52 Young Art Auction

Auction: June 29, 2021 at 19:30

Before auction exhibition: od 16 czerwca 2021 r. pon-pt 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom collector: 25-26 czerwca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 29 czerwca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 16 czerwca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.

Katalog 52 Aukcja Sztuki Młodej

Summer blur - jonasz Koperkiewicz - abstrakcja, poziome pasy kolorów na pomarańczowym tle

1. Jonasz Koperkiewicz

Title: Summer blur, 2021

Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER BLUR J.Koperkiwicz 2021

Estimation: 1400-1600

on the terrace - agata burnat - kobieta siedząca ze śpiącym kotem na nogach

2. Agata Burnat

Title: On the terrace, 2021

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Burnat

Estimation: 1400-1600

wolność - anna wiegebińska-bączek - kobieta, pomarańczowy, żółty, różowy. Oczy przesłania długa, nierówna czerwona linia

3. Anna Wielebińska-Bączek

Title: Freedom, 2021

Informations: acrylic, canvas110x70 cmsygn. p.d.: B-VA, opisany na odwrocie: BONZQOVA ANNA WIELEBIŃSKA-BĄCZEK 29.05.21

Estimation: 1400-1600

z cyklu drzewa ii - barbara bielecka-woźniczko - drzewa, realizm magiczny

4. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Z cyklu drzewa II, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko "Z cyklu Drzewa" 2021 akryl, olej, płótno, 90x90

Estimation: 1200-1600

listopad - Małgorzata limon - portret kobiety

5. Małgorzata Limon

Title: November, 2017

Informations: oil, canvas100x50 cm kompozycja, 102,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.g.: monogramem, opisany na odwrocie: M. Limon '17

Estimation: 1800-2200

rytm głuszy - Magdalena Fidyka - rozmyty pejzaż

6. Magdalena Fidyka

Title: Rytm głuszy, 2019

Informations: oil, canvas80x120 cm

Estimation: 1400-1800

wspomnienie lata - Adrianna Marczuk - pejzaż, jezioro, góry, pomarańczowe niebo

7. Adrianna Marczuk

Title: Wspomnienie lata, 2019

Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: PLENER 2019 DŁUŻEW Adrianna Marczuk

Estimation: 1600-2200

ema - Elżbieta boukourbane - realizm magiczny, kobieta

8. Elżbieta Boukourbane

Title: Ema, 2017

Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Estimation: 1600-2000

molo - Andrzej Wirpszo - nadmorskie molo, lampy po lewej stronie, pochmurne niebo, spokojne morze

9. Andrzej Wirpszo

Title: Pier, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "MOLO" ACRYL WYM. 70X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Estimation: 1400-1800

bez tytułu - Iwona Kobryń - siedzący mężczyźni w garniturach

10. Iwona Kobryn

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Estimation: 3200-3600

Cena sprzedaży: 2200 PLN

campi primaverili - Jakub Szymański - pejzaż, 3 drzewa bez liści, czerwone tło

11. Jakub Szymanski

Title: Campi primaverili, 2021

Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "CAMPI PRIMAVERILI" 2021

Estimation: 1800-2200

kim jestem - Ewelina Wasilewska - kobieta w beżowym płaszczu i czerwonych spodniach siedzi na ośnieżonym murku schodów, w tle zimowy krajobraz

12. Ewelina Wasilewska

Title: Kim jestem, 2021

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Kim jestem" olej 2021

Estimation: 1400-1600

warszawa - Dominika Sergiej - okrągły blejtram, kolaż ze zdjęć warszawskich zabytków, zielono-niebieskie tło

13. Dominika Sergiej

Title: Warsaw, 2020

Informations: acrylic, collage, canvasśr. 120 cmopisany na odwrocie: Dominika Sergiej 2020/08/12 "WARSZAWA"

Estimation: 1400-1600

w objęciach morfeusza - Patrycja kcruszyńska-mikulska - śpiąca kobieta, otoczenie abstrakcyjne

14. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: W objęciach Morfeusza, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021

Estimation: 3600-4400

Cena sprzedaży: PLN 3200

planetaB - Kamila wclendykiewicz - abstrakcja

15. Kamila Walendykiewicz

Title: PlanetaB, 2019

Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PLANETAB, 50x50 OLEJ NA PŁÓTNIE 2019

