13th Young Art Auction

Auction: March 28, 2018 at 19:30

Before auction exhibition: from March 23, 2018, Mon-Fri h. 12: 00-19: 00

Showroom collector: March 24-25, 2018, Sat. 11am - 6pm, Sun 12: 00-18: 00

Zapraszamy na 13 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w środę 28 marca 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna będzie do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 23 marca (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w weekend 24-25 lutego 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 13 Aukcja Sztuki Młodej

Cel - Filip Łoziński (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

1. Filip Łoziński

Title: Cel, 2016

Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmref. at the bottom: F. ŁOZIŃSKI

Cena sprzedaży: PLN 500.00

River - Olena Horhol (2017), obraz olejny na płótnie

2. Olena Horhol

Title: River, 2017

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Sweter - Julia Kowalska (2018), obraz olejny na płótnie

3. Julia Kowalska

Title: Sweter, 2018

Informations: oil, canvas140x100 cm

Cena sprzedaży: PLN 2,300.00

Winter - Aleksandra Osa (2015), obraz olejny na płótnie

4. Aleksandra Osa

Title: Winter, 2015

Informations: oil, canvas65x92 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA

Kruk II - Kamil Stańczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

5. Kamil Stańczak

Title: Kruk II, 2018

Informations: acrylic, canvas55x55 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK '2018 LUBLIN "KRUK II" AKRYL

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Z cyklu Perpetuum mobile XXXIV - Tomasz Winiarski (2011), mezzotinta, papier

6. Tomasz Winiarski

Title: Z cyklu Perpetuum mobile XXXIV, 2011

Informations: mezzotinta, papier100x70 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile"; XXXIV AP II/VI T. Winiarski 2011, opisany na odwrocie: z cyklu "Perpetuum mobile", XXXIV mezzotinta AP II/VI 2011 Tomasz Winiarski

Edition: AP 2/6

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Let’s play - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Małgorzata Rukszan

Title: Let’s play, 2018

Informations: acrylic, canvas100x90 cmsygn. l.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "LET'S PLAY" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY 2018

Rozwój sfery opiniotwórczej - Paweł Batura (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

8. Paweł Batura

Title: Rozwój sfery opiniotwórczej, 2017

Informations: oil, acrylic, canvas81 x 100 cm

Wielka rafa - Paulina Giersz (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

9. Paulina Giersz

Title: Wielka rafa, 2018

Informations: oil, acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Wielka rafa" 2018 r.

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Bez tytułu - Karolina Basaj (2018), obraz olejny na płótnie

10. Karolina Basaj

Title: Without title, 2018

Informations: oil, canvas75x100 cmsygn. u dołu: BASAJ 2018, opisany na odwrocie: 75x100 cm -2018- OIL ON CANVAS

Ptaszory - Zbigniew Olszewski (2016), obraz olejny na płótnie

11. Zbigniew Olszewski

Title: Ptaszory, 2016

Informations: oil, canvas43x39.5 cm kompozycja, 50x47.5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PTASZORY" 2016 50x47,5

Lśnienie 6 - Weronika Braun (2017), obraz olejny na płótnie

12. Weronika Braun

Title: Lśnienie 6, 2017

Informations: oil, canvas160x70 cmopisany na odwrocie: WERONIKA BRAUN "LŚNIENIE 6" olej na płótnie, 70x100 cm, 2017

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Daleko stąd z serii Farmazony - Ula Niemirska (2017), kolaż, akryl na płótnie

13. Ula Niemirska

Title: Daleko stąd z serii Farmazony, 2017

Informations: acrylic, collage, canvas110x80 cmopisany na odwrocie: Ula Niemirska "...daleko stąd..." z serii FARMAZONY 2017 110x80 cm

Portret kobiecy z cyklu Między nocą a dniem - Aneta Biel (2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Aneta Biel

Title: Portret kobiecy z cyklu Między nocą a dniem, 2017

Informations: acrylic, canvas100x70 cm kompozycja, 100x75 cm w oprawiesygn. p.d.: AB

Jeden - Mariusz Brzyzek (2017), obraz akrylowy na płótnie

15. Mariusz Brzyzek

Title: Jeden, 2017

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jeden" Mariusz Brzyzek Lipiec 2017

Bez głowy – w kąpieli - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz olejny na płótnie

