13th Young Art Auction
Auction: March 28, 2018 at 19:30
Before auction exhibition: from March 23, 2018, Mon-Fri h. 12: 00-19: 00
Showroom collector: March 24-25, 2018, Sat. 11am - 6pm, Sun 12: 00-18: 00
Zapraszamy na 13 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w środę 28 marca 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna będzie do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 23 marca (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w weekend 24-25 lutego 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).
1. Filip Łoziński
Title: Cel, 2016
Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmref. at the bottom: F. ŁOZIŃSKI
Cena sprzedaży: PLN 500.00
2. Olena Horhol
Title: River, 2017
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: HORHOL 17, opisany na odwrocie
Cena sprzedaży: PLN 500.00
3. Julia Kowalska
Title: Sweter, 2018
Informations: oil, canvas140x100 cm
Cena sprzedaży: PLN 2,300.00
4. Aleksandra Osa
Title: Winter, 2015
Informations: oil, canvas65x92 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA
5. Kamil Stańczak
Title: Kruk II, 2018
Informations: acrylic, canvas55x55 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK '2018 LUBLIN "KRUK II" AKRYL
Cena sprzedaży: PLN 500.00
6. Tomasz Winiarski
Title: Z cyklu Perpetuum mobile XXXIV, 2011
Informations: mezzotinta, papier100x70 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile"; XXXIV AP II/VI T. Winiarski 2011, opisany na odwrocie: z cyklu "Perpetuum mobile", XXXIV mezzotinta AP II/VI 2011 Tomasz Winiarski
Edition: AP 2/6
Cena sprzedaży: PLN 500.00
7. Małgorzata Rukszan
Title: Let’s play, 2018
Informations: acrylic, canvas100x90 cmsygn. l.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "LET'S PLAY" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY 2018
8. Paweł Batura
Title: Rozwój sfery opiniotwórczej, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas81 x 100 cm
9. Paulina Giersz
Title: Wielka rafa, 2018
Informations: oil, acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Wielka rafa" 2018 r.
Cena sprzedaży: PLN 600.00
10. Karolina Basaj
Title: Without title, 2018
Informations: oil, canvas75x100 cmsygn. u dołu: BASAJ 2018, opisany na odwrocie: 75x100 cm -2018- OIL ON CANVAS
11. Zbigniew Olszewski
Title: Ptaszory, 2016
Informations: oil, canvas43x39.5 cm kompozycja, 50x47.5 cm w oprawieopisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "PTASZORY" 2016 50x47,5
12. Weronika Braun
Title: Lśnienie 6, 2017
Informations: oil, canvas160x70 cmopisany na odwrocie: WERONIKA BRAUN "LŚNIENIE 6" olej na płótnie, 70x100 cm, 2017
Cena sprzedaży: PLN 800.00
13. Ula Niemirska
Title: Daleko stąd z serii Farmazony, 2017
Informations: acrylic, collage, canvas110x80 cmopisany na odwrocie: Ula Niemirska "...daleko stąd..." z serii FARMAZONY 2017 110x80 cm
14. Aneta Biel
Title: Portret kobiecy z cyklu Między nocą a dniem, 2017
Informations: acrylic, canvas100x70 cm kompozycja, 100x75 cm w oprawiesygn. p.d.: AB
15. Mariusz Brzyzek
Title: Jeden, 2017
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Jeden" Mariusz Brzyzek Lipiec 2017
16. Hanna Zwierzchowska
Title: Bez głowy – w kąpieli, 2017
Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - w kąpieli", 2017, Hanna Zwierzchowska
Cena sprzedaży: PLN 500.00
17. Mariola Świgulska
Title: Narodziny Ziemi, 2017
Informations: oil, canvas80x120 cmreference number pd: Mariola Świgulska Seenna 2017
Cena sprzedaży: PLN 600.00
18. Joanna Sołtan
Title: W ciszy, 2017
Informations: oil, canvas120x80 cm kompozycja, 123x83 cm w oprawiesygn. l.d.: JSołtan 2017, opisany na odwrocie: 118/2017 "W ciszy" olej 2017 Joanna Sołtan
19. Sławomir Wojtkiewicz
Title: Escape, 2018
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: S. WOJTKIEWICZ 2018
Cena sprzedaży: PLN 500.00
20. Jacek Sikora
Title: Pride and prejudice, 2017
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA
Cena sprzedaży: PLN 500.00
21. Anna Jarzymowska
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017
