XII Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”

Aukcja: 31 maja 2017 r., godz. 19:00, Laboratorium CSW, Jazdów 2

Wystawa przedaukcyjna: Od 26 maja 2017 r., od 16:00, Laboratorium CSW, Jazdów 2

Zapraszamy na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowaną przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”, której partnerem merytorycznym jest Galeria Xanadu. Aukcja odbędzie się 31 maja 2017 r. o godz. 19:30 w budynku Laboratorium CSW, ul. Jazdów 2  w Warszawie. Wystawę przedaukcyjną można oglądać od 26 maja 2017 r. od godz. 16:00, codziennie w godz. 12:00-19:00. Jest dostępna także w formie wirtualnego spaceru pod tym linkiem.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę Onebid.

Znaki - Krzysztof Pająk (2016), obraz akrylowy na płótnie

1. Krzysztof Pająk

Tytuł: Znaki, 2016

Informacje: akryl, płótno60x81 cm, w oprawie 62x83 cmsygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 3300,00 zł

Borobudur - Magdalena Daniec (2016), kolaż, olej, płótno

2. Magdalena Daniec

Tytuł: Borobudur, 2016

Informacje: kolaż, olej, płótno24x21 cmopisany na odwrocie: Magdalena Daniec Borobudur 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Martwa natura - Łukasz Huculak (2015), tempera, papier

3. Łukasz Huculak

Tytuł: Martwa natura, 2015

Informacje: tempera, papier29,5x41,5 cmsygn. l.g.: Huculak 15.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Odblask I - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

4. Ignacy Oboz

Tytuł: Odblask I, 2016

Informacje: olej, alkid, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “ODBLASK I” olej, płótno, alkid

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Biały brzeg - Stanisław Kortyka (2011), obraz olejny na płótnie

5. Stanisław Kortyka

Tytuł: Biały brzeg, 2011

Informacje: olej, płótno25x25 cm kompozycja, 31x31 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 2011, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “BIAŁY BRZEG” 2011 olej 25x25

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Dreścik (2017), obraz olejny na płótnie

6. Magdalena Dreścik

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

13 listopada - Henryk Laskowski (2015), obraz akrylowy na płótnie

7. Henryk Laskowski

Tytuł: 13 listopada, 2015

Informacje: akryl, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: “13 listopada” H. LASKOWSKI 65x81 cm 2015 MONTMARTRE

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Z serii The Way Back - Dorota Buczkowska (2017), olej, papier

8. Dorota Buczkowska

Tytuł: Z serii The Way Back, 2017

Informacje: olej, papier70x85,5 cmopisany na odwrocie: DBuczkowska 2017 The way back

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 3400,00 zł

Guanlan 2 - Jan Pamuła (2015), serigrafia, papier graficzny

9. Jan Pamuła

Tytuł: Guanlan 2, 2015

Informacje: serigrafia, papier graficzny73,5x103,5 kompozycja, 80x120 cm arkuszsygn, u dołu: 2015 - Guanlan 2 - 17/25 Jan Pamuła

Nakład: 17/25

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Kasia Banaś (2016), obraz olejny na płótnie

10. Kasia Banaś

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’16

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Drzewo żywota – wrota polskie - Antoni Kowalski (2015), mezzotinta, papier

11. Antoni Kowalski

Tytuł: Drzewo żywota – wrota polskie, 2015

Informacje: mezzotinta, papier16x24 cm odcisk z płyty, 25x35 cm arkuszsygn. u dołu: EA 1/10 mezzotinta “Drzewo żywota - wrota polskie” ANTONI KOWALSKI 15

Nakład: EA 1/10

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Katharsis - Aga Pietrzykowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

12. Aga Pietrzykowska

Tytuł: Katharsis, 2014

Informacje: akryl, płótno73x65 cmsygn. l.d. aga pietrzykowska

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Bez tytułu - Sylwester Ambroziak (2013), tusz, ołówek, papier

13. Sylwester Ambroziak

Tytuł: Bez tytułu, 2013

Informacje: tusz, ołówek, papier21x29,5 cmsygn. p.d.: A.2013

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Ask me why map - Gossia Zielaskowska (2016), obraz olejny na płótnie

14. Gossia Zielaskowska

Tytuł: Ask me why map, 2016

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: „ASK ME WHY MAP” 2016 Gossia Zielaskowska Poznań

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Close open - Patryk Kowalczyk (2016), obraz akrylowy na płótnie

