14th Young Art Auction
Auction: April 24, 2018 at 19:30
Before auction exhibition: from April 18, 2018, Mon-Fri h. 12: 00-19: 00
Showroom collector: April 21-22, 2018, Sat. 11am - 6pm, Sun 12: 00-18: 00
Zapraszamy do udziału w 14 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 24 kwietnia 2018 r. o godz. 19:30! Wystawa przedaukcyjna dostępna jest do oglądania w siedzibie Galerii na ul. Hożej 51 w Warszawie od 18 kwietnia 2018 r. (pon.-pt. 12:00-19:00). Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, opublikujemy wkrótce spacer 3D po wystawie. Showroom kolekcjonerski, na którym będzie można obejrzeć wystawę, a także zasięgnąć porady eksperta, odbędzie się w weekend 21-22 kwietnia 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).
1. Marcin Lenczowski
Title: Szary (dyptyk), 2018
Informations: acrylic, canvasakryl, płótno, 2x (40.00 x 40.00) cmsygn. na boku: Lenczys, opisany na odwrocie: SZARY MARCIN LENCZOWSKI 2018 Lenczys
Cena sprzedaży: PLN 500.00
2. Olena Horhol
Title: spring, 2018
Informations: oil, canvas60.00 x 80.00 cmreference number pd: HORHOL18
Cena sprzedaży: PLN 500.00
3. Agnieszka Łapka
Title: Untitled from the Virgin cycle, 2018
Informations: oil, canvas65x50 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
4. Jagoda Dziewanowska
Title: rush, 2018
Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmref. pd: monogram
5. Dorota Kulicka
Title: Lekki stan skupienia II, 2017
Informations: acrylic, canvas80.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: DOROTA KULICKA "LEKKI STAN SKUPIENIA II" 2017
6. Joanna Szumska
Title: Rzymskie wakacje, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas100.00 x 140.00 cmreference number pd: Joanna Szumska
7. karolina fox
Title: Without title, 2018
Informations: acrylic, canvas100.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: Karolina Fox, 2018
Cena sprzedaży: PLN 700.00
8. Beata Pałach
Title: Elementy, 2018
Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: KRK 2018
Cena sprzedaży: PLN 600.00
9. Małgorzata Rukszan
Title: Follow the line, 2018
Informations: acrylic, canvas90.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: M. Rukszan III 2018, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN "FOLLOW THE LINE" AKRYL + WERNIKS SATYNOWY OLSZTYN 2018 R.
10. Mariusz Robert Drabarek
Title: Act, 2018
Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmreference number pd: Drabarek
Cena sprzedaży: PLN 500.00
11. Jakub Szymanski
Title: pegazy 17, 2017
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. na licu: K.2017, opisany na odwrocie: JSzymański 2017 Pegazy 17
Cena sprzedaży: PLN 500.00
12. Hanna Zwierzchowska
Title: Bez głowy – sen, 2017
Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: "Bez głowy - sen", 2017, Hanna Zwierzchowska
Cena sprzedaży: PLN 500.00
14. Zbigniew Ramsko Kozłowski
Title: Zapomniane zabawy – Serso, 2017
Informations: acrylic, canvas100.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: Zbig. Ramsko Kozłowski XI2017, opisany na odwrocie: "ZAPOMNIANE ZABAWY - SERSO" Zbigniew Ramsko Kozłowski -11- OLSZTYN 6.11.2017 AKRYL + WERNIKS DAMAROWY
Cena sprzedaży: PLN 500.00
15. Jacek Cyganek
Title: Iberia, 2018
Informations: tempera, canvas50.00 x 70.00 cmreference number at the bottom: Jacek Cyganek
Cena sprzedaży: PLN 500.00
16. Aneta Biel
Title: Goner, 2016
Informations: acrylic, canvas100.00 x 50.00 cmopisany na odwrocie: ANETA BIEL "GONER" 2016
Cena sprzedaży: PLN 500.00
17. Agnieszka Olech
Title: Miasto na literę “L” z cyklu Państwa i miasta, 2018
Informations: mixed technique, acrylic, collage, canvas68.00 x 105.00 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA OLECH "MIASTO NA LITERĘ "L" Z CYKLU "PAŃSTWA I MIASTA" 2018 AKRYL, TECH. MIESZANA, KOLAŻ
18. Magdalena Szczerbakowicz
Title: Without title, 2018
Informations: acrylic, canvas70.00 x 70.00 cmopisany na odwrocie: MSzczerbakowicz 2018
19. Aneta Śliwa
Title: koń, 2017
Informations: glazed ceramics30.00 x 20.00 x 10.00 cmreference number on the bottom: ANETA ŚLIWA 2017
20. Jacek Malinowski
Title: Paesaggio VII, 2015
Informations: oil, canvas30.00 x 60.00 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio VII"
21. Aleksandra Osa
Title: Horizon 2, 2015
Informations: oil, canvas90.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA OSA SIUDEK
22. Michał Spryszyński
Title: Chalcosoma atlas, 2018
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. u dołu: MSpryszyński '17, opisany na odwrocie: MICHAŁ SPRYSZYŃSKI "Ch. a" AKRYL NA PŁÓTNIE 2018 r.
23. Małgorzata Limon
Title: Trzy gracje, 2016
Informations: oil, canvas73.00 x 100.00 cmsygn. l.d.: M. Limon'16, opisany na odwrocie: Małgorzata Limon 2016
Cena sprzedaży: PLN 500.00
24. Luiza Los-Pławszewska
Title: Pokos, 2018
Informations: acrylic, gesso, canvas60.00 x 90.00 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018 r., opisany na odwrocie: "POKOS" LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, GESSO 2018 r.
25. Zbigniew Olszewski
Title: Moja wiara II, 2016
Informations: oil, canvas55.00 x 46.00 cm kompozycja, 57.50 x 48.50 cm w oprawiesygn. p.d.: OLSZEWSKI '16, opisany na odwrocie: "MOJA WIARA II" 55x46 2016 ZBYSZEK OLSZEWSKI
26. Andrzej Wójtowicz
Title: Green sky, 2018
Informations: acrylic, canvas70.00 x 90.00 cmopisany na odwrocie: "Green sky" A. Wójtowicz 2018
27. Marcin Dybowski
Title: Ślady czasu 03, 2018
Informations: oil, canvas100.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: "Ślady czasu 03" olej, płótno 100x80 cm 2018 Marcin Dybowski
28. Tomasz Winiarski
Title: Z cyklu Perpetuum mobile LV, 2013
Informations: mezzotint, drypoint, paper100.00 x 70.00 cmsygn. u dołu: z cyklu "Perpetuum mobile": LV AP VI/VI Tomasz Winiarski 2013, opisany na odwrocie: Z cyklu "Perpetuum mobile": LV mezzotinta, sucha igła AP VI/VI 2013 Tomasz Winiarski
Edition: AP VI/VI
Cena sprzedaży: PLN 500.00
29. Krystyna Róż-Pasek
Title: urok, 2018
Informations: oil, canvas60.00 x 60.00 cmsygn. p.d.: KJRP'18, opisany na odwrocie: "UROK" Krystyna Róż-Pasek 2018
Cena sprzedaży: PLN 500.00
30. Weronika Braun
Title: Lśnienie 5, 2017
Informations: oil, canvas140.00 x 99.50 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
31. Cezary Bednarczyk
Title: Szkice do portretu, bez tytułu 56, 2016
Informations: oil, canvas80.00 x 80.00 cmopisany na odwrocie: Szkice do portretu, bez tytułu 56 Cezary Bednarczyk 2016
Cena sprzedaży: PLN 500.00
32. Filip Łoziński
Title: Zamknięty, 2017
Informations: akryl, olej, pastel, płyta80.00 x 80.00 cmsygn. l.d.: F. Łoziński
Cena sprzedaży: PLN 500.00
33. Malwina Cieślik
Title: Holiday, 2018
Informations: acrylic, canvas50.00 x 70.00 cmsygn. p.d.: M. Cieślik '18
34. Marzena Hettich-Uryszek
Title: Magdalena, 2018
Informations: acrylic, canvas80.00 x 80.00 cmsygn. p.d.: M. Uryszek'18, opisany na odwrocie: "MAGDALENA" MARZENA URSZEK AKRYL NA PŁÓTNIE R. 2018
Cena sprzedaży: PLN 500.00
35. Paweł Batura
Title: Kontrola chwili, 2016
Informations: oil, acrylic, canvas120.00 x 90.00 cmreference number ld: Batura
36. Piotr Przybyła
Title: TJT, 2014
Informations: mixed technique, canvas81.00 x 65.00 cmopisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYŁA "TJT" 2014 TECH. MIESZANA
Cena sprzedaży: PLN 500.00
37. Arkadiusz Rafflewski
Title: pole, 2018
Informations: oil, canvas70.00 x 100.00 cmdescribed on the reverse: Rafflewski 2017/18
38. Aleksandra Młynarczyk-Gemza
Title: Redhead, 2015
Informations: oil, canvas61 x 46 cmdescribed on the back: ALEKSANDRA MŁYNARCZYK-GEMZA
