52 Young Art Auction
Auction: June 29, 2021 at 19:30
Before auction exhibition: od 16 czerwca 2021 r. pon-pt 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Showroom collector: 25-26 czerwca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 29 czerwca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 16 czerwca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.plwhere you can bid online in real time.
1. Jonasz Koperkiewicz
Title: Summer blur, 2021
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER BLUR J.Koperkiwicz 2021
Estimation: 1400-1600
2. Agata Burnat
Title: On the terrace, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Burnat
Estimation: 1400-1600
3. Anna Wielebińska-Bączek
Title: Freedom, 2021
Informations: acrylic, canvas110x70 cmsygn. p.d.: B-VA, opisany na odwrocie: BONZQOVA ANNA WIELEBIŃSKA-BĄCZEK 29.05.21
Estimation: 1400-1600
4. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Z cyklu drzewa II, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko "Z cyklu Drzewa" 2021 akryl, olej, płótno, 90x90
Estimation: 1200-1600
5. Małgorzata Limon
Title: November, 2017
Informations: oil, canvas100x50 cm kompozycja, 102,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.g.: monogramem, opisany na odwrocie: M. Limon '17
Estimation: 1800-2200
6. Magdalena Fidyka
Title: Rytm głuszy, 2019
Informations: oil, canvas80x120 cm
Estimation: 1400-1800
7. Adrianna Marczuk
Title: Wspomnienie lata, 2019
Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: PLENER 2019 DŁUŻEW Adrianna Marczuk
Estimation: 1600-2200
8. Elżbieta Boukourbane
Title: Ema, 2017
Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE
Estimation: 1600-2000
9. Andrzej Wirpszo
Title: Pier, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "MOLO" ACRYL WYM. 70X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1400-1800
10. Iwona Kobryn
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021
Estimation: 3200-3600
Cena sprzedaży: 2200 PLN
11. Jakub Szymanski
Title: Campi primaverili, 2021
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "CAMPI PRIMAVERILI" 2021
Estimation: 1800-2200
12. Ewelina Wasilewska
Title: Kim jestem, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Kim jestem" olej 2021
Estimation: 1400-1600
13. Dominika Sergiej
Title: Warsaw, 2020
Informations: acrylic, collage, canvasśr. 120 cmopisany na odwrocie: Dominika Sergiej 2020/08/12 "WARSZAWA"
Estimation: 1400-1600
14. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: W objęciach Morfeusza, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021
Estimation: 3600-4400
Cena sprzedaży: PLN 3200
15. Kamila Walendykiewicz
Title: PlanetaB, 2019
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PLANETAB, 50x50 OLEJ NA PŁÓTNIE 2019
Estimation: 1500-1800
16. Katarzyna Stankiewicz
Title: Królestwo laguny #4, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "Królestwo laguny #4" 2021 r. II kw. Stankiewicz Katarzyna
Estimation: 1400-1600
17. Jolanta Haluch
Title: Po bitwie, 2018
Informations: oil, canvas120x120 cmsygn. p.d.: Haluch 2018
Estimation: 1800-2200
18. Paulina Ledzion
Title: 1Q101, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: 1200-1400
19. Aneta Śliwa
Title: Skorpion w czerwieni, 2019
Informations: glazed ceramics19x14x24 cmsygn. ANETA ŚLIWA
Estimation: 1800-2200
20. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S5 31, 2021
Informations: akryl, olej, węgiel, płótno72x59 cmsygn. p.d.: AM'21, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA MASKA CZY TWARZ 2021 S531
Estimation: 2200-2600
21. Anna Józefik
Title: Trochę więcej przestrzeni poproszę, 2021
Informations: akryl, gips, płótno130x100 cmsygn. p.d.: Józefik, opisany na odwrocie: "Trochę więcej przestrzeni poproszę" 2021 technika mieszana 100x130 cm A. Józefik
Estimation: 1600-1800
22. Emilia Formella
Title: Złoty środek, 2021
