51 Young Art Auction
Auction: 25 maja 2021 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 18 maja 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Showroom collector: 24 - 25 maja 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 maja 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 maja 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.
1. Filip Łoziński
Title: Pustkowie, 2021
Informations: oil, canvas60xc80 cmreference number right: F. Łoziński
Estimation: 3000-3500
2. Ewelina Wasilewska
Title: W dobrą stronę, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "W dobrą stronę" olej 2021
Estimation: 1200-1400
3. Michał Rejner
Title: MR84-S1, 2020
Informations: oil, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: M. Rejner 2020 MR84-S1
Estimation: 2000-2500
4. Weronika Lipka
Title: Wspomnienie lata, 2021
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Lipka
Estimation: 1200-1400
Cena sprzedaży: PLN 1,400
5. Katarzyna Kostecka
Title: Rybitwy, 2020
Informations: acrylic, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: "Rybitwy" 2020 K. Kostecka
Estimation: 1200-1400
6. Damian Wojnowski
Title: Księżycowa serenada, 2021
Informations: oil, canvas40x40 cm kompozycja, 42,50 x 42,50 cm w oprawiesygn. l.d.: D.W., opisany na odwrocie: WOJNOWSKI 2021 02/03 MOONLIGHT SERENADE
Estimation: 1000-1200
7. Michał Jamioł
Title: Spełnione sny, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: akryl/płótno 100 cm x 100 cm "Spełnione Sny" 2021 MJamioł
Estimation: 2000-2500
Cena sprzedaży: 1800 PLN
8. Kamila Walendykiewicz
Title: Przestrzeń (nie)wytłumaczalna, 2020
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PRZESTRZEŃ (NIE)WYTŁUMACZALNA 100X100 OLEJ NA PŁÓTNIE 2020
Estimation: 1200-1400
9. Aneta Fausek-Kaczanowska
Title: Obdarowywanie, 2019
Informations: technika mieszana, olej, akryl, pastel, papier, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: Aneta Fausek-Kaczanowska 2019 80x90
Estimation: 1400-1600
10. Yuliya Stratovich
Title: Blue valentine, 2021
Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: S.Y. 2021
Estimation: 1600-2000
Cena sprzedaży: 2200 PLN
11. Żaneta Chłostowska-Szwaczka
Title: Dawn, 2020
Informations: acrylic, gold flakes, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Ż.CH.S 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "ZORZA" AKRYL, PŁATKI ZŁOTA, PŁÓTNO, 2020 R.
Estimation: 1400-1800
12. Agata Burnat
Title: Good time, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: A. Burnat
Estimation: 1200-1600
13. Piestrzeniewicz fields
Title: Równowaga, 2020
Informations: mixed technique, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: RÓWNOWAGA POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: 2000-2600
Cena sprzedaży: PLN 1,300
14. Marcin Lipiec
Title: Postaci krążące z odbiciem, 2020
Informations: oil, canvas130x160 cmopisany na odwrocie: postaci krążące z odbiciem 20 Lipiec
Estimation: 2200-2600
15. Mariola Świgulska
Title: Delikatność chwili, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas140x70 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska Senna 2021
Estimation: 1400-1600
16. Tomasz Włodarczyk
Title: Portret dziewczyny z perłą II, 2021
Informations: pastel, cardboard60x50 cmreference number ld: Włodarczyk
Estimation: 1200-1600
Cena sprzedaży: PLN 2,100
17. Elżbieta Boukourbane
Title: Nox, 2019
Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400
18. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Retrospekcja z cyklu jurajskie światło, 2015
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2015 "Retrospekcja - Pejzaż wewnętrzny" cykl: "Jurajskie światło"
Estimation: 1800-2000
19. Anna Magier
Title: Brzegi 4, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Magier
Estimation: 1400-1600
20. Beata Szustkiewicz
Title: Ma’donna Del Mar Cedric, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d. BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma’donna Del Mar Cedric Beata Szustkiewicz 2021
Estimation: 1600-1800
21. Irena Skalik
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK BEZ TYTUŁU, AKRYL NA PŁÓTNIE, 70x100 cm, 2021
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,300
22. Aleksandra Hajdas-Rutkowska
Title: Blue wind, 2021
Informations: oil, canvas140x90 cm
Estimation: 2000-2400
23. Andrzej Zujewicz
Title: Cel, 2021
Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CEL" 2021
Estimation: 1400-1600
24. Hanna Zwierzchowska
Title: Cyklon wasa, 2021
Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: Hanna Zwierzchowska, Cyklon Wasa, 100x72, ol/pł, 2021
Estimation: 1600-1800
25. Karolina Dadura
Title: Figure 27, 2021
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura
Estimation: 2200-2600
26. Nadia Sitnikova
Title: Droga do szczęścia, 2021
Informations: acrylic, canvas70x60 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie: Nadiia Sitnikova
Estimation: 1200-1400
27. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S5 49, 2021
Informations: olej, akryl, kolaż, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AM'21
Estimation: 3200-3800
Cena sprzedaży: PLN 2,800
28. Maciej Kempiński
Title: Szesnaste urodziny, 2020
Informations: oil, canvas50x61 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Szesnaste urodziny" M. Kempiński MMXX
Estimation: 2400-2800
29. Kamila Golec
Title: Banany, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cm
Estimation: 1400-1600
30. Julia Młodzik
Title: Akt rodzinny, 2020
Informations: acrylic, canvas130x100 cmsygn. p.d.: JMłodzik '21, opisany na odwrocie: "Akt rodzinny" 2020 R. Julia Młodzik
Estimation: 1600-1800
31. Marcin Pińkowski
Title: Bezkres, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: BAWEŁNA/ZAWERNIKSOWANY FORMAT: 100 cm x 100 cm "Bezkres" Ole płótno bawełniane Pińkowski Marcin '21
Estimation: 1200-1400
32. Kamila Cellary
Title: Beautful mistake II, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "BEAUTIFUL MISTAKE" Kamila Cellary Warszawa, 2021
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,900
33. Marlena Wąsowska
Title: Naczynie XIII – naczynie, które porzuciło swój cień, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: NACZYNIE XIII - naczynie, które porzuciło swój cień, 2021 MARLENA WĄSOWSKA 2021
Estimation: 2200-2600
34. Magdalena Fidyka
Title: Dawn, 2019
Informations: oil, canvas100x100 cm
Estimation: 1400-1600
35. Sylwia Dwornicka
Title: Aktorki odchodzą, 2018
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2018, opisany na odwrocie: "AKTORKI ODCHODZĄ" 2018 SYLWIA DWORNICKA
Estimation: 1400-1600
36. Tymon Tryzno
Title: Autoportret w Kryzie, 2020
Informations: acrylic, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: TRYZNO '20 AUTOPORTRET W KRYZIE
Estimation: 2600-3200
37. Paulina Ledzion
Title: 1Q100, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: 1200-1600
38. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Maskarada, 2021
Informations: olej, akryl, szlag metal, płótno100x80 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 2200-2600
39. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Świat pozytywnie szemrzący życiem, 2021
Informations: acrylic, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: "Świat pozytywnie szemrzący życiem" 2021 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: 1400-1600
40. Izabela Lewkowicz
Title: M010, 2020
Informations: oil, canvas100x90 cmdescribed on the back: Izabela Lewkowicz 2020
Estimation: 2600-3200
41. Katarzyna Lipska-Ziębińska
Title: Ogień pustyni – namiętność duszy, 2019
Informations: elementy szkła, polimer, olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Lipska'19, opisany na odwrocie: KLipska Ziębińska'19
Estimation: 1200-1600
42. Iza Jaśniewska
Title: Pejzaż miasta II, 2019
Informations: acrylic, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska 2019 akryl pejzaż miasta II
Estimation: 1400-1600
43. Michalina Czurakowska
Title: Iceberg, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2021
Estimation: 1600-2000
44. Małgorzata Bundzewicz
Title: Wieża Babel 4, 2020
Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. p.d.: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL 4 olej/płótno/2020
Estimation: 1400-1600
45. Agnieszka Pawłowska
Title: Popatrz na mnie, 2021
Informations: oil, canvas70x50 cmref. pd: Agnieszka Pawłowska
Estimation: 2200-2600
46. Andrzej Grabowski
Title: Geometric coffee, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.
Estimation: 1200-1400
47. Tomasz Masionek
Title: BP z cyklu podobieństwa, 2020
Informations: olej, technika mieszana, płótno50x40 cmsygn. u dołu: Masionek, opisany na odwrocie: TOMASZ MASIONEK 2020
Estimation: 1200-1400
48. Roksana Sołtysik
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas80x40 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: ROKSANA SOŁTYSIK 100.2.002 2021 r.
Estimation: 1400-1600
49. Bożena Nowak-Sztachera
Title: Bambusy, 2020
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera "Bambusy" akryl/płótno Kamieniec Wrocławski 2020 R.
Estimation: 1200-1600
50. Mirosław Nowiński
Title: Papierowy rejs, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: Nowiński M. 21, opisany na odwrocie: "Papierowy rejs," tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2200-2600
Cena sprzedaży: PLN 1,900
51. Wioleta Frączek
Title: without title, 2020
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: 21.11.2020r Wfraczek
Estimation: 1200-1400
52. Justyna Respondek
Title: Bez tytułu 2105 (pozycja wycofana), 2021
Informations: mixed technique, canvas150x120 cm
53. Iwona Gabryś
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,300
54. Malwina Cieślik
Title: Miodowy miesiąc, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: M.Cieślik 2021, opisany na odwrocie: Malwina Cieślik "MIODOWY MIESIĄC" 2021
Estimation: 1200-1400
55. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: 5 Dimension, 2021
Informations: mixed technique, acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021
Estimation: 3600-4200
56. Pervin Ece Yakacık
Title: Chubby Hunter, 2021
Informations: oil, canvas70x120 cmsygn. p.d.: Pervinece '21, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Chubby Hunter, Oil 2021
Estimation: 1200-1400
57. Sofia Wróblewska
Title: Bez tytułu z cyklu samotność, 2019
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska
Estimation: 1400-1600
58. Paulina Leszczyńska
Title: Niebieska noc, 2019
Informations: oil, canvas100x70 cmref. pd: Fields
Estimation: 1200-1400
59. Grzegorz Wójcik
Title: Królowa, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas60x80 cmsygn. G. Wójcik 2021, opisany na odwrocie KRÓLOWA Grzegorz Wójcik 2021 r.
Estimation: 1400-1600
60. Marcin Lenczowski
Title: Płaszcz V, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn.l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys/M.Lenczowski 2021 Płaszcz V
Estimation: 1400-1600
61. Grażyna Kilanowicz-Barecka
Title: Ponad dachami, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.g.: GKilzbar 2021, opisany na odwrocie: GRAŻYNA KILANOWICZ-BARECKA PONAD DACHAMI PŁÓTNO, AKRYL 60x80 CM 2021 ROK
Estimation: 1200-1600
62. Natalia Kozarzewska
Title: Pacyfik, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: PACYFIK / AKRYL NA PŁÓTNIE / 60x60 / 2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: 1200-1400
63. Marta Grzesik-Studzińska
Title: Z cyklu poszukiwany, poszukiwana, 2018
Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK 2018 r. Z CYKLU "POSZUKIWANY, POSZUKIWANA" 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE
Estimation: 1600-2000
Cena sprzedaży: 1700 PLN
64. Ilona Woźniak
Title: Lazurowe wybrzeże, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1200-1400
65. Sylwia Szewczyk
Title: Meandry III, 2019
Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: monogram
Estimation: 1400-1600
66. Damian Świderski
Title: Wypalenie (pozycja wycofana), 2021
Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. p.d.: D. Świderski 2021
Estimation: 1200-1400
67. Andrzej Wirpszo
Title: Flashback, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: WIRP, opisany na odwrocie
Estimation: 1400-1600
68. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: City, 2019
Informations: acrylic, canvas120x70 cmsygn. p.d: ASW
Estimation: 1200-1400
69. Gabriela Paluch
Title: Miasto o poranku, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1200-1400
70. Kamil Klamczyński
Title: Biała noc, 2021
Informations: oil, canvas65x55 cmsygn. p.g.: K. Klamczyński '21, opisany na odwrocie: K. Klamczyński 55x65 cm, olej, płótno Wymiary: 65,00 x 55,00 cm
Estimation: 1400-1600
71. Emilia Rusin
Title: Z lotu ślimaka, 2007/2021
Informations: oil, plate40x150 cm
Estimation: 1200-1400
72. Krystyna Krępa
Title: Pejzaż pastelowy, 2005
Informations: oil, canvas75x75 cm sygn. l.d.: Krystyna Krępa 2005
Estimation: 1200-1400
73. Emilia Formella
Title: Rozkwitanie, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: EF
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: 1800 PLN
74. Karolina Karkucińska
Title: Blue, 2018
Informations: acrylic, canvas80x60 cmref. pd
Estimation: 1400-1600
75. Tomasz Motłoch
Title: Deweloperką po dwakroć, 2021
Informations: acrylic, canvas105x91 cmsygn. p.d.. MOT 21
Estimation: 1400-1600
76. Katarzyna Stankiewicz
Title: Jezioro szczęścia, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cm
Estimation: 1200-1600
77. Karolina Jarosławska
Title: Storm, 2016
Informations: oil, canvas120x80 cm
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: 1800 PLN
78. Aneta Śliwa
Title: Krab w granacie, 2021
Informations: glazed ceramics9x34x20 cmsygn. Aneta Śliwa
Estimation: 1400-1600