16. Hanna Zwierzchowska

Title: Bez głowy – w kąpieli, 2017

Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - w kąpieli", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Narodziny Ziemi - Mariola Świgulska (2017), obraz olejny na płótnie

17. Mariola Świgulska

Title: Narodziny Ziemi, 2017

Informations: oil, canvas80x120 cmreference number pd: Mariola Świgulska Seenna 2017

Cena sprzedaży: PLN 600.00

W ciszy - Joanna Sołtan (2017), obraz olejny na płótnie

18. Joanna Sołtan

Title: W ciszy, 2017

Informations: oil, canvas120x80 cm kompozycja, 123x83 cm w oprawiesygn. l.d.: JSołtan 2017, opisany na odwrocie: 118/2017 "W ciszy" olej 2017 Joanna Sołtan

Ucieczka - Sławomir Wojtkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Sławomir Wojtkiewicz

Title: Escape, 2018

Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: S. WOJTKIEWICZ 2018

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Pride and prejudice - Jacek Sikora (2017), obraz olejny na płótnie

20. Jacek Sikora

Title: Pride and prejudice, 2017

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

21. Anna Jarzymowska

Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017

Syrenka - Waldemar Mazurek (2013), brąz patynowany, marmur grecki

22. Waldemar Mazurek

Title: Syrenka, 2013

Informations: patinated bronze, Greek marble24x11x4 cm, z podstawą 30x7x7 cmsygn.: MAZUREK

Sen o Tangerze - Luiza Los-Pławszewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

23. Luiza Los-Pławszewska

Title: Sen o Tangerze, 2018

Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: SEN O TANERZE LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2018

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Mariusz Robert Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

24. Mariusz Robert Drabarek

Title: Without title, 2018

Informations: acrylic, canvas100x60 cmreference number ld: Drabarek

Chromatography 44 - Dominik Smolik (2018), obraz akrylowy na płótnie

25. Dominik Smolik

Title: Chromatography 44, 2018

Informations: acrylic, canvas95x190 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "CHROMATOGRAPHY 44" AKRYL/PŁÓTNO DYPTYK 95x95 CM KRAKÓW MMXVIII

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Suszarka - Klaudia Krzysztonek (2015), obraz olejny na płótnie

26. Klaudia Krzysztonek

Title: Suszarka, 2015

Informations: oil, canvas109,5x149 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZYSZTONEK "SUSZARKA" 2015, obraz olejny

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Czas relaksu - Krzysztof Trzaska (2011), obraz olejny na płótnie

27. Krzysztof Trzaska

Title: Czas relaksu, 2011

Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Trzaska 2011

Opisywanie świata 4 - Jolanta Knap (2017), obraz olejny na płótnie

28. Jolanta Knap

Title: Opisywanie świata 4, 2017

Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Opisywanie świata 4" 2017

Turkusowy #3 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

29. Marcin Lenczowski

Title: Turkusowy #3, 2018

Informations: acrylic, canvas60x30 cmopisany na odwrocie: 2018 Lenczys TURKUSOWY #3 MARCIN LENCZOWSKI

Queen - Ryszard Rabsztyn (2017), obraz akrylowy na płótnie

30. Ryszard Rabsztyn

Title: Queen, 2017

Informations: acrylic, canvas100x85 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN "QUEEN" AKRYL NA PŁÓTNIE 85x100 2017

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Pejzaż XVII - Jacek Malinowski (2015), obraz olejny na płótnie

31. Jacek Malinowski

Title: Pejzaż XVII, 2015

Informations: oil, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Hala Koszyki z cyklu Proste historie - Joanna Szumska (2017), obraz akrylowo-olejny na płótnie

32. Joanna Szumska

Title: Hala Koszyki z cyklu Proste historie, 2017

Informations: acrylic, oil, canvas100x120 cmreference number pd: Joanna Szumska

Początek - Krystyna Róż-Pasek (2017), obraz olejny na płótnie

33. Krystyna Róż-Pasek

Title: Początek, 2017

Informations: oil, canvas70x40 cmsygn. p.d.: KJRP'17, opisany na odwrocie: "POCZĄTEK" Krystyna Róż-Pasek 2017

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Drzewa - Anna Olińska (2018), obraz olejny na płótnie

34. Anna Olińska

Title: trees, 2018

Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: ANNA OLIŃSKA "DRZEWA" 2018

Stairs II - Dominika Andrulewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

