14th Young Art Auction

Auction: April 24, 2018 at 19:30

Before auction exhibition: from April 18, 2018, Mon-Fri h. 12: 00-19: 00

Showroom collector: April 21-22, 2018, Sat. 11am - 6pm, Sun 12: 00-18: 00

Zapraszamy do udziału w 14 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 24 kwietnia 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna jest do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 18 kwietnia 2018 r. (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski, na którym będzie można obejrzeć wystawę, a także zasięgnąć porady eksperta, odbędzie się w weekend 21-22 kwietnia 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 14 Aukcja Sztuki Młodej

Szary (dyptyk) - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Marcin Lenczowski

Title: Szary (dyptyk), 2018

Informations: acrylic, canvasakryl, płótno, 2x (40.00 x 40.00) cmsygn. na boku: Lenczys, opisany na odwrocie: SZARY MARCIN LENCZOWSKI 2018 Lenczys

Cena sprzedaży: PLN 500.00

wiosna - Olena Horhol (2018), obraz olejny na płótnie

2. Olena Horhol

Title: spring, 2018

Informations: oil, canvas60.00 x 80.00 cmreference number pd: HORHOL18

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu z cyklu Panny - Agnieszka Łapka, obraz olejny na płótnie

3. Agnieszka Łapka

Title: Untitled from the Virgin cycle, 2018

Informations: oil, canvas65x50 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

rush - Jagoda Dziewanowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

4. Jagoda Dziewanowska

Title: rush, 2018

Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmref. pd: monogram

Lekki stan skupienia II - Dorota Kulicka (2017), obraz akrylowy na płótnie

5. Dorota Kulicka

Title: Lekki stan skupienia II, 2017

Informations: acrylic, canvas80.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA "LEKKI STAN SKUPIENIA II" 2017

Rzymskie wakacje - Joanna Szumska (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

6. Joanna Szumska

Title: Rzymskie wakacje, 2017

Informations: oil, acrylic, canvas100.00 x 140.00 cmreference number pd: Joanna Szumska

Bez tytułu - karolina fox (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. karolina fox

Title: Without title, 2018

Informations: acrylic, canvas100.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: Karolina Fox, 2018

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Elementy - Beata Pałach (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Beata Pałach

Title: Elementy, 2018

Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: KRK 2018

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Follow the line - Małgorzata Rukszan (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Małgorzata Rukszan

Title: Follow the line, 2018

Informations: acrylic, canvas90.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "FOLLOW THE LINE" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018 R.

akt - Mariusz Robert Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

10. Mariusz Robert Drabarek

Title: Act, 2018

Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmreference number pd: Drabarek

Cena sprzedaży: PLN 500.00

pegazy 17 - Jakub Szymański (2017), obraz akrylowy na płótnie

11. Jakub Szymanski

Title: pegazy 17, 2017

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. na licu: K.2017, opisany na odwrocie: JSzymański 2017 Pegazy 17

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez głowy – sen - Hanna Zwierzchowska (2017), obraz olejny na płótnie

12. Hanna Zwierzchowska

Title: Bez głowy – sen, 2017

Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - sen", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Perkoz - Emil Goś (2018), akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

13. Emil Goś

Title: Perkoz, 2018

Informations: acrylic, water-soluble oil, canvas60.00 x 40.00 cm kompozycja, 62.00 x 42.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Perkoz" 2018

Zapomniane zabawy – Serso - Zbigniew Ramsko Kozłowski (2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Zbigniew Ramsko Kozłowski

Title: Zapomniane zabawy – Serso, 2017

Informations: acrylic, canvas100.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: Zbig. Ramsko Kozłowski XI2017, opisany na odwrocie: "ZAPOMNIANE ZABAWY - SERSO" Zbigniew Ramsko Kozłowski -11- OLSZTYN 6.11.2017 AKRYL + WERNIKS DAMAROWY

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Iberia - Jacek Cyganek (2018), tempera na płótnie

15. Jacek Cyganek

Title: Iberia, 2018

Informations: tempera, canvas50.00 x 70.00 cmreference number at the bottom: Jacek Cyganek

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Goner - Aneta Biel (2016), obraz akrylowy na płótnie

16. Aneta Biel

Title: Goner, 2016

Informations: acrylic, canvas100.00 x 50.00 cmopisany na odwrocie: ANETA BIEL "GONER" 2016

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Miasto na literę “L” z cyklu Państwa i miasta - Agnieszka Olech (2018), technika mieszana, akryl, kolaż, płótno

17. Agnieszka Olech

Title: Miasto na literę “L” z cyklu Państwa i miasta, 2018

Informations: mixed technique, acrylic, collage, canvas68.00 x 105.00 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "MIASTO NA LITERĘ "L" Z CYKLU "PAŃSTWA I MIASTA" 2018 AKRYL, TECH. MIESZANA, KOLAŻ