15. Patryk Kowalczyk

Tytuł: Close open, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Patryk Kowalczyk “CLOSE OPEN” ‘16

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dotyk - Iwona Delińska (2016), obraz olejny na płótnie

16. Iwona Delińska

Tytuł: Dotyk, 2016

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: ID, podpisany na odwrocie: Dotyk, 2016, Delińska

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Bez tytułu (45) - Wojciech Ćwiertniewicz (2013), obraz akrylowy na płótnie

17. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (45), 2013

Informacje: akryl, płótno19x14 cmsygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13, opisany na odwrocie: 45 25/2/13

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Dwie piły - Piotr C. Kowalski (2016/2017), technika mieszana na płótnie

18. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Dwie piły, 2016/2017

Informacje: technika mieszana, płótno35x40 cmsygn. l.d.: pieczątką autorską, opisany na odwrocie: tyt. “DWIE PIŁY,” A i B Pow. 35x40 cm tech. MIXTE rok 2016/17 bo tyle czasu to trwało i tyle

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Dom VII - Aleksandra Simińska (2012), obraz olejny na płótnie

19. Aleksandra Simińska

Tytuł: Dom VII, 2012

Informacje: olej, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: A. Simińska Dom VII 2012 olej

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Tkanki 4 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2015), obraz akrylowy na płótnie

20. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Tkanki 4, 2015

Informacje: akryl, płótno40x40 cmopisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT “TKANKI 4” 40x40 cm, 2015 akryl / płótno

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia - Michał Szuszkiewicz (2014), olej, papier

21. Michał Szuszkiewicz

Tytuł: Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia, 2014

Informacje: olej, papier65x50 cmopisany na odwrocie: Michał Szuszkiewicz “Real and fake” olej na papierze 2014

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Lewy profil - Michał Warecki (2017), obraz akrylowy na płótnie

22. Michał Warecki

Tytuł: Lewy profil, 2017

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: WARECKI 2017

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

Wenecja - Ewa Kuryluk (1963), olej, karton lniany

23. Ewa Kuryluk

Tytuł: Wenecja, 1963

Informacje: olej, karton lniany100x70 cmsygn. p.d.: EK, opisany na odwrocie: Ewa Kuryluk Wenecja, 1963 Dar dla ziarno sztuki - ogród nadziei

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 4600,00 zł

Maska, z serii To, co znane, odkrywa się na końcu świata - Szymon Szewczyk (2014), odlew gipsowy

24. Szymon Szewczyk

Tytuł: Maska, z serii To, co znane, odkrywa się na końcu świata, 2014

Informacje: odlew gipsowy23,5x16,5x4 cm

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2015), obraz na płótnie wykonany techniką własną

25. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2015

Informacje: technika własna, olej, płótno100x65 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

Moje serce płonie - Andrzej Kasprzak (2010), olej, akryl, emalia, kolaż, płótno

26. Andrzej Kasprzak

Tytuł: Moje serce płonie, 2010

Informacje: olej, akryl, emalia, kolaż, płótno80x60 cmsygn. p.g.: MOJE SERCE PŁONIE AK 2010, opisany na odwrocie: “MOJE SERCE PŁONIE” OIL, ACRYLIC, EMALIE, COLLAGE ON CANVAS A. KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Levitation (ask yourself) - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

27. Tomek Mistak

Tytuł: Levitation (ask yourself), 2017

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: LEVITATION (ASK YOURSELF) AKRYL MISTAK 2017

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Elements of nature 1 - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz olejny na płótnie

28. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Elements of nature 1, 2015

Informacje: olej, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ ELEMENTS OF NATURE 1 2015

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Bianka Rolando (2017), tusz, piórko, papier

29. Bianka Rolando

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: tusz, piórko, papier29,5x21 cmopisany na odwrocie: Bianka Rolando Bez tytułu

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Interferencja - Witold Ziemiszewski (2015), obraz akrylowy na płótnie

30. Witold Ziemiszewski

Tytuł: Interferencja, 2015

Informacje: akryl, płótno140x150 cmopisany na odwrocie: WITEK ZIEMISZEWSKI 2015 “Interferencja”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 3800,00 zł

Ona i on - Małgorzata Stępniak (2015), obraz olejny na płótnie

31. Małgorzata Stępniak

Tytuł: Ona i on, 2015

Informacje: olej, płótno30x20 cmsygn. p.d.: MS’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “ONA I ON” 2015 30x20

