ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

czy galeria odsyła prace, które nie sprzedały się na aukcjach?

Prace, które nie sprzedały się na aukcjach, odsyłamy na koszt autorów za pośrednictwem kuriera.

Po upływie ok. 2-3 tygodni od daty aukcji artyści otrzymają informację mailem o konieczności odbioru pracy lub zamówienia kuriera. Artysta sam zamawia wybranego kuriera do naszej siedziby i przesyła etykietę kurierską, a my pakujemy bezpiecznie pracę i przygotowujemy ją do nadania.

Ważne: prosimy, aby nie zamawiać kurierów z firm DPD i DHL – firmy te nie pozwalają na przesyłanie dzieł sztuki i nie odbierają od nas tego typu przesyłek. Rekomendujemy usługi firm: FedEx, InPost.

Przed zamówieniem kuriera należy poinformować nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem (co najmniej dwa dni robocze wcześniej), abyśmy mieli czas na dokładne zapakowanie obrazu. Prace do wysyłki zawsze pakujemy starannie w folię bąbelkową oraz karton i folie stretch. Nie pobieramy żadnych opłat za pakowanie prac. Należy pamiętać, aby zamówić przyjazd kuriera w godzinach naszej pracy (poniedziałek-piątek, 12:00-19:00), a także aby wysłać nam dokumenty przewozowe do wydrukowania.

Oczywiście prace można odbierać od nas również osobiście, w godzinach naszej pracy (pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00). W przypadku chęci odbioru osobistego, prosimy o uprzedzenie nas o tym co najmniej dwa dni robocze przed planowanym odbiorem, abyśmy mogli przygotować pracę. Prace do odbioru osobistego pakujemy w folię bąbelkową. Jeżeli pracę ma odebrać inna osoba niż sam autor, prosimy o uprzedzenie nas o tym fakcie i podanie wcześniej danych osoby odbierającej lub przesłanie upoważnienia.