22. Waldemar Mazurek
Title: Syrenka, 2013
Informations: patinated bronze, Greek marble24x11x4 cm, z podstawą 30x7x7 cmsygn.: MAZUREK
23. Luiza Los-Pławszewska
Title: Sen o Tangerze, 2018
Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018, opisany na odwrocie: SEN O TANERZE LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, 2018
Cena sprzedaży: PLN 500.00
24. Mariusz Robert Drabarek
Title: Without title, 2018
Informations: acrylic, canvas100x60 cmreference number ld: Drabarek
25. Dominik Smolik
Title: Chromatography 44, 2018
Informations: acrylic, canvas95x190 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "CHROMATOGRAPHY 44" AKRYL/PŁÓTNO DYPTYK 95x95 CM KRAKÓW MMXVIII
Cena sprzedaży: PLN 500.00
26. Klaudia Krzysztonek
Title: Suszarka, 2015
Informations: oil, canvas109,5x149 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZYSZTONEK "SUSZARKA" 2015, obraz olejny
Cena sprzedaży: PLN 500.00
27. Krzysztof Trzaska
Title: Czas relaksu, 2011
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Trzaska 2011
28. Jolanta Knap
Title: Opisywanie świata 4, 2017
Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Opisywanie świata 4" 2017
29. Marcin Lenczowski
Title: Turkusowy #3, 2018
Informations: acrylic, canvas60x30 cmopisany na odwrocie: 2018 Lenczys TURKUSOWY #3 MARCIN LENCZOWSKI
30. Ryszard Rabsztyn
Title: Queen, 2017
Informations: acrylic, canvas100x85 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN "QUEEN" AKRYL NA PŁÓTNIE 85x100 2017
Cena sprzedaży: PLN 500.00
31. Jacek Malinowski
Title: Pejzaż XVII, 2015
Informations: oil, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
Cena sprzedaży: PLN 500.00
32. Joanna Szumska
Title: Hala Koszyki z cyklu Proste historie, 2017
Informations: acrylic, oil, canvas100x120 cmreference number pd: Joanna Szumska
33. Krystyna Róż-Pasek
Title: Początek, 2017
Informations: oil, canvas70x40 cmsygn. p.d.: KJRP'17, opisany na odwrocie: "POCZĄTEK" Krystyna Róż-Pasek 2017
Cena sprzedaży: PLN 600.00
34. Anna Olińska
Title: trees, 2018
Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: ANNA OLIŃSKA "DRZEWA" 2018
35. Dominika Andrulewicz
Title: Stairs II, 2016
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: DOMINIKA ANDRULEWICZ
Cena sprzedaży: PLN 500.00
36. Krystyna Lipka-Czajkowska
Title: Autoportret z kobietą 7, 2013
Informations: acrylic, canvas55x38 cmopisany na odwrocie: AUTOPORTRET Z KOBIETĄ 7 2013 / AKRYL, PŁÓTNO / 38X35 KRYSTYNA LIPKA CZAJKOWSKA
37. Dorota Kulicka
Title: Uprzedmiotowiony – kompozycja z ceratą, 2015
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA UPRZEDMIOTOWIONY - KOMPOZYCJA Z CERATĄ 2015 r.
Cena sprzedaży: PLN 600.00
38. Cezary Bednarczyk
Title: Szkice do portretu, bez tytułu 58, 2016
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Szkice do portrety, bez tytułu 58. Cezary Bednarczyk 2016
Cena sprzedaży: PLN 800.00
39. Michalina Garus
Title: Kot 2, 2015
Informations: oil, canvas90x50 cmsygn. na licu: M.G. 2015, opisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2015
40. Jacek Cyganek
Title: Na łące, 2018
Informations: yolk tempera, linen80x100 cmreference number ld: Jacek Cyganek
41. Agnieszka Nosek
Title: Getting a little air, 2017
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: NOSEK, opisany na odwrocie: GETTING A LITTLE AIR OIL ON CANVAS 2017 AGNIESZKA NOSEK
42. Igor Buszkowski
Title: without title, 2018
Informations: akryl, haft, płótno50x50 cmsygn. p.d.: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.
43. Aneta Klejnowska
Title: Thoughtfulness, 2018
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: A. Klejnowska
44. Malwina Cieślik
Title: na wyspie, 2018
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Malwina Cieślik 2018
45. Jagoda Dziewanowska
Title: pink point, 2016
Informations: oil, acrylic, canvas53,5x53,5 cmsygn. na licu: monogramem
46. Marta Julia Piórko
Title: rose, 2018
Informations: oil, canvas30x24 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018 r.
