53 Young Art Auction

Auction: 27 lipca 2021 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 14 lipca 2021 r. pon-pt 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom collector: 23-24 lipca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 lipca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 14 lipca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 53 Aukcja Sztuki Młodej

bez tytułu - Andrzej Wirpszo - abstrakcja, czerwony, niebieski, czarny

1. Andrzej Wirpszo

Title: without title, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" ACRYL WYM. 70X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Estimation: 1400-1600

the kiss - Michalina czurakowska - 3 całujące się pary w różnym wieku, park, pomnik Chopina

2. Michalina Czurakowska

Title: The kiss, 2021

Informations: acrylic, canvas100x140 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2021 "The Kiss"

Estimation: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1700 PLN

studium polaka - marcin lipiec - postać siedząca na globie

3. Marcin Lipiec

Title: Studium polaka, 2019

Informations: olej, akryl, spray, pastel, płótno120x120 cm

Estimation: 2000-2400

pejzaż - iza Jaśniewska - zielono-niebieski obraz, dominujący niebieski, do 2/3 objętości obrazu

4. Iza Jaśniewska

Title: Landscape, 2021

Informations: acrylic, canvas73x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż 2021 r. akryl 73x60 cm

Estimation: 1400-1600

ważka - Agata wereszczyńska - portret kobiety, na palcu ważka

5. Agata Wereszczyńska

Title: Ważka, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "WAŻKA", 50x70 cm, akryl ,2021

Estimation: 1400-1600

reflection - jonasz koperkiewicz- abstrakcja, delikatne, jasne kolory, dominuje żółty, błękitny

6. Jonasz Koperkiewicz

Title: Reflection, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Reflection J.Koperkiewicz 2021

Estimation: 1400-1600

BMW - weronika wójcik - szary grafitowy obraz bmw

7. Weronika Wójcik

Title: BMW, 2021

Informations: acrylic, canvas40x60 cmsygn. p.d.: WW 2021

Estimation: 1400-1600

krabiarnia morska - Bartłomiej baranowski - krab, latarnia morska, realizm magiczny, błękitne niebo, światło

8. Bartłomiej Baranowski

Title: Krabiarnia morska, 2018

Informations: acrylic, canvas60x40 cmsygn. l.d.: Baranowski'18

Estimation: 1400-1600

królowa mórz (healing) - dymetryczny obraz o pionowej osi symetrii, młoda kobieta w lesie, siedząca na jednej nodze na fotelu, dłonie uniesione do poziomu szyi, nad dłoniami lewituje biała kula, dookoła las

9. Katarzyna Boguszewska

Title: Królowa mórz (healing), 2020

Informations: oil, canvas150x120 cmopisany na odwrocie: QMA

Estimation: 2200-2400

bez tytułu z serii ostatni dzień lata - Iwona Kobryń - figuratywny, scena rodzajowa, 4 postacie, w tym jedno dziecko, plaża

10. Iwona Kobryn

Title: bez tytułu z serii ostatni dzień lata, 2021

Informations: acrylic, canvas50x50 cmdescribed on the reverse

Estimation: 3200-3600

róża magenta - Hanna rozpara - magenta, róż, róża, abstrakcja fraktal, symetria

11. Hanna Rozpara

Title: Róża magenta, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Róża magenta" 2021

Estimation: 1400-1600

yin i yang - katia meller - dwie postacie, kobieta i mężczyzna, kobieta o pomarańczowym ciele i niebieskiej spódnicy, mężczyzna o niebieskim ciele i pomarańczowej bieliźnie, aureole wokół głów

12. Katia Meller

Title: Yin i Yang, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. l.d.: Katia Meller

Estimation: 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1,300

organic abstract - paweł lubiński - liść, czarno biały, szary

13. Paweł Lubiński

Title: Organic abstract, 2021

Informations: mixed technique, canvas100x100 cm

Estimation: 1400-1600

nyx - Elżbieta boukourbane - akt, kobieta, kot

14. Elżbieta Boukourbane

Title: Nyx, 2019

Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Estimation: 2200-2400

echo - Justyna dorzak - czarno czerwono biały obraz, na czerwonym tle czarne postacie - ptaki, gołębie i ludzie, pośród nich cała na biało mała dziewczynka

15. Justyna Dorzak

Title: Echo, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: DORZAK 2021 "ECHO"

