O gustach się dyskutuje

Jak wybrać trafiony prezent w ostatnim momencie?

Nasz podstawowy problem to brak czasu, dlatego wiele rzeczy odkładamy na ostatnią chwilę. Dotyczy to także prezentów dla osób bliskich. Chcemy je wybrać z należytą starannością, nie na “łapu capu”. Długo myślmy, co może sprawić przyjemność obdarowanemu. A potem… brakuje nam czasu na zrealizowanie tego przemyślanego zakupu. Szczególnie w czasach, w których wiele rzeczy możemy pozyskać jedynie przy pomocy dostawy kurierem. 

Czy jest panaceum na to poczucie winy i bezradności, które nas dopada w momencie, w którym zorientowaliśmy się, że wymarzony prezent dla naszego partnera czy rodzica nie ma szans już dotrzeć na czas? Oczywiście, że jest. 

Rozwiązaniem problemu często są bony prezentowe i karty podarunkowe. Możemy je wykupić, otrzymać w postaci mailowej i przekazać obdarowanemu w postaci wydruku włożonego do eleganckiej koperty lub wręcz karteczki z kodem do odpowiedniego sklepu, który należy wpisać na stronie internetowej. Tym sprytnym sposobem rozwiązujemy kilka problemów na raz. Możemy nabyć prezent na ostatnią chwilę. Możemy też pozbawić się ryzyka nietrafionego prezentu. Cała operacja nie kosztuje nas zbyt wiele czasu i zupełnie nie psuje nam nerwów, które czasami towarzyszą wizytom w galeriach handlowych. Możemy też taki prezent zrealizować do spółki z innymi członkami rodziny czy w kręgu przyjaciół. Dzięki temu kupujemy coś bardziej wartościowego, co jednocześnie obdarowany wybiera samodzielnie, mając z tego dodatkową radość. 

Prezentem, który jest ponadczasowy i ma znaczną wartość, dodatkowo taką, która rośnie z czasem, jest dzieło sztuki. Nie zawsze zdążymy je nabyć na czas, nie zawsze zdążymy je wylicytować na aukcji czy też odebrać z galerii. Obawiamy się też, że może nasz gust nie będzie zbieżny z gustem obdarowanego. Wiemy, że sztuka to trafiony prezent, ale jaka… tu już rodzą się problemy związane z wyborem. Rozwiązaniem jest bon prezentowy. Takie bony w Xanadu można zamówić przez Internet i otrzymać do wydrukowania w postaci wiadomości e-mail.

>>> Zamów bon prezentowy <<<

Tego typu prezent da się zakupić nawet w Wigilię, w dniu imienin obdarowanego czy na godzinę przed wizytą u bliskich znajomych. Nominały bonów zawsze można uzgodnić. Warto jednak pamiętać, że bony prezentowe realizujemy w Xanadu tylko na prace z oferty galeryjnej. Nie można nimi regulować zobowiązań aukcyjnych. Nie zmienia to jednak faktu, że radość z wybierania obrazu do salonu rodziców czy sypialnie przyjaciół można dzielić wspólnie.