2nd Young Art Auction

Auction: February 15, 2017 at 19.30

Before auction exhibition: From February 8, 2017, Mon-Fri 12.00-19.00

Showroom collector: 11-12 February 2017, sat. 11.00-18.00, Sun 12.00-18.00

Japonka II - Paweł Porada (2016), akryl, płótno,

1. Paweł Porada

Title: Japonka II, 2016

Informations: acrylic, canvas,115x75 cmopisany na odwrocie: Porada 2016

Starting price: PLN 800.00

Impressio II - Dominik Smolik (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Dominik Smolik

Title: Impressio II, 2017

Informations: acrylic, canvas2x 100x70 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “IMPRESSIO II” DYPTYK AKRYL/PŁÓTNO 100x70 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik

Starting price: PLN 800.00

Źródło - Klaudia Lata (2016), obraz olejny na płótnie

3. Klaudia Lata

Title: Source, 2016

Informations: oil, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: Klaudia Lata ŹRÓDŁO 2016

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Pekin - Julia Kowalska (2017), obraz olejny na płótnie

4. Julia Kowalska

Title: Pekin, 2017

Informations: oil, canvas160x100 cmsygn. p.d.: J.K, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2017

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: 4100,00 zł

Interior - Anna Jarzymowska (2013), obraz olejny na płótnie

5. Anna Jarzymowska

Title: Interior, 2013

Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska

Starting price: PLN 800.00

Interactions I - Anna Nosowicz Ruiz (2016), obraz akrylowy na płótnie

6. Anna Nosowicz Ruiz

Title: Interactions I, 2016

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisane na odwrocie: „INTERACTIONS I” ANNA NOSOWICZ 2016 WROCŁAW/PL

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Portret damy - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

7. Marta Julia Piórko

Title: Portret damy, 2017

Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DAMY” 50x40 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Jezioro - Piotr Trusik (2016), obraz olejny na płótnie

8. Piotr Trusik

Title: Lake, 2016

Informations: oil, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Trusik

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 900.00

Zjawa II - Maria Danielak (2016), obraz olejny na płótnie

9. Maria Danielak

Title: Zjawa II, 2016

Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Maria Danielak “ZJAWA II” 2016

Starting price: PLN 800.00

Tunel - Krzysztof Bucior (2016), obraz akrylowy na płótnie

10. Krzysztof Bucior

Title: Tunel, 2016

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR “TUNEL” 2016

Starting price: PLN 800.00

Egzekucje - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

11. Ignacy Oboz

Title: Egzekucje, 2016

Informations: oil, alkyd, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “EGZEKUCJE”

Starting price: PLN 800.00

Mglisty poranek - Jakub Godziszewski (2016), obraz olejny na płótnie

12. Jakub Godziszewski

Title: Foggy morning, 2016

Informations: oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Mglisty poranek

Starting price: PLN 800.00

Miasto 351 - Magdalena Karwowska (2017), technika własna, akryl, płótno

13. Magdalena Karwowska

Title: Miasto 351, 2017

Informations: own technique, acrylic, canvas100x130 cmopisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 351 2017.

Starting price: PLN 800.00

Czekając na… (Przemiany) - Barbara Porczyńska (2014), obraz olejny na płótnie

14. Barbara Porczyńska

Title: Czekając na… (Przemiany), 2014

Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Barbara Porczyńska CZEKAJĄC NA… (PRZEMIANY) olej na płótnie 80x100 cm 2014

Starting price: PLN 800.00

Nr XXXVIII - Aleksandra Lisowska (2015), technika mieszana, płyta

15. Aleksandra Lisowska

Title: Nr XXXVIII, 2015

Informations: technika mieszana, płyta103x64 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA LISOWSKA nr. XXXVIII/2015.K. 1027x64

Starting price: PLN 800.00

Szkółka - Łukasz Lepiorz (2015), obraz olejny na płótnie

16. Łukasz Lepiorz

Title: Szkółka, 2015

Informations: oil, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz “Szkółka” ol.pł. 2015 r.