Estimation: 1400-1600

niewygodnie - Małgorzata Kalinowska - abstrakcja, materiał nylon, tkanina, paski, ramiączka, wyraźna faktura obrazu, relief

16. Małgorzata Kalinowska

Title: Niewygodnie, 2016

Informations: technika mieszana, tkanina, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: NIEWYGODNIE 2016 Małgorzata Kalinowska

Estimation: 1600-2200

rzeka bytu - głębia istnienia - Katarzyna lipska-ziębińska - abstrakcja, wyraźna faktura, relief, błękit, niebieski

17. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Title: Rzeka bytu – głębia istnienia, 2019

Informations: olej, elementy szkła, polimer, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska-Ziębińska alej, płótno, szkło, polimer 100x100 08.2019

Estimation: 1200-1400

kwiaty wiosenne - Izabela Drzewiecka - łąka, kwiaty dzwonki, konwalie, naparstnice

18. Izabela Drzewiecka

Title: Kwiaty wiosenne, 2021

Informations: acrylic, canvas50x40 cm

Estimation: 1200-1400

łza - anna pikos - surrealizm, portret dwóch kobiet

19. Anna Pikos

Title: Łza, 2021

Informations: acrylic, board76x50 cm kompozycja, 79x53 cm w oprawiesygn. l.d.: ANNA PIKOS 2021

Estimation: 1400-1600

róż - Agata Burnat - akt, młoda kobieta w czarnym płaszczu, odkryta jedna pierś, w tle różowa abstrakcja

20. Agata Burnat

Title: Róż, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat "RÓŻ" 2021

Estimation: 1600-1800

widok z okna - Emilia Maryniak

21. Emilia Maryniak

Title: Widok z okna, 2021

Informations: acrylic, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Emilia Maryniak Ema Mar WINDOW VIEW / WIDOK Z OKNA 2021

Estimation: 1800-2200

nowy dzień - paulina Lewandowska - portret kobiety, w tle różowa abstrakcja

22. Paulina Lewandowska

Title: Nowy dzień, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the back: PR Lewandowska

Estimation: 1200-1400

może być - Anna Józefik - akt, czarno szary, siedząca postać kobiety z podkurczonymi nogami, ręce obejmują nogi, pierś lekko odsłonięta, w tle abstrakcja, morze, czerń

23. Anna Józefik

Title: Może być, 2021

Informations: akryl, gips, płótno100x81 cmsygn. l.g.: Józefik, opisany na odwrocie: "Może być" 2021 akryl, gips na płótnie 100x81 cm A. Józefik

Estimation: 1600-1800

my tylko patrzymy - Katarzyna pitek - figuracja, dwie postacie leżące patrzą się na widza

24. Katarzyna Pitek

Title: My tylko patrzymy, 2021

Informations: oil, canvas140x110 cm

Estimation: 1800-2000

wenus wirtualny inkubator - Kamila wclendykiewicz - na motywach Wenus z Milo, na pierwszym planie kompozycja składająca się z obłych brył, dominuje róż i jego odcienie

25. Kamila Walendykiewicz

Title: Wenus. Wirtualny inkubator, 2020

Informations: oil, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ

Estimation: 1600-2000

fields (invitation) - pervin ice yakacik leczycki - pejzaż, pagórki, drzewa, pola, chmury

26. Pervin Ece Yakacık

Title: Fields (invitation), 2021

Informations: oil, canvas90x200 cmsygn. l.d.: Pervin Ece

Estimation: 1800-2200

bez tytułu - Iwona Gabryś - abstrakcja

27. Iwona Gabryś

Title: without title, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ

Estimation: 1400-1600

za - Magdalena Zarzycka - scena rodzajowa, moment nadawania medalu, 4 postacie w mundurach i czapkach, policja, wojsko, służby

28. Magda Zarzycka

Title: Za, 2020

Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA ZA

Estimation: 1200-1400

flowers in bloom - Marta dunal - abstrakcja, różowe tło, kompozycja w centrum obrazu, dominuje żółty i róż, gdzieniegdzie zielony i niebieski

29. Marta Dunal

Title: Flowers in bloom, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: Marta Dunal

Estimation: 1200-1400

tattoos - Zbigniew olszewski - realizm magiczny, 3 kobiece postacie idące w lewą stronę w tle żółte strzałki ukierunkowane w jedną stronę

30. Zbigniew Olszewski

Title: Tattoos, 2021

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. na licu: OLSZE '21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "TATTOOS" 2021 80x100

