ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Chciałbym/chciałabym licytować pracę na aukcji, ale nie będę mieć możliwości przyjść do domu aukcyjnego osobiście. Jak mogę licytować?

Wielu naszych klientów mieszka poza Warszawą, czy nawet za granicą. Zdajemy sobie również sprawę, że mogą mieć Państwo inne plany na wieczór niż wizyta w galerii, dlatego oferujemy kilka opcji licytacji zdalnej. 

Po pierwsze, mogą Państwo złożyć limit licytacyjny na wybraną pracę podając nam kwotę, do której chcieliby Państwo licytować. W trakcie aukcji jeden z naszych pracowników będzie licytował w Państwa imieniu do podanej kwoty. Istnieje opcja złożenia limitu +1 – oznacza to, że w przypadku, gdy w trakcie licytacji ktoś inny zgłosi kwotę, którą Państwo podali jako limit, my będziemy mieli prawo podbić cenę jeszcze o jedno postąpienie. 

Drugą opcją jest zlecenie na licytację telefoniczną – w tym wypadku będą musieli Państwo być dostępni pod telefonem w trakcie aukcji. Nasz pracownik zadzwoni do Państwa, gdy licytowana będzie wybrana pozycja i relacjonując przebieg będzie licytował w Państwa imieniu. Limity i zlecenia telefoniczne można składać w prosty sposób klikając na przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją w katalogu na naszej stronie. Mogą Państwo także przesłać nam je mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie na numer: 503012889.

Kolejną opcją zdalnej licytacji jest udział w aukcji online za pośrednictwem platformy Onebid. Mogą Państwo również składać zlecenia przez portal Artinfo.pl.