Estimation: 1500-1800

królestwo laguny #4 - Katarzyna Stankiewicz - pejzaż morski, linia horyzontu podkreślona pomarańczową linią

16. Katarzyna Stankiewicz

Title: Królestwo laguny #4, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "Królestwo laguny #4" 2021 r. II kw. Stankiewicz Katarzyna

Estimation: 1400-1600

po bitwie - Jolanta Haluch - pejzaż, pole, rolki siana na polu, pochmurne niebo, pomarańczowo-żółte chmury

17. Jolanta Haluch

Title: Po bitwie, 2018

Informations: oil, canvas120x120 cmsygn. p.d.: Haluch 2018

Estimation: 1800-2200

1q101 - paulina ledzion -abstrakcja, kolory oddzielone od ciebie wyraźną czarną linią

18. Paulina Ledzion

Title: 1Q101, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion

Estimation: 1200-1400

skorpion w czerwieni - Aneta śliwa - rzeźba ceramiczna, czerwony skorpion z zielonkawymi plamkami na pancerzu i żądle

19. Aneta Śliwa

Title: Skorpion w czerwieni, 2019

Informations: glazed ceramics19x14x24 cmsygn. ANETA ŚLIWA

Estimation: 1800-2200

maska czy twarz s5 31 - Aleksandra modzelewska - portret

20. Aleksandra Modzelewska

Title: Maska czy twarz S5 31, 2021

Informations: akryl, olej, węgiel, płótno72x59 cmsygn. p.d.: AM'21, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA MASKA CZY TWARZ 2021 S531

Estimation: 2200-2600

trochę więcej przestrzeni poproszę - Anna Józefik - akt, kucająca kobieca postać

21. Anna Józefik

Title: Trochę więcej przestrzeni poproszę, 2021

Informations: akryl, gips, płótno130x100 cmsygn. p.d.: Józefik, opisany na odwrocie: "Trochę więcej przestrzeni poproszę" 2021 technika mieszana 100x130 cm A. Józefik

Estimation: 1600-1800

złoty środek - Emilia Formella - symetryczna kompozycja 12 symetryczna na planie koła, złote tło

22. Emilia Formella

Title: Złoty środek, 2021

Informations: akryl, złocenia, płótno70x70 cmsygn. p.d.: EF, opisany na odwrocie: "ZŁOTY ŚRODEK" Emilia Formella 2021 akryl, złocenie 70x70

Estimation: 1600-2000

licho - Agata płocica - personifikacja słowiańskiego ducha, Licho, siedząca na gałęzi pośród drzew i krzaków postać łącząca w sobie cechy sowy, kozła, myszy i żaby drzewnej, w tle księżyc w pełni

23. Agata Płocica

Title: Licho, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: A. Płocica Lublin 2021 "Licho"

Estimation: 1400-1600

miejsce dla wybranych - yaroslava holysh - chatka na palach, pod nią czerwone drabiny i pale, czarne tło, ziemia ecru

24. Yaroslava Holysh

Title: Miejsce dla wybranych, 2021

Informations: oil, canvas80x50 cmsygn. p.d.: Holysh 2021, opisany na odwrocie: Yaroslava Holysh "Miejsce dla wybranych" 2021 50x80

Estimation: 1400-1600

indukcja - Hanna rozpara - abstrakcja, biało-niebieska

25. Hanna Rozpara

Title: Indukcja, 2021

Informations: acrylic, canvas55x100 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Indukcja" 2021

Estimation: 1600-1800

aria na strunie G - Marcin Kędzierski - kobieta jadąca na rowerze miejskim z torbą na plecach

26. Marcin Kędzierski

Title: Aria na strunie G, 2021

Informations: oil, canvas60x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ARIA NA STRUNIE G 2021

Estimation: 1400-1600

klasa wyższa - Marcin lipiec - w prym dolnym rogu dwie postacie z parasolką i bronią długą, z lewej strony czerwona kompozycja

27. Marcin Lipiec

Title: Klasa wyższa, 2019

Informations: olej, akryl, spray, pastel, płótno120x140 cmopisany na odwrocie: Klasa wyższa Lipiec 19

Estimation: 2200-2400

bez tytułu - Marta Pokojowczyk - abstrakcja, tkanina

28. Marta Pokojowczyk

Title: without title, 2020

Informations: technika mieszana na ręcznie tkanej lnianej kanwie45x50 cmopisany na odwrocie: Marta Pokojowczyk 2020

