ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Czy jest możliwość wysyłki zakupionego obrazu na terenie Polski?

Tak, regularnie wysyłamy obrazy do naszych klientów mieszkających w różnych częściach kraju. Obecnie prace wysyłamy za pośrednictwem usług firmy Inpost. Paczki docierają do odbiorców zazwyczaj w terminie 1-3 dni roboczych.

Koszt wysyłki kurierskiej zależny jest od wagi i rozmiarów przesyłki. Zazwyczaj zamyka się kwocie 55 zł. Koszty przesyłki należy opłacić wraz z zakupioną pracą. Nie wysyłamy prac za pobraniem. Po nadaniu przez nas paczki, otrzymują Państwo numer do śledzenia przesyłki.

W przypadku obrazów o znacznych wymiarach – powyżej 130 cm wysokości, przesyłki wyceniamy indywidualnie. Jeżeli ze względu na duże rozmiary lub delikatny charakter pracy nie ma możliwości wysyłki dzieła żadną firmą kurierską, organizujemy dla Państwa transport indywidualny. Cena takiego transportu zależna jest od rozmiarów dzieła oraz miejsca docelowego.

Przesyłki pakujemy bardzo dokładnie i bezpiecznie, a uszkodzenia zdarzają się niezwykle rzadko. Zalecamy jednak, aby po otrzymaniu przesyłki w obecności kuriera sprawdzić stan paczki. W przypadku uszkodzeń należy sporządzić protokół szkody, który jest podstawą reklamacji. Bez protokołu szkody nie mamy możliwości wnioskować o odszkodowanie.

>>> Interesuje Cię kwestia wysyłki zagranicznej? Przeczytaj nasz wpis na ten temat!