ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Co znajdziesz w katalogu 76 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby?

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej następnej aukcji – 76 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Licytacja odbędzie się 27 czerwca 2023 r. o godz. 19:30.

Co znajdziesz w katalogu aukcji? 

Jak zwykle katalog jest bardzo różnorodny. Pełen kolorów, w tym tych najbardziej intensywnych i energetyzujących – to m.in. prace Emilii Waszak, Iwony Kobryń, Katarzyny Kudełki, Zbigniewa Olszewskiego, Agaty Wereszczyńskiej, czy Mirosława Nowińskiego – jak i stonowanych barw, które docenią Ci, którzy szukają w sztuce ukojenia. Dla tych drugich przygotowaliśmy takie pozycje jak prace Wiktorii Balawender, Oleha Lavrii, Julii Dunko czy Oli Grudzińskiej. Zachęcamy do odkrywania katalogu!

Można składać już zlecenia i rejestrować się do licytacji online na portalu OneBid. Przypominamy, że na naszych aukcjach można także licytować osobiście, w naszej siedzibie! Zachęcamy do przybycia, jeśli masz taką możliwość. Oczywiście, wciąż dostępne są wszystkie formy udziału w licytacji zdalnie.

Wystawa przedaukcyjna dostępna jest do oglądania na żywo od piątku 16 czerwca 2023 r. Będzie można odwiedzać ją od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00. Wkrótce udostępnimy również wirtualny spacer po wystawie, z myślą o tych z Was, którzy nie będą mogli przyjść do nas osobiście