Informations: akryl, złocenia, płótno70x70 cmsygn. p.d.: EF, opisany na odwrocie: "ZŁOTY ŚRODEK" Emilia Formella 2021 akryl, złocenie 70x70
Estimation: 1600-2000
23. Agata Płocica
Title: Licho, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: A. Płocica Lublin 2021 "Licho"
Estimation: 1400-1600
24. Yaroslava Holysh
Title: Miejsce dla wybranych, 2021
Informations: oil, canvas80x50 cmsygn. p.d.: Holysh 2021, opisany na odwrocie: Yaroslava Holysh "Miejsce dla wybranych" 2021 50x80
Estimation: 1400-1600
25. Hanna Rozpara
Title: Indukcja, 2021
Informations: acrylic, canvas55x100 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Indukcja" 2021
Estimation: 1600-1800
26. Marcin Kędzierski
Title: Aria na strunie G, 2021
Informations: oil, canvas60x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ARIA NA STRUNIE G 2021
Estimation: 1400-1600
27. Marcin Lipiec
Title: Klasa wyższa, 2019
Informations: olej, akryl, spray, pastel, płótno120x140 cmopisany na odwrocie: Klasa wyższa Lipiec 19
Estimation: 2200-2400
28. Marta Pokojowczyk
Title: without title, 2020
Informations: technika mieszana na ręcznie tkanej lnianej kanwie45x50 cmopisany na odwrocie: Marta Pokojowczyk 2020
Estimation: 1600-2000
29. Maciej Kempiński
Title: Chłopak mojej siostry, 2020
Informations: oil, canvas100x53 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Chłopak mojej siostry" M. Kempiński MMXX
Estimation: 1800-2200
30. Marcin Wygoda
Title: Stratosphere, 2020
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Marcin Wygoda Stratosphere 2020 60x80 cm Wygoda
Estimation: 3800-4200
31. Beata Mura
Title: Red, 2021
Informations: acrylic, canvas110x80 cmopisany na odwrocie: Ryś 2021
Estimation: 1400-1600
32. Filip Łoziński
Title: Spacer przed miastem, 2021
Informations: oil, canvas40x100 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI
Estimation: 2800-3400
33. Agnieszka Bykowska
Title: Pejzaż z wierzbą, 2020
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Pejzaż z wierzbą - olej Agnieszka Bykowska 2020
Estimation: 1200-1400
34. Beata Szumińska
Title: Cowboys, 2021
Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmopisany na odwrocie: B. SZUM 2021
Estimation: 1200-1600
35. Katarzyna Pitek
Title: Dwie, 2020
Informations: oil, canvas160x130 cmopisany na odwrocie: POLAND 130X160 KATARZYNA PITEK 2020/05 DWIE/DOUBLE
Estimation: 1800-2000
36. Natalia Kozarzewska
Title: Islandia V, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: ISLANDIA V 60x60 / AKRYL / PŁÓTNO / 2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: 1400-1600
37. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Lady in white, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas60x90 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 2000-2400
38. Karolina Dadura
Title: Figure 31, 2021
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura
Estimation: 1800-2200
39. Karolina Karkucińska
Title: Claws, 2020
Informations: akryl, struktura, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Chuda'2020
Estimation: 1200-1400
40. Mirosław Nowiński
Title: Szachista, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M. 21, opisany na odwrocie: "Szachista" tech: akryl na płótnie wym: 60x80 rok: 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2200-2600
41. Małgorzata Bundzewicz
Title: Blue, 2019
Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. na licu: mb 2019, opisany na odwrocie:MAŁGORZATA BUNDZEWICZ NIEBIESKI olej/płótno/ 73x100/2019 mb. 2019
Estimation: 1600-2000
42. Sylwia Dwornicka
Title: Lato nad rzeką, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka, opisany na odwrocie: "LATO NAD RZEKĄ" Sylwia Dwornicka 2021
Estimation: 1800-2200
43. Angelika Korzeniowska
Title: Dziadek, 2016
Informations: oil, collage, canvas160x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "DZIADEK" '2016 ANGELIKA KORZENIOWSKA
Estimation: 1600-1800
44. Sofia Wróblewska
Title: bez tytułu z cyklu samotność, 2019