Starting price: PLN 800.00

Kochankowie - Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy) (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy)

Title: Kochankowie, 2017

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2017

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: 5000,00 zł

Trafo - Piotr Woroniec jr (2015), kolaż, akryl na płótnie

18. Piotr Woroniec jr

Title: Trafo, 2015

Informations: acrylic, collage, canvas113,5x66x9 cmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR 2015

Starting price: PLN 800.00

Other Side - Katarzyna Matylda Kręcicka (2017), technika mieszana na płótnie

19. Katarzyna Matylda Kręcicka

Title: Other Side, 2017

Informations: mixed technique, canvas80x120 cmsygn. l.d.: kmk’17

Starting price: PLN 800.00

Z cyklu ciało - Sonia Serafin (2016), olej, płótno, deska

20. Sonia Serafin

Title: Z cyklu ciało, 2016

Informations: oil, canvas, boardśr. 72 cmopisany na odwrocie: Sonia Serafin Z CYKLU CIAŁO 2016 r. OLEJ, PŁÓTNO, DREWNO

Starting price: PLN 800.00

Park linowy 1 - Piotr Kossakowski (2014), obraz akrylowy na płótnie

21. Piotr Kossakowski

Title: Park linowy 1, 2014

Informations: acrylic, canvas110x120 cm (trapez)opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski  2014 “Park Linowy 1”

Starting price: PLN 800.00

Okno - Paweł Franciszek Jaskuła (2014), olej, płótno, deska

22. Paweł Franciszek Jaskuła

Title: Window, 2014

Informations: oil, canvas, board100x150 cmopisany na odwrocie: Paweł Jaskuła 2014

Starting price: PLN 800.00

Landscape XLIV - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2016), obraz olejny na płótnie

23. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Title: Landscape XLIV, 2016

Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIV 2016 OIL ON CANVAS WROCŁAW

Starting price: PLN 800.00

Peryhelium - Aleksandra Kuczara (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

24. Aleksandra Kuczara

Title: Peryhelium, 2016

Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cm

Starting price: PLN 800.00

Paper souls - Paulina Góra (2017), obraz olejny na płótnie

25. Paulina Góra

Title: Paper souls, 2017

Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: pg, opisany na odwrocie: 2017 styczeń 0126 Paper souls Paulina Góra

Starting price: PLN 800.00

Fi - Elżbieta Prusinowska (2015), obraz akrylowy na płótnie

26. Elżbieta Prusinowska

Title: Fi, 2015

Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 24.I.2015

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Korytarz do Krainy - Sabina Maria Grzyb (2016), obraz akrylowo-olejny na płótnie

27. Sabina Maria Grzyb

Title: Korytarz do Krainy, 2016

Informations: acrylic, oil, canvas110x130 cmopisany na odwrocie: Sabina Maria KORYTARZ DO KRAINY 2016r

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Rozkwit - Piotr Przybylski (2016), obraz olejny na płótnie

28. Piotr Przybylski

Title: Rozkwit, 2016

Informations: oil, canvas120x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI ROZKWIT/INFLORESCENCE 60x120 CM, OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS WARSZAWA, POLSKA / WARSAW, POLAND, 2016

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu - Beata Trembecka (2015), obraz akrylowy na płótnie

29. Beata Trembecka

Title: Without title, 2015

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2015 BEZ TYTUŁU NR KATALOGOWY 047 AKRYL 100x80 B. Trembecka

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Okolice Kostrzyna nad Odrą - Mariusz Kaczmarek (2016), obraz akrylowy na płótnie

30. Mariusz Kaczmarek

Title: Okolice Kostrzyna nad Odrą, 2016

Informations: acrylic, canvas130x130 cmopisany na odwrocie: Mariusz Kaczmarek 2016 r. 130x130 akryl/płótno “Okolice Kostrzyna nad Odrą”

Starting price: PLN 800.00

Romans Madame X z cyklu Rozrywki - Ula Niemirska (2016), kolaż, akryl, płótno

31. Ula Niemirska

Title: Romans Madame X z cyklu Rozrywki, 2016

Informations: kolaż, akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: ROZRYWKI 2016 ULA NIEMIRSKA “Romans Madame X”

Starting price: PLN 800.00

Czarny sterowiec - Michał Mroczka (2016), technika mieszana na płótnie

32. Michał Mroczka

Title: Czarny sterowiec, 2016

Informations: mixed technique, canvas90x120 cmsygn. p.d.: MROCZKA 2016 CZARNY STEROWIEC, opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA CZARNY STEROWIEC 2016 TECHNIKA MIESZANA 90x120

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Beach 24 - Marek Konatkowski (2016), obraz olejny na płótnie

33. Marek Konatkowski

Title: Beach 24, 2016

Informations: oil, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: MAREK KONATKOWSKI OIL ON CANVAS 120x60 >> Beach 24 << 2016