Estimation: 2400-3000

Cena sprzedaży: PLN 1,300

coś - Andrzej Zujewicz - abstrakcja

31. Andrzej Zujewicz

Title: Coś, 2019

Informations: oil, HDF board70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "COS" '2019 olej, akryl

Estimation: 1400-1600

magia lasu #1 - Katarzyna Stankiewicz - zielona abstrakcja z pionową pomarańczową linią na środku

32. Katarzyna Stankiewicz

Title: Magia lasu #1, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: MAGIA LASU #1 III kw. 2021 Katarzyna Stankiewicz

Estimation: 1400-1600

bez tytułu - Michał rejner - portret abstrakcja

33. Michał Rejner

Title: without title, 2021

Informations: akryl, olej, wosk, technika własna, płótno110x70 cmsygn. p.d.: M. Rejner

Estimation: 3600-4000

alentejo z cyklu horyzonty - Marta Pokojowczyk - tkanina, abstrakcja

34. Marta Pokojowczyk

Title: Alentejo z cyklu horyzonty, 2020

Informations: tkactwo ręczne, przędza lniana, wełniana, farba do tkanin na bazie akrylu60x50 cmopisany na odwrocie: Marta Pokojowczyk Alentejo 2020

Estimation: 1600-2000

i015 - Izabela Lewkowicz - portret kobiety czerń, szarość, biel

35. Izabela Lewkowicz

Title: I015, 2021

Informations: oil, canvas130x120 cm opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz "I015" 2021

Estimation: 2600-3200

hotline bling - Dominika augustynek - abstrakcja, czarne tło, szaro-granatowe linie, dwie pomarańczowe linie

36. Dominik Augustynek

Title: Hotline bling, 2021

Informations: acrylic, canvas50x70 cm

Estimation: 1200-1400

ludzie - filip Łoziński

37. Filip Łoziński

Title: People, 2021

Informations: oil, canvas70x100 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI

Estimation: 3600-4000

Cena sprzedaży: PLN 1,400

nieznajoma - Karina góra - portret kobiety

38. Karina Góra

Title: Nieznajoma, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Karina Góra

Estimation: 1200-1400

thaisis w raju - Julia młodzik - akt, kobieta leżąca na ziemi

39. Julia Młodzik

Title: Thaisis w raju, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: JMłodzik '21, opisany na odwrocie: Julia Młodzik '21

Estimation: 1400-1800

list - maciej kempiński - męski akt, młodzieniec stojący przy oknie z jedną nogą opartą o parapet, światło, list, łóżko

40. Maciej Kempiński

Title: List, 2013

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: List Kempiński MMXIII

Estimation: 1800-2200

naczynie - cztery strony świata i dwunastu... - Marlena Wąsowska - geometryczna abstrakcja, delikatne, jasne kolory

41. Marlena Wąsowska

Title: Naczynie – cztery strony świata i dwunastu…, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA 2021

Estimation: 2000-2400

Ateny. Dom - Natalia kozarzewska - pejzaż, abstrakcja

42. Natalia Kozarzewska

Title: Ateny. Dom, 2021

Informations: acrylic, canvas80x70 cmopisany na odwrocie: ATENY.DOM. 70x80/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Estimation: 1400-1600

kompozycja w fiolecie - Krystyna krępa - abstrakcja, różowo fioletowy

43. Krystyna Krępa

Title: Kompozycja w fiolecie, 1999

Informations: oil, canvas73x73 cmsygn. l.d.: '99 K. KRĘPA,opisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA WARSZAWA "Kompozycja w fiolecie" /73x73/olej 1999 r.

Estimation: 1200-1400

nigdy się nie zatrzymuj - Dominika radomska - rekin

44. Dominika Radomska

Title: Nigdy się nie zatrzymuj, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: DR, opisany na odwrocie: Dominika Radomska "Nigdy się nie zatrzymuj" 2021 rok

Estimation: 1200-1400

figure 32 - Karolina dadura - męski akt

45. Karolina Dadura

Title: Figure 32, 2021

Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Estimation: 1800-2200

gest v - pola piestrzeniewicz - abstrakcja na planie koła

46. Piestrzeniewicz fields

Title: Gest V, 2021

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ GEST V

Estimation: 1600-2000

zaduma przy czajniku - Agnieszka kumań - akt kobiecy

47. Agnieszka Kumoń

Title: Zaduma przy czajniku, 2021

Informations: akryl, panel malarski80x60 cmsygn. l.d.: A. Kumoń '21, opisany na odwrocie: Agnieszka Kumoń "Zaduma rzy czajniku" 80x60 cm, akryl na panelu werniks satynowy