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska
Estimation: 1400-1600
45. Michał Jamioł
Title: Otulony oddechem, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "OTULONY ODDECHEM" 100cm x 120 cm 2021 MJamioł
Estimation: 2000-2600
46. Hanna Zwierzchowska
Title: Saudade, 2021
Informations: oil, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: 92x73, Hanna Zwierzchowska, Saudade, ol/pł, 2021
Estimation: 1200-1400
47. Gabriela Paluch
Title: Port w Maladze, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1600
48. Bartłomiej Baranowski
Title: W trawie (tryptyk), 2020
Informations: acrylic, canvas3x(60x20) cmsygn. p.d.: Baranowski
Estimation: 1400-1800
49. Sylwia Wenska
Title: Cyrkówka, 2020
Informations: acrylic, canvas126x102 cmsygn. p.d.: WENSKA, opisany na odwrocie: "CYRKÓWKA" SYLWIA WENSKA 2020 R. CYKL MALARSKI: "PORTRETY NIEBIESKIE" "ICRCUS PORTRAIT"
Estimation: 1800-2200
50. Tomasz Włodarczyk
Title: Portret dziewczyny z perłą V, 2021
Informations: pastel, tektura60x50 cm w świetle passe-partout, 64x54 cm w oprawiereference number ld: Włodarczyk
Estimation: 1800-2200
51. Emilia Maryniak
Title: Korzenie, 2020
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Emilia Maryniak Ema Mar ROOTS / KORZENIE 2020
Estimation: 1800-2200
52. Marlena Kaczerska
Title: Hotel Chevalier, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: MK 2021 Hotel Chevalier
Estimation: 1400-1600
53. Michał Rejner
Title: without title, 2021
Informations: olej, technika mieszana, płótno110x70 cmsygn. p.d.: M. Rejner
Estimation: 3600-4000
54. Iza Jaśniewska
Title: Landscape, 2020
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: pejzaż akryl 2020 r.
Estimation: 1400-1600
55. Andrzej Masianis
Title: Rusałki, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cmref. lower: A. Masianis
Estimation: 3200-3800
56. Marlena Biczak
Title: Fragmentacja snu, 2014
Informations: akwaforta, akwatinta, papier Hahnemuhle65 x 100 cmsygn. u dołu: e/a Fragmentacja snu I M. Biczak 2014
Edition: E / A
Estimation: 1400-1800
57. Kamil Klamczyński
Title: Krajobraz z perłą, 2021
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.:K.Klamczyński '21
Estimation: 1400-1600
58. Katarzyna Lipska-Ziębińska
Title: Przestrzeń 2020-3, 2020
Informations: olej, polimer, elementy szkła i folii metalicznej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Lipska, opisany na odwrocie
Estimation: 1200-1400
59. Kamila Guzal-Mediator
Title: Pejzaż z polami, 2021
Informations: oil, canvas50x76 cmsygn. p.d.: K. Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: 50x76 2021 "Pejzaż z polami" Kamila Guzal-Pośrednik
Estimation: 1400-1600
60. Yuliya Stratovich
Title: Energy, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya
Estimation: 1800-2200
61. Klaudia Polakowska
Title: Z cyklu joga 002, 2016
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: Klaudia Polakowska 2018 r.
Estimation: 1600-2000
62. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Ekscytacja z cyklu intymność światła, 2015
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2015 "Ekscytacja" cykl: "Intymność światła"
Estimation: 1600-2000
63. Weronika Lipka
Title: Alabastrowe wybrzeże, 2021
Informations: oil, canvas100x110 cmsygn. p.d.: Lipka
Estimation: 1400-1800
64. Yulia Gurzhiyants
Title: Prawdziwe kolory duszy, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram
Estimation: 1600-2000
65. Andrzej Zujewicz
Title: Nic, 2019
Informations: oil, HDF board70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "NIC" '2019 olej, akryl
Estimation: 1200-1600
66. Paulina Lewandowska
Title: Oczekując jutra, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmdescribed on the back: PR Lewandowska
Estimation: 1200-1400
67. Mariola Świgulska
Title: Romantyzm przyrody, 2021
Informations: akryl, technika własna, szlagmetal, płótno140x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.
Estimation: 1600-1800
68. Piestrzeniewicz fields
Title: Światło widzialne, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: 2000-2600
69. Michalina Czurakowska
Title: Spa, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA "SPA"
Estimation: 1600-1800
70. Sylwia Szewczyk
Title: Zza mgły, 2021
Informations: acrylic, canvas60x90 cmref. pd: monogram
Estimation: 1400-1800
71. Zbigniew Olszewski
Title: Mały książę, 2021
Informations: oil, canvas66x55 cmsygn. p.d.: OLSZE'21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "MAŁY KSIĄŻĘ" 2021 66x55 cm
Estimation: 2400-3000
72. Krystyna Krępa
Title: Międzyprzestrzenie, 2005
Informations: oil, canvas73x72,5 cmsygn. l.d.: '05 K. KRĘPA, opisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA 2005 r./9 "PRZENIKANIE II" 73X72,5/OLEJ/PŁÓTNO
Estimation: 1200-1600
73. Dominika Radomska
Title: Freedom, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska "Wolność" 2021 rok
Estimation: 1200-1400
74. Izabela Drzewiecka
Title: Niezapomniana podróż, 2021
Informations: mixed technique, oil, acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: Izolda '21, opisany na odwrocie: NIEZAPOMNIANA PODRÓŻ 2020 r. akryl na płótnie 100/70cm Izabela Drzewiecka
Estimation: 1200-1400
75. Marta Dunal
Title: Allegro, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Marta Dunal 2021
Estimation: 1200-1400
76. Marcin Pińkowski
Title: Neurony, 2018
Informations: mixed technique, acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Pińkowski, opisany na odwrocie: NEURONY 120x80 tech. mieszana PIŃKOWSKI MARCIN '18
Estimation: 1400-1600
77. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Pływaczka, 2019
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: asw
Estimation: 1400-1600
78. Ilona Woźniak
Title: Skąpani w słońcu, 2021
Informations: oil, canvas60x80 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1200-1400
79. Pervin Ece Yakacık
Title: Mountains (invitation), 20201
Informations: oil, canvas80x140 cmsygn. l.d.: Pervinece, opisany na odwrocie
Estimation: 1800-2000
80. Żaneta Chłostowska-Szwaczka
Title: Ekspresje, 2021
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: ŻCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "EKSPRESJE" AKRYL, PŁÓTNO, 120x80 CM, 2021 R.
Estimation: 1400-1800
81. Aleksandra Hajdas-Rutkowska
Title: Just me, 2021
Informations: oil, canvas120x120 cm
Estimation: 2000-2400
82. Viola Pryba Hadaś
Title: Enlinghtenment, 2018
Informations: acrylic, canvas100x50 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1200-1400
83. Anna Magier
Title: Brzegi 5, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Magier
Estimation: 1200-1400
84. Agata Wereszczyńska
Title: Portret z kolibrami, 2018
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Agata Wereszczyńska, "Portret z kolibrami", 60x80, akryl, 2018
Estimation: 2400-2800
85. Katarzyna Boguszewska
Title: Nielepice, 2020
Informations: oil, plate60x120 cm
Estimation: 1600-1800
86. Piotr Przybyła
Title: B z cyklu wody, 2020
Informations: mixed technique, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: "Z CYKLU WODY 2020 B" Piotr Przybyła
Estimation: 1400-1600
87. Małgorzata Gajek
Title: Abstract blue, 2021
Informations: akryl, masa strukturalna, płótno30x70 cmsygn. l.d.: M. Gajek, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA GAJEK 2021 ABSTRACT BLUE 30x70
Estimation: 1200-1400
88. Krzysztof Bucior
Title: Czerwone niebo, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cm
Estimation: 1200-1400