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

18. Magdalena Szczerbakowicz

Title: Without title, 2018

Informations: acrylic, canvas70.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: MSzczerbakowicz 2018

koń - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

19. Aneta Śliwa

Title: koń, 2017

Informations: glazed ceramics30.00 x 20.00 x 10.00 cmreference number on the bottom: ANETA ŚLIWA 2017

Paesaggio VII - Jacek Malinowski (2015), obraz olejny na płótnie

20. Jacek Malinowski

Title: Paesaggio VII, 2015

Informations: oil, canvas30.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio VII"

Horizon 2 - Aleksandra Osa (2015), obraz olejny na płótnie

21. Aleksandra Osa

Title: Horizon 2, 2015

Informations: oil, canvas90.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA SIUDEK

Chalcosoma atlas - Michał Spryszyński (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Michał Spryszyński

Title: Chalcosoma atlas, 2018

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. u dołu: MSpryszyński '17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI "Ch. a" AKRYL NA PŁÓTNIE 2018 r.

Trzy gracje - Małgorzata Limon (2016), obraz olejny na płótnie

23. Małgorzata Limon

Title: Trzy gracje, 2016

Informations: oil, canvas73.00 x 100.00 cmsygn. l.d.: M. Limon'16, opisany na odwrocie: Małgorzata Limon 2016

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Pokos - Luiza Los-Pławszewska (2018), akryl, gesso, płótno

24. Luiza Los-Pławszewska

Title: Pokos, 2018

Informations: acrylic, gesso, canvas60.00 x 90.00 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018 r., opisany na odwrocie: "POKOS" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO 2018 r.

Moja wiara II - Zbigniew Olszewski (2016), obraz olejny na płótnie

25. Zbigniew Olszewski

Title: Moja wiara II, 2016

Informations: oil, canvas55.00 x 46.00 cm kompozycja, 57.50 x 48.50 cm w oprawiesygn. p.d.: OLSZEWSKI '16, opisany na odwrocie: "MOJA WIARA II" 55x46 2016 ZBYSZEK OLSZEWSKI

Green sky - Andrzej Wójtowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

26. Andrzej Wójtowicz

Title: Green sky, 2018

Informations: acrylic, canvas70.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: "Green sky" A. Wójtowicz 2018

Ślady czasu 03 - Marcin Dybowski (2018), obraz olejny na płótnie

27. Marcin Dybowski

Title: Ślady czasu 03, 2018

Informations: oil, canvas100.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 03" olej, płótno 100x80 cm 2018 Marcin Dybowski

Z cyklu Perpetuum mobile LV - Tomasz Winiarski (2013), mezzotinta, sucha igła, papier

28. Tomasz Winiarski

Title: Z cyklu Perpetuum mobile LV, 2013

Informations: mezzotint, drypoint, paper100.00 x 70.00 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LV AP VI/VI Tomasz Winiarski 2013, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LV mezzotinta, sucha igła AP VI/VI 2013 Tomasz Winiarski

Edition: AP VI/VI

Cena sprzedaży: PLN 500.00

urok - Krystyna Róż-Pasek (2018), obraz olejny na płótnie

29. Krystyna Róż-Pasek

Title: urok, 2018

Informations: oil, canvas60.00 x 60.00 cmsygn. p.d.: KJRP'18, opisany na odwrocie: "UROK" Krystyna Róż-Pasek 2018

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Lśnienie 5 - Weronika Braun (2017), obraz olejny na płótnie

30. Weronika Braun

Title: Lśnienie 5, 2017

Informations: oil, canvas140.00 x 99.50 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Szkice do portretu, bez tytułu 56 - Cezary Bednarczyk (2016), obraz olejny na płótnie

31. Cezary Bednarczyk

Title: Szkice do portretu, bez tytułu 56, 2016

Informations: oil, canvas80.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: Szkice do portretu, bez tytułu 56 Cezary Bednarczyk 2016

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Zamknięty - Filip Łoziński (2017), akryl, olej, pastel, płyta

32. Filip Łoziński

Title: Zamknięty, 2017

Informations: akryl, olej, pastel, płyta80.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: F. Łoziński

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Holiday - Malwina Cieślik (2018), obraz akrylowy na płótnie

33. Malwina Cieślik

Title: Holiday, 2018

Informations: acrylic, canvas50.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: M. Cieślik '18

Magdalena - Marzena Uryszek (2018), obraz akrylowy na płótnie

34. Marzena Uryszek

Title: Magdalena, 2018

Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: M. Uryszek'18, opisany na odwrocie: "MAGDALENA" MARZENA URSZEK AKRYL NA PŁÓTNIE R. 2018

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Kontrola chwili - Paweł Batura (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