Estimation: 1200-1400

tango - jolanta haluch - szafa, garnitur obejmujący czerwoną suknię

48. Jolanta Haluch

Title: Tango, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Haluch '21

Estimation: 1800-2000

ku słońcu - Ilona Woźniak - pejzaż, zachodzące słońce, na dole lecące ptaki

49. Ilona Woźniak

Title: Ku słońcu, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1200-1400

summertime - Patrycja kruszyńska-mikulska - pejzaż, scena rodzajowa, 3 kobiety skaczące ze skał do wody

50. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Summertime, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Estimation: 3000-3600

akt 1 - Sylwia Dwornicka - akt, nogi, czerwony, niebieski

51. Sylwia Dwornicka

Title: Act 1, 2020

Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: "AKT 1" 2020 Sylwia Dwornicka

Estimation: 1400-1600

droga w słońcu - Bożena nowak-sztachera - pejzaż, słońce, niebieski, czerwony, szary

52. Bożena Nowak-Sztachera

Title: Droga w słońcu, 2021

Informations: akryl, płótno, płyta70x100 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera"Droga w słońcu" 2021 R. Pracownia artystyczna Kamieniec Wrocławski

Estimation: 1200-1400

żeretek # mariżotka - Sylwia Młodziejewska - realizm magiczny, pejzaż

53. Sylwia Młodziejewska

Title: Żeretek # Mariżotka, 2021

Informations: acrylic, canvas60x90 cmsygn. p.d.: S. Młodziejewska 2021

Estimation: 1400-1600

equuleus - Agnieszka boroń - abstrakcja, wyraźna faktura obrazu

54. Agnieszka Boroń

Title: Equuleus, 2020

Informations: acrylic, mixed technique, canvas90x70 cmsygn. p.d.: ABoroń'20, opisany na odwrocie AGNIESZKA BOROŃ EQUULEUS 2020

Estimation: 1200-1400

kleszcze - paulina malwa - abstrakcja

55. Paulina Malwa

Title: Kleszcze, 2019

Informations: oil, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Paulina Malwa 2019

Estimation: 1400-1600

wiosna'21 - Anna Szelągowska - pozycja wycofana z katalogu, portret

56. Anna Szelągowska

Title: Wiosna’21 – pozycja wycofana, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cm

Estimation: 1200-1400

bawa garden - paulina ledzion - przytulająca się para pośród drzew, park, las

57. Paulina Ledzion

Title: Bawa garden, 2021

Informations: acrylic, canvas100x140 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion

Estimation: 1400-1600

słoneczne niebo - Emilia Formella - abstrakcja, symetryczna, błękit, na planie koła, fraktal

58. Emilia Formella

Title: Słoneczne niebo, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: EF, opisany na odwrocie: Emilia Aleksandra Formella "Słoneczne niebo" 2021 akryl 70x70

Estimation: 1600-1800

miasto - Grzegorz wójcik - abstrakcja

59. Grzegorz Wójcik

Title: City, 2020

Informations: acrylic, canvas68x98 cmsygn. p.d.: G. Wójcik 2020 r., opisany na odwrocie: MIASTO Grzegorz Wójcik 2020 r. akryl

Estimation: 1400-1600

skrzypaczka z ulicy siennej - Marcin Kędzierski - skrzypaczka uliczna

60. Marcin Kędzierski

Title: Skrzypaczka z ulicy siennej, 2021

Informations: oil, canvas65x110 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI SKRZYPACZKA Z ULICY SIENNEJ 2021

Estimation: 1400-1800

wieża babel: przestrzeń 1 - Małgorzata bundzewicz - abstrakcja, czerwony, błękitny, drabiny

61. Małgorzata Bundzewicz

Title: Wieża Babel: Przestrzeń 1, 2020

Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. na licu: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL: PRZESTRZEŃ 1 73x100/olej 2020 mb 2020

Estimation: 1600-1800

sunny day - Anna sandecka-ląkocy - pejzaż wiejski, łąka, góry, wieś

62. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Sunny day, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: 1600-2000

Cena sprzedaży: PLN 1,300

szaleństwo - Jakub Wasilewski - portret, wyraźna struktura

63. Jakub Wasilewski

Title: Madness, 2021

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: JWasilewski, opisany na odwrocie: JWasilewski

Estimation: 1200-1400

morze 1 - Karolina jarosławska - pejzaż, abstrakcja, ciemny, granatowy, niebieski

64. Karolina Jarosławska

Title: Morze 1, 2014

Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Karolina Jarosławska 2014 r.

Estimation: 1800-2200

przed śmierć - Jakub kępka - abstrakcja geometryczna

65. Jakub Kępka

Title: Przed śmierć, 2021

Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "Przedśmierć" 60x80 Kępka

Estimation: 1200-1400

krab czerwony - Aneta śliwa - rzeźba, krab, czerwony

66. Aneta Śliwa

Title: Krab czerwony, 2020

Informations: glazed ceramics9x35x24 cm

Estimation: 1400-1600

burzliwy nastrój - Kamila krętuś - abstrakcja, dominuje czerwony

67. Kamila Krętuś

Title: Burzliwy nastrój, 2020

Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Krętuś, opisany na odwrocie: Kamila Krętuś 2020

Estimation: 1200-1400

kalejdoskop lata - weronika lipka - pejzaż wiejski, pola, drzewa, rzeka, wiele kolorów, ciepłe

68. Weronika Lipka

Title: Kalejdoskop lata, 2021

Informations: oil, canvas130x100 cmsygn. p.d.: Lipka

Estimation: 1400-1800

zamglony zagajnik - Mariola świgulska - pejzaż leśny, brzozy, jezioro, różowy, złoty

69. Mariola Świgulska

Title: Zamglony zagajnik, 2021

Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska Seenna 2021

Estimation: 1600-1800

bez tytułu z cyklu samotność - Sofia wróblewska - akt, błękit, kontury postaci zaznaczone niebieską linią

70. Sofia Wróblewska

Title: bez tytułu z cyklu samotność, 2019

Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Estimation: 1200-1400

sugestia - Żaneta chłostowska-szwaczka - portret kobiety

71. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Title: Sugestia, 2021

Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: ŻCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "SUGESTIA" AKRYL, PŁÓTNO, 120x80 CM, 2021 R.

Estimation: 1800-2200

spacer pod koniec lata - sabina salamon - pejzaż, łąka, rzeka, kobieta w sukience z parasolką

72. Sabina Salamon

Title: Spacer pod koniec dnia, 2016

Informations: olej, panel malarski40x60 cm kompozycja, 45x65cm w oprawiesygn. l.d.: S. Salamon '16

Estimation: 1200-1400

Cena sprzedaży: PLN 1,400

bez nazwy - Karolina karkucińska - abstrakcja, wyraźna faktura obrazu

73. Karolina Karkucińska

Title: bez nazwy, 2018

Informations: akryl, struktura, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Chuda 2018

Estimation: 1200-1400

z cyklu motyle - motyl namiętności - barbara bielecka-woźniczko - czerwony motyl na czerwonym tle

74. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Z cyklu motyle – motyl namiętności, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu Motyle, Motyl namiętności, 2021 r. akryl, olej, płótno, 80x100 cm

Estimation: 1200-1400

fantazja - Michał jamioł - abstrakcja, dynamiczna, żywe kolory, ekspresja

75. Michał Jamioł

Title: Fantazja, 2021

Informations: acrylic, canvas110x140 cmsygn. l.d.: Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO 140 cm x 110 cm "Fantasy" 2021 MJamioł 05/21

Estimation: 2000-2200

abstrakcja geometryczna - paulina leszczyńska

76. Paulina Leszczyńska

Title: Abstrakcja geometryczna, 2021

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Pola,opisany na odwrocie: "ABSTRAKCJA GEOMETRYCZNA" - Paulina Leszczyńska - Pola

Estimation: 1200-1400

wspomnienie - Sylwia Jóźwiak - pejzaż, kobieta stojąca nad wodą, w tle niebo

77. Sylwia Jóźwiak

Title: Flashback, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: monoramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21

Estimation: 1400-1800

zebra w szarościach - Katarzyna Kostecka - zebra, szary

78. Katarzyna Kostecka

Title: Zebra w szarościach, 2020

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. Kostecka 2020 "Zebra w szarościach"

Estimation: 1200-1400

morning jazz - Mirosław Nowiński - realizm magiczny, kapela jazzowa

79. Mirosław Nowiński

Title: Morning jazz, 2021

Informations: acrylic, canvas110x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie

Estimation: 2400-2600