35. Dominika Andrulewicz

Title: Stairs II, 2016

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: DOMINIKA ANDRULEWICZ

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Autoportret z kobietą 7 - Krystyna Lipka-Czajkowska (2013), obraz akrylowy na płótnie

36. Krystyna Lipka-Czajkowska

Title: Autoportret z kobietą 7, 2013

Informations: acrylic, canvas55x38 cmopisany na odwrocie: AUTOPORTRET Z KOBIETĄ 7 2013 / AKRYL, PŁÓTNO / 38X35 KRYSTYNA LIPKA CZAJKOWSKA

Uprzedmiotowiony – kompozycja z ceratą - Dorota Kulicka (2015), obraz akrylowy na płótnie

37. Dorota Kulicka

Title: Uprzedmiotowiony – kompozycja z ceratą, 2015

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA UPRZEDMIOTOWIONY - KOMPOZYCJA Z CERATĄ 2015 r.

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Szkice do portretu, bez tytułu 58 - Cezary Bednarczyk (2016), obraz olejny na płótnie

38. Cezary Bednarczyk

Title: Szkice do portretu, bez tytułu 58, 2016

Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Szkice do portrety, bez tytułu 58. Cezary Bednarczyk 2016

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Kot 2 - Michalina Garus (2015), obraz olejny na płótnie

39. Michalina Garus

Title: Kot 2, 2015

Informations: oil, canvas90x50 cmsygn. na licu: M.G. 2015, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015

Na łące - Jacek Cyganek (2018), tempera żółtkowa na płórnie

40. Jacek Cyganek

Title: Na łące, 2018

Informations: yolk tempera, linen80x100 cmreference number ld: Jacek Cyganek

Getting a little air - Agnieszka Nosek (2017), obraz olejny na płótnie

41. Agnieszka Nosek

Title: Getting a little air, 2017

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: GETTING A LITTLE AIR OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK

bez tytułu - Igor Buszkowski (2018), akryl, haft, płótno

42. Igor Buszkowski

Title: without title, 2018

Informations: akryl, haft, płótno50x50 cmsygn. p.d.: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.

Zamyślenie - Aneta Klejnowska, obraz olejny na płótnie

43. Aneta Klejnowska

Title: Thoughtfulness, 2018

Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: A. Klejnowska

na wyspie - Malwina Cieślik (2018), obraz akrylowy na płótnie

44. Malwina Cieślik

Title: na wyspie, 2018

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Malwina Cieślik 2018

pink point - Jagoda Dziewanowska (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

45. Jagoda Dziewanowska

Title: pink point, 2016

Informations: oil, acrylic, canvas53,5x53,5 cmsygn. na licu: monogramem

róża - Marta Julia Piórko (2018), obraz olejny na płótnie

46. Marta Julia Piórko

Title: rose, 2018

Informations: oil, canvas30x24 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018 r.

Cena sprzedaży: PLN 800.00

bez tytułu - Monika Noga (2018), obraz olejny na płótnie

47. Monika Noga

Title: without title, 2018

Informations: oil, canvas90x70 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

zachód - Jakub Szymański (2018), obraz olejny na płótnie

48. Jakub Szymanski

Title: zachód, 2018

Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "ZACHÓD" 2018

Cena sprzedaży: PLN 800.00

figura iii - Sebastian Skowroński (2011), drzeworyt, papier 250 g

49. Sebastian Skowroński

Title: figura iii, 2011

Informations: drzeworyt, papier 250 g70x50 cmsygn. i opisany u dołu: Figura III drzeworyt 6/9 Sebastian Skowronski 2011

Edition: 6/9

Impresja z Harendy - Agnieszka Olech (2016), obraz akrylowy na płótnie

50. Agnieszka Olech

Title: Impresja z Harendy, 2016

Informations: acrylic, canvas115x70 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Impresja z Harendy, 2016 akryl na płótnie

Cena sprzedaży: PLN 500.00

we mgle - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

51. Maciej Hoppe

Title: we mgle, 2018

Informations: acrylic, canvas90x90 cmreference number ld: Hoppe 2018

Pyrops Intricata - Michał Spryszyński (2017), obraz akrylowy na płótnie

52. Michał Spryszyński

Title: Pyrops Intricata, 2017

Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: M.Spryszyński'17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 60x50 cm. 2017 r.