35. Paweł Batura

Title: Kontrola chwili, 2016

Informations: oil, acrylic, canvas120.00 x 90.00 cmreference number ld: Batura

TJT - Piotr Przybyła (2014), technika mieszana na płótnie

36. Piotr Przybyła

Title: TJT, 2014

Informations: mixed technique, canvas81.00 x 65.00 cmopisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYŁA "TJT" 2014 TECH. MIESZANA

Cena sprzedaży: PLN 500.00

pole - Arkadiusz Rafflewski (2018), obraz olejny na płótnie

37. Arkadiusz Rafflewski

Title: pole, 2018

Informations: oil, canvas70.00 x 100.00 cmdescribed on the reverse: Rafflewski 2017/18

Redhead - Aleksandra Młynarczyk-Gemza (2015), obraz olejny na płótnie

38. Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Title: Redhead, 2015

Informations: oil, canvas61 x 46 cmdescribed on the back: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA

Samolot - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

39. Bartek Pszon

Title: Plane, 2018

Informations: oil, canvas71x80 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Samolot 80x70 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Tropical Beach - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

40. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Tropical Beach, 2017

Informations: acrylic, canvas65x92 cm composition, 74x101 cm framedopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2017

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Bez tytułu XV - Monika Noga (2016), obraz olejny na płótnie

41. Monika Noga

Title: Bez tytułu XV, 2016

Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Monika Noga "Bez tytułu XV" olej na płótnie, 120x100 cm 2016 r.

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Ten dzień - Marlena Rakoczy (2018), obraz akrylowy na płótnie

42. Marlena Rakoczy

Title: Ten dzień, 2018

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: M. RAKOCZY 2018, opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY "TEN DZIEŃ", 2018 r. AKRYL, PŁÓTNO wym. 70/100cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Niebieski las - Elwira Kańczugowska (2009), obraz olejny na płótnie

43. Elwira Kańczugowska

Title: Niebieski las, 2009

Informations: oil, canvas64,5x92 cmsygn. p.d.: EK'09, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Niebieski las", 92x65, olej na płótnie

Różowy pejzaż - Sylwia Michalska (2017), obraz akrylowy na płótnie

44. Sylwia Michalska

Title: Różowy pejzaż, 2017

Informations: acrylic, canvas70x70 cmreference number lower left: S. Michalska

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Beata Trembecka (2017), obraz akrylowy na płótnie

45. Beata Trembecka

Informations: acrylic, canvas50x100 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2017, opisany na odwrocie: Beata Trembecka bez tytułu 2017 50x100 akryl numer katalogowy 130 B. Trembecka

Coraz słabiej cię pamiętam - Jacek Sikora (2017), obraz olejny na płótnie

46. Jacek Sikora

Title: Coraz słabiej cię pamiętam, 2017

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: CORAZ SŁABIEJ CIĘ PAMIĘTAM JACEK SIKORA 2017

Cena sprzedaży: PLN 500.00

111th Street - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

47. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Title: 111th Street, 2017

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2017 "111th STREET"

Atrofia - Bartłomiej Michał Górecki (2017), obraz akrylowy na płótnie

48. Bartłomiej Michał Górecki

Title: Atrofia, 2017

Informations: acrylic, canvas80x80 cm

Tęsknoty Leily - Olga Rojek (2018), obraz olejny na płótnie

49. Olga Rojek

Title: Tęsknoty Leily, 2018

Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: ROYEK18

4040.2.0218 - Adam Jartym (2018), olej, farba silikonowa, płótno

50. Adam Jartym

Title: 4040.2.0218, 2018

Informations: olej, farba silikonowa, płótno40x40 cm

Świt z cyklu Rozlewiska - Jolanta Knap (2013), obraz olejny na płótnie

51. Jolanta Knap

Title: Świt z cyklu Rozlewiska, 2013

Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Świt" z cyklu "Rozlewiska" 2013 r.

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2018), obraz olejny na płótnie

52. Anna Jarzymowska

Title: Without title, 2018

Informations: oil, canvas120x120 cm

Bez tytułu - Piotr Banaszkiewicz (2018), obraz olejny na płótnie

53. Piotr Banaszkiewicz

Title: Without title, 2018

Informations: oil, canvas40x30 cmsygn. p.d.: PB

Kryształowe miasto - Mariola Świgulska (2015), obraz olejny na płótnie

54. Mariola Świgulska

Title: Kryształowe miasto, 2015

Informations: oil, canvas120x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2015

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Mirror - Emilia Waszak (2018), obraz olejny na płycie

55. Emilia Waszak

Title: Mirror, 2018

Informations: oil, plate29x23 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Tors - Witold Domański (2018), obraz akrylowy na płótnie

56. Witold Domański

Title: Torso, 2018

Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Domański

Green land - Paulina Giersz (2018), obraz akrylowy na płótnie

57. Paulina Giersz

Title: Green land, 2018

Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Green Land" 2018 r.