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 4200,00 zł

Akt II - Kamil Pieczykolan (2014), węgiel, papier

32. Kamil Pieczykolan

Tytuł: Akt II, 2014

Informacje: węgiel, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt II 2014 węgiel na papierze

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

No name - Daria Milecka (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

33. Daria Milecka

Tytuł: No name, 2016

Informacje: technika własna, płótno30x30 cmopisany na odwrocie: Daria Milecka 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Dom - Magdalena Gogół (2016), obraz olejny na płótnie

34. Magdalena Gogół

Tytuł: Dom, 2016

Informacje: olej, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ “DOM” olej/płótno 50x100 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Duet - Marta Konieczny (2004), obraz olejny na płótnie

35. Marta Konieczny

Tytuł: Duet, 2004

Informacje: olej, płótno91x71 cm kompozycja, 105x85 cm w oprawiesygn. z lewej strony: MARTA KONIECZNY ‘04, opisany na odwrocie: DUET Marta Konieczny 2004.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

365 - Ziemowit Fincek (2015), obraz olejny na płótnie

36. Ziemowit Fincek

Tytuł: 365, 2015

Informacje: olej, płótno40x89 cmopisany na odwrocie: Z. Fincek

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Warcaby z Mondrianem - Radosław Sowiak (2016), obraz akrylowy na płótnie

37. Radosław Sowiak

Tytuł: Warcaby z Mondrianem, 2016

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: R. SOWIAK 2016 “WARCABY Z MONDRIANEM” AKRYL

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Formowanie - Joanna Mlącka (2012), obraz olejno-akrylowy na płótnie

38. Joanna Mlącka

Tytuł: Formowanie, 2012

Informacje: olej, akryl, płótno46x33 cmopisany na odwrocie: Joanna Mlącka 2012 “FORMOWANIE”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Teatro Olimpico - Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki (2010), obraz akrylowy na płótnie

39. Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki

Tytuł: Teatro Olimpico, 2010

Informacje: akryl, płótno35x27 cmsygn. l.d.: AKD 2010, opisany na odwrocie: A. Dobrzaniecki akryl werniks 2010 “Teatro Olimpico”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Liczydła z cyklu Zabawy dziecięce - Agnieszka Strojna (2014), obraz olejny na płótnie

40. Agnieszka Strojna

Tytuł: Liczydła z cyklu Zabawy dziecięce, 2014

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Strojna “LICZYDŁA” 2014 z cyklu ZABAWY DZIECIĘCE 130x100

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

W porzuconych słowach zagubiony - Anna Zalewska (2017), technika mieszana na płótnie

41. Anna Zalewska

Tytuł: W porzuconych słowach zagubiony, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Zalewska, opisany na odwrocie: "W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Neapol z cyklu Ściany świata - Ewa Zawadzka (2015), obraz na płótnie wykonany techniką własną

42. Ewa Zawadzka

Tytuł: Neapol z cyklu Ściany świata, 2015

Informacje: technika własna, olej, płótno30x30 cm, w oprawie 31x31 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu ŚCIANY ŚWIATA - Neapol 2015

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Czerwona kompozycja na zielonym tle - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

43. Jacek Mirczak

Tytuł: Czerwona kompozycja na zielonym tle, 2017

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 120x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE “CZERWONA KOMPOZYCJA NA ZIELONYM TLE”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

Bez tytułu - Dorota Kuźnik (2015), obraz olejny na płótnie

44. Dorota Kuźnik

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Czerwiec 2015 rok Dorota Kuźnik

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

A. Tunel 28#, B.  Ryba 79# - Lena Szczesna (2016), fotografia polaroid

45. Lena Szczesna

Tytuł: A. Tunel 28#, B. Ryba 79#, 2016

Informacje: fotografia polaroidA: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cm, B: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cmA: opisany na odwrocie: 28#2016 Lena Szczesna B: opisany na odwrocie: 79#2016 Lena Szczesna

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Z cyklu Miejsca - Alicja Bielawska (2013), tusz, ołówek, papier

46. Alicja Bielawska

Tytuł: Z cyklu Miejsca, 2013

Informacje: tusz, ołówek, papier26,5x42 cmsygn. p.d.: AB 2013

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Pan F. - Małgorzata Karp-Soja (2016), obraz olejny na płótnie

