53 Young Art Auction
Auction: 27 lipca 2021 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 14 lipca 2021 r. pon-pt 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Showroom collector: 23-24 lipca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 lipca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 14 lipca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Andrzej Wirpszo
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" ACRYL WYM. 70X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1400-1600
2. Michalina Czurakowska
Title: The kiss, 2021
Informations: acrylic, canvas100x140 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2021 "The Kiss"
Estimation: 1600-1800
Cena sprzedaży: 1700 PLN
3. Marcin Lipiec
Title: Studium polaka, 2019
Informations: olej, akryl, spray, pastel, płótno120x120 cm
Estimation: 2000-2400
4. Iza Jaśniewska
Title: Landscape, 2021
Informations: acrylic, canvas73x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż 2021 r. akryl 73x60 cm
Estimation: 1400-1600
5. Agata Wereszczyńska
Title: Ważka, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "WAŻKA", 50x70 cm, akryl ,2021
Estimation: 1400-1600
6. Jonasz Koperkiewicz
Title: Reflection, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Reflection J.Koperkiewicz 2021
Estimation: 1400-1600
7. Weronika Wójcik
Title: BMW, 2021
Informations: acrylic, canvas40x60 cmsygn. p.d.: WW 2021
Estimation: 1400-1600
8. Bartłomiej Baranowski
Title: Krabiarnia morska, 2018
Informations: acrylic, canvas60x40 cmsygn. l.d.: Baranowski'18
Estimation: 1400-1600
9. Katarzyna Boguszewska
Title: Królowa mórz (healing), 2020
Informations: oil, canvas150x120 cmopisany na odwrocie: QMA
Estimation: 2200-2400
10. Iwona Kobryn
Title: bez tytułu z serii ostatni dzień lata, 2021
Informations: acrylic, canvas50x50 cmdescribed on the reverse
Estimation: 3200-3600
11. Hanna Rozpara
Title: Róża magenta, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Róża magenta" 2021
Estimation: 1400-1600
12. Katia Meller
Title: Yin i Yang, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. l.d.: Katia Meller
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,300
13. Paweł Lubiński
Title: Organic abstract, 2021
Informations: mixed technique, canvas100x100 cm
Estimation: 1400-1600
14. Elżbieta Boukourbane
Title: Nyx, 2019
Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. l.d.: E.BOUKOURBANE
Estimation: 2200-2400
15. Justyna Dorzak
Title: Echo, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: DORZAK 2021 "ECHO"
Estimation: 1400-1600
16. Małgorzata Kalinowska
Title: Niewygodnie, 2016
Informations: technika mieszana, tkanina, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: NIEWYGODNIE 2016 Małgorzata Kalinowska
Estimation: 1600-2200
17. Katarzyna Lipska-Ziębińska
Title: Rzeka bytu – głębia istnienia, 2019
Informations: olej, elementy szkła, polimer, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska-Ziębińska alej, płótno, szkło, polimer 100x100 08.2019
Estimation: 1200-1400
18. Izabela Drzewiecka
Title: Kwiaty wiosenne, 2021
Informations: acrylic, canvas50x40 cm
Estimation: 1200-1400
19. Anna Pikos
Title: Łza, 2021
Informations: acrylic, board76x50 cm kompozycja, 79x53 cm w oprawiesygn. l.d.: ANNA PIKOS 2021
Estimation: 1400-1600
20. Agata Burnat
Title: Róż, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat "RÓŻ" 2021
Estimation: 1600-1800
21. Emilia Maryniak
Title: Widok z okna, 2021
Informations: acrylic, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Emilia Maryniak Ema Mar WINDOW VIEW / WIDOK Z OKNA 2021
Estimation: 1800-2200
22. Paulina Lewandowska
Title: Nowy dzień, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the back: PR Lewandowska
Estimation: 1200-1400
23. Anna Józefik
Title: Może być, 2021
Informations: akryl, gips, płótno100x81 cmsygn. l.g.: Józefik, opisany na odwrocie: "Może być" 2021 akryl, gips na płótnie 100x81 cm A. Józefik
Estimation: 1600-1800
24. Katarzyna Pitek
Title: My tylko patrzymy, 2021
Informations: oil, canvas140x110 cm
Estimation: 1800-2000
25. Kamila Walendykiewicz
Title: Wenus. Wirtualny inkubator, 2020
Informations: oil, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ
Estimation: 1600-2000
26. Pervin Ece Yakacık
