolność, 2022 - kolorowy obraz z postaciami i napisami

63. Bozhena Kushnir

Tytuł: Duszę i ciało oddamy za naszą wolność, 2022

Informacje: akryl, płótno100x200 cmsygn. p.d.: Bozhena Kushnir, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir "Duszę i ciało oddamy za naszą wolność" Ukraine – 2022

Cena wywoławcza: 2 200,00 zł

Estymacja: 3000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Bozhena Kushnir – Palyanitsa, 2022 – obraz z dwoma postaciami na niebieskim tle

64. Bozhena Kushnir

Tytuł: Palyanitsa, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: Bozhena Kushnir, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir "Поляниця" ("Placek") Ukraine 2022 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2800 zł

Maya Olga Katelikova – Dark side of the Moon, 2019 - abstrakcja z czarnymi kołami

65. Maya Kat

Tytuł: Dark side of the Moon, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Dark side of the Moon 2019 MAYA KAT

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2400 zł

Maya Olga Katelikova – Zagubiona tożsamość, 2019 - obraz z białymi postaciami na czarnym tle

66. Maya Kat

Tytuł: Zagubiona tożsamość, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Zagubiona tożsamość 2019 MAYA KAT

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2400 zł

Yuliya Halyshyn - Order matrix, 2022 - abstrakcja geometryczna w różach

67. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Order matrix, 2022

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Halyshyn Yuliya 1993, Ukraine, "Order matrix", 2022, Canvas, acrylic, 60x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Yuliya Halyshyn - Sealant, 2021 abstrakcja geometryczna

68. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Sealant, 2021

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. na dole monogramem, opisany na odwrocie: Halyshyn Yuliya, 1993, Ukraine, "Sealant", 2021, Canvas, acrylic, 50x60

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Danilo Kovach - Not Welcome, 2022 - kolorowa grafika

69. Danylo Kovach

Tytuł: Not Welcome, 2022

Informacje: monotypia, akryl, papier65x50 cmsygn. na dole: Kovach Danilo "Not Welcome" 9.03.2022 11/50, opisany na odwrocie: Kovach Danylo 1992 "Not Welcome" 2022 papier, acrylic, print, 11/50 65x50

Nakład: 11/50

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

70. Danylo Kovach

Tytuł: Not Welcome, 2022

Informacje: monotypia, akryl, papier65x50 cmsygn. na dole: Kovach Danilo "Not Welcome" 9.03.2022 8/50, opisany na odwrocie: Kovach Danylo 1992 "Not Welcome" 2022 papier, acrylic, print, 8/50 65x50

Nakład: 8/50

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Danilo Kovach - Not Welcome, 2022 - kolorowa grafika z roślinami

71. Danylo Kovach

Tytuł: Not Welcome, 2022

Informacje: monotypia, akryl, papier65x50 cmsygn. na dole: Kovach Danilo "Not Welcome" 9.03.2022 12/50, opisany na odwrocie: Kovach Danylo 1992 "Not Welcome" 2022 papier, acrylic, print, 12/50 65x50

Nakład: 12/50

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Olena Matoshniuk - Odra, 2019 - nocny pejzaż ze światłami miasta

72. Olena Matoshniuk

Tytuł: Odra, 2019

Informacje: olej, płótno50x90 cmopisany na odwrocie: 2019 r. OLENA MANTOSHNIUK

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Olena Matoshniuk - Odra, 2020 - nocny pejzaż ze światłami miasta

73. Olena Matoshniuk

Tytuł: Odra, 2020

Informacje: olej, płótno70x110 cmsygn. na odwrocie: OLENA MANTOSHNIUK 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Vira Varvianska - Liliowy wieczór, 2021 - obraz z bukietem fioletowych kwiatów

74. Vira Varvianska

Tytuł: Liliowy wieczór, 2021

Informacje: olej, tektura41,5x30,5 cmsygn. p.d.: W. Warvianska '21, opisany na odwrocie: Wira Warwianska 1983 r. u. (Vira Varvianska) "Liliowy wieczór", 2021 41,5x30,5

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Vira Varvianska - Gruszki, 2018 - pastelowy rysunek z gruszkami

75. Vira Varvianska

Tytuł: Gruszki, 2018

Informacje: pastel, tektura35x59 cmsygn, p.g.: W. Warvianska '18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anastasiya Tkachiv - My name is Human, 2022 - czerwono-czarny obraz z napisami

76. Anastasiya Tkachiv

Tytuł: My name is Human, 2022

Informacje: akryl, płótno2x (50x100 cm) opisany na odwrocie: Ana T. 2022 My name is Human

Cena wywoławcza: 1 200,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Valentina Bero - Popatrz wewnątrz, 2016 - rzeźba ceramiczna z człowiekiem i drzewem

77. Valentina Bero

Tytuł: Popatrz wewnątrz, 2016

Informacje: cermika50x24x12 cmsygn. na odwrocie monogramem, opisana na spodzie: VALENTINA BERO "Popatrz wewnątrz" h-50cm rzeźba ceramiczna: szamot, angoby, tlenki, technika autorska. unikat 2016

Cena wywoławcza: 2 500,00 zł

Estymacja: 4500 – 5500 zł

Julija Nedostojna - Przeczucie niebezpieczeństwa, 2021 - rzeźba ceramiczna

78. Julija Nedostojna

Tytuł: Przeczucie niebezpieczeństwa, 2021

Informacje: fajans, szkliwa ceramiczne, drewno8x29,5x29x5 cmopisany na spodzie: J.N. 2021 r. Lviv

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

79. Julija Nedostojna

Informacje: fajans, szkliwa ceramiczne9x30x30 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Kateryna Biletina - Ukraiński, 2022 - portret kobiety w wianku

80. Kateryna Biletina

Tytuł: Ukraiński, 2022

Informacje: olej, płótno40x25 cmsygn. p.d. K.B. 2022, opisany na odwrocie: Kateryna Biletina "Ukraiński", n.o. 40x25 cm, 2022

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Katarina Chyrva - Skies, 2021 - kolorowa abstrakcja na szkle

81. Katarina Chyrva

Tytuł: Skies, 2021

Informacje: technika mieszana, akryl, grafika komputerowa, szkło30x25 cmopisany na odwrocie: "Skies" Katarina Chyrva 2021

Cena wywoławcza: 700,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Katarina Chyrva – Secret Garden, 2022 - kolorowy obraz z taśm

82. Katarina Chyrva

Tytuł: Secret Garden, 2022

Informacje: taśmy satynowe, płótno17,5x23,5 cmopisany na odwrocie: KATARINA CHYRVA "Secret Garden" 2022

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Estymacja: 1000-1500 zł

Daryna Nesterenko - Touches, 2021

83. Daryna Nesterenko

Tytuł: Touches, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: touches. Daryna Nesterenko Warsaw, Poland 2021

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Samira Yanushkova - Pokój, 2022 - jasny obraz z gołebiami

84. Samira Yanushkova

Tytuł: Pokój, 2022

Informacje: akwarela, papier75x57 cmsygn. p.d.: Samira Yanushkova, opisany na odwrocie: Samira Yanushkova "Peace" 2022

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Alina Shevchenko - Protea, 2021 - obraz z rośliną na białym tle

85. Alina Shevchenko

Tytuł: Protea, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ASH, opisany na odwrocie: Alina Shevchenko 2021.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Alina Shevchenko - Kaktysy, 2017 - obraz z kaktusami na różowym tle

86. Alina Shevchenko

Tytuł: Kaktysy, 2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: ASH, opisany na odwrocie: Shevchenko Alina 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Alina Dalinina - Kobieca natura, 2022 - portret kobiety z drzewami

87. Alina Dalinina

Tytuł: Kobieca natura, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: DALINA 2022

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Eugenia Tynna - 22WA . 48 . PL, 2014 - grafika z widokiem Warszawy

88. Eugenia Tynna

Tytuł: 22WA . 48 . PL, 2014

Informacje: linoryt, papier100x70 cmopisany na dole: 22WA . 48 . PL" 4/7 linoryt Eugenia Tynna '2014

Nakład: 4/7

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Eugenia Tynna - E.T., 2014 - grafika z postacią na zielonym tle

89. Eugenia Tynna

Tytuł: E.T., 2014

Informacje: linoryt, papier100x70 cmopisany na dole: "E.T." 4/14 linoryt Eugenia Tynna 2014

Nakład: 4/14

Cena wywoławcza: 900,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł