2nd Contemporary Art Auction

Auction: March 8, 2017 at 19:30

Before auction exhibition: from March 2, 2017, Mon-Fri 12: 00-19: 00

Showroom collector: March 4 - 5, 2017, Sat 11.00-18.00, Sun 12.00-18.00

Zamglenie - Andrzej Fronczak (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

1. Andrzej Fronczak

Title: Haze, 2016

Informations: own technique, oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak. 16r.

Wiosna - Michał Warecki (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Michał Warecki

Title: Spring, 2017

Informations: acrylic, canvas92x65 cmsygn. p.d.: WARECKI 2017

Cena sprzedaży: PLN 3,300.00

Desire Map - Gossia Zielaskowska (2016), obraz olejny na płótnie

3. Gossia Zielaskowska

Title: Desire Map, 2016

Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: „Desire Map” 2016 Gossia Zielaskowska

Z cyklu Manekiny 6 - Agata Rościecha (2016), technika mieszana na płótnie

4. Agata Rościecha

Title: From the Mannequins series 6, 2016

Informations: mixed technique, canvas150x50 cmref. pd: Rościecha, described on the reverse: Agata Rościecha-Kan. From the cycle "Manekiny 6" tech. mixed / canvas 150x50 cm 2016

Znaki 1 - Marta Sieciarz (2006), obraz olejny na płótnie

5. Marta Sieciarz

Title: Znaki 1, 2006

Informations: oil, canvas120x80 cmsygn. l.d.: M.Sieciarz, opisany na odwrocie: Marta Sieciarz Znaki 1, 2006 120x80cm olej, płótno

Martwa natura - Jolanta Caban (2015), obraz olejny na płótnie

6. Jolanta Caban

Title: Still life, 2015

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: J. CABAN, opisany na odwrocie: CABAN J.

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

7. Iza Staręga

Title: Untitled from the Women in Headscarf series, men in helmets, 2016

Informations: own technique, oil, canvas100x80 cm

Zapis XXXV - Robert Jaworski (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

8. Robert Jaworski

Title: Zapis XXXV, 2016

Informations: acrylic, oil, canvas105x140 cmopisany na odwrocie: zapis XXXV robert jaworski 2016

Bored - Rafał Chojnowski (2016), obraz olejny na płótnie

9. Rafał Chojnowski

Title: Bored, 2016

Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. l.d.: R. CHOJNOWSKI

Bez tytułu (43) - Wojciech Ćwiertniewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

10. Wojciech Ćwiertniewicz

Title: Bez tytułu (43), 2016

Informations: acrylic, canvas50x40 cm kompozycja, 51,5x41,5 w oprawieopisany na odwrocie: 43 27/5/16 oraz nalepka autorska

Z cyklu Materia ciszy - Ewa Zawadzka (2016), technika mieszana, olej na płótnie

11. Ewa Zawadzka

Title: From the Matter of Silence series, 2016

Informations: mixed technique, oil, canvas80x90 cmdescribed on the reverse: EWA ZAWADZKA from the series - MATERIA CISZY 2016

W ogrodzie - Tomasz Klimczyk (2017), obraz akrylowy na płótnie

12. Tomasz Klimczyk

Title: In the garden, 2017

Informations: acrylic, canvas60x40 cm kompozycja, 65x45 cm w oprawiesygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2017, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK “W OGRODZIE” AKRYL/WERNIKS ROK 2017

Archipelagi. Czerwony - Iwona Stachura (2014), obraz akrylowy na płótnie

13. Iwona Stachura

Title: Archipelagi. Czerwony, 2014

Informations: acrylic, canvas90x150 cmsygn. p.d.: Iwona Stachura 2014

Obraz w błękitach 2 - Jacek Piątek (2009), obraz olejny na płótnie

14. Jacek Piatek

Title: Obraz w błękitach 2, 2009

Informations: oil, canvasolej, płótno, 100x120 cm kompozycja, 102x122 cm w oprawieopisany na odwrocie: JPiątek 09 “Obraz w błękitach 2”

Sky lego - Zbigniew Gorlak (2016), obraz akrylowy na płótnie

15. Zbigniew Gorlak

Title: Sky lego, 2016

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Gorlak, opisany na odwrocie: SKY LEGO akryl na płótnie 60x80 2016 Gorlak

Rekwizytor wielki - Małgorzata Karp-Soja (2016), obraz olejny na płótnie

16. Małgorzata Karp-Soja

Title: Rekwizytor wielki, 2016

Informations: oil, canvas78,5x53,5 cm kompozycja, 85x60 cm w oprawiesygn. l.g.: Rekwizytor Wielki, sygn. p.d.: M. KARP-SOJA/2016

Bez tytułu - Tadeusz Świniarski (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Tadeusz Świniarski

Informations: acrylic, canvas80x65 cmsygn. p.g.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2017 80x65

Satisfaction - Aga Pietrzykowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

18. Aga Pietrzykowska

Title: Satisfaction, 2014

Informations: acrylic, canvas72x65 cmsygn. l.d.: aga pietrzykowska 2014, opisany na odwrocie: DO YOU LOVE YOUR BODY Yes “I love my body” AGA PIETRZYKOWSKA AGAPPE 2014

Gra w ziemniaka - Patryk Lutomski (2007), obraz akrylowy na płótnie

19. Patryk Lutomski

Title: Gra w ziemniaka, 2007

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: “Gra w ziemniaka” 07r Patryk Lutomski

Realistyczna abstrakcja - Sylwia Górak (2016), obraz olejny na płótnie

20. Sylwia Górak

Title: Realistyczna abstrakcja, 2016

Informations: oil, canvas85x110 cmopisany na odwrocie: SYLWIA GÓRAK

Maski - Andrzej Folfas (2006), obraz olejny na płótnie

21. Andrzej Folfas

Title: Maski, 2006

Informations: oil, canvas81 x 100 cmsygn. l.d.: FOLFAS 2006

Cena sprzedaży: PLN 1,900.00

Tbilisi balkony - Ewa Miazek (2016), obraz olejny na płótnie

22. Ewa Miazek

Title: Tbilisi balkony, 2016

Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK TBILISI BALKONY 2016. 100x100 CM. OLEJ

Obraz malowany dla pieniędzy - Piotr C. Kowalski (2015/2016), akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno

23. Piotr C. Kowalski

Title: Obraz malowany dla pieniędzy, 2015/2016

Informations: akryl, rdza, kurz, tubki po farbach, płótno64x68 cmsygn. p.g.: pieczątka autorska, opisany na odwrocie: Piotr C. Kowalski “OBRAZ MALOWANY DLA PIENIĘDZY” rdza, kurz i pył, akryl i tubki po farbach firmy FERRARIO na płótnie 55 lub 61,5x65 cm 2016 rok i 2015 rok

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Jamnik - Bogusław Zen (2016), brąz patynowany

24. Bogusław Zen

Title: Jamnik, 2016

Informations: patinated bronze10x17x6 cmsygn. na spodzie: ZEN

20150616 - Jacek Mirczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

25. Jacek Mirczak

Title: 20150616, 2015

Informations: acrylic, canvas100x150 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2015 "20150616" 100x150cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Koniec malarstwa II - Filip Pręgowski (2012), obraz olejny na płótnie

26. Filip Pręgowski

Title: Koniec malarstwa II, 2012

Informations: oil, canvas100x140 cmopisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “KONIEC MALARSTWA II” 2012

Martwe kwiaty – żuczy klejnot - Ewa Żochowska (2016), obraz olejny na płótnie

27. Ewa Żochowska

Title: Martwe kwiaty – żuczy klejnot, 2016

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - żuczy klejnot” olej na płótnie 100x100 cm, 2016

Herbatka - Małgorzata Stępniak (2008), obraz olejny na płótnie

28. Małgorzata Stępniak

Title: Herbatka, 2008

Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: MS’08, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “HERBATKA” 80x60 2008

Cena sprzedaży: PLN 2,300.00

Impact - Iwona Delińska (2017), obraz olejny na płótnie

29. Iwona Delińska

Title: Impact, 2017

Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „IMPACT” Delińska 2017

Pani Hidako - Michał Baca (2016), obraz olejny na płótnie

30. Michał Baca

Title: Pani Hidako, 2016

Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca “Pani Hidako” olej na płótnie 50x70 cm

Podwójne zaćmienie - Magdalena Daniec (2011), obraz olejny na płótnie

31. Magdalena Daniec

Title: Podwójne zaćmienie, 2011

Informations: oil, canvas77x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Podwójne zaćmienie Magdalena Daniec 2011

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Flagowy II - Michał Jędrczak (2015), obraz olejny na płótnie

32. Michał Jędrczak

Title: Flagship II, 2015

Informations: oil, canvas115x75 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie M. Jędrczak 2015 oraz nalepka autorska

33. 2nd Contemporary Art Auction

Informations: oil, plate99,5x79 cm kompozycja, 107,5x87,5 cm w oprawiesygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: TARKOWSKI 2016

Wnętrze 2 - Iwona Wojewoda (2012), tempera żółtkowa na płórnie

34. Iwona Wojewoda

Title: Wnętrze 2, 2012

Informations: yolk tempera, linen100x80 cmopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK (x x x) TEMPERA ŻÓŁTKOWA 100x80 cm ‘2012

Nemezis - Małgorzata Korenkiewicz (2016), obraz olejny na płótnie

35. Małgorzata Korenkiewicz

Title: Nemezis, 2016

Informations: oil, canvas89x49 cm kompozycja, 93x53 cm w oprawiesygn. p.d.: Korenkiewicz, opisany na odwrocie: Nemezis

We could be heroes - Piotr Szwabe vel Pisz (2017), olej, kolaż, płyta

36. Piotr Szwabe aka Pisz

Title: We could be heroes, 2017

Informations: olej, kolaż, płyta83x123 cmopisany na odwrocie: P. Szwabe Pisz 17’ olej/collage

Intensive love - Andrzej Kasprzak (2014), obraz olejny na płótnie

37. Andrzej Kasprzak

Title: Intensive love, 2014

Informations: oil, canvas130x90 cmsygn. l.g.: “INTENSIVE LOVE” AK 2014, opisany na odwrocie: “INTENSIVE LOVE” OIL ON CANVAS A. KASPRZAK ORIGINAL PICTURE 2014

Leopard II - Monika Solorz (2017), technika mieszana na płótnie

38. Monika Solorz

Title: Leopard II, 2017

Informations: mixed technique, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: “Leopard II” Monika Solorz 2017 mixed media

Lato II - Kasia Banaś (2014), obraz olejny na płótnie

39. Kasia Banaś

Title: Lato II, 2014

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’14, opisany na odwrocie: K. BANAŚ

Święto wiosny – Pina - Wanda Badowska-Twarowska (2012), obraz akrylowy na płótnie

40. Wanda Badowska-Twarowska

Title: Święto wiosny – Pina, 2012

Informations: acrylic, canvas100x100 cm kompozycja, 115x115 cm w oprawiesygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2012, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA “ŚWIĘTO WIOSNY” - PINA akryl 100x100 2012 r

Lewitacja II - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

41. Tomek Mistak

Title: Lewitacja II, 2017

Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: LEWITACJA II AKRYL Mistak 2017

Karneol z cyklu Kamienie - Magdalena Gryska (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

42. Magdalena Gryska

Title: Karneol z cyklu Kamienie, 2017

Informations: oil, acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA KARNEOL Z CYKLU KAMIENIE - 50x50 OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 2017

Trochę - Magdalena Gogół (2011), obraz olejny na płótnie

43. Magdalena Gogół

Title: Trochę, 2011

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: MAGDA GOGÓŁ 2011, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - TROCHĘ - 100x100 olej/płótno 2011

Fisherman blues - Jerzy Cichecki (2016), obraz olejny na płótnie

44. Jerzy Cichecki

Title: Fisherman blues, 2016

Informations: oil, canvas46x55 cmsygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “FISHERMAN BLUES”

Piramida żywieniowa III - Ireneusz Walczak (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

45. Ireneusz Walczak

Title: Piramida żywieniowa III, 2017

Informations: oil, acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK OL/PŁ/AKRYL (100X100 cm) 2017 “PIRAMIDA ŻYWIENIOWA III” oraz monogram

Winsurfing - Grzegorz Śmigielski (2015), obraz olejny na płótnie

46. Grzegorz Śmigielski

Title: Winsurfing, 2015

Informations: oil, canvas116 x 81 cmsygn. p.d.: G.ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 2015 VII Winsurfing

Krzyk - Agnieszka Sandomierz (2013), tempera żółtkowa na płórnie

47. Agnieszka Sandomierz

Title: Krzyk, 2013

Informations: yolk tempera, linen50x110 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz “KRZYK” 2013.

Bez tytułu - Iwona Ostrowska (2016), obraz olejny na płótnie

48. Iwona Ostrowska

Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA

Świeczki - Dariusz Mlącki (2015), akryl, korek, papier

49. Dariusz Mlącki

Title: Świeczki, 2015

Informations: akryl, korek, papier23x33 cm w świetle passe-partout, 43x53 cm w świetle oprawysygn. p.d.: mlącki

Lipiec 2016 - Anna Trochim (2016), obraz olejny na płótnie

50. Anna Trochim

Title: Lipiec 2016, 2016

Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim LIPIEC 2016 2016

Cena sprzedaży: PLN 2,300.00