Starting price: PLN 800.00

Mieczyki - Agata Ruman (2016), obraz olejny na płótnie

34. Agata Ruman

Title: Mieczyki, 2016

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: A.RUMAN’16

Starting price: PLN 800.00

Klocki IV - Kamil Stańczak (2015), obraz akrylowy na płótnie

35. Kamil Stańczak

Title: Klocki IV, 2015

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK KLOCKI IV’2015 AKRYL

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 900.00

Asteroidy - Hanna Rozpara (2017), obraz akrylowy na płótnie

36. Hanna Rozpara

Title: Asteroidy, 2017

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ASTEROIDY” 2017

Starting price: PLN 800.00

Krwawica - Mirela Bukała (2017), obraz akrylowy na płótnie

37. Mirela Bukała

Title: Krwawica, 2017

Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała “Krwawica” 2017

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu - Katarzyna Janiec-Piłat (2016), obraz akrylowy na płótnie

38. Katarzyna Janiec-Piłat

Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: KJP, opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2016

Starting price: PLN 800.00

Oksymoron XI - Karolina Radoch (2013), emalia, popiół, płótno

39. Karolina Radoch

Title: Oksymoron XI, 2013

Informations: emalia, popiół, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron XI

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu - Milena Brudkowska (2017), obraz olejny na płótnie

40. Milena Brudkowska

Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN ’2017

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Turkusowy las - Joanna Półkośnik (2016), obraz akrylowy na płótnie

41. Joanna PółkNIK

Title: Turkusowy las, 2016

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: J.P.|'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 "Turkusowy las"

Starting price: PLN 800.00

Nokturn kosmiczny - Katarzyna Sienkiewicz (2015), enkaustyka, olej, żywica, płótno

42. Katarzyna Sienkiewicz

Title: Nokturn kosmiczny, 2015

Informations: enkaustyka, olej, żywica, płótno88x62 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “Nokturn kosmiczny” enkaustyka, olej/żywica 2015

Starting price: PLN 800.00

Czystość - Katarzyna Śmigielska (2016), obraz akrylowy na płótnie

43. Katarzyna Śmigielska

Title: Czystość, 2016

Informations: acrylic, canvas80x60 cmref. pd: monogram

Starting price: PLN 800.00

Kompozycja nr 69 - Magdalena Kobierecka (2016), akryl, technika własna, szkło

44. Magdalena Kobierecka

Title: Kompozycja nr 69, 2016

Informations: akryl, technika własna, szkło100x70 cm composition, 101.5x71.5 cm framedopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr. 69” 2016 r

Starting price: PLN 800.00

Waterland 10-Rivers - Marta Bilecka (2016), obraz akrylowy na płótnie

45. Marta Bilecka

Title: Waterland 10-Rivers, 2016

Informations: acrylic, canvas50x120 cmsygn. l.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA JUN 2016 “WATERLAND 10-RIVERS”

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu 01 - Marcin Dybowski (2017), obraz olejny na płótnie

46. Marcin Dybowski

Title: Bez tytułu 01, 2017

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu 01 olej płótno 100x80 cm M.Dybowski 2017

Starting price: PLN 800.00

Jezioro Grabowskie - Jacek Malinowski (2014), obraz olejny na płótnie

47. Jacek Malinowski

Title: Jezioro Grabowskie, 2014

Informations: oil, canvas60x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 “Jezioro Grabowskie”

Starting price: PLN 800.00

Król życia - Izabela Kostiukow (2017), technika mieszana na płótnie

48. Izabela Kostiukow

Title: Król życia, 2017

Informations: mixed technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “KRÓL ŻYCIA” 2017

Starting price: PLN 800.00

Obiekt 8 - Maciej Wierzbicki (2017), akryl, płyta

49. Maciej Wierzbicki

Title: Obiekt 8, 2017

Informations: acrylic, boardakryl, płyta, 100x70 cm kompozycja, 110x80 cm w oprawiesygn. p.d.: Wierzbicki 2017

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu - Izabela Skierska (2017), obraz olejny na płótnie

50. Izabela Skierska

Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Iza Skierska 2016/2017

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu (Monika) - Agnieszka Figurska (2017), obraz akrylowy na płótnie

51. Agnieszka Figurska

Title: Bez tytułu (Monika), 2017

Informations: acrylic, canvas100x100 cmref. right: Figurska

Starting price: PLN 800.00

Fioletowy - Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska (2016), obraz olejny na płótnie

52. Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska

Title: Fioletowy, 2016

Informations: oil, canvas50x80 cmsygn. l.d.: K.A.J., opisany na odwrocie: KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA “Tryptyk (fioletowy)” Luty 2016 r

Starting price: PLN 800.00

Full Moon Celebration - Izabela Ołdak (2016), obraz akrylowy na płótnie

53. Izabela Ołdak

Title: Full Moon Celebration, 2016

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Ołdak Full Moon Celebration acrylic on canvas 70x100 cm 2016

Starting price: PLN 800.00

Czarna forma - Martyna Rejczak (2016), obraz olejny na płótnie

54. Martyna Rejczak

Title: Czarna forma, 2016

Informations: oil, canvas140x60 cmopisany na odwrocie: MARTYNA REJCZAK 60x140 2016

Starting price: PLN 800.00

Crystal Clear - Marta Marszałł (2014), obraz akrylowy na płótnie

55. Marta Marszałł

Title: Crystal Clear, 2014

Informations: acrylic, canvas75x110 cmsygn. p.d.: M.

Starting price: PLN 800.00

Powietrze - Natalia Jarnuszkiewicz (2016), obraz olejny na płótnie

56. Natalia Jarnuszkiewicz

Title: Powietrze, 2016

Informations: oil, canvas120x120 cm

Starting price: PLN 800.00

Hidden Mirrors in the Background - Piotr Ignacy Kopczyński (2016), obraz olejny na płycie

57. Piotr Ignacy Kopczyński

Title: Hidden Mirrors in the Background, 2016

Informations: oil, plate103x78 cmsygn. p.d.: PiK 2016 y, opisany na odwrocie: “HIDDEN MIRRORS IN BACKGROUND” 06,2016.y. Piotr Ignacy Kopczyński

Starting price: PLN 800.00

Fashion victims XIII - Ewa Guzy (2014), akryl, tempera, gwasz, płótno

58. Ewa Guzy

Title: Fashion victims XIII, 2014

Informations: akryl, tempera, gwasz, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: Ewa Guzy

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu - Bartek Pszon (2016), obraz olejny na płótnie

59. Bartek Pszon

Informations: oil, canvas90x60 cmdescribed on the back: Bartek Pszon 2016 untitled oil canvas 60x90 cm

Starting price: PLN 800.00

60. Dorota Kuźnik

Informations: oil, canvas120x70 cmsygn. p.d.: D.Kuźnik, opisany na odwrocie: D.Kuźnik 2016r.

Starting price: PLN 800.00

Struktura z trójkątem - Rafał Gawlik (2016), technika mieszana na płótnie

61. Rafał Gawlik

Title: Struktura z trójkątem, 2016

Informations: mixed technique, canvas50x70 cm kompozycja, 53,5x74 cm w oprawieopisany na odwrocie: R. Gawlik

Starting price: PLN 800.00

Ciepły dzień - Magdalena Serwin (2016), obraz olejny na płótnie

62. Magdalena Serwin

Title: Ciepły dzień, 2016

Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d. Serwin M.

Starting price: PLN 800.00

Space XII - Jakub Syrkowski (2016), obraz akrylowy na płótnie

63. Jakub Syrkowski

Title: Space XII, 2016

Informations: acrylic, canvas50x120 cm

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Hiszpańska zatoka - Dariusz Grajek (2016), obraz olejno-akrylowy na płótnie

64. Dariusz Grajek

Title: Hiszpańska zatoka, 2016

Informations: oil, acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: D. Grajek 2016

Starting price: PLN 800.00

Argentyna 1922 - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona, gablota szklana

65. Aneta Śliwa

Title: Argentyna 1922, 2017

Informations: glazed ceramics, glass display case34x34 cm kompozycja, 52x52x4,5 cm oprawaopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. “ARGENTYNA 1922”

Starting price: PLN 800.00

Nr 22 - Olga Szczechowska (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

66. Olga Szczechowska

Title: Nr 22, 2015

Informations: acrylic, oil, canvas70x90 cmopisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015

Starting price: PLN 800.00

Oczekiwanie - Piotr Kolanko (2016), obraz akrylowy na płótnie

67. Piotr Kolanko

Title: Expectancy, 2016

Informations: acrylic, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: KOLANKO

Starting price: PLN 800.00

Dzień Trzeci - Sławomir Wojtkiewicz (2016), akryl, płyta

68. Sławomir Wojtkiewicz

Title: Dzień Trzeci, 2016

Informations: acrylic, board100x100 cmsygn. p.d. S.Wojtkiewicz 2016, opisany na odwrocie: S.Wojtkiewicz 2016