Estimation: 1600-2000

chłopak mojej siostry - maciej kempiński - akt, naga młoda kobieta en face, po jej lewej stronie nagi nastolatek stojący tyłem do widza, po jej prawej stronie ubrana nastolatka patrząca na chłopca

29. Maciej Kempiński

Title: Chłopak mojej siostry, 2020

Informations: oil, canvas100x53 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Chłopak mojej siostry" M. Kempiński MMXX

Estimation: 1800-2200

stratosphere - Marcin wygoda - abstrakcja

30. Marcin Wygoda

Title: Stratosphere, 2020

Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Marcin Wygoda Stratosphere 2020 60x80 cm Wygoda

Estimation: 3800-4200

red - beata mura - abstrakcja, czerwony, żółty, czarny

31. Beata Mura

Title: Red, 2021

Informations: acrylic, canvas110x80 cmopisany na odwrocie: Ryś 2021

Estimation: 1400-1600

spacer przede miastem - filip Łoziński - pejzaż, w tle miasto, na pierwszym planie postacie ludzi

32. Filip Łoziński

Title: Spacer przed miastem, 2021

Informations: oil, canvas40x100 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI

Estimation: 2800-3400

pejzaż z wierzbą - Agnieszka Bykowska - pejzaż, wierzba nad jeziorem/stawem, w prawym dolnym rogu żuraw, błękitne niebo, w tle niskie góry

33. Agnieszka Bykowska

Title: Pejzaż z wierzbą, 2020

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Pejzaż z wierzbą - olej Agnieszka Bykowska 2020

Estimation: 1200-1400

cowboys - Beata Szumińska - kowboje siedzący na barierkach

34. Beata Szumińska

Title: Cowboys, 2021

Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmopisany na odwrocie: B. SZUM 2021

Estimation: 1200-1600

dwie - Katarzyna pitek - dwie, lekko zarysowane postacie

35. Katarzyna Pitek

Title: Dwie, 2020

Informations: oil, canvas160x130 cmopisany na odwrocie: POLAND 130X160 KATARZYNA PITEK 2020/05 DWIE/DOUBLE

Estimation: 1800-2000

Islandia v - Natalia kozarzewska - pejzaż morski

36. Natalia Kozarzewska

Title: Islandia V, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: ISLANDIA V 60x60 / AKRYL / PŁÓTNO / 2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Estimation: 1400-1600

lady in white - Anna sandecka-ląkocy - pejzaż, łąka z kwiatami, koń, w tle niskie zabudowania

37. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Lady in white, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas60x90 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: 2000-2400

figurę 31 - Karolina datura - akt, czarno biały, odcienie szarości, kobieta siedzi na jednej nodze, druga przykucnięta

38. Karolina Dadura

Title: Figure 31, 2021

Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Estimation: 1800-2200

claws - Karolina karkucińska - abstrakcja, białe tło i 3 miejsca, gdzie jest "podrapany" obraz, żłobienia podobne do niedźwiedzich

39. Karolina Karkucińska

Title: Claws, 2020

Informations: akryl, struktura, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Chuda'2020

Estimation: 1200-1400

szachista - Mirosław Nowiński - realizm magiczny, człowiek w koronie siedzący nad szachownicą, w tle zabudowania, drzewo i nocne, gwieździste niebo z księżycem w pełni

40. Mirosław Nowiński

Title: Szachista, 2021

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M. 21, opisany na odwrocie: "Szachista" tech: akryl na płótnie wym: 60x80 rok: 2021 aut: Mirosław Nowiński

Estimation: 2200-2600

niebieski - Małgorzata bundzewicz - abstrakcja, pejzaż, u dołu brązowy, u góry niebieski, w 2/3 pozioma żółta linia oddzielająca barwy

41. Małgorzata Bundzewicz

Title: Blue, 2019

Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. na licu: mb 2019, opisany na odwrocie:MAŁGORZATA BUNDZEWICZ NIEBIESKI olej/płótno/ 73x100/2019 mb. 2019

Estimation: 1600-2000

lato nad rzeką - Sylwia Dwornicka - pejzaż, łąka, rzeka, w tle cyprysy

42. Sylwia Dwornicka

Title: Lato nad rzeką, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka, opisany na odwrocie: "LATO NAD RZEKĄ" Sylwia Dwornicka 2021

