2nd Young Art Auction
Auction: February 15, 2017 at 19.30
Before auction exhibition: From February 8, 2017, Mon-Fri 12.00-19.00
Showroom collector: 11-12 February 2017, sat. 11.00-18.00, Sun 12.00-18.00
1. Paweł Porada
Title: Japonka II, 2016
Informations: acrylic, canvas,115x75 cmopisany na odwrocie: Porada 2016
Starting price: PLN 800.00
2. Dominik Smolik
Title: Impressio II, 2017
Informations: acrylic, canvas2x 100x70 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “IMPRESSIO II” DYPTYK AKRYL/PŁÓTNO 100x70 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik
Starting price: PLN 800.00
3. Klaudia Lata
Title: Source, 2016
Informations: oil, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: Klaudia Lata ŹRÓDŁO 2016
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
4. Julia Kowalska
Title: Pekin, 2017
Informations: oil, canvas160x100 cmsygn. p.d.: J.K, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2017
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: 4100,00 zł
5. Anna Jarzymowska
Title: Interior, 2013
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska
Starting price: PLN 800.00
6. Anna Nosowicz Ruiz
Title: Interactions I, 2016
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisane na odwrocie: „INTERACTIONS I” ANNA NOSOWICZ 2016 WROCŁAW/PL
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
7. Marta Julia Piórko
Title: Portret damy, 2017
Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PORTRET DAMY” 50x40 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
8. Piotr Trusik
Title: Lake, 2016
Informations: oil, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Trusik
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 900.00
9. Maria Danielak
Title: Zjawa II, 2016
Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Maria Danielak “ZJAWA II” 2016
Starting price: PLN 800.00
10. Krzysztof Bucior
Title: Tunel, 2016
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR “TUNEL” 2016
Starting price: PLN 800.00
11. Ignacy Oboz
Title: Egzekucje, 2016
Informations: oil, alkyd, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “EGZEKUCJE”
Starting price: PLN 800.00
12. Jakub Godziszewski
Title: Foggy morning, 2016
Informations: oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Mglisty poranek
Starting price: PLN 800.00
13. Magdalena Karwowska
Title: Miasto 351, 2017
Informations: own technique, acrylic, canvas100x130 cmopisany na odwrocie: M. KARWOWSKA MIASTO 351 2017.
Starting price: PLN 800.00
14. Barbara Porczyńska
Title: Czekając na… (Przemiany), 2014
Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Barbara Porczyńska CZEKAJĄC NA… (PRZEMIANY) olej na płótnie 80x100 cm 2014
Starting price: PLN 800.00
15. Aleksandra Lisowska
Title: Nr XXXVIII, 2015
Informations: technika mieszana, płyta103x64 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA LISOWSKA nr. XXXVIII/2015.K. 1027x64
Starting price: PLN 800.00
16. Łukasz Lepiorz
Title: Szkółka, 2015
Informations: oil, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz “Szkółka” ol.pł. 2015 r.
