50th Auction of Young Art
Auction: April 20, 2021 at 19:30
Before auction exhibition: od 17 kwietnia 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Showroom collector: 23- 24 kwietnia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 kwietnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 17 kwietnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.
1. Anna Wielebińska-Bączek
Title: Szukając swojej ścieżki, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cm sygn. p.d.: B.VA, opisany na odwrocie: BONZQOVA '20
Estimation: 1600-1800
2. Hanna Rozpara
Title: Iskry, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „ISKRY" 2021
Estimation: 1800-2200
3. Mirosław Nowiński
Title: Dźwięki melancholii, 2021
Informations: acrylic, canvas100x110 cmsygn. p.d.: Nowiński M. 21., opisany na odwrocie: "Dźwięki melancholii" tech: akryl na płótnie wym: 100x110 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2200-2600
4. Jonasz Koperkiewicz
Title: Pink 1423, 2021
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: Pink 1423 J. Koperkiewicz 2021
Estimation: 1400-1800
5. Beata Szustkiewicz
Title: Ma’donnaTetana Namitka Caluente, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. na licu: BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma'donnaTetana Namitka Caluente Beata Szustkiewicz 2021
Estimation: 2000-2200
6. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Z cyklu drzewa 1, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa 1, 2021, akryl, olej, płótno, 90x90"
Estimation: 1400-1600
7. Milena Kliszko
Title: Enough, 2021
Informations: acrylic, canvas90x100 cmopisany na odwrocie: Milena Kliszko "Enough" 2021
Estimation: 1600-2000
8. Szymon Kurpiewski
Title: So miss summer time, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: SKurpiewski, opisany na odwrocie: 'So miss summer time' 2021 SKurpiewski
Estimation: 2200-2600
9. Paulina Leszczyńska
Title: Różowy, 2019
Informations: oil, canvas80x80 cmref. pd: Fields
Estimation: 1600-1800
10. Paulina Adamowska
Title: Composition, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cm
Estimation: 1400-1600
11. Agata Burnat
Title: Focus, 2021
Estimation: 1200-1600
12. Iza Jaśniewska
Title: Pejzaż miasta I, 2019
Informations: acrylic, canvas75x55 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska 2019 akryl tytuł - pejzaż miasta I
Estimation: 1400-1600
13. Anna Pikos
Title: Duch kobiety z wachlarzem, 2019
Informations: acrylic, canvas60x40 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2019
Estimation: 1400-1800
14. Filip Łoziński
Title: Daleko od domu, 2021
Informations: oil, canvas30x100 cmreference number right: F. Łoziński
Estimation: 2200-2600
Cena sprzedaży: PLN 3200
15. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Dawn, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021
Estimation: 3600-4200
Cena sprzedaży: 2600 PLN
16. Katarzyna Lipska-Ziębińska
Title: Przestrzeń 2020-1, 2020
Informations: olej, płótno, szkło100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska Ziębińska 1" olej, płótno, szkło 100x100 cm 09.2020
Estimation: 1400-1600
17. Katarzyna Kostecka
Title: Jaskółki 1, 2019
Informations: acrylic, canvas46x55
Estimation: 1400-1600
18. Kacper Woźny
Title: False doves and lines 1944/2021 (prudential), 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Woźny'21
Estimation: 3000-3200
19. Katarzyna Doroba
Title: Il Gorgo, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.g.: K. DOROBA 2021, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA IL GORGO AKRYL 100/80 2020
Estimation: 1400-1600
20. Gabriela Paluch
Title: Leśne zacisze, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1600
21. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S5 32, 2021
Informations: olej, akryl, klej, płótno72x59 cmAM'21, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA "MASKA CZY TWARZ SS32" 2021
Estimation: 3200-3600
Cena sprzedaży: 3400 PLN
22. Zuzanna Pieczyńska
Title: Autoportret w świetle i cieniu, 2019
Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Pieczyńska, opisany na odwrocie: ZUZANNA PIECZYŃSKA "AUTOPORTRET W ŚWIETLE I CIENIU" 2019
Estimation: 1200-1400
23. Jakub Szymanski
Title: Przed wieczorem, 2021
Informations: acrylic, canvas65x60 cmsygn. K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański 2021.04.02 "Przed Wieczorem"
Estimation: 1400-1600
24. Marcin Lipiec
Title: Rat fight Don Kichot, 2020
Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: RAT FIGHT Don Kichot 20 Lipiec
Estimation: 2600-3000
25. Andrzej Grabowski
Title: Kule, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.
Estimation: 1400-1600
26. Kamila Guzal-Mediator
Title: Wnętrze z telefonem, 1997
Informations: oil, canvas85x122 cmsygn. p.d.: Kamila Guzal, opisany na odwrocie: 1997 KAMILA GUZAL-POŚREDNIK
Estimation: 1600-2000
27. Andrzej Wirpszo
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: WIRP21, opisany na odwrocie
Estimation: 1400-1600
28. Aleksandra Tracz
Title: osobliwość nr 8: Syriusz A Syriusz B, 2018/2019
Informations: acrylic, collage, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: A. Tracz "Osobliwość nr 8: Syriusz A Syriusz B" 2018/2019
Estimation: 2500-3000
Cena sprzedaży: 2400 PLN
29. Andrzej Zujewicz
Title: Moc, 2020
Informations: oil, plate70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MOC" 2020
Estimation: 1400-1600
30. Katia Meller
Title: Bez maski, 2020
Informations: acrylic, cut, canvas80x100 cmsygn. l.d.: Katia Meller
Estimation: 1600-2000
31. Karolina Jarosławska
Title: Fog, 2021
Informations: oil, canvas120x80 cm
Estimation: 1400-1600
32. Mariola Świgulska
Title: Enchanted forest, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.
Estimation: 1600-2000
33. Piestrzeniewicz fields
Title: Jedność, 2020
Informations: mixed technique, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: JEDNOŚĆ POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: 2200-2600
34. Bartłomiej Baranowski
Title: Księżycowy kemping koci, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.g.: Baranowski 10/21
Estimation: 1400-1600
35. Izabela Lewkowicz
Title: M009, 2020
Informations: oil, canvas100x80 cmdescribed on the back: Izabela Lewkowicz 2020
Estimation: 2200-2600
36. Paweł Świątek
Title: Kyuu (dyptyk), 2021
Informations: vinyl emulsion, canvas100x60 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "KYUU" 2021
Estimation: 1400-1600
37. Katarzyna Boguszewska
Title: Rusałki, 2020
Informations: oil, canvas106x120 cmsygn. p.d.: Qma, opisany na odwrocie: Katarzyna Boguszewska QMA Rusałki '20
Estimation: 2000-2600
38. Sylwia Szewczyk
Title: Without title, 2019
Informations: acrylic, canvas70x40 cmref. pd: monogram
Estimation: 1400-1600
39. Irena Skalik
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK BEZ TYTUŁU, AKRYL NA PŁÓTNIE, 70x100 cm, 2021
Estimation: 1600-1800
40. Małgorzata Bundzewicz
Title: Wieża Babel 1, 2020
Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. p.d.: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL 1 OLEJ/PŁÓTNO/2020
Estimation: 1600-2200
41. Maciej Kempiński
Title: Wieczór nas arkadią, 2021
Informations: acrylic, canvas54x65 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Wieczór nad Arkadią" M. Kempiński MMXXI
Estimation: 1200-1400
42. Pervin Ece Yakacık
Title: Fox at dusk, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmreference number pd, described on the back
Estimation: 1600-2000
43. Monika Kalista
Title: Miłość, 2012
Informations: oil, canvas120x120 cm
Estimation: 1600-2000
44. Agnieszka Pawłowska
Title: Tam, gdzie zawsze jest nadzieja, 2021
Informations: oil, canvas70x50 cmref. pd: Agnieszka Pawłowska
Estimation: 2400-2800
45. Tomasz Masionek
Title: Sekret, 2020
Informations: olej, technika mieszana, płótno130x92 cmsygn. p.d.: T.Masionek, opisany na odwrocie: T.Masionek SEKRET 2020
Estimation: 1200-1600
46. Vanessa Świgulska
Title: Wysublimowane piękno, 2020
Informations: akryl, szlagmetal, technika własna, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Eslain 2020
Estimation: 1200-1400
47. Monika Noga
Title: Confusion I, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga, Confusion I, 2021
Estimation: 1800-2000
48. Natalia Kozarzewska
Title: Barcelona, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: BARCELONA 2021/AKRYL NA PŁÓTNIE NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: 1400-1600
49. Michał Czejgis
Title: Warto wierzyć (w siebie), 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "WARTO WIERZYĆ (W SIEBIE)" Michał Czejgis 2021 olej
Estimation: 1800-2000
50. Malwina Cieślik
Title: W ciszy, 2019
Informations: acrylic, oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: M.Cieślik 2019, opisany na odwrocie: "W ciszy"" M. Cieślik '19
Estimation: 1400-1600
51. Sylwia Dwornicka
Title: Autoportret z kotem, 2018
Informations: acrylic, canvas70x70 cm
Estimation: 1800-2200
52. Katarzyna Stankiewicz
Title: Królestwo laguny, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "Królestwo laguny #1" II kw. 2021 Katarzyna Stankiewicz
Estimation: 1600-1800
Cena sprzedaży: PLN 1,400
53. Aneta Śliwa
Title: Koziorożec nugatowy, 2021
Informations: glazed ceramics39x16x23 cmsygn.: ANETA ŚLIWA
Estimation: 1400-1800
54. Elżbieta Boukourbane
Title: Czerwonopiętka, 2021
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE
Estimation: 2000-2400
55. Agnieszka Boroń
Title: Andromeda, 2020
Informations: own technique, acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: ABoroń 2020, opisany na odwrocie: "ANDROMEDA" AGNIESZKA BOROŃ 2020, na odwrocie pieczęć autorska
Estimation: 1400-1800
56. Tomasz Włodarczyk
Title: Portret dziewczyny z perłą IV, 2021
Informations: pastel, cardboard60x50 cmreference number ld: Włodarczyk
Estimation: 1400-1600
57. Krystyna Krępa
Title: Penetration, 2005
Informations: oil, canvas72,5x72,5 cmopisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA /73x73/ 2005 r. "POKOLENIE J.PII" "PRZENIKANIE"
Estimation: 1200-1400
58. Yulia Gurzhiyants
Title: Skromne początki, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram
Estimation: 1200-1600
59. Ilona Woźniak
Title: Calm, 2020
Informations: oil, canvas50x70 cm
Estimation: 1200-1600
60. Marta Dunal
Title: Waterfall, 2020
Informations: acrylic, board60x60 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: 1400-1600
61. Agnieszka Bykowska
Title: Tajemnicza wyspa, 2021
Informations: oil, canvas65x81 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Tajemnicza wyspa - olej Agnieszka Bykowska, 2021
Estimation: 1200-1400
62. Piotr Przybyła
Title: From the water cycle, 2020
Informations: mixed technique, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "Z cyklu Wody 2020 A" Piotr Przybyła 2020 r.
Estimation: 1400-1800
63. Karina Góra
Title: Glamour, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Karina Góra
Estimation: 1400-1600
64. Michał Rejner
Title: MR67-S1, 2019
Informations: oil, canvas120x90 cmsygn. p.d.: M. Rejner
Estimation: 1600-2000
Cena sprzedaży: PLN 1,400
65. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Pink sky, 2021
Informations: acrylic, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: 'Pink Sky' 2021 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: 1400-1600
66. Emilia Garbień
Title: Obok mojego domu, 2019
Informations: oil, cardboard40x76 cm
Estimation: 1200-1400
67. Karolina Dadura
Title: Bodies 03, 2021
Informations: acrylic, canvas100x130 cmsygn. p.d.: Katarzyna Dadura
Estimation: 2400-3000
Cena sprzedaży: 2200 PLN
69. Małgorzata Chołda
Title: Równonoc, 2020
Informations: akryl, pasta strukturalna, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Chołda; 2020 r.; akryl, tech. mieszana; tytuł: "Równonoc"
Estimation: 1400-1600
70. Iwona Gabryś
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1400-1800
Cena sprzedaży: 2200 PLN
71. Wioletta Gaszka
Title: Z palety 13, 2017
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Wiola Gaszka 2017, opisany na odwrocie: Z palety 13, 2017 r Wiola Gaszka
Estimation: 1200-1600
72. Karolina Karkucińska
Title: without title, 2019
Informations: acrylic, canvas100x50 cmref. pd
Estimation: 1200-1400
73. Michał Jamioł
Title: Szeptanki Etery, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO 100 cm x 120 cm "SZEPTANKI ETERY" 16/2021 MJamioł 2021
Estimation: 1800-2200
74. Jakub Kępka
Title: Furia, 2020
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Kępka 2020 "FURIA"
Estimation: 1200-1400
75. Marta Grzesik-Studzińska
Title: Wirus, 2020
Informations: acrylic, canvas115x75 cmsygn. l.d.: MGS, opisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA "WIRUS" 2020 R. 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE
Estimation: 1600-2000
76. Nadia Sitnikova
Title: Fale słoneczne, 2021
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie Nadiia Sitnikova
Estimation: 1400-1600
77. Beata Mura
Title: Nikomu nie oddamy, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021
Estimation: 1600-1800
78. Paulina Ledzion
Title: 1Q99, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: 1400-1600
79. Żaneta Chłostowska-Szwaczka
Title: Chaos natury, 2020
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Ż.CH.S 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "CHAOS NATURY" AKRYL NA PŁÓTNIE, 90x70 ROK 2020
Estimation: 1400-1800
80. Andrzej Masianis
Title: Księga puszczy – Świętogrzyb, 2021
Informations: oil, canvas60x90 cmsygn. p.d.: A. Masianis
Estimation: 2600-3200
Cena sprzedaży: 2200 PLN
81. Agnieszka Kutera
Title: Szczęśliwy w pracy, 2020
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Agnes Kutersky
Estimation: 1400-1600
82. Emilia Formella
Title: Pies, piłka i ważka, 2017
Informations: acrylic, canvas40x50 cmsygn. p.d.: Emilia Formella, opisany na odwrocie: "Pies, piłka i ważka" Emilia Formella akryl, 2017
Estimation: 1200-1400
83. Krystyna Rausz
Title: Niepewna pogoda, 2016
Informations: oil, canvas30x60 cmsygn. p.d.: K.Rauss 2016
Estimation: 1200-1400
84. Grzegorz Wójcik
Title: Przebudzenie o świcie, 2021
Informations: oil, canvas51x38 cmsygn. p.d.: G. Wójcik 2021 r., opisany na odwrocie: PRZEBUDZONA O ŚWICIE Grzegorz Wójcik 2021 r.
Estimation: 1200-1600
85. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Skok do wody 4, 2020
Informations: acrylic, canvas120x100 cmref. pd: AW
Estimation: 1200-1400
86. Mateusz Kędziora
Title: Błękitna przystań – załadunek, 2019
Informations: oil, plywood65 x 100 cm
Estimation: 1200-1400