49 Young Art Auction

Auction: March 23, 2021 at 19:30

Before auction exhibition: od 12 marca 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom collector: 19-20 marca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 marca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 12 marca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.

Katalog 49 Aukcja Sztuki Młodej

Nie z tego swiata (2021) - Beata Mura - zielony obraz las, motyle, kwiaty

1. Beata Mura

Title: (Nie) ten świat, 2021

Informations: acrylic, canvas110x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Estimation: 1600-1800 PLN

Silence road (2021) - Ilona Krzyżanowska - fioletowy obraz, abstrakcja z postaciami

2. Ilona Krzyżanowska

Title: Silence road, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: Ilona Krzyżanowska

Estimation: PLN 1200-1400

Co w trawie piszczy? (2021) - Maciej Kempiński - obraz, pejzaż ze zwierzętami

3. Maciej Kempiński

Title: Co w trawie piszczy?, 2021

Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: "Co w trawie piszczy?" M.Kempiński MMXXI

Estimation: 1800-2200 PLN

Maska czy twarz S530 (2021) - Aleksandra Modzelewska - ekspresyjny portret mężczyzny na szarym tle

4. Aleksandra Modzelewska

Title: Maska czy twarz S530, 2021

Informations: akryl, technika własna, węgiel, płótno100x80 cm sygn. p.g.: AM/21

Estimation: 2400-2800 PLN

Cena sprzedaży: 3400,00 zł

Wildlife-W9 (2021) - Adam Piotr Rutkowski - ptaki nad wodą na zielonym tle

5. Adam Piotr Rutkowski

Title: Z cyklu Wildlife – W9, 2021

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Wildlife-W9, 2021 100x100 olej na płótnie

Estimation: PLN 1400-1600

1Q93 (2021) - Paulina Ledzion - kolorowa abstrakcja na czarnym tle

6. Paulina Ledzion

Title: 1Q93, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion

Estimation: PLN 1200-1400

Miejski horyzont (2021) - Filip Łoziński - żółte i czarne budynki w mieście na błękitnym tle

7. Filip Łoziński

Title: Miejski horyzont, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas100x70 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI

Estimation: 2000-2400 PLN

F004 (2020) - Izabela Lewkowicz - Czarny portret młodego mężczyzny na białym tle

8. Izabela Lewkowicz

Title: F004, 2021

Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. l.d.: 2021 I.Lewkowicz

Estimation: 2800-3200 PLN

Świt po burzliwej nocy (2021) - Piotr Grzechowski - Mężczyzna idący pod arkadami w stronę placu. Padają na niego promienie słoneczne.

9. Piotr Grzechowski

Title: Świt po burzliwej nocy, 2021

Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: Piotr Grzechowski "Świt po burzliwej nocy" 2021

Estimation: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1700 PLN

Accident (2019) - Kacper Woźny - praca przedstawia obraz dzika przebiegającego nocą przez drogę widzianego z kabiny kierowcy samochodu

10. Kacper Woźny

Title: Accident, 2019

Informations: oil, canvas100x140 cmdescribed on the reverse: Woźny'19

Estimation: 3000-3400

Pejzaż (2019) - Barbara Bielecka-Woźniczko - rozmyty pejzaż zielono, żółto, niebieski

11. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Landscape, 2019

Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: B.B. Wozniczko 2019, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Pejzaż" akryl, olej, płótno, 100x100, 2019

Estimation: 1400-1600

Czarodzieje drzew 3 (2021) - Bartłomiej Baranowski - pejzaż z gwieździstym niebem, personifikacja czarodziejów jako sześciu drzew w spiczastych kapeluszach

12. Bartłomiej Baranowski

Title: Czarodzieje drzew III, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.g.: Baranowski 07:21, na odwrocie nalepka autorska

Estimation: 1400-1800

Ona (2020) - Katarzyna Łagódka - Portret młodej kobiety, profil, odcienie czerni, fioletu i zieleni. Zamknięte oczy, głowa lekko uniesiona

13. Katarzyna Łagódka

Title: She, 2020

Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Łagódka 115x75 cm 2020 r.

Estimation: 1400-1800

Z cyklu kwiaty 6 (2018) - Małgorzata Kalinowska - abstrakcyjny obraz z różowego materiału tekstylnego zabarwionego nieregularnie czerwonym barwnikiem. Ma szwy.