39. Bartek Pszon
Title: Plane, 2018
Informations: oil, canvas71x80 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 Samolot 80x70 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
40. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Tropical Beach, 2017
Informations: acrylic, canvas65x92 cm composition, 74x101 cm framedopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2017
Cena sprzedaży: PLN 600.00
41. Monika Noga
Title: Bez tytułu XV, 2016
Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Monika Noga "Bez tytułu XV" olej na płótnie, 120x100 cm 2016 r.
Cena sprzedaży: PLN 500.00
42. Marlena Rakoczy
Title: Ten dzień, 2018
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: M. RAKOCZY 2018, opisany na odwrocie: MARLENA RAKOCZY "TEN DZIEŃ", 2018 r. AKRYL, PŁÓTNO wym. 70/100cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
43. Elwira Kańczugowska
Title: Niebieski las, 2009
Informations: oil, canvas64,5x92 cmsygn. p.d.: EK'09, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Niebieski las", 92x65, olej na płótnie
44. Sylwia Michalska
Title: Różowy pejzaż, 2017
Informations: acrylic, canvas70x70 cmreference number lower left: S. Michalska
Cena sprzedaży: PLN 500.00
45. Beata Trembecka
Informations: acrylic, canvas50x100 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2017, opisany na odwrocie: Beata Trembecka bez tytułu 2017 50x100 akryl numer katalogowy 130 B. Trembecka
46. Jacek Sikora
Title: Coraz słabiej cię pamiętam, 2017
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: CORAZ SŁABIEJ CIĘ PAMIĘTAM JACEK SIKORA 2017
Cena sprzedaży: PLN 500.00
47. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)
Title: 111th Street, 2017
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KOCUR1 2017 "111th STREET"
48. Bartłomiej Michał Górecki
Title: Atrofia, 2017
Informations: acrylic, canvas80x80 cm
49. Olga Rojek
Title: Tęsknoty Leily, 2018
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: ROYEK18
50. Adam Jartym
Title: 4040.2.0218, 2018
Informations: olej, farba silikonowa, płótno40x40 cm
51. Jolanta Knap
Title: Świt z cyklu Rozlewiska, 2013
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Jolanta Knap "Świt" z cyklu "Rozlewiska" 2013 r.
Cena sprzedaży: PLN 500.00
52. Anna Jarzymowska
Title: Without title, 2018
Informations: oil, canvas120x120 cm
53. Piotr Banaszkiewicz
Title: Without title, 2018
Informations: oil, canvas40x30 cmsygn. p.d.: PB
54. Mariola Świgulska
Title: Kryształowe miasto, 2015
Informations: oil, canvas120x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2015
Cena sprzedaży: PLN 500.00
55. Emilia Waszak
Title: Mirror, 2018
Informations: oil, plate29x23 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
56. Witold Domański
Title: Torso, 2018
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Domański
57. Paulina Giersz
Title: Green land, 2018
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Paulina Giersz "Green Land" 2018 r.