49 Young Art Auction
Auction: March 23, 2021 at 19:30
Before auction exhibition: od 12 marca 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Showroom collector: 19-20 marca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 marca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 12 marca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.
1. Beata Mura
Title: (Nie) ten świat, 2021
Informations: acrylic, canvas110x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
2. Ilona Krzyżanowska
Title: Silence road, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: Ilona Krzyżanowska
Estimation: PLN 1200-1400
3. Maciej Kempiński
Title: Co w trawie piszczy?, 2021
Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: "Co w trawie piszczy?" M.Kempiński MMXXI
Estimation: 1800-2200 PLN
4. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S530, 2021
Informations: akryl, technika własna, węgiel, płótno100x80 cm sygn. p.g.: AM/21
Estimation: 2400-2800 PLN
Cena sprzedaży: 3400,00 zł
5. Adam Piotr Rutkowski
Title: Z cyklu Wildlife – W9, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Wildlife-W9, 2021 100x100 olej na płótnie
Estimation: PLN 1400-1600
6. Paulina Ledzion
Title: 1Q93, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: PLN 1200-1400
7. Filip Łoziński
Title: Miejski horyzont, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas100x70 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI
Estimation: 2000-2400 PLN
8. Izabela Lewkowicz
Title: F004, 2021
Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. l.d.: 2021 I.Lewkowicz
Estimation: 2800-3200 PLN
9. Piotr Grzechowski
Title: Świt po burzliwej nocy, 2021
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: Piotr Grzechowski "Świt po burzliwej nocy" 2021
Estimation: 1600-1800
Cena sprzedaży: 1700 PLN
10. Kacper Woźny
Title: Accident, 2019
Informations: oil, canvas100x140 cmdescribed on the reverse: Woźny'19
Estimation: 3000-3400
11. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Landscape, 2019
Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: B.B. Wozniczko 2019, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Pejzaż" akryl, olej, płótno, 100x100, 2019
Estimation: 1400-1600
12. Bartłomiej Baranowski
Title: Czarodzieje drzew III, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.g.: Baranowski 07:21, na odwrocie nalepka autorska
Estimation: 1400-1800
13. Katarzyna Łagódka
Title: She, 2020
Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Łagódka 115x75 cm 2020 r.
Estimation: 1400-1800
14. Małgorzata Kalinowska
Title: Z cyklu Kwiaty 6, 2018
Informations: own technique, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Krwiaty, nr 6 Małgorzata Kalinowska 2018
Estimation: 1400-1800
Cena sprzedaży: 1800 PLN
15. Iwona Kobryn
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021
Estimation: 4200-4800
16. Marta Dunal
Title: Gold dream, 2021
Informations: acrylic, canvas50x50 cm kompozycja, 56x56 cm w oprawieref. pd: Marta Dunal
Estimation: 1400-1600
17. Tymon Tryzno
Title: Scyzoryk, 2020
Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Tymon Tryzno Scyzoryk 2020 Rapperswil
Estimation: 1800-2200
Cena sprzedaży: PLN 1,400
18. Mariola Świgulska
Title: Upalne lato, 2020
Informations: acrylic, cut, canvas90x90 cmsygn. p.d: Mariola Swigulska Seenna 2020
Estimation: 1800-2400
19. Urszula Figiel
Title: Zagubiony w galerii, 2020
Informations: olej, szlagmetal, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: URSZULA FIGIEL "ZAGUBIONY W GALERII" 2020 r. (szlagmetal, olej - 60x80) Urszula Figiel
Estimation: 1400-1600
20. Andrzej Masianis
Title: Nerave – jaćwierska rusałka, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cmref. at the bottom: A. Masianis
Estimation: 2600-3000
Cena sprzedaży: 2600 PLN
21. Piotr Przybyła
Title: From the water cycle, 2021
Informations: mixed technique, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "Z CYKLU WODY 2021" Piotr Przybyła 2021
Estimation: 1200-1400
22. Monika Noga
Title: No name, 2020
Informations: oil, canvas80x60 cmreference number pd: Monika Noga
Estimation: 1600-1800
Cena sprzedaży: 1700 PLN
23. Gabriela Paluch
Title: Pod wiaduktem, 2021
Informations: oil, canvas80x50 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1600
24. Mariusz Robert Drabarek
Title: Act, 2020
Informations: oil, canvas60x73 cmsygn. p.d.: M.R.Drabarek
Estimation: 1600-1800
25. Piestrzeniewicz fields
Title: Shadow, 2020
Informations: mixed technique, canvas130x120 cmopisany na odwrocie: CIEŃ POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: 2600-3000
26. Michał Spryszyński
Title: P. B. G. S., 2018
Informations: acrylic, canvas100x70 cmSygn. p.d.: M.Spryszyński'18, opisany na odwrocie: Michał Spryszyński "P.b.G.S." akryl na płótnie 100x70 cm 2018 r. M.Spryszyński'18
Estimation: 1200-1600
27. Sylwia Szewczyk
Title: Za horyzontem, 2020
Informations: acrylic, canvas110x80 cmreference number lower right: monogram, described on the reverse: Sylwia Jóźwiak '20
Estimation: 1200-1400
28. Weronika Wójcik
Title: Porshe, 2020
Informations: acrylic, canvas54x73 cmsygn. p.d.: W. Wójcik 2020
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: 2200 PLN
29. Katarzyna Doroba
Title: Kwarantanna, 2020
Informations: Akryl, płótno80x140 cmsygn. p.d.: KDOROBA 2020, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA KWARANTANNA AKRYL 80/140 2020 R.
Estimation: 1600-2000
30. Daria Pyrchała
Title: Przeczuwam 2, 2021
Informations: Akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA PRZECZUWAM 2 2020
Estimation: 1400-1600
31. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 33, 2021
Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "Pegazy 33" 2021
Estimation: 1600-1800
32. Aneta Śliwa
Title: Byk w czerwieni, 2021
Informations: glazed ceramics39x41x43 cmsygn. ANETA ŚLIWA
Estimation: 1800-2200
33. Natalia Kozarzewska
Title: Rezerwat Glencorse, 2021
Informations: acrylic, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: REZERWAT GLENCORSE AKRYL NA PŁÓTNIE/ 73x92 cm 2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: 1200-1400
Cena sprzedaży: PLN 1,300
34. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Podwodne akrobacje, 2020
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: AW 2020
Estimation: 1400-1600
35. Hanna Rozpara
Title: Dianthus, 2021
Informations: Akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Dianthus” 2021
Estimation: 1600-1800
36. Jolanta Kitowska
Title: Going home in Petra, 2020
Informations: acrylic, canvas60x120 cmsygn. p.d.: Jola K. 2020, opisany na odwrocie: Going home in Petra 2020 Jola Kitowska akryl
Estimation: 1400-1600
37. Joanna Kamila Kwiecień
Title: Nieważkość koloru, 2020
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: JKK,opisany na odwrocie: Joanna Kamila Kwiecień 2020
Estimation: 1200-1400
38. Żaneta Chłostowska-Szwaczka
Title: Wschodni wiatr, 2021
Informations: acrylic, canvas120x60 cmsygn. p.d.: ZCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "WSCHODNI WIATR" AKRYL, PŁÓTNO, 120x60 cm 2021 R.
Estimation: 1800-2200
39. Andrzej Wirpszo
Title: Marina, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "MARINA" AKRYL 70x100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1400-1600
40. Zbigniew Olszewski
Title: Sakwojaże, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE'21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "SAKWOJAŻE" 2021 70x100
Estimation: 2200-2600
41. Michalina Czurakowska
Title: Madonna and child, 2021
Informations: akryl, pasta modelująca, płótno92x65 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA "MADONNA AND CHILD" 2021
Estimation: 1600-1800
42. Agnieszka Dziklińska
Title: Wave, 2020
Informations: acrylic, canvas50x40 cmreference number right: A. Dziklińska
Estimation: 1400-1600
43. Ewelina Wasilewska
Title: Formentor, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: Wasilewska, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina olej "Formentor" ;21
Estimation: 1200-1400
44. Wioletta Gaszka
Title: Szmatka VI, 2012
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Wiola Gaszka 2021 opisany na odwrocie: Szmatka VI, powiększenie, 2021 Wiola Gaszka
Estimation: 1200-1400
45. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Czuwam gdy śpisz, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021
Estimation: 4500-5000
Cena sprzedaży: 2400 PLN
46. Paweł Świątek
Title: Juuroku (dyptyk), 2021
Informations: vinyl emulsion, canvas2x(60x60) cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "JUUROKU" 2021
Estimation: 1400-1600
47. Jolanta Haluch
Title: Blue lake 2, 2019
Informations: oil, canvas100x100 cmreference number pd: Haluch 2019
Estimation: 1800-2000
Cena sprzedaży: 1800 PLN
48. Michał Jamioł
Title: Szept natury, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNo "Szept natury" 2021 8/2021 MJamioł
Estimation: 1800-2000
Cena sprzedaży: 1800 PLN
49. Pervin Ece Yakacık
Title: Soul of forest, 2020
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. p.d.: PEYŁ 0820, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Soulof Forest, Oil 80x120 cm 08.2020
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: 2400 PLN
50. Andrzej Zujewicz
Title: Ptaki na śniegu, 2021
Informations: acrylic, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "PTAKI NA ŚNIEGU" '2021
Estimation: 1400-1600
51. Beata Szustkiewicz
Title: Ma’donna san clemente armoises, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100sygn. u dołu: BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma’donna San Clemente Armoises Beata Szustkiewicz 2021
Estimation: 1800-2200
52. Włodzimierz Zapart
Title: Plaża, 2020
Informations: acrylic, canvas100x150 cmsygn. l.d.: PLAŻA W. Zapart, opisany na odwrocie: Włodzimierz Zapart "Plaża... czyli Rozkoszne szczęście" 2020
Estimation: 1400-1600
54. Paulina Leszczyńska
Title: Żółty, 2019
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Żółty" 2019 r. Paulina Leszczyńska - Pola
Estimation: 1400-1600
55. Yuliya Stratovich
Title: My blueberry mountains, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: stratovich
Estimation: 1600-1800
56. Artur Borkowski
Title: Faux pas, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: AB 2021
Estimation: 1800-2200
Cena sprzedaży: PLN 1,400
57. Nina Zielińska-Krudysz
Title: Siódme niebo, 2020
Informations: oil, canvas90x80 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz 2020, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Pejzaż w brązach"
Estimation: 1600-1800
58. Yulia Gurzhiyants
Title: Rozbite lustro duszy, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram
Estimation: 1400-1600
59. Jonasz Koperkiewicz
Title: Spring, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: "Wiosna" Jonasz Koperkiewicz 2021
Estimation: 1200-1400
60. Kamila Guzal-Mediator
Title: Łąki i trawy, 2013
Informations: oil, canvas60x81 cmsygn. p.d.: Kamila Guzal-\Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2013 "ŁĄKI I TRAWY" 60x81 cm
Estimation: 1400-1600
61. Ilona Woźniak
Title: Spokój 4, 2020
Informations: acrylic, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1200-1400
62. Agata Słomianowska
Title: Nude in the window, 2019
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Agata Słomianowska 19
Estimation: 1400-1600
63. Vanessa Świgulska
Title: Śladami pożądania, 2021
Informations: acrylic, canvas140x70 cmreference number
Estimation: 1400-1600
64. Izabela Drzewiecka
Title: Chwile ciszy, 2020
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Izolda 2020, opisany na odwrocie: "CHWILE CISZY" 2020 r. akryl na płótnie 60/80 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: 1200-1400
65. Krystyna Krzyszczyk
Title: Arkadia, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmreference number pd: K. Krzyszczyk
Estimation: 1200-1400
66. Ludmila Kufel-Rutowska
Title: Morze rewolucji, 2020
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: LKufRut 2020
Estimation: 1400-1600