14. Małgorzata Kalinowska

Title: Z cyklu Kwiaty 6, 2018

Informations: own technique, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Krwiaty, nr 6 Małgorzata Kalinowska 2018

Estimation: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1800 PLN

bez tytułu (2021) - Iwona Kobryń - postać kobiety w odcieniach fioletu i różu

15. Iwona Kobryn

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Estimation: 4200-4800

Gold dream (2021) - Marta Dunal - abstrakcja w odcieniach złotego i czarnego

16. Marta Dunal

Title: Gold dream, 2021

Informations: acrylic, canvas50x50 cm kompozycja, 56x56 cm w oprawieref. pd: Marta Dunal

Estimation: 1400-1600

scyzoryk (2020) - Tymon Tryzno - na pierwszym planie rozłożony szwajcarski scyzoryk, na drugim planie stanowiącym tło są sceny przedstawiające akty erotyczne

17. Tymon Tryzno

Title: Scyzoryk, 2020

Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Tymon Tryzno Scyzoryk 2020 Rapperswil

Estimation: 1800-2200

Cena sprzedaży: PLN 1,400

Upalne lato (2020) - Mariola Świgulska - pejzaż przedstawiający pole maków, w tle las i niebo w odcieniach złota

18. Mariola Świgulska

Title: Upalne lato, 2020

Informations: acrylic, cut, canvas90x90 cmsygn. p.d: Mariola Swigulska Seenna 2020

Estimation: 1800-2400

zagubiony w galerii (2020) - Urszula Figiel - dynamiczny żółty obraz ze spiralą

19. Urszula Figiel

Title: Zagubiony w galerii, 2020

Informations: olej, szlagmetal, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: URSZULA FIGIEL "ZAGUBIONY W GALERII" 2020 r. (szlagmetal, olej - 60x80) Urszula Figiel

Estimation: 1400-1600

Nerave - jaćwieska rusałka (2021) - Andrzej Masians - portret rusałki na tle jeziora

20. Andrzej Masianis

Title: Nerave – jaćwierska rusałka, 2021

Informations: acrylic, canvas90x70 cmref. at the bottom: A. Masianis

Estimation: 2600-3000

Cena sprzedaży: 2600 PLN

z cyklu wody (2021) - Piotr Przybyła - dynamiczny obraz abstrakcyjny o intensywnych kolorach, głównie odcieni czerwieni

21. Piotr Przybyła

Title: From the water cycle, 2021

Informations: mixed technique, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "Z CYKLU WODY 2021" Piotr Przybyła 2021

Estimation: 1200-1400

No name (2020) - Monika Noga - szary akt kobiecy na czarnym tle, en face

22. Monika Noga

Title: No name, 2020

Informations: oil, canvas80x60 cmreference number pd: Monika Noga

Estimation: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1700 PLN

pod wiaduktem (2021) - Gabriela Paluch - strumień w lesie pod łukiem wiaduktu z czerwonej cegły

23. Gabriela Paluch

Title: Pod wiaduktem, 2021

Informations: oil, canvas80x50 cmref. pd: GP

Estimation: 1400-1600

Akt (2020) - Mariusz Robert Drabarek - rozmyty kobiecy akt, postać siedzi tyłem do widza, tło abstrakcyjne

24. Mariusz Robert Drabarek

Title: Act, 2020

Informations: oil, canvas60x73 cmsygn. p.d.: M.R.Drabarek

Estimation: 1600-1800

cień (2020) - Pola Piestrzeniewicz - abstrakcja w odcieniach szarości i bieli

25. Piestrzeniewicz fields

Title: Shadow, 2020

Informations: mixed technique, canvas130x120 cmopisany na odwrocie: CIEŃ POLA PIESTRZENIEWICZ

Estimation: 2600-3000

P. B. G. S. (2021) - Michał Spryszyński - Ciemny motyl z cielono-niebieskimi akcentami na tle op-artowej, szarej drobnej kratki

26. Michał Spryszyński

Title: P. B. G. S., 2018

Informations: acrylic, canvas100x70 cmSygn. p.d.: M.Spryszyński'18, opisany na odwrocie: Michał Spryszyński "P.b.G.S." akryl na płótnie 100x70 cm 2018 r. M.Spryszyński'18

Estimation: 1200-1600

Za horyzontem (2020) - Sylwia Jóźwiak - biało-błękitny pejzaż z ciemnobrązowymi lasami w okolicy środków krawędzi bocznych obrazu

27. Sylwia Jóźwiak

Title: Za horyzontem, 2020

Informations: acrylic, canvas110x80 cmreference number lower right: monogram, described on the reverse: Sylwia Jóźwiak '20

Estimation: 1200-1400

porshe (2020) - Weronika Wójcik - żółte porshe 911 carerea 2

28. Weronika Wójcik

Title: Porshe, 2020

Informations: acrylic, canvas54x73 cmsygn. p.d.: W. Wójcik 2020

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: 2200 PLN

kwarantanna (2020) - Katarzyna Doroba - akt, dwie kobiety, odcienie błękitu

29. Katarzyna Doroba

Title: Kwarantanna, 2020

Informations: Akryl, płótno80x140 cmsygn. p.d.: KDOROBA 2020, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA KWARANTANNA AKRYL 80/140 2020 R.

Estimation: 1600-2000

Przeczuwam 2 (2021) - Daria Pyrchała - abstrakcja, dominują żółte i błękitne kolory

30. Daria Pyrchała

Title: Przeczuwam 2, 2021

Informations: Akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA PRZECZUWAM 2 2020

Estimation: 1400-1600

Pegazy 33 (2021) Jakub Szymański - pejzaż ukazujący pegazy, postacie o ostrych konturach

31. Jakub Szymanski

Title: Pegazy 33, 2021

Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "Pegazy 33" 2021

Estimation: 1600-1800

Byk w czerwieni (2021) - Aneta Śliwa - rzeźba przedstawiająca trójnogiego byka z rogami skierowanymi do dołu

32. Aneta Śliwa

Title: Byk w czerwieni, 2021

Informations: glazed ceramics39x41x43 cmsygn. ANETA ŚLIWA

Estimation: 1800-2200

Rezerwat Glencorse (2021) - Natalia Kozarzewska - abstrakcja z kolorami: zielony, czerwony, ecru i błękitny

33. Natalia Kozarzewska

Title: Rezerwat Glencorse, 2021

Informations: acrylic, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: REZERWAT GLENCORSE AKRYL NA PŁÓTNIE/ 73x92 cm 2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Estimation: 1200-1400

Cena sprzedaży: PLN 1,300

Podwodne akrobacie (2020) - Agnieszka Słońska-Więcek - obraz przedstawia scenę podwodnego piruetu wykonanego w basenie, postać jest pod wodą, a ponad taflą wystaje wyciągnięta noga. Druga noga ugięta w kolanie

34. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: Podwodne akrobacje, 2020

Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: AW 2020

Estimation: 1400-1600

Dianthus (2021) - Hanna Rozpara - obraz ukazujący kwiat róży, perspektywa z góry, dominuje kolor różowy

35. Hanna Rozpara

Title: Dianthus, 2021

Informations: Akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Dianthus” 2021

Estimation: 1600-1800

Going home in Petra (2020) - Jolanta Kitowska - pejzaż pustynny, postać na koniu wjeżdża po schodach ukrytych pomiędzy skałami

36. Jolanta Kitowska

Title: Going home in Petra, 2020

Informations: acrylic, canvas60x120 cmsygn. p.d.: Jola K. 2020, opisany na odwrocie: Going home in Petra 2020 Jola Kitowska akryl

Estimation: 1400-1600

Nieważkość koloru (2020) - Joanna Kamila Kwiecień - abstrakcyjny obraz w kolorze odcieni jasnej szarości

37. Joanna Kamila Kwiecień

Title: Nieważkość koloru, 2020

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: JKK,opisany na odwrocie: Joanna Kamila Kwiecień 2020

Estimation: 1200-1400

Wschodni wiatr (2021) - Żaneta Chostowska-Szwaczka - portret kobiety z brązowymi zdobieniami zamiast włosów

38. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Title: Wschodni wiatr, 2021

Informations: acrylic, canvas120x60 cmsygn. p.d.: ZCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "WSCHODNI WIATR" AKRYL, PŁÓTNO, 120x60 cm 2021 R.

Estimation: 1800-2200

Marina (2021) - Andrzej Wirpszo - pejzaż przedstawiający nadmorskie molo zimą

39. Andrzej Wirpszo

Title: Marina, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "MARINA" AKRYL 70x100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Estimation: 1400-1600

Sakwojaże (2021) - Zbigniew Olszewski - bajkowy obraz czerwonej lokomotywy podobnej do automobilu, 4 postacie męskie krzątające się wokół, dookoła rozsypane bagaże

40. Zbigniew Olszewski

Title: Sakwojaże, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE'21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "SAKWOJAŻE" 2021 70x100

Estimation: 2200-2600

Madonna and child (2021) - Michalina Czurakowska - surrealistyczny obraz przedstawiający madonnę z dzieckiem siedzącą na kamiennym tronie pod drzewem, nad którym lata smok. W tle akwedukt, na pierwszym planie łąka, 3 postacie kobiece w tle.

41. Michalina Czurakowska

Title: Madonna and child, 2021

Informations: akryl, pasta modelująca, płótno92x65 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA "MADONNA AND CHILD" 2021

Estimation: 1600-1800

Fala (2020) Agnieszka Dziklińska - marynistyczny pejzaż ukazujący wzburzone morze, na pierwszym planie fala, obraz w odcieniach szarości, niebo pochmurne

42. Agnieszka Dziklińska

Title: Wave, 2020

Informations: acrylic, canvas50x40 cmreference number right: A. Dziklińska

Estimation: 1400-1600

Formentor (2021) - Ewelina Wasilewska - obraz przedstawia kobietę patrzącą na wybrzeże, w tle wyspa i skały

43. Ewelina Wasilewska

Title: Formentor, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: Wasilewska, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina olej "Formentor" ;21

Estimation: 1200-1400

Szmatka VI (2012) - Wioletta Gaszka - abstrakcyjny obraz z dominującymi kolorami czerownym i niebieskim

44. Wioletta Gaszka

Title: Szmatka VI, 2012

Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Wiola Gaszka 2021 opisany na odwrocie: Szmatka VI, powiększenie, 2021 Wiola Gaszka

Estimation: 1200-1400

Czuwam gdy śpisz (2021) - Patrycja Kruszyńska-Mikulska - śpiąca kobieca postać, dominują kolory różowy oraz szary

45. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Czuwam gdy śpisz, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021

Estimation: 4500-5000

Cena sprzedaży: 2400 PLN

Juuroku (dyptyk) (2021) - Paweł Świątek - obraz przedstawia pływające w wodzie ryby

46. Paweł Świątek

Title: Juuroku (dyptyk), 2021

Informations: vinyl emulsion, canvas2x(60x60) cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "JUUROKU" 2021

Estimation: 1400-1600

Blue lake 2 (2019) - Jolanta Haluch - rozmyty pejzaż, jezioro z masywem górskim w tle

47. Jolanta Haluch

Title: Blue lake 2, 2019

Informations: oil, canvas100x100 cmreference number pd: Haluch 2019

Estimation: 1800-2000

Cena sprzedaży: 1800 PLN

Szept natury (2021) - Michał Jamioł - dynamiczny abstrakcyjny obraz z żywymi, jaskrawymi kolorami

48. Michał Jamioł

Title: Szept natury, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNo "Szept natury" 2021 8/2021 MJamioł

Estimation: 1800-2000

Cena sprzedaży: 1800 PLN

Soul of forest (2020) - Pervin Ice Yakacik - pejzaż leśny

49. Pervin Ece Yakacık

Title: Soul of forest, 2020

Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. p.d.: PEYŁ 0820, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Soulof Forest, Oil 80x120 cm 08.2020

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: 2400 PLN

Ptaki na śniegu (2021) - Andrzej Zujewicz - abstrakcyjny obraz z równomiernymi szaro-granatowymi kształtami na jasnoszarym tle

50. Andrzej Zujewicz

Title: Ptaki na śniegu, 2021

Informations: acrylic, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "PTAKI NA ŚNIEGU" '2021

Estimation: 1400-1600

Ma'donna san clémente armoises (2021) - Beata Szustkiewicz - portret młodej kobiety z dzieckiem na rękach, postacie mają mandorlę uwieńczoną pierścieniem z drobnych punktów

51. Beata Szustkiewicz

Title: Ma’donna san clemente armoises, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100sygn. u dołu: BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma’donna San Clemente Armoises Beata Szustkiewicz 2021

Estimation: 1800-2200

Plaża (2020) - Włodzimierz Zapart - obraz przedstawia nadmorską plażę, na której stłoczone są geometryczne parawany i parasole

52. Włodzimierz Zapart

Title: Plaża, 2020

Informations: acrylic, canvas100x150 cmsygn. l.d.: PLAŻA W. Zapart, opisany na odwrocie: Włodzimierz Zapart "Plaża... czyli Rozkoszne szczęście" 2020

Estimation: 1400-1600

Struna (2018) - Jan Pływacz - kobiecy akt z gitarą, geometryczne kształty

53. Jan Float

Title: String, 2018

Informations: acrylic, collage, canvas70x100 cmsygn. p.d.: JPływacz 18, opisany na odwrocie: Pływacz 2018 "Struna"

Estimation: 1200-1400

Cena sprzedaży: PLN 1,300

Żółty (2019) - Paulina Leszczyńska - żółty kwiat

54. Paulina Leszczyńska

Title: Żółty, 2019

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Żółty" 2019 r. Paulina Leszczyńska - Pola

Estimation: 1400-1600

My blueberry mountains (2021) - Yuliya Stratovich - ośnieżony pejzaż górski z mgłą u stóp

55. Yuliya Stratovich

Title: My blueberry mountains, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: stratovich

Estimation: 1600-1800

Faux pas (2021) - Artur Borkowski - akt, kobieta siedząca z rozłożonymi nogami na kapliczce pośród pola pszenicy, u stóp ma podłogę z szachownicy, a w tle pochmurne niebo

56. Artur Borkowski

Title: Faux pas, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: AB 2021

Estimation: 1800-2200

Cena sprzedaży: PLN 1,400

Siódme niebo (2020) - Nina Sielińska-Krudysz - abstrakcja

57. Nina Zielińska-Krudysz

Title: Siódme niebo, 2020

Informations: oil, canvas90x80 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz 2020, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Pejzaż w brązach"

Estimation: 1600-1800

Rozbite lustro duszy (2001) - Yulia Gurzhiyants - odwrócona plecami postać kobiety, rozmyte tło w odcieniach żółtego

58. Yulia Gurzhiyants

Title: Rozbite lustro duszy, 2021

Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram

Estimation: 1400-1600

Wiosna (2021) - Jonasz Koperkiewicz - abstrakcyjny obraz o jasnych stonowanych kolorach

59. Jonasz Koperkiewicz

Title: Spring, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: "Wiosna" Jonasz Koperkiewicz 2021

Estimation: 1200-1400

Łąki i trawy (2013) - Kamila Guzal-Pośrednik - rozmyty obraz łąk i pola

60. Kamila Guzal-Mediator

Title: Łąki i trawy, 2013

Informations: oil, canvas60x81 cmsygn. p.d.: Kamila Guzal-\Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2013 "ŁĄKI I TRAWY" 60x81 cm

Estimation: 1400-1600

Spokój 4 (2020) - Ilona Woźniak - pejzaż z samotnym drzewem z prawej strony

61. Ilona Woźniak

Title: Spokój 4, 2020

Informations: acrylic, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1200-1400

Nudę in the window (2019) - Agata Słominowska - akt, odwrócona naga postać kobiety patrząca przez okno siedząc na kolanach na kanapie

62. Agata Słomianowska

Title: Nude in the window, 2019

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Agata Słomianowska 19

Estimation: 1400-1600

Śladami pożądania (2021) - Vanessa Świgulska - dolna część nagiego ciała kobiety idącej przed siebie, rozmyte tło, kolorystyka zdominowana czerwienią

63. Vanessa Świgulska

Title: Śladami pożądania, 2021

Informations: acrylic, canvas140x70 cmreference number

Estimation: 1400-1600

Chwile ciszy (2020) - Izabela Drzewiecka - abstrakcja, dominuje ciemnozielony kolor

64. Izabela Drzewiecka

Title: Chwile ciszy, 2020

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Izolda 2020, opisany na odwrocie: "CHWILE CISZY" 2020 r. akryl na płótnie 60/80 cm Izabela Drzewiecka

Estimation: 1200-1400

Arkadia (2021) - Krystyna Krzyszczyk - dynamiczna abstrakcja, żywe, jaskrawe kolory o geometrycznych kształtach

65. Krystyna Krzyszczyk

Title: Arkadia, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cmreference number pd: K. Krzyszczyk

Estimation: 1200-1400

Morze rewolucji (2020) - Ludmiła Kufel-Rutkowska - pejzaż morski, dominuje czerwony kolor i jego odcienie, na horyzoncie ciemnoczerwony wpadający w czerń pas.

66. Ludmila Kufel-Rutowska

Title: Morze rewolucji, 2020

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: LKufRut 2020

Estimation: 1400-1600