Starting price: PLN 800.00

Zemplinska Sirava - Paulina Jawień (2014), obraz olejny na płótnie

69. Paulina Jawień

Title: Zemplinska Sirava, 2014

Informations: oil, canvas120x130 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ ZEMPLINSKA SHIRAVA OLEJ NA PŁÓTNIE 120x130 2014

Starting price: PLN 800.00

Doll - Agata Filip (2016), olej, pastel olejny, kolaż, płótno

70. Agata Filip

Title: Doll, 2016

Informations: olej, pastel olejny, kolaż, płótno150x110 cm

Starting price: PLN 800.00

4 - Piotr Przybyła (2013), obraz olejno-akrylowy na płótnie

71. Piotr Przybyła

Title: 4, 2013

Informations: oil, acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: P.P, opisany na odwrocie: Przybyła Piotr “4”  2013 r.

Starting price: PLN 800.00

4 z cyklu Under construction - Magdalena Domalewska (2016), obraz olejny na płótnie

72. Magdalena Domalewska

Title: 4 z cyklu Under construction, 2016

Informations: oil, canvas110x80 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA DOMALEWSKA “I.4”, olej na płótnie, 110x80 cm, 2016r., z cyklu “Under construction”

Starting price: PLN 800.00

Świat podwodnych marzeń - Paulina Grabowska (Paula Arro) (2016), obraz olejny na płótnie

73. Paulina Grabowska (Paula Arro)

Title: Świat podwodnych marzeń, 2016

Informations: oil, canvas60x40 cmopisany na odwrocie: Paula Arro ŚWIAT PODWODNYCH MARZEŃ 2016

Starting price: PLN 800.00

BT 4/16 - Katarzyna Kordyasz (2016), obraz olejny na płótnie

74. Katarzyna Kordyasz

Title: BT 4/16, 2016

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: K.KORDYASZ ’16, opisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 BT 4/16

Starting price: PLN 800.00

Portret - Kasia Tchórz (2011), akryl, płótno, płyta

75. Kasia the Coward

Title: Portrait, 2011

Informations: akryl, płótno, płyta45x60 cmsygn. l.d.: Katka, opisany na odwrocie: Katka Tchórz 2011r.

Starting price: PLN 800.00

Village I - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz olejny na płótnie

76. Jagoda Dziewanowska

Title: Village I, 2017

Informations: oil, canvas80x80 cmref. pd: monogram

Starting price: PLN 800.00

Lady Bird - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2016), olej, szlagaluminium, płótno

77. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Lady Bird, 2016

Informations: olej, szlagaluminium, płótno100x70 cmopisany na odwrocie P.K.Mikulska 2016

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Jezioro Serpentine - Filip Warzecha (2017), obraz akrylowy na płótnie

78. Filip Warzecha

Title: Jezioro Serpentine, 2017

Informations: acrylic, canvas65 x 100 cmsygn. l.d.: FWarzecha 01.2.17. Warszawa, opisany na odwrocie: Filip Warzecha oraz nalepka autorska

Starting price: PLN 800.00

Bez tytułu - Marcin Błach (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

79. Marcin Błach

Informations: own technique, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: MarcinBłach, 2016

Starting price: PLN 800.00

W poprzek z cyklu B.Ciała - Adam Rokowski (2017), obraz olejny na płótnie

80. Adam Rokowski

Title: W poprzek z cyklu B.Ciała, 2017

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A.R.2017, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI Z CYKLU “B.CIAŁA” 2017

Starting price: PLN 800.00

Dla legendy - Sylwia Perczak (2017), olej, szlagmetal, płótno

81. Sylwia Perczak

Title: Dla legendy, 2017

Informations: olej, szlagmetal, płótno50x72,5 cmopisany na odwrocie: “DLA LEGENDY” 2017 SYLWIA PERCZAK

Starting price: PLN 800.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Dwa czarne słońca - Krzysztof Bryła (2016), obraz akrylowy na płótnie

82. Krzysztof Bryła

Title: Dwa czarne słońca, 2016

Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: K.BRYŁA 2016

Starting price: PLN 800.00

Zachód - Marcin Painta (2016), obraz akrylowy na płótnie

83. Marcin Painta

Title: West, 2016

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d. Marcin Painta, na odwrocie pieczęć autorska

Starting price: PLN 800.00