Cena sprzedaży: PLN 800.00
47. Monika Noga
Title: without title, 2018
Informations: oil, canvas90x70 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
48. Jakub Szymanski
Title: zachód, 2018
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: J. Szymański "ZACHÓD" 2018
Cena sprzedaży: PLN 800.00
49. Sebastian Skowroński
Title: figura iii, 2011
Informations: drzeworyt, papier 250 g70x50 cmsygn. i opisany u dołu: Figura III drzeworyt 6/9 Sebastian Skowronski 2011
Edition: 6/9
50. Agnieszka Olech
Title: Impresja z Harendy, 2016
Informations: acrylic, canvas115x70 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH Impresja z Harendy, 2016 akryl na płótnie
Cena sprzedaży: PLN 500.00
51. Maciej Hoppe
Title: we mgle, 2018
Informations: acrylic, canvas90x90 cmreference number ld: Hoppe 2018
52. Michał Spryszyński
Title: Pyrops Intricata, 2017
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: M.Spryszyński'17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI AKRYL NA PŁÓTNIE 60x50 cm. 2017 r.
Cena sprzedaży: PLN 600.00
53. Krystyna Jaszke
Title: without title, 2018
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018
54. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)
Title: Everything is for sale, 2018
Informations: acrylic, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2018 "EVERYTHING IS FOR SALE" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN
Cena sprzedaży: PLN 500.00
55. Elwira Kańczugowska
Title: New York muse, 2011
Informations: oil, canvas100x70sygn. l.d.: EK'11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska NEW YORK MUSE, 2011, 100x70
56. Agnieszka Figurska
Title: Street in the Motion, 2018
Informations: acrylic, canvas90x70 cmreference number pd: AFigurska
57. Marcin Dybowski
Title: Ślady czasu 05, 2018
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 05" olej płótno 100x80 cm 2018 M. Dybowski
Cena sprzedaży: PLN 600.00
58. Hanna Rozpara
Title: s2 r, 2017
Informations: woodcut, acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "S2 R" 2017
59. Edyta Mądzelewska
Title: Wakacyjna przygoda w Terranova, 2017
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: E.M.'17r. SICILIA, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2017 r. "Wakacyjna przygoda w Terranova" Legionowo (Warszawa)
60. Eliza Kleczewska
Title: Maternity, 2018
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: E. Kleczewska 2018, opisany na odwrocie: "Macierzyństwo" akryl E. Kleczewska 2018
61. Magdalena Karwowska
Title: Miasto 0888, 2017
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0888 2017.
Cena sprzedaży: PLN 600.00
62. Piotr Banaszkiewicz
Title: without title, 2018
Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2018
Cena sprzedaży: PLN 800.00
63. Michał Ogiński
Title: Bez tytułu z cyklu Zmanekinowienie, 2015
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Ogiński 2015
64. Bartek Pszon
Title: without title, 2018
Informations: oil, acrylic, canvas76x60 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon Bez tytułu 60x76 cm 2018
65. Aleksandra Młynarczyk-Gemza
Title: Życie artystki, 2018
Informations: akryl, tusz, grafit, technika własna, płótno80x50 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA 2018
66. Arkadiusz Rafflewski
Title: Krajobraz z morzem w tle, 2017
Informations: oil, canvas70x100 cmon the reverse: Rafflewski 2017
67. Piotr Przybyła
Title: wody 12, 2014
Informations: mixed technique, oil, canvas70x80 cmopisany na odwrocie: “Wody 12” z cyklu Wody 80/70 cm 2,3 kg olej na płótnie 2014 r. Piotr Przybyła
Cena sprzedaży: PLN 900.00
68. Małgorzata Suwalska
Title: Podwodna, 2017
Informations: oil, canvas40x50 cmref. pd: monogram
Cena sprzedaży: PLN 500.00
69. Beata Trembecka
Title: Dyptyk – bez tytułu, 2016
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2016, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2016 DYPTYK - BEZ TYTUŁU AKRYL 80x60 numer katalogowy 040
70. Sylwia Michalska
Title: Monochromatyczne miasto II, 2017
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn.: p.d.: S.Michalska
Cena sprzedaży: PLN 900.00