Estimation: 1800-2200

dziadek - angelika korzeniowska - starszy mężczyzna w bieliźnie, abstrakcyjne tło

43. Angelika Korzeniowska

Title: Dziadek, 2016

Informations: oil, collage, canvas160x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "DZIADEK" '2016 ANGELIKA KORZENIOWSKA

Estimation: 1600-1800

bez tytułu z cyklu samotność - Sofia wróblewska - akt, błękit, kobieca postać siedzi z podkulonymi nogami i pochyloną głową, obrysowane kontury ciała, tło błękitne, abstrakcyjne

44. Sofia Wróblewska

Title: bez tytułu z cyklu samotność, 2019

Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Estimation: 1400-1600

otulony oddechem - Michał jamioł - abstrakcja w dynamicznych żywych kolorach

45. Michał Jamioł

Title: Otulony oddechem, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "OTULONY ODDECHEM" 100cm x 120 cm 2021 MJamioł

Estimation: 2000-2600

saudade - Hanna Zwierzchowska - akt, kobieta kucająca na krawędzi, żabia perspektywa, czerwony, zarysowane kontury postaci

46. Hanna Zwierzchowska

Title: Saudade, 2021

Informations: oil, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: 92x73, Hanna Zwierzchowska, Saudade, ol/pł, 2021

Estimation: 1200-1400

port w maladze - gabriela paluch - pejzaż miasto portowe

47. Gabriela Paluch

Title: Port w Maladze, 2021

Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP

Estimation: 1400-1600

w trawie (tryptyk) - Bartłomiej baranowski - pejzaż, realizm magiczny, nocne niebo, gwiazdy, dmuchawce, trawa, księżyc

48. Bartłomiej Baranowski

Title: W trawie (tryptyk), 2020

Informations: acrylic, canvas3x(60x20) cmsygn. p.d.: Baranowski

Estimation: 1400-1800

cyrkówka - Sylwia wenska - portret kobiety, cyrkówki, postać jest błękitna, tło czerwone różowe żółte

49. Sylwia Wenska

Title: Cyrkówka, 2020

Informations: acrylic, canvas126x102 cmsygn. p.d.: WENSKA, opisany na odwrocie: "CYRKÓWKA" SYLWIA WENSKA 2020 R. CYKL MALARSKI: "PORTRETY NIEBIESKIE" "ICRCUS PORTRAIT"

Estimation: 1800-2200

portret dziewczyny z perłą v - Tomasz Włodarczyk - portret

50. Tomasz Włodarczyk

Title: Portret dziewczyny z perłą V, 2021

Informations: pastel, tektura60x50 cm w świetle passe-partout, 64x54 cm w oprawiereference number ld: Włodarczyk

Estimation: 1800-2200

korzenie - emilia Maryniak - abstrakcja

51. Emilia Maryniak

Title: Korzenie, 2020

Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Emilia Maryniak Ema Mar ROOTS / KORZENIE 2020

Estimation: 1800-2200

hotel chevalier - Marlena Kacperska - para na tarasie, w tle miasto

52. Marlena Kaczerska

Title: Hotel Chevalier, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: MK 2021 Hotel Chevalier

Estimation: 1400-1600

bez tytułu - Michał rejner - portret, kolaż, abstrakcja

53. Michał Rejner

Title: without title, 2021

Informations: olej, technika mieszana, płótno110x70 cmsygn. p.d.: M. Rejner

Estimation: 3600-4000

pejzaż - Iza Jaśniewska - zielono czarna abstrakcja

54. Iza Jaśniewska

Title: Landscape, 2020

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: pejzaż akryl 2020 r.

Estimation: 1400-1600

rusałki - Andrzej masianis - dwie nagie kobiety leżą pod drzewem, po prawej smok i krasnal, bujny las

55. Andrzej Masianis

Title: Rusałki, 2021

Informations: acrylic, canvas90x70 cmref. lower: A. Masianis

Estimation: 3200-3800

fragmentacja snu - Marlena biczak - abstrakcja

56. Marlena Biczak

Title: Fragmentacja snu, 2014

Informations: akwaforta, akwatinta, papier Hahnemuhle65 x 100 cmsygn. u dołu: e/a Fragmentacja snu I M. Biczak 2014

Edition: E / A

Estimation: 1400-1800

krajobraz z perłą - kamil Klamczyński - realizm magiczny, kobieta w czerwonej spódnicy stoi pomiędzy dwoma drzewami, nad nią na chmurach wisi perła, nocne niebo, w tle górski krajobraz

57. Kamil Klamczyński

Title: Krajobraz z perłą, 2021

Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.:K.Klamczyński '21

Estimation: 1400-1600

przestrzeń 2020-3 - Katarzyna lipska-ziębińska - abstrakcja, czarny

58. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Title: Przestrzeń 2020-3, 2020

Informations: olej, polimer, elementy szkła i folii metalicznej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Lipska, opisany na odwrocie

Estimation: 1200-1400

pejzaż z polami - Kamila guzal-pośrednik - pejzaż

59. Kamila Guzal-Mediator

Title: Pejzaż z polami, 2021

Informations: oil, canvas50x76 cmsygn. p.d.: K. Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: 50x76 2021 "Pejzaż z polami" Kamila Guzal-Pośrednik

Estimation: 1400-1600

Energy - yuliya stratovich - pejzaż morski, fala

60. Yuliya Stratovich

Title: Energy, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya

Estimation: 1800-2200

z cyklu joga 002 - Klaudia polakowska- yoga, kobieta medytuje, tło abstrakcyjne

61. Klaudia Polakowska

Title: Z cyklu joga 002, 2016

Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: Klaudia Polakowska 2018 r.

Estimation: 1600-2000

ekscytacja z cyklu intymność światła - Magdalena barczyk-kurus - architektura, światło, wyraźna faktura obrazu

62. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Ekscytacja z cyklu intymność światła, 2015

Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2015 "Ekscytacja" cykl: "Intymność światła"

Estimation: 1600-2000

alabastrowe wybrzeże - weronika lipka - pejzaż morski, wybrzeże, klif

63. Weronika Lipka

Title: Alabastrowe wybrzeże, 2021

Informations: oil, canvas100x110 cmsygn. p.d.: Lipka

Estimation: 1400-1800

prawdziwe kolory duszy - Yulia gunrzhiyants - kobieta stojąca tyłem do widza, abstrakcyjne tło

64. Yulia Gurzhiyants

Title: Prawdziwe kolory duszy, 2021

Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram

Estimation: 1600-2000

nic - Andrzej Zujewicz - abstrakcja składająca się z wyrazów "nic"

65. Andrzej Zujewicz

Title: Nic, 2019

Informations: oil, HDF board70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "NIC" '2019 olej, akryl

Estimation: 1200-1600

oczekując jutra - paulina Lewandowska - portret kobiety pośród chmur

66. Paulina Lewandowska

Title: Oczekując jutra, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmdescribed on the back: PR Lewandowska

Estimation: 1200-1400

romantyzm przyrody - Mariola świgulska - pejzaż, 3 brzozy nad rzeką, w tle las, obraz rozmyty

67. Mariola Świgulska

Title: Romantyzm przyrody, 2021

Informations: akryl, technika własna, szlagmetal, płótno140x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.

Estimation: 1600-1800

światło widzialne - pola piestrzeniewicz - abstrakcja

68. Piestrzeniewicz fields

Title: Światło widzialne, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: POLA PIESTRZENIEWICZ

Estimation: 2000-2600

spa - Michalina czurakowska - surrealizm, kobiety, spa

69. Michalina Czurakowska

Title: Spa, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA "SPA"

Estimation: 1600-1800

zza mgły - Sylwia Jóźwiak - pejzaż, korony drzew iglastych spowite mgłą, w tle krajobraz górski

70. Sylwia Szewczyk

Title: Zza mgły, 2021

Informations: acrylic, canvas60x90 cmref. pd: monogram

Estimation: 1400-1800

mały książę - Zbigniew olszewski - realizm magiczny, na motywach małego księcia, drzewo rosnące na planecie, w tle inne planety, tło niebiesko-granatowe

71. Zbigniew Olszewski

Title: Mały książę, 2021

Informations: oil, canvas66x55 cmsygn. p.d.: OLSZE'21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "MAŁY KSIĄŻĘ" 2021 66x55 cm

Estimation: 2400-3000

międzyprzestrzenie - Krystyna krępa - abstrakcja, żywe ciepłe kolory

72. Krystyna Krępa

Title: Międzyprzestrzenie, 2005

Informations: oil, canvas73x72,5 cmsygn. l.d.: '05 K. KRĘPA, opisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA 2005 r./9 "PRZENIKANIE II" 73X72,5/OLEJ/PŁÓTNO

Estimation: 1200-1600

wolność - Dominika radomska - realizm, dwa delfiny złączone ogonami, do połowy z kolorowych fragmentów, do połowy naturalne ciało, w tle błękitna abstrakcja, do około delfinów chaotycznie rozsypane bryły o różnych kształtach i kolorach.

73. Dominika Radomska

Title: Freedom, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska "Wolność" 2021 rok

Estimation: 1200-1400

niezapomniana podróż - Izabela Drzewiecka - abstrakcja

74. Izabela Drzewiecka

Title: Niezapomniana podróż, 2021

Informations: mixed technique, oil, acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: Izolda '21, opisany na odwrocie: NIEZAPOMNIANA PODRÓŻ 2020 r. akryl na płótnie 100/70cm Izabela Drzewiecka

Estimation: 1200-1400

allegro - marta dunal - abstrakcja

75. Marta Dunal

Title: Allegro, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Marta Dunal 2021

Estimation: 1200-1400

neurony - Marcin Pińkowski - abstrakcja

76. Marcin Pińkowski

Title: Neurony, 2018

Informations: mixed technique, acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Pińkowski, opisany na odwrocie: NEURONY 120x80 tech. mieszana PIŃKOWSKI MARCIN '18

Estimation: 1400-1600

pływacza - Agnieszka słońska-więcek - kobieta stojąca po pas w basenie

77. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: Pływaczka, 2019

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: asw

Estimation: 1400-1600

skąpani w słońcu - Ilona Woźniak - pejzaż, dwie postacie, słońce, woda i odbicie słońca w wodzie

78. Ilona Woźniak

Title: Skąpani w słońcu, 2021

Informations: oil, canvas60x80 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1200-1400

mountains (invitation) - pervin ece yakacik - pejzaż

79. Pervin Ece Yakacık

Title: Mountains (invitation), 20201

Informations: oil, canvas80x140 cmsygn. l.d.: Pervinece, opisany na odwrocie

Estimation: 1800-2000

ekspresje - Żaneta chłostowska-szwaczka - portret

80. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Title: Ekspresje, 2021

Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: ŻCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "EKSPRESJE" AKRYL, PŁÓTNO, 120x80 CM, 2021 R.

Estimation: 1400-1800

just me - Aleksandra hajdas-rutkowska - postać kobiety

81. Aleksandra Hajdas-Rutkowska

Title: Just me, 2021

Informations: oil, canvas120x120 cm

Estimation: 2000-2400

enlinghtenment - viola ryba Hadaś - portet kobiety czarno biały

82. Viola Pryba Hadaś

Title: Enlinghtenment, 2018

Informations: acrylic, canvas100x50 cmdescribed on the reverse

Estimation: 1200-1400

brzegi 5 - Anna magier - pejzaż, abstrakcja

83. Anna Magier

Title: Brzegi 5, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Magier

Estimation: 1200-1400

portret z kolibrami - Agata wereszczyńska - portret, czarne tło, kobieta, koliber

84. Agata Wereszczyńska

Title: Portret z kolibrami, 2018

Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Agata Wereszczyńska, "Portret z kolibrami", 60x80, akryl, 2018

Estimation: 2400-2800

Nielepice - Katarzyna boguszewska - pejzaż

85. Katarzyna Boguszewska

Title: Nielepice, 2020

Informations: oil, plate60x120 cm

Estimation: 1600-1800

B z cyklu wody - Piotr przybyła - pejzaż

86. Piotr Przybyła

Title: B z cyklu wody, 2020

Informations: mixed technique, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: "Z CYKLU WODY 2020 B" Piotr Przybyła

Estimation: 1400-1600

abstract blue - Małgorzata gajek - abstrakcja

87. Małgorzata Gajek

Title: Abstract blue, 2021

Informations: akryl, masa strukturalna, płótno30x70 cmsygn. l.d.: M. Gajek, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA GAJEK 2021 ABSTRACT BLUE 30x70

Estimation: 1200-1400

czerwone niebo - Krzysztof bucior - abstrakcja, pejzaż, krajobraz górski, nad nim czerwone niebo

88. Krzysztof Bucior

Title: Czerwone niebo, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cm

Estimation: 1200-1400