ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Aukcja internetowa “Męskie sprawy”

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem kolejnej aukcji internetowej zorganizowanej przez nas we współpracy z portalem Artinfo.pl – “Męskie sprawy”! Licytacja potrwa do 25 września 2017 r. do godz. 21:00.

Aukcję znaleźć można pod tym linkiem. Tradycyjnie, z okazji licytacji przygotowaliśmy także wystawę, na której można zobaczyć na żywo wszystkie oferowane w katalogu obiekty. Zapraszamy do Galerii Xanadu od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00. Ekspozycja będzie czynna do końca trwania licytacji.

Tematyka aukcji poświęcona jest szeroko rozumianej męskości. Mamy nadzieję, że katalog będzie dla Was interesujący, a może i miejscami zaskakujący. Chcieliśmy zaprezentować jak najbardziej różnorodne interpretacje tego tematu, od ujęć grających ze stereotypami, po nieco mniej oczywiste.

Katalog aukcji, choć wąski, ponieważ oferujemy 16 obiektów, jest wyjątkowo zróżnicowany, zarówno pod względem ujęcia tematu, jak i technik. Spośród prac malarskich polecamy szczególnie intensywne w kolorze płótno Tadeusza Świniarskiego, obraz Grzegorza Śmigielskiego poświęcony często podejmowanej przez tego autora tematyce sportowej, czy ekspresyjną pracę Andrzeja Kasprzaka. Prace Uli Niemirskiej i Zbigniewa Gorlaka to pozycje dla tych, którzy chcieliby włączyć do swojej kolekcji prace bardziej eksperymentalne pod względem techniki. Warto zwrócić uwagę na dwie grafiki – Pawła Kwiatkowskiego oraz Kacpra Bożka. W katalogu pojawiła się także bardzo ciekawa pozycja, która powinna zainteresować kolekcjonerów fotografii – praca Doroty Kozieradzkiej z cyklu “Po godzinach”. Również kolekcjonerzy rzeźby znajdą coś dla siebie – dekoracyjny dzik autorstwa Mariusza Dydo to pozycja zdecydowanie godna uwagi.