47. Małgorzata Karp-Soja

Tytuł: Pan F., 2016

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Pan F. Karp-Soja/2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Pod wieczór - Magdalena Laskowska (2015), olej alkidowy, płótno

48. Magdalena Laskowska

Tytuł: Pod wieczór, 2015

Informacje: olej alkidowy, płótno27x41 cmsygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: “Pod wieczór” 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Granada - Izabela Rogucka (2008), obraz akrylowo-olejny na płótnie

49. Izabela Rogucka

Tytuł: Granada, 2008

Informacje: akryl, olej, płótno38x50 cmopisany na odwrocie: I. Rogucka “Granada” 2008 Akryl i olej na płótnie

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pejzaż - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

50. Piotr Trusik

Tytuł: Pejzaż, 2017

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: P. Trusik

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Wspaniałość wiosny - Beata Murawska (2017), obraz olejny na płótnie

51. Beata Murawska

Tytuł: Wspaniałość wiosny, 2017

Informacje: olej, płótno41x27 cmsygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. “Wspaniałość wiosny”

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Touch & go - Ula Niemirska (2016), technika mieszana na płótnie

52. Ula Niemirska

Tytuł: Touch & go, 2016

Informacje: technika mieszana, płótno65x54 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA touch & GO mix technik 65x54 cm

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Z cyklu Muzy operowe - Agata Rościecha (2016), obraz pastelowy na papierze

53. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Muzy operowe, 2016

Informacje: pastel, papierw świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cmsygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim - Filip Pręgowski (2009), obraz olejny na płótnie

54. Filip Pręgowski

Tytuł: Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim, 2009

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisane na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “OSTATNI KONCERT MICHAELA JACKSONA W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM” 2009

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Maestoso - Małgorzata Kosiec (2016), giclee, papier

55. Małgorzata Kosiec

Tytuł: Maestoso, 2016

Informacje: giclee, papier30x38 cm, oprawa: czarna rama, szkłosygn. p.d.: Małgorzata Kosiec 18/20 „Maestoso”

Nakład: 18/20

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Guanlan 3 - Jan Pamuła, serigrafia, papier graficzny

56. Jan Pamuła

Tytuł: Guanlan 3, 2016

Informacje: serigrafia, papier graficzny63,5x89,5 kompozycja, 80x120 cm arkuszsygn. u dołu: 2015 - Guanlan 3 - 11/20 Jan Pamuła

Nakład: 11/20

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Kwiaty dla Malewicza 1 - Kamil Stańczak (2016), obraz akrylowy na płótnie

57. Kamil Stańczak

Tytuł: Kwiaty dla Malewicza 1, 2016

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Rhombus – figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem - Zbigniew Gorlak (2000), litografia, linoryt, sitodruk, papier

58. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Rhombus – figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem, 2000

Informacje: litografia, linoryt, sitodruk, papier57x70 cm odcisk z płyty, 60x77,5 cm arkuszsygn. u dołu: Rhombus - figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem - lito + lino + sito ex. d/a / 20 Gorlak 2000, opisany na odwrocie: ZBIGNIEW GORLAK LITO-SITO-LINO X/20 2000 r.

Nakład: X/20

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 200,00 zł

W kuchni - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

59. Marta Julia Piórko

Tytuł: W kuchni, 2017

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “W KUCHNI” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Szkic - Grzegorz Wnęk (2017), technika mieszana na papierze

60. Grzegorz Wnęk

Tytuł: Szkic, 2017

Informacje: technika mieszana, papier30x40 cmsygn. p.d.: G. Wnęk

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 300,00 zł

Świt - Olga Pelipas (2017), obraz akrylowy na płótnie

61. Olga Pelipas

Tytuł: Świt, 2017

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

Obiekt 14 - Maciej Wierzbicki (2017), obraz akrylowy na płótnie

62. Maciej Wierzbicki

Tytuł: Obiekt 14, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: M. Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 400,00 zł

Jaskółka - Olaf Brzeski (2016), tusz, papier

63. Olaf Brzeski

Tytuł: Jaskółka, 2016

Informacje: tusz, papier42x29 cmsygn. p.d.: Olaf Brzeski 2016

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Świeczki - Dariusz Mlącki (2015), akryl, korek, papier

64. Dariusz Mlącki

Tytuł: Świeczki, 2015

Informacje: akryl, korek, papiersygn. p.d.: mląckiakryl, korek, papier

Cena wywoławcza: 200,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł