51 Young Art Auction

Auction: 25 maja 2021 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 18 maja 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom collector: 24 - 25 maja 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 maja 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 maja 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.

Katalog 51 Aukcja Sztuki Młodej

pustkowie - filip Łoziński - pejzaż, drobne postacie na ziemi, pośród nich strzeliste kolumny, lekko pochmurne niebo

1. Filip Łoziński

Title: Pustkowie, 2021

Informations: oil, canvas60xc80 cmreference number right: F. Łoziński

Estimation: 3000-3500

w dobrą stronę - Ewelina Wasilewska -na tarasie kobieta w żółtym płaszczu stojąca tyłem do widza patrzy się na zaśnieżony krajobraz, obok ośnieżona rzeźba

2. Ewelina Wasilewska

Title: W dobrą stronę, 2021

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "W dobrą stronę" olej 2021

Estimation: 1200-1400

mr84-s1 - Michał rejner - portret kobiety patrzącej w prawą stronę, odcienie szarości, czerń

3. Michał Rejner

Title: MR84-S1, 2020

Informations: oil, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: M. Rejner 2020 MR84-S1

Estimation: 2000-2500

wspomnienie lata - weronika lipka - jesienny pejzaż pól i sadu

4. Weronika Lipka

Title: Wspomnienie lata, 2021

Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Lipka

Estimation: 1200-1400

Cena sprzedaży: PLN 1,400

rybitwy - Katarzyna Kostecka - 8 ptaków w locie, lecących w lewą stronę

5. Katarzyna Kostecka

Title: Rybitwy, 2020

Informations: acrylic, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: "Rybitwy" 2020 K. Kostecka

Estimation: 1200-1400

księżycowa serenada - Damian Wojnowski - postać siedząca na taborecie ze stopami w misce z wodą, grająca na księżycu w formie trąby, gwieździste niebo w tle. realizm magiczny.

6. Damian Wojnowski

Title: Księżycowa serenada, 2021

Informations: oil, canvas40x40 cm kompozycja, 42,50 x 42,50 cm w oprawiesygn. l.d.: D.W., opisany na odwrocie: WOJNOWSKI 2021 02/03 MOONLIGHT SERENADE

Estimation: 1000-1200

spełnione sny - Michał jamioł - abstrakcja, żywe jaskrawe kolory

7. Michał Jamioł

Title: Spełnione sny, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: akryl/płótno 100 cm x 100 cm "Spełnione Sny" 2021 MJamioł

Estimation: 2000-2500

Cena sprzedaży: 1800 PLN

przestrzeń (nie)wytłumaczalna - Kamila walendykiewicz - pejzaż zawszony pośród chmur i mgieł

8. Kamila Walendykiewicz

Title: Przestrzeń (nie)wytłumaczalna, 2020

Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PRZESTRZEŃ (NIE)WYTŁUMACZALNA 100X100 OLEJ NA PŁÓTNIE 2020

Estimation: 1200-1400

obdarowywanie - Aneta fausek-kaczanowska

9. Aneta Fausek-Kaczanowska

Title: Obdarowywanie, 2019

Informations: technika mieszana, olej, akryl, pastel, papier, płótno80x90 cmopisany na odwrocie: Aneta Fausek-Kaczanowska 2019 80x90

Estimation: 1400-1600

blue valentine - yuliya stratovich - błękitny pejzaż miejski

10. Yuliya Stratovich

Title: Blue valentine, 2021

Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: S.Y. 2021

Estimation: 1600-2000

Cena sprzedaży: 2200 PLN

zorza - Żaneta chłostowska-szwaczka - portret kobiety

11. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Title: Dawn, 2020

Informations: acrylic, gold flakes, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Ż.CH.S 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "ZORZA" AKRYL, PŁATKI ZŁOTA, PŁÓTNO, 2020 R.

Estimation: 1400-1800

good time - agata burnat - kobieta kucając głaszcze czarnego kota

12. Agata Burnat

Title: Good time, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: A. Burnat

Estimation: 1200-1600

równowaga - pola piestrzeniewicz - abstrakcja, odcienie szarości, czerń

13. Piestrzeniewicz fields

Title: Równowaga, 2020

Informations: mixed technique, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: RÓWNOWAGA POLA PIESTRZENIEWICZ

Estimation: 2000-2600

Cena sprzedaży: PLN 1,300

postaci krążące z odbiciem - Marcin lipiec

14. Marcin Lipiec

Title: Postaci krążące z odbiciem, 2020

Informations: oil, canvas130x160 cmopisany na odwrocie: postaci krążące z odbiciem 20 Lipiec

Estimation: 2200-2600

delikatność chwili - Mariola świgulska - pejzaż, brzozy nad jeziorem

15. Mariola Świgulska

Title: Delikatność chwili, 2021

Informations: acrylic, cut, canvas140x70 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska Senna 2021

Estimation: 1400-1600

portret dziewczyny z perłą II - Tomasz Włodarczyk - portret, dominują ciemne kolory

16. Tomasz Włodarczyk

Title: Portret dziewczyny z perłą II, 2021

Informations: pastel, cardboard60x50 cmreference number ld: Włodarczyk

Estimation: 1200-1600

Cena sprzedaży: PLN 2,100

nox - Elżbieta boukourbane - kobiecy akt, młoda, o długich czerwonych włosach dziewczyna z kotem na ramieniu, abstrakcyjne tło

17. Elżbieta Boukourbane

Title: Nox, 2019

Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1,400

retrospekcja z cyklu jurajskie światło - Magdalena barczyk-kurus - architektura, gra światła i cienia, wyraźna faktura

18. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Retrospekcja z cyklu jurajskie światło, 2015

Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2015 "Retrospekcja - Pejzaż wewnętrzny" cykl: "Jurajskie światło"

Estimation: 1800-2000

Brzegi 4 - Anna magier - rozmyty pejzaż, jasne kolory, biel, jasne odcienie szarości

19. Anna Magier

Title: Brzegi 4, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Magier

Estimation: 1400-1600

Madonna del mar Cedric - Beata Szustkiewicz - kobieta z dzieckiem na rękach

20. Beata Szustkiewicz

Title: Ma’donna Del Mar Cedric, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d. BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma’donna Del Mar Cedric Beata Szustkiewicz 2021

Estimation: 1600-1800

bez tytułu - Irena Skalik - architektura, czarno szara

21. Irena Skalik

Title: without title, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: IRENA SKALIK BEZ TYTUŁU, AKRYL NA PŁÓTNIE, 70x100 cm, 2021

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1,300

blue wind - Aleksandra Hajdas-Rutkowska - rozmyta postać kobiety, abstrakcyjne tło, błękitny, żółty, biały

22. Aleksandra Hajdas-Rutkowska

Title: Blue wind, 2021

Informations: oil, canvas140x90 cm

Estimation: 2000-2400

cel - Andrzej Zujewicz - prawa dłoń z wyciągniętym palcem wskazującym w kierunku drugiego planu, wskazująca na tło składające się z zielonych napisów "cel"

23. Andrzej Zujewicz

Title: Cel, 2021

Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CEL" 2021

Estimation: 1400-1600

cyklon wasa - hanna Zwierzchowska - czerwony akt kobiecy, zarysowane kontury ciała

24. Hanna Zwierzchowska

Title: Cyklon wasa, 2021

Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: Hanna Zwierzchowska, Cyklon Wasa, 100x72, ol/pł, 2021

Estimation: 1600-1800

figure 27 - Karolina dadura - czarno biały męski akt

25. Karolina Dadura

Title: Figure 27, 2021

Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Estimation: 2200-2600

droga do szczęścia - Nadia sitnikova - abstrakcja w żywych kolorach, dominuje żółty kolor

26. Nadia Sitnikova

Title: Droga do szczęścia, 2021

Informations: acrylic, canvas70x60 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie: Nadiia Sitnikova

Estimation: 1200-1400

maska czy twarz s5 49 - Aleksandra Modzelewska - portret

27. Aleksandra Modzelewska

Title: Maska czy twarz S5 49, 2021

Informations: olej, akryl, kolaż, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AM'21

Estimation: 3200-3800

Cena sprzedaży: PLN 2,800

szesnaste urodziny - maciej kempiński - leżąca na kanapie naga postać patrząca się w drzwi balkonowe, jasno oświetlona, obok w prawym dolnym rogu pluszowa lalka

28. Maciej Kempiński

Title: Szesnaste urodziny, 2020

Informations: oil, canvas50x61 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Szesnaste urodziny" M. Kempiński MMXX

Estimation: 2400-2800

banany - Kamila golec - na obrazie 2 banany, jeden cały, drugi sama skórka

29. Kamila Golec

Title: Banany, 2021

Informations: oil, canvas80x80 cm

Estimation: 1400-1600

akt rodzinny - Julia młodzik - akt, 4 kobiety. 3 siedzą na postumencie, jedna na ziemi

30. Julia Młodzik

Title: Akt rodzinny, 2020

Informations: acrylic, canvas130x100 cmsygn. p.d.: JMłodzik '21, opisany na odwrocie: "Akt rodzinny" 2020 R. Julia Młodzik

Estimation: 1600-1800

bezkres - Marcin Pińkowski - pejzaż, zielony, pomarańczowy, gwieździste niebo o kolorowych chmurach

31. Marcin Pińkowski

Title: Bezkres, 2021

Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: BAWEŁNA/ZAWERNIKSOWANY FORMAT: 100 cm x 100 cm "Bezkres" Ole płótno bawełniane Pińkowski Marcin '21

Estimation: 1200-1400

beautful - Camille cellary - abstrakcja, błękitno-bordowa kompozycja

32. Kamila Cellary

Title: Beautful mistake II, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "BEAUTIFUL MISTAKE" Kamila Cellary Warszawa, 2021

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1,900

Naczynie XIII - naczynie, które porzuciło swój cień - Marlena Wąsowska - abstrakcja, dominujący jasny żółty kolor

33. Marlena Wąsowska

Title: Naczynie XIII – naczynie, które porzuciło swój cień, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: NACZYNIE XIII - naczynie, które porzuciło swój cień, 2021 MARLENA WĄSOWSKA 2021

Estimation: 2200-2600

brzask - Magdalena Fidyka - pejzaż, rzeka i las

34. Magdalena Fidyka

Title: Dawn, 2019

Informations: oil, canvas100x100 cm

Estimation: 1400-1600

aktorki odchodzą - Sylwia Dwornicka - akt, 2 kobiety stojące obok siebie, tyłem do widza, z czerwonymi torebkami

35. Sylwia Dwornicka

Title: Aktorki odchodzą, 2018

Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2018, opisany na odwrocie: "AKTORKI ODCHODZĄ" 2018 SYLWIA DWORNICKA

Estimation: 1400-1600

autoportret w kryzie - Tymon tryzno - autoportret stylizowany na malarstwo sakralne

36. Tymon Tryzno

Title: Autoportret w Kryzie, 2020

Informations: acrylic, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: TRYZNO '20 AUTOPORTRET W KRYZIE

Estimation: 2600-3200

1q100 - paulina ledzion - abstrakcja, żywe kolory, dominuje niebieski i czerwony, kontury wyraźnie oznaczone grubą Czarną linią

37. Paulina Ledzion

Title: 1Q100, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion

Estimation: 1200-1600

maskarada - anna sandecka - ląkocy - portret 4 osób, trąbka, maska, motyl

38. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Maskarada, 2021

Informations: olej, akryl, szlag metal, płótno100x80 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: 2200-2600

świat pozytywnie szemrzący życiem - Magdalena mędzkiewicz - abstrakcja, błękitno różowa

39. Magdalena Mędzkiewicz

Title: Świat pozytywnie szemrzący życiem, 2021

Informations: acrylic, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: "Świat pozytywnie szemrzący życiem" 2021 Magdalena Mędzkiewicz

Estimation: 1400-1600

m010 - Izabela Lewkowicz - portret mężczyzny, czarno biały

40. Izabela Lewkowicz

Title: M010, 2020

Informations: oil, canvas100x90 cmdescribed on the back: Izabela Lewkowicz 2020

Estimation: 2600-3200

ogień pustyni - namiętność duszy - Katarzyna lipska-ziębińska - abstrakcja, elementy pomarańczowego i białego szkła przymocowane do żółtego płótna, wyraźna faktura

41. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Title: Ogień pustyni – namiętność duszy, 2019

Informations: elementy szkła, polimer, olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Lipska'19, opisany na odwrocie: KLipska Ziębińska'19

Estimation: 1200-1600

pejzaż miasta ii - Iza Jaśniewska - weduta, 3-4 piętrowe jasne domki o błękitnych dwuspadowych dachach

42. Iza Jaśniewska

Title: Pejzaż miasta II, 2019

Informations: acrylic, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska 2019 akryl pejzaż miasta II

Estimation: 1400-1600

iceberg - Michalina czurakowska - morskie zwierzęta, pośród nich biała góra lodowa, na a niej foka, surrealizm

43. Michalina Czurakowska

Title: Iceberg, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2021

Estimation: 1600-2000

wieża babel 4 - Małgorzata bundzewicz - bordowo błękitna abstrakcja, kompozycja poprzecinana liniami w różnych kierunkach

44. Małgorzata Bundzewicz

Title: Wieża Babel 4, 2020

Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. p.d.: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL 4 olej/płótno/2020

Estimation: 1400-1600

popatrz na mnie - Agnieszka Pawłowska - pejzaż, realizm magiczny, wyraźna faktura

45. Agnieszka Pawłowska

Title: Popatrz na mnie, 2021

Informations: oil, canvas70x50 cmref. pd: Agnieszka Pawłowska

Estimation: 2200-2600

geometric coffee - Andrzej grabowski - abstrakcja, geometryczna, dominuje brązowy i jego odcienie

46. Andrzej Grabowski

Title: Geometric coffee, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Estimation: 1200-1400

bp z cyklu podobieństwa - Tomasz masionek - portret mężczyzny, rozmyta twarz

47. Tomasz Masionek

Title: BP z cyklu podobieństwa, 2020

Informations: olej, technika mieszana, płótno50x40 cmsygn. u dołu: Masionek, opisany na odwrocie: TOMASZ MASIONEK 2020

Estimation: 1200-1400

bez tytułu - Roksana Sołtysiak - abstrakcja, surrealizm, niebieskie/błękitne przedmioty na pomarańczowym tle

48. Roksana Sołtysik

Title: without title, 2021

Informations: acrylic, canvas80x40 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: ROKSANA SOŁTYSIK 100.2.002 2021 r.

Estimation: 1400-1600

bambusy - Bożena nowak-sztacheta - szare bambusy z czerownymi, pomarańczowymi i żółtymi liśćmi na szarym, paskowanym, jednolitym tle

49. Bożena Nowak-Sztachera

Title: Bambusy, 2020

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera "Bambusy" akryl/płótno Kamieniec Wrocławski 2020 R.

Estimation: 1200-1600

papierowy rejs - Mirosław Nowiński - realizm magiczny, postać siedząca z ptakiem na ramieniu puszcza na wodzie papierowe łódeczki, w tle domostwa i drzewa, nocne niebo

50. Mirosław Nowiński

Title: Papierowy rejs, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: Nowiński M. 21, opisany na odwrocie: "Papierowy rejs," tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2021 aut: Mirosław Nowiński

Estimation: 2200-2600

Cena sprzedaży: PLN 1,900

bez tytułu - Wioleta Frączek - abstrakcja, żywe ciepłe kolory

51. Wioleta Frączek

Title: without title, 2020

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: 21.11.2020r Wfraczek

Estimation: 1200-1400

bez tytułu 2105 (pozycja wycofana) - Justyna Respondek - na białym tle 3 szare postacie

52. Justyna Respondek

Title: Bez tytułu 2105 (pozycja wycofana), 2021

Informations: mixed technique, canvas150x120 cm

bez tytułu - Iwona Gabryś - abstrakcja, przenikające się kolory biały, pomarańczowy i granatowy, przechodzące w siebie kolejno.

53. Iwona Gabryś

Title: without title, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1,300

miodowy miesiąc - Malwiną cieślik - 3 pszczoły na plastrze miodu

54. Malwina Cieślik

Title: Miodowy miesiąc, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: M.Cieślik 2021, opisany na odwrocie: Malwina Cieślik "MIODOWY MIESIĄC" 2021

Estimation: 1200-1400

5 diasmension - Patrycja kruszyńsla-mikulska - portret kobiety

55. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: 5 Dimension, 2021

Informations: mixed technique, acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Estimation: 3600-4200

Chubby Hunter - pervin ece Yakacık - pejzaż zimowy, kot,

56. Pervin Ece Yakacık

Title: Chubby Hunter, 2021

Informations: oil, canvas70x120 cmsygn. p.d.: Pervinece '21, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Chubby Hunter, Oil 2021

Estimation: 1200-1400

bez tytułu z cyklu samotność - Sofia wróblewska - akt, siedząca kobieta, obrysowany kontur ciała, postać na błękitnym tle

57. Sofia Wróblewska

Title: Bez tytułu z cyklu samotność, 2019

Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Estimation: 1400-1600

niebieska noc - paulina leszczyńska - geometryczna abstrakcja, dominuje niebieski i morski kolor

58. Paulina Leszczyńska

Title: Niebieska noc, 2019

Informations: oil, canvas100x70 cmref. pd: Fields

Estimation: 1200-1400

królowa - Grzegorz wójcik - akt, kobieta siedząca z koroną na głowie, w tle symbole, figury z szachów, abstrakcyjne tło

59. Grzegorz Wójcik

Title: Królowa, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas60x80 cmsygn. G. Wójcik 2021, opisany na odwrocie KRÓLOWA Grzegorz Wójcik 2021 r.

Estimation: 1400-1600

płaszcz V - Marcin Lenczowski - postać kobiety w żółtym płaszczu przepasana czerwonym paskiem

60. Marcin Lenczowski

Title: Płaszcz V, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn.l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys/M.Lenczowski 2021 Płaszcz V

Estimation: 1400-1600

ponad dachami - Grażyna kilanowicz-barecka - weduta, czerwone dachy

61. Grażyna Kilanowicz-Barecka

Title: Ponad dachami, 2021

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.g.: GKilzbar 2021, opisany na odwrocie: GRAŻYNA KILANOWICZ-BARECKA PONAD DACHAMI PŁÓTNO, AKRYL 60x80 CM 2021 ROK

Estimation: 1200-1600

Pacyfik - Natalia kozarzewska - abstrakcja, obraz do połowy czarny, do połowy w różnokolorowe paski.

62. Natalia Kozarzewska

Title: Pacyfik, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: PACYFIK / AKRYL NA PŁÓTNIE / 60x60 / 2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Estimation: 1200-1400

z cyklu poszukiwany, poszukiwana - Marta grzesik-studzińska - kaseta magnetofonowa

63. Marta Grzesik-Studzińska

Title: Z cyklu poszukiwany, poszukiwana, 2018

Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK 2018 r. Z CYKLU "POSZUKIWANY, POSZUKIWANA" 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Estimation: 1600-2000

Cena sprzedaży: 1700 PLN

lazurowe wybrzeże - Ilona Woźniak - pejzaż, pomarańczowe niebo, po prawej stronie samotnie lecący ptak w stronę góry w tle

64. Ilona Woźniak

Title: Lazurowe wybrzeże, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1200-1400

meandry iii - Sylwia Jóźwiak - abstrakcja, geometryczna, obłe kształty

65. Sylwia Jóźwiak

Title: Meandry III, 2019

Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: monogram

Estimation: 1400-1600

wypalenie (pozycja wycofana) - damian świderski - portret, niepokojący, figuratywna postać patrząca na widza, trzyma się za głowę, ma pomarańczowe oczodoły, wokół niej inne, podobne do niej postacie, ale ciemne w środku.

66. Damian Świderski

Title: Wypalenie (pozycja wycofana), 2021

Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. p.d.: D. Świderski 2021

Estimation: 1200-1400

wspomnienie - Andrzej Wirpszo - siedząca na ziemi tyłem do widza kobieta patrzy się na spokojne morze

67. Andrzej Wirpszo

Title: Flashback, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: WIRP, opisany na odwrocie

Estimation: 1400-1600

miasto - Agnieszka słońska-więcek - abstrakcja, 3 pionowe, przenikające się lekko paski (pomarańczowy, zielony i żółty), a na nich nieregularne czarne kształty

68. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: City, 2019

Informations: acrylic, canvas120x70 cmsygn. p.d: ASW

Estimation: 1200-1400

miasto o poranku - gabriela paluch - pejzaż miejski, w tle góry

69. Gabriela Paluch

Title: Miasto o poranku, 2021

Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP

Estimation: 1200-1400

biała noc - Kamil Klamczyński - naga kobieta okryta u dołu czerwonym materiałem siedzi tyłem do widza i patrzy się na niebo oraz rozchylające się na boki (tworzące V) cyprysy

70. Kamil Klamczyński

Title: Biała noc, 2021

Informations: oil, canvas65x55 cmsygn. p.g.: K. Klamczyński '21, opisany na odwrocie: K. Klamczyński 55x65 cm, olej, płótno Wymiary: 65,00 x 55,00 cm

Estimation: 1400-1600

z lotu ślimaka - Emilia Rusin - realizm magiczny, dwa ślimaki pośród konarów drzew

71. Emilia Rusin

Title: Z lotu ślimaka, 2007/2021

Informations: oil, plate40x150 cm

Estimation: 1200-1400

pejzaż pastelowy - Krystyna krępa - abstrakcja, poziome nieregularne paski w ciepłych kolorach, pomiędzy nimi żółte linie

72. Krystyna Krępa

Title: Pejzaż pastelowy, 2005

Informations: oil, canvas75x75 cm sygn. l.d.: Krystyna Krępa 2005

Estimation: 1200-1400

rozkwitanie - Emilia formella - symetryczna kompozycja, mandala, na niebieskim tle

73. Emilia Formella

Title: Rozkwitanie, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: EF

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1800 PLN

blue - Karolina karkucińska - błękitna abstrakcja

74. Karolina Karkucińska

Title: Blue, 2018

Informations: acrylic, canvas80x60 cmref. pd

Estimation: 1400-1600

deweloperką po dwakroć - Tomasz motłoch - pejzaż miejski budynki na dole w jasnych kolorach, budynki na górze w ciemnych kolorach

75. Tomasz Motłoch

Title: Deweloperką po dwakroć, 2021

Informations: acrylic, canvas105x91 cmsygn. p.d.. MOT 21

Estimation: 1400-1600

jezioro szczęścia - Katarzyna Stankiewicz - pejzaż, jezioro i niebo, z prawej strony widoczny ląd

76. Katarzyna Stankiewicz

Title: Jezioro szczęścia, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cm

Estimation: 1200-1600

burza - karolina jarosławska - abstrakcja, niebiesko-granatowy

77. Karolina Jarosławska

Title: Storm, 2016

Informations: oil, canvas120x80 cm

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1800 PLN

krab w granacie - Aneta śliwa - rzeźba, granatowy krab jakby ochlapany białą farbą

78. Aneta Śliwa

Title: Krab w granacie, 2021

Informations: glazed ceramics9x34x20 cmsygn. Aneta Śliwa

Estimation: 1400-1600