5th Young Art Auction
Auction: May 24, 2017 at 19:30
Before auction exhibition: from May 18, 2017, Mon-Fri 12: 00-19: 00
Showroom collector: May 20-21, 2017, Sat 11:00 am - 10:00 am 12: 00-18: 00
Już w środę 24 maja 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy do naszej siedziby na ul. Hożą 51 w Warszawie na 5 Aukcję Sztuki Młodej.
Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 18 maja 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 20-21 maja zapraszamy na showroom kolekcjonerski. W sobotę 20 maja, z okazji warszawskiej Nocy Muzeów, Galeria Xanadu będzie czynna od 11:00 do 0:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.
Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl
Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę OneBid.
1. Sławomir Wojtkiewicz
Title: Deus Qui, 2017
Informations: acrylic, board102x102 cmsygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017
Cena sprzedaży: PLN 900.00
2. Polski Thomas (Maciej Cieśla)
Title: Materia 9 – mózg maszynowy 1, 2017
Informations: oil, canvas100,5x151 cmopisany na odwrocie: POLSKI THOMAS Maciej Cieśla MATERIA - MÓZG MASZYNOWY 1
Cena sprzedaży: PLN 500.00
3. Julia Kowalska
Informations: oil, canvas2x 120x100 cm (dyptyk)sygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA OLEJ NA PŁÓTNIE 2017
Cena sprzedaży: PLN 2,700.00
4. Mariola Świgulska
Title: O zmierzchu z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2017
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.
5. Ignacy Oboz
Title: Curtain, 2016
Informations: oil, alkyd, canvas140x100 cmdescribed on the reverse: I. OBOZ 2016
Cena sprzedaży: PLN 500.00
6. Aneta Śliwa
Title: goat, 2017
Informations: ceramics28x13x28 cmreference number on the bottom: ANETA ŚLIWA 2017
Cena sprzedaży: PLN 500.00
7. Jagoda Dziewanowska
Title: Yellow, 2017
Informations: oil, canvas70x50 cmref. pd: monogram
Cena sprzedaży: PLN 500.00
8. Agnieszka Figurska
Informations: acrylic, canvas100x100 cmreference number pd: AFigurska
Cena sprzedaży: PLN 700.00
9. Katarzyna Matylda Kręcicka
Title: Druga sława paryskich anarchistów, 2017
Informations: mixed technique, canvas60x40 cmsygn. p.d.: kmk ‘17
Cena sprzedaży: PLN 500.00
10. Iza Kostiukow
Title: Dni, które przed nami, 2017
Informations: mixed technique, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: “DNI KTÓRE PRZED NAMI…” 100x80 IZA KOSTIUKOW 2017
Cena sprzedaży: PLN 500.00
11. Kamil Stańczak
Title: Klocki VI, 2015/2017
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2015/2017 KLOCKI VI AKRYL
Cena sprzedaży: PLN 500.00
12. Piotr Ignacy Kopczyński
Title: Big dipper, 2017
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: PiK 2017/04, opisany na odwrocie: “BIG DIPPER” 04.2017 Piotr Ignacy Kopczyński
Cena sprzedaży: PLN 500.00
13. Mikołaj Szpaczyński
Title: Without title, 2015
Informations: oil, canvas100x130 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2015
Cena sprzedaży: PLN 700.00
14. Mikołaj Rejs
Title: Unity, 2014
Informations: acrylic, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: Unity 2ooo14 Mikołaj Rejs
15. Anna Dybowska
Title: 1702, 2017
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. l.d.: Dybowska, opisany na odwrocie: 1702 olej na płótnie 80x80 cm Dybowska 2017
16. Karolina Radoch
Title: Oksymoron X, 2013
Informations: mixed technique, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron X
Cena sprzedaży: PLN 500.00
17. Małgorzata Fenrych
Title: Przejścia, 2017
Informations: oil, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: “PRZEJŚCIA” 2017 MAŁGORZATA FENRYCH
18. Sabina Maria Grzyb
Title: Księżycowa podróż, 2017
Informations: acrylic, canvas50x50 cmreference number pd: Sabina Maria
19. Ula Niemirska
Title: Landschaft słonia, 2016
Informations: acrylic, collage, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “LANDSCHAFT SŁONIA” ‘2016
20. Jena Polak
Title: Dream, 2017
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: 2017 Jena, opisany na odwrocie: “Sen” 2017 r. Jena Polak
Cena sprzedaży: PLN 500.00
21. Krzysztof Piętka
Title: Without title, 2015
Informations: oil, canvas80x100 cmdescribed on the reverse: KRZYSZTOF PIĘTKA
Cena sprzedaży: PLN 600.00
22. Michalina Czurakowska
Title: Burza morska, 2014
Informations: acrylic, canvas120x150 cmopisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2014, WARSZAWA
Cena sprzedaży: PLN 500.00
23. Izabela Skierska
Title: Land[e]scape, 2017
Informations: oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: IZA SKIERSKA 2017 LAND[e]SCAPE
Cena sprzedaży: PLN 500.00
24. Kamil Niewiński
Title: Święty śmiertelny, 2017
Informations: akwarela, akryl, szlagmetal, sklejka drewniana62x31 cmsygn. p.d.: Niwiński 2017
Cena sprzedaży: PLN 500.00
25. Anna Jarzymowska
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 100x100 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
26. Kamil Pieczykolan
Title: Akt XIII, 2015
Informations: węgiel, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt XIII 2015 węgiel na papierze
27. Bożena Cichecka
Title: Without title, 2013
Informations: oil, canvas92x65 cmopisany na odwrocie: BOŻENA CICHECKA 2013 ROK BEZ TYTUŁU
28. Marta Konieczny
Title: Departure, 2014
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: “ODLOT” Marta Konieczny 2014
29. Magdalena Karwowska
Title: Miasto 1001, 2017
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 1001 2017.
Cena sprzedaży: PLN 600.00
30. Jakub Niewdana
Title: Krokodyle, 2017
Informations: ceramika szkliwiona, angoba35x13x8 cm oraz 34x11x6 cmsygn. od spodu: NIEWDANA NR 34 oraz NIEWDANA NR 28
31. Marcelina Rydelek
Informations: acrylic, canvas75x55 cmopisany na odwrocie: RYDELEK ‘17
32. Katarzyna Kordyasz
Title: 0117, 2017
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: K. KORDYASZ ‘17, opisany na odwrocie: KATARZYNA KORDYASZ “0117” olej, płótno 2017 r.
Cena sprzedaży: PLN 500.00
33. Edyta Mądzelewska
Title: Regina, 2017
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: E.M.’ 2017 r., opisany na odwrocie: “Regina” Edyta Mądzelewska Legionowo/Warszawa 2017 r.
Cena sprzedaży: PLN 900.00
34. Maciej Nawrot
Title: Without title, 2011
Informations: oil, canvas60x80 cmdescribed on the reverse: MACIEJ NAWROT 2011 WITHOUT TITLE
Cena sprzedaży: PLN 600.00
35. Piotr Przybyła
Title: Z cyklu Miasto, 2014
Informations: olej, szlagmetal, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Z cyklu Miasto” 2014
36. Jolanta Strzelczyk
Title: Yin-yang, 2016
Informations: pastel, cardboard69x48 cm w świetle passe-partout, 94x64 cm w oprawieopisany na odwrocie: Jolanta Strzelczyk Wrocław 2016 r.
37. Dariusz Franciszek Różyc
Title: Swing z cyklu Brzozy, 2017
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: RÓŻYC 2017, opisany na odwrocie: CYKL: “BRZOZY” TYTUŁ: “SWING” AKRYL/PŁÓTNO 2017 r. Dariusz Franciszek Różyc
Cena sprzedaży: PLN 500.00
38. Beata Trembecka
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 Nr katalogowy 116 120x100 AKRYL B. Trembecka
39. Kacper Woźny
Title: Every N Gal Is A Star, 2017
Informations: oil, canvas149,5x99,5 cmsygn. p.d.: Woźny 17
40. Piotr Trusik
Informations: oil, canvas135x90 cmauthor's sticker on the reverse
Cena sprzedaży: PLN 500.00
41. Magdalena Szilke
Title: Landscape, 2010
Informations: oil, canvas37x44 cm kompozycja, 41,5x49 cm w oprawieopisany na odwrocie: M. Szilke 2010
Cena sprzedaży: PLN 500.00
42. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
Title: Port La Seyne sur Mer, 2010
Informations: oil, canvas55x80 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI “PORT LA SEYNE SUR MER”
43. Anna Stanisz
Title: Gregon, 2017
Informations: oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Gregon Stanisz 2017
Cena sprzedaży: PLN 500.00
44. Karolina Kasprzak
Title: Blue, 5
Informations: acrylic, canvas60x60 cmdescribed on the reverse: Karolina Kasprzak 2015
45. Hanna Rozpara
Title: Balony II, 2017
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn, p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “BALONY II” 2017
46. Monika Burzyńska
Title: Bryza, 2017
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: MONIKA BURZYŃSKA 2017 r.
47. Danuta Niklewicz
Title: Inwazja wiosny, 2017
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. l.d.: DANUTA NIKLEWICZ 17, opisany na odwrocie: INWAZJA WIOSNY, olejny Danuta Niklewicz 2017
48. Agnieszka Rowińska
Informations: oil, canvas100x120 cm
Cena sprzedaży: PLN 500.00
49. Krzysztof Bucior
Title: Józefów, 2015
Informations: oil, canvas50x30 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF BUCIOR
50. Agata Biernacka
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: A. ORCICKA-BIERNACKA
Cena sprzedaży: PLN 500.00
51. Tomasz Witkowski
Title: Para XIII, 2017
Informations: oil, cardboard80x60 cmsygn. z lewej strony: PARA XIII T. Witkowski 2017
Cena sprzedaży: PLN 700.00
52. Joanna Sułek-Malinowska
Title: Dynamika przestrzeni I, 2017
Informations: acrylic, canvas120x40 cmopisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Dynamika przestrzeni I” 120x40 akryl 2016 r.
53. Magdalena Parfieniuk
Informations: oil, canvas140x140 cmdescribed on the reverse
54. Dominik Smolik
Title: Luminarias I, 2017
Informations: akryl, czarne płótno2x 100x70 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: Dominik Smolik
Cena sprzedaży: PLN 700.00
55. Izabela Wolska
Title: Projekt: drzewo, 2016
Informations: oil, canvas90x30 cmsygn. u dołu, na odwrocie nalepka autorska
56. Filip Warzecha
Title: Scena rodzajowa, 2017
Informations: acrylic, canvas100x140 cmsygn. l.d.: Filip Warzecha, opisany na odwrocie
Cena sprzedaży: PLN 500.00
57. Magdalena Szczepaniak-Tabor
Title: Karuzela 1, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas100x120 cmdescribed on the reverse
58. Sonia Serafin
Title: Fałdzik, 2016
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Sonia Serafin
59. Ewa Pietrzak
Title: City of J, 2016
Informations: oil, canvas150x90 cmdescribed on the reverse
Cena sprzedaży: PLN 500.00