Cena sprzedaży: PLN 600.00

bez tytułu - Krystyna Jaszke (2018), obraz olejny na płótnie

53. Krystyna Jaszke

Title: without title, 2018

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018

Everything is for sale - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2018), obraz akrylowy na płótnie

54. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Title: Everything is for sale, 2018

Informations: acrylic, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2018 "EVERYTHING IS FOR SALE" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN

Cena sprzedaży: PLN 500.00

New York muse - Elwira Kańczugowska (2011), obraz olejny na płótnie

55. Elwira Kańczugowska

Title: New York muse, 2011

Informations: oil, canvas100x70sygn. l.d.: EK'11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska NEW YORK MUSE, 2011, 100x70

Street in the Motion - Agnieszka Figurska (2018), obraz akrylowy na płótnie

56. Agnieszka Figurska

Title: Street in the Motion, 2018

Informations: acrylic, canvas90x70 cmreference number pd: AFigurska

Ślady czasu 05 - Marcin Dybowski (2018), obraz olejny na płótnie

57. Marcin Dybowski

Title: Ślady czasu 05, 2018

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 05" olej płótno 100x80 cm 2018 M. Dybowski

Cena sprzedaży: PLN 600.00

s2 r - Hanna Rozpara (2017), drzeworyt, akryl, płótno

58. Hanna Rozpara

Title: s2 r, 2017

Informations: woodcut, acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "S2 R" 2017

Wakacyjna przygoda w Terranova - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

59. Edyta Mądzelewska

Title: Wakacyjna przygoda w Terranova, 2017

Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: E.M.'17r. SICILIA, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017 r. "Wakacyjna przygoda w Terranova" Legionowo (Warszawa)

Macierzyństwo - Eliza Kleczewska (2018), obraz akrylowy na płótnie

60. Eliza Kleczewska

Title: Maternity, 2018

Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: E. Kleczewska 2018, opisany na odwrocie: "Macierzyństwo" akryl E. Kleczewska 2018

Miasto 0888 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

61. Magdalena Karwowska

Title: Miasto 0888, 2017

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0888 2017.

Cena sprzedaży: PLN 600.00

bez tytułu - Piotr Banaszkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

62. Piotr Banaszkiewicz

Title: without title, 2018

Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2018

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Bez tytułu z cyklu Zmanekinowienie - Michał Ogiński (2015), obraz olejny na płótnie

63. Michał Ogiński

Title: Bez tytułu z cyklu Zmanekinowienie, 2015

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Ogiński 2015

bez tytułu - Bartek Pszon (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

64. Bartek Pszon

Title: without title, 2018

Informations: oil, acrylic, canvas76x60 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon Bez tytułu 60x76 cm 2018

Życie artystki - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2018), akryl, tusz, grafit, technika własna, płótno

65. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Title: Życie artystki, 2018

Informations: akryl, tusz, grafit, technika własna, płótno80x50 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA 2018

Krajobraz z morzem w tle - Arkadiusz Rafflewski (2017), obraz olejny na płótnie

66. Arkadiusz Rafflewski

Title: Krajobraz z morzem w tle, 2017

Informations: oil, canvas70x100 cmon the reverse: Rafflewski 2017

wody 12 - Piotr Przybyła (2014), technika mieszana, olej na płótnie

67. Piotr Przybyła

Title: wody 12, 2014

Informations: mixed technique, oil, canvas70x80 cmopisany na odwrocie: “Wody 12” z cyklu Wody 80/70 cm 2,3 kg olej na płótnie 2014 r. Piotr Przybyła

Cena sprzedaży: PLN 900.00

Podwodna - Małgorzata Suwalska (2017), obraz olejny na płótnie

68. Małgorzata Suwalska

Title: Podwodna, 2017

Informations: oil, canvas40x50 cmref. pd: monogram

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Dyptyk – bez tytułu - Beata Trembecka (2016), obraz akrylowy na płótnie

69. Beata Trembecka

Title: Dyptyk – bez tytułu, 2016

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2016 DYPTYK - BEZ TYTUŁU AKRYL 80x60 numer katalogowy 040

Monochromatyczne miasto II - Sylwia Michalska (2017), obraz akrylowy na płótnie

70. Sylwia Michalska

Title: Monochromatyczne miasto II, 2017

Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn.: p.d.: S.Michalska

Cena sprzedaży: PLN 900.00