Title: Fields (invitation), 2021
Informations: oil, canvas90x200 cmsygn. l.d.: Pervin Ece
Estimation: 1800-2200
27. Iwona Gabryś
Title: without title, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1400-1600
28. Magda Zarzycka
Title: Za, 2020
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA ZA
Estimation: 1200-1400
29. Marta Dunal
Title: Flowers in bloom, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: 1200-1400
30. Zbigniew Olszewski
Title: Tattoos, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. na licu: OLSZE '21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "TATTOOS" 2021 80x100
Estimation: 2400-3000
Cena sprzedaży: PLN 1,300
31. Andrzej Zujewicz
Title: Coś, 2019
Informations: oil, HDF board70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "COS" '2019 olej, akryl
Estimation: 1400-1600
32. Katarzyna Stankiewicz
Title: Magia lasu #1, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: MAGIA LASU #1 III kw. 2021 Katarzyna Stankiewicz
Estimation: 1400-1600
33. Michał Rejner
Title: without title, 2021
Informations: akryl, olej, wosk, technika własna, płótno110x70 cmsygn. p.d.: M. Rejner
Estimation: 3600-4000
34. Marta Pokojowczyk
Title: Alentejo z cyklu horyzonty, 2020
Informations: tkactwo ręczne, przędza lniana, wełniana, farba do tkanin na bazie akrylu60x50 cmopisany na odwrocie: Marta Pokojowczyk Alentejo 2020
Estimation: 1600-2000
35. Izabela Lewkowicz
Title: I015, 2021
Informations: oil, canvas130x120 cm opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz "I015" 2021
Estimation: 2600-3200
36. Dominik Augustynek
Title: Hotline bling, 2021
Informations: acrylic, canvas50x70 cm
Estimation: 1200-1400
37. Filip Łoziński
Title: People, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI
Estimation: 3600-4000
Cena sprzedaży: PLN 1,400
38. Karina Góra
Title: Nieznajoma, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Karina Góra
Estimation: 1200-1400
39. Julia Młodzik
Title: Thaisis w raju, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: JMłodzik '21, opisany na odwrocie: Julia Młodzik '21
Estimation: 1400-1800
40. Maciej Kempiński
Title: List, 2013
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: List Kempiński MMXIII
Estimation: 1800-2200
41. Marlena Wąsowska
Title: Naczynie – cztery strony świata i dwunastu…, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: MARLENA WĄSOWSKA 2021
Estimation: 2000-2400
42. Natalia Kozarzewska
Title: Ateny. Dom, 2021
Informations: acrylic, canvas80x70 cmopisany na odwrocie: ATENY.DOM. 70x80/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: 1400-1600
43. Krystyna Krępa
Title: Kompozycja w fiolecie, 1999
Informations: oil, canvas73x73 cmsygn. l.d.: '99 K. KRĘPA,opisany na odwrocie: KRYSTYNA KRĘPA WARSZAWA "Kompozycja w fiolecie" /73x73/olej 1999 r.
Estimation: 1200-1400
44. Dominika Radomska
Title: Nigdy się nie zatrzymuj, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: DR, opisany na odwrocie: Dominika Radomska "Nigdy się nie zatrzymuj" 2021 rok
Estimation: 1200-1400
45. Karolina Dadura
Title: Figure 32, 2021
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura
Estimation: 1800-2200
46. Piestrzeniewicz fields
Title: Gest V, 2021
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ GEST V
Estimation: 1600-2000
47. Agnieszka Kumoń
Title: Zaduma przy czajniku, 2021
Informations: akryl, panel malarski80x60 cmsygn. l.d.: A. Kumoń '21, opisany na odwrocie: Agnieszka Kumoń "Zaduma rzy czajniku" 80x60 cm, akryl na panelu werniks satynowy
Estimation: 1200-1400
48. Jolanta Haluch
Title: Tango, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Haluch '21
Estimation: 1800-2000
49. Ilona Woźniak
Title: Ku słońcu, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1200-1400
50. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Summertime, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021
Estimation: 3000-3600
51. Sylwia Dwornicka
Title: Act 1, 2020
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: "AKT 1" 2020 Sylwia Dwornicka
Estimation: 1400-1600
52. Bożena Nowak-Sztachera
Title: Droga w słońcu, 2021
Informations: akryl, płótno, płyta70x100 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera"Droga w słońcu" 2021 R. Pracