ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Design i sztuka współczesna. Zobacz katalogi najbliższych aukcji!

Już wkrótce – 6 grudnia 2022 r. odbędą się u nas dwie aukcje. Najpierw, o godz. 19:30 zaprosimy Was do licytowania wyjątkowych, kolekcjonerskich obiektów z zakresu powojennego designu: ceramiki i szkła użytkowego, dekoracyjnych figurek z porcelany w stylu “new look”, a także przykładów biżuterii i tkaniny. To wszystko znajdziecie w katalogu 1 Aukcji Designu. Zgromadziliśmy w nim przedmioty pochodzące z najbardziej znanych polskich wytwórni, takich jak Ćmielów, Chodzież, Bogucice, Pruszków, Włocławek, Huta “Tarnowiec”, Huta “Ząbkowice”, ale także projektów czeskich, niemieckich czy węgierskich.

Tego samego wieczoru, o godz. 20:30 odbędzie się nasza 7 Aukcja Sztuki Współczesnej. Tego typu licytacje organizujemy jedynie 4 razy do roku, starając się, by katalog był interesujący nie tylko pod względem poziomu artystycznego, ale i potencjału inwestycyjnego prac. I tym razem proponujemy dzieła zarówno twórców już nieżyjących, których prace są wyjątkowo poszukiwane przez kolekcjonerów, jak i cenionych autorów reprezentujących średnie pokolenie. W katalogu znajdziesz dzieła takich artystów jak: Jan Mioduszewski, Michał Paryżski, prof. Ewa Zawadzka, Magdalena Karłowicz, Joanna Sarapata, Agata Czeremuszkin-Chrut, Agata Rościecha i wielu innych.

Obie aukcje poprzedza wystawa przedaukcyjna, którą możecie oglądać na żywo w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie w godzinach otwarcia galerii (pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00).