Starting price: PLN 800.00
17. Juliusz Lewandowski (Juliusz Martwy)
Title: Kochankowie, 2017
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Juliusz Lewandowski 2017
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: 5000,00 zł
18. Piotr Woroniec jr
Title: Trafo, 2015
Informations: acrylic, collage, canvas113,5x66x9 cmopisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR 2015
Starting price: PLN 800.00
19. Katarzyna Matylda Kręcicka
Title: Other Side, 2017
Informations: mixed technique, canvas80x120 cmsygn. l.d.: kmk’17
Starting price: PLN 800.00
20. Sonia Serafin
Title: Z cyklu ciało, 2016
Informations: oil, canvas, boardśr. 72 cmopisany na odwrocie: Sonia Serafin Z CYKLU CIAŁO 2016 r. OLEJ, PŁÓTNO, DREWNO
Starting price: PLN 800.00
21. Piotr Kossakowski
Title: Park linowy 1, 2014
Informations: acrylic, canvas110x120 cm (trapez)opisany na odwrocie: Piotr Kossakowski 2014 “Park Linowy 1”
Starting price: PLN 800.00
22. Paweł Franciszek Jaskuła
Title: Window, 2014
Informations: oil, canvas, board100x150 cmopisany na odwrocie: Paweł Jaskuła 2014
Starting price: PLN 800.00
23. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
Title: Landscape XLIV, 2016
Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIV 2016 OIL ON CANVAS WROCŁAW
Starting price: PLN 800.00
24. Aleksandra Kuczara
Title: Peryhelium, 2016
Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cm
Starting price: PLN 800.00
25. Paulina Góra
Title: Paper souls, 2017
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: pg, opisany na odwrocie: 2017 styczeń 0126 Paper souls Paulina Góra
Starting price: PLN 800.00
26. Elżbieta Prusinowska
Title: Fi, 2015
Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: ELŻBIETA PRUSINOWSKA 24.I.2015
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
27. Sabina Maria Grzyb
Title: Korytarz do Krainy, 2016
Informations: acrylic, oil, canvas110x130 cmopisany na odwrocie: Sabina Maria KORYTARZ DO KRAINY 2016r
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
28. Piotr Przybylski
Title: Rozkwit, 2016
Informations: oil, canvas120x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PIOTR PRZYBYLSKI ROZKWIT/INFLORESCENCE 60x120 CM, OLEJ NA PŁÓTNIE / OIL ON CANVAS WARSZAWA, POLSKA / WARSAW, POLAND, 2016
Starting price: PLN 800.00
29. Beata Trembecka
Title: Without title, 2015
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA 2015 BEZ TYTUŁU NR KATALOGOWY 047 AKRYL 100x80 B. Trembecka
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
30. Mariusz Kaczmarek
Title: Okolice Kostrzyna nad Odrą, 2016
Informations: acrylic, canvas130x130 cmopisany na odwrocie: Mariusz Kaczmarek 2016 r. 130x130 akryl/płótno “Okolice Kostrzyna nad Odrą”
Starting price: PLN 800.00
31. Ula Niemirska
Title: Romans Madame X z cyklu Rozrywki, 2016
Informations: kolaż, akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: ROZRYWKI 2016 ULA NIEMIRSKA “Romans Madame X”
Starting price: PLN 800.00
32. Michał Mroczka
Title: Czarny sterowiec, 2016
Informations: mixed technique, canvas90x120 cmsygn. p.d.: MROCZKA 2016 CZARNY STEROWIEC, opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA CZARNY STEROWIEC 2016 TECHNIKA MIESZANA 90x120
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
33. Marek Konatkowski
Title: Beach 24, 2016
Informations: oil, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: MAREK KONATKOWSKI OIL ON CANVAS 120x60 >> Beach 24 << 2016
Starting price: PLN 800.00
34. Agata Ruman
Title: Mieczyki, 2016
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: A.RUMAN’16
Starting price: PLN 800.00
35. Kamil Stańczak
Title: Klocki IV, 2015
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK KLOCKI IV’2015 AKRYL
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 900.00
36. Hanna Rozpara
Title: Asteroidy, 2017
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ASTEROIDY” 2017
Starting price: PLN 800.00
37. Mirela Bukała
Title: Krwawica, 2017
Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała “Krwawica” 2017
Starting price: PLN 800.00
38. Katarzyna Janiec-Piłat
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: KJP, opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2016
Starting price: PLN 800.00
39. Karolina Radoch
Title: Oksymoron XI, 2013
Informations: emalia, popiół, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron XI
Starting price: PLN 800.00
40. Milena Brudkowska
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN ’2017
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
41. Joanna PółkNIK
Title: Turkusowy las, 2016
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: J.P.|'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 "Turkusowy las"
Starting price: PLN 800.00
42. Katarzyna Sienkiewicz
Title: Nokturn kosmiczny, 2015
Informations: enkaustyka, olej, żywica, płótno88x62 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “Nokturn kosmiczny” enkaustyka, olej/żywica 2015
Starting price: PLN 800.00
43. Katarzyna Śmigielska
Title: Czystość, 2016
Informations: acrylic, canvas80x60 cmref. pd: monogram
Starting price: PLN 800.00
44. Magdalena Kobierecka
Title: Kompozycja nr 69, 2016
Informations: akryl, technika własna, szkło100x70 cm composition, 101.5x71.5 cm framedopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr. 69” 2016 r
Starting price: PLN 800.00
45. Marta Bilecka
Title: Waterland 10-Rivers, 2016
Informations: acrylic, canvas50x120 cmsygn. l.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA JUN 2016 “WATERLAND 10-RIVERS”
Starting price: PLN 800.00
46. Marcin Dybowski
Title: Bez tytułu 01, 2017
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu 01 olej płótno 100x80 cm M.Dybowski 2017
Starting price: PLN 800.00
47. Jacek Malinowski
Title: Jezioro Grabowskie, 2014
Informations: oil, canvas60x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 “Jezioro Grabowskie”
Starting price: PLN 800.00
48. Iza Kostiukow
Title: Król życia, 2017
Informations: mixed technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “KRÓL ŻYCIA” 2017
Starting price: PLN 800.00
49. Maciej Wierzbicki
Title: Obiekt 8, 2017
Informations: acrylic, boardakryl, płyta, 100x70 cm kompozycja, 110x80 cm w oprawiesygn. p.d.: Wierzbicki 2017
Starting price: PLN 800.00
50. Izabela Skierska
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Iza Skierska 2016/2017
Starting price: PLN 800.00
51. Agnieszka Figurska
Title: Bez tytułu (Monika), 2017
Informations: acrylic, canvas100x100 cmref. right: Figurska
Starting price: PLN 800.00
52. Katarzyna Adamiak-Jaśnikowska
Title: Fioletowy, 2016
Informations: oil, canvas50x80 cmsygn. l.d.: K.A.J., opisany na odwrocie: KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA “Tryptyk (fioletowy)” Luty 2016 r
Starting price: PLN 800.00
53. Izabela Ołdak
Title: Full Moon Celebration, 2016
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Ołdak Full Moon Celebration acrylic on canvas 70x100 cm 2016
Starting price: PLN 800.00
54. Martyna Rejczak
Title: Czarna forma, 2016
Informations: oil, canvas140x60 cmopisany na odwrocie: MARTYNA REJCZAK 60x140 2016
Starting price: PLN 800.00
55. Marta Marszałł
Title: Crystal Clear, 2014
Informations: acrylic, canvas75x110 cmsygn. p.d.: M.
Starting price: PLN 800.00
56. Natalia Jarnuszkiewicz
Title: Powietrze, 2016
Informations: oil, canvas120x120 cm
Starting price: PLN 800.00
58. Ewa Guzy
Title: Fashion victims XIII, 2014
Informations: akryl, tempera, gwasz, płótno73x54 cmopisany na odwrocie: Ewa Guzy
Starting price: PLN 800.00
59. Bartek Pszon
Informations: oil, canvas90x60 cmdescribed on the back: Bartek Pszon 2016 untitled oil canvas 60x90 cm
Starting price: PLN 800.00
60. Dorota Kuźnik
Informations: oil, canvas120x70 cmsygn. p.d.: D.Kuźnik, opisany na odwrocie: D.Kuźnik 2016r.
Starting price: PLN 800.00
61. Rafał Gawlik
Title: Struktura z trójkątem, 2016
Informations: mixed technique, canvas50x70 cm kompozycja, 53,5x74 cm w oprawieopisany na odwrocie: R. Gawlik
Starting price: PLN 800.00
62. Magdalena Serwin
Title: Ciepły dzień, 2016
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d. Serwin M.
Starting price: PLN 800.00
63. Jakub Syrkowski
Title: Space XII, 2016
Informations: acrylic, canvas50x120 cm
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
64. Dariusz Grajek
Title: Hiszpańska zatoka, 2016
Informations: oil, acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: D. Grajek 2016
Starting price: PLN 800.00
65. Aneta Śliwa
Title: Argentyna 1922, 2017
Informations: glazed ceramics, glass display case34x34 cm kompozycja, 52x52x4,5 cm oprawaopisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. “ARGENTYNA 1922”
Starting price: PLN 800.00
66. Olga Szczechowska
Title: Nr 22, 2015
Informations: acrylic, oil, canvas70x90 cmopisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015
Starting price: PLN 800.00
67. Piotr Kolanko
Title: Expectancy, 2016
Informations: acrylic, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: KOLANKO
Starting price: PLN 800.00
68. Sławomir Wojtkiewicz
Title: Dzień Trzeci, 2016
Informations: acrylic, board100x100 cmsygn. p.d. S.Wojtkiewicz 2016, opisany na odwrocie: S.Wojtkiewicz 2016
Starting price: PLN 800.00
69. Paulina Jawień
Title: Zemplinska Sirava, 2014
Informations: oil, canvas120x130 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ ZEMPLINSKA SHIRAVA OLEJ NA PŁÓTNIE 120x130 2014
Starting price: PLN 800.00
70. Agata Filip
Title: Doll, 2016
Informations: olej, pastel olejny, kolaż, płótno150x110 cm
Starting price: PLN 800.00
71. Piotr Przybyła
Title: 4, 2013
Informations: oil, acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: P.P, opisany na odwrocie: Przybyła Piotr “4” 2013 r.
Starting price: PLN 800.00
72. Magdalena Domalewska
Title: 4 z cyklu Under construction, 2016
Informations: oil, canvas110x80 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA DOMALEWSKA “I.4”, olej na płótnie, 110x80 cm, 2016r., z cyklu “Under construction”
Starting price: PLN 800.00
73. Paulina Grabowska (Paula Arro)
Title: Świat podwodnych marzeń, 2016
Informations: oil, canvas60x40 cmopisany na odwrocie: Paula Arro ŚWIAT PODWODNYCH MARZEŃ 2016
Starting price: PLN 800.00
74. Katarzyna Kordyasz
Title: BT 4/16, 2016
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: K.KORDYASZ ’16, opisany na odwrocie: K.KORDYASZ 2016 BT 4/16
Starting price: PLN 800.00
75. Kasia the Coward
Title: Portrait, 2011
Informations: akryl, płótno, płyta45x60 cmsygn. l.d.: Katka, opisany na odwrocie: Katka Tchórz 2011r.
Starting price: PLN 800.00
76. Jagoda Dziewanowska
Title: Village I, 2017
Informations: oil, canvas80x80 cmref. pd: monogram
Starting price: PLN 800.00
77. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Lady Bird, 2016
Informations: olej, szlagaluminium, płótno100x70 cmopisany na odwrocie P.K.Mikulska 2016
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
78. Filip Warzecha
Title: Jezioro Serpentine, 2017
Informations: acrylic, canvas65 x 100 cmsygn. l.d.: FWarzecha 01.2.17. Warszawa, opisany na odwrocie: Filip Warzecha oraz nalepka autorska
Starting price: PLN 800.00
79. Marcin Błach
Informations: own technique, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: MarcinBłach, 2016
Starting price: PLN 800.00
80. Adam Rokowski
Title: W poprzek z cyklu B.Ciała, 2017
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A.R.2017, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI Z CYKLU “B.CIAŁA” 2017
Starting price: PLN 800.00
81. Sylwia Perczak
Title: Dla legendy, 2017
Informations: olej, szlagmetal, płótno50x72,5 cmopisany na odwrocie: “DLA LEGENDY” 2017 SYLWIA PERCZAK
Starting price: PLN 800.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
82. Krzysztof Bryła
Title: Dwa czarne słońca, 2016
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: K.BRYŁA 2016
Starting price: PLN 800.00
83. Marcin Painta
Title: West, 2016
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d. Marcin Painta, na odwrocie pieczęć autorska
Starting price: PLN 800.00