2nd Contemporary Art Auction
Auction: March 8, 2017 at 19:30
Before auction exhibition: from March 2, 2017, Mon-Fri 12: 00-19: 00
Showroom collector: March 4 - 5, 2017, Sat 11.00-18.00, Sun 12.00-18.00
1. Andrzej Fronczak
Title: Haze, 2016
Informations: own technique, oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak. 16r.
2. Michał Warecki
Title: Spring, 2017
Informations: acrylic, canvas92x65 cmsygn. p.d.: WARECKI 2017
Cena sprzedaży: PLN 3,300.00
3. Gossia Zielaskowska
Title: Desire Map, 2016
Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: „Desire Map” 2016 Gossia Zielaskowska
4. Agata Rościecha
Title: From the Mannequins series 6, 2016
Informations: mixed technique, canvas150x50 cmref. pd: Rościecha, described on the reverse: Agata Rościecha-Kan. From the cycle "Manekiny 6" tech. mixed / canvas 150x50 cm 2016
5. Marta Sieciarz
Title: Znaki 1, 2006
Informations: oil, canvas120x80 cmsygn. l.d.: M.Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Znaki 1, 2006 120x80cm olej, płótno
6. Jolanta Caban
Title: Still life, 2015
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: J. CABAN, opisany na odwrocie: CABAN J.
7. Iza Staręga
Title: Untitled from the Women in Headscarf series, men in helmets, 2016
Informations: own technique, oil, canvas100x80 cm
8. Robert Jaworski
Title: Zapis XXXV, 2016
Informations: acrylic, oil, canvas105x140 cmopisany na odwrocie: zapis XXXV robert jaworski 2016
9. Rafał Chojnowski
Title: Bored, 2016
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. l.d.: R. CHOJNOWSKI
10. Wojciech Ćwiertniewicz
Title: Bez tytułu (43), 2016
Informations: acrylic, canvas50x40 cm kompozycja, 51,5x41,5 w oprawieopisany na odwrocie: 43 27/5/16 oraz nalepka autorska
11. Ewa Zawadzka
Title: From the Matter of Silence series, 2016
Informations: mixed technique, oil, canvas80x90 cmdescribed on the reverse: EWA ZAWADZKA from the series - MATERIA CISZY 2016
12. Tomasz Klimczyk
Title: In the garden, 2017
Informations: acrylic, canvas60x40 cm kompozycja, 65x45 cm w oprawiesygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK “W OGRODZIE” AKRYL/WERNIKS ROK 2017
13. Iwona Stachura
Title: Archipelagi. Czerwony, 2014
Informations: acrylic, canvas90x150 cmsygn. p.d.: Iwona Stachura 2014
14. Jacek Piatek
Title: Obraz w błękitach 2, 2009
Informations: oil, canvasolej, płótno, 100x120 cm kompozycja, 102x122 cm w oprawieopisany na odwrocie: JPiątek 09 “Obraz w błękitach 2”
15. Zbigniew Gorlak
Title: Sky lego, 2016
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: SKY LEGO akryl na płótnie 60x80 2016 Gorlak
16. Małgorzata Karp-Soja
Title: Rekwizytor wielki, 2016
Informations: oil, canvas78,5x53,5 cm kompozycja, 85x60 cm w oprawiesygn. l.g.: Rekwizytor Wielki, sygn. p.d.: M. KARP-SOJA/2016
17. Tadeusz Świniarski
Informations: acrylic, canvas80x65 cmsygn. p.g.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2017 80x65
18. Aga Pietrzykowska
Title: Satisfaction, 2014
Informations: acrylic, canvas72x65 cmsygn. l.d.: aga pietrzykowska 2014, opisany na odwrocie: DO YOU LOVE YOUR BODY Yes “I love my body” AGA PIETRZYKOWSKA AGAPPE 2014
19. Patryk Lutomski
Title: Gra w ziemniaka, 2007
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: “Gra w ziemniaka” 07r Patryk Lutomski
20. Sylwia Górak
Title: Realistyczna abstrakcja, 2016
Informations: oil, canvas85x110 cmopisany na odwrocie: SYLWIA GÓRAK
21. Andrzej Folfas
Title: Maski, 2006
Informations: oil, canvas81 x 100 cmsygn. l.d.: FOLFAS 2006
Cena sprzedaży: PLN 1,900.00
22. Ewa Miazek
Title: Tbilisi balkony, 2016
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK TBILISI BALKONY 2016. 100x100 CM. OLEJ
23. Piotr C. Kowalski
Title: Obraz malowany dla pieniędzy, 2015/2016
Informations: akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno64x68 cmsygn. p.g.: pieczątka autorska, opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski “OBRAZ MALOWANY DLA PIENIĘDZY” rdza, kurz i pył, akryl i tubki po farbach firmy FERRARIO na płótnie 55 lub 61,5x65 cm 2016 rok i 2015 rok
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
24. Bogusław Zen
Title: Jamnik, 2016
Informations: patinated bronze10x17x6 cmsygn. na spodzie: ZEN
25. Jacek Mirczak
Title: 20150616, 2015
Informations: acrylic, canvas100x150 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 "20150616" 100x150cm AKRYL NA PŁÓTNIE
26. Filip Pręgowski
Title: Koniec malarstwa II, 2012
Informations: oil, canvas100x140 cmopisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “KONIEC MALARSTWA II” 2012
27. Ewa Żochowska
Title: Martwe kwiaty – żuczy klejnot, 2016
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” olej na płótnie 100x100 cm, 2016
28. Małgorzata Stępniak
Title: Herbatka, 2008
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: MS’08, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “HERBATKA” 80x60 2008
Cena sprzedaży: PLN 2,300.00
29. Iwona Delińska
Title: Impact, 2017
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „IMPACT” Delińska 2017
30. Michał Baca
Title: Pani Hidako, 2016
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca “Pani Hidako” olej na płótnie 50x70 cm
31. Magdalena Daniec
Title: Podwójne zaćmienie, 2011
Informations: oil, canvas77x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Podwójne zaćmienie Magdalena Daniec 2011
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
32. Michał Jędrczak
Title: Flagship II, 2015
Informations: oil, canvas115x75 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie M. Jędrczak 2015 oraz nalepka autorska
33. 2nd Contemporary Art Auction
Informations: oil, plate99,5x79 cm kompozycja, 107,5x87,5 cm w oprawiesygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016
34. Iwona Wojewoda
Title: Wnętrze 2, 2012
Informations: yolk tempera, linen100x80 cmopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (x x x) TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm ‘2012
35. Małgorzata Korenkiewicz
Title: Nemezis, 2016
Informations: oil, canvas89x49 cm kompozycja, 93x53 cm w oprawiesygn. p.d.: Korenkiewicz, opisany na odwrocie: Nemezis
36. Piotr Szwabe aka Pisz
Title: We could be heroes, 2017
Informations: olej, kolaż, płyta83x123 cmopisany na odwrocie: P. Szwabe Pisz 17’ olej/collage
37. Andrzej Kasprzak
Title: Intensive love, 2014
Informations: oil, canvas130x90 cmsygn. l.g.: “INTENSIVE LOVE” AK 2014, opisany na odwrocie: “INTENSIVE LOVE” OIL ON CANVAS A. KASPRZAK ORIGINAL PICTURE 2014
38. Monika Solorz
Title: Leopard II, 2017
Informations: mixed technique, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: “Leopard II” Monika Solorz 2017 mixed media
39. Kasia Banaś
Title: Lato II, 2014
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’14, opisany na odwrocie: K. BANAŚ
40. Wanda Badowska-Twarowska
Title: Święto wiosny – Pina, 2012
Informations: acrylic, canvas100x100 cm kompozycja, 115x115 cm w oprawiesygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “ŚWIĘTO WIOSNY” - PINA akryl 100x100 2012 r
41. Tomek Mistak
Title: Lewitacja II, 2017
Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: LEWITACJA II AKRYL Mistak 2017
42. Magdalena Gryska
Title: Karneol z cyklu Kamienie, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA KARNEOL Z CYKLU KAMIENIE - 50x50 OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 2017
43. Magdalena Gogół
Title: Trochę, 2011
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: MAGDA GOGÓŁ 2011, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - TROCHĘ - 100x100 olej/płótno 2011
44. Jerzy Cichecki
Title: Fisherman blues, 2016
Informations: oil, canvas46x55 cmsygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “FISHERMAN BLUES”
45. Ireneusz Walczak
Title: Piramida żywieniowa III, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ/AKRYL (100X100 cm) 2017 “PIRAMIDA ŻYWIENIOWA III” oraz monogram
46. Grzegorz Śmigielski
Title: Winsurfing, 2015
Informations: oil, canvas116 x 81 cmsygn. p.d.: G.ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2015 VII Winsurfing
47. Agnieszka Sandomierz
Title: Krzyk, 2013
Informations: yolk tempera, linen50x110 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz “KRZYK” 2013.
48. Iwona Ostrowska
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA
49. Dariusz Mlącki
Title: Świeczki, 2015
Informations: akryl, korek, papier23x33 cm w świetle passe-partout, 43x53 cm w świetle oprawysygn. p.d.: mlącki
50. Anna Trochim
Title: Lipiec 2016, 2016
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim LIPIEC 2016 2016
Cena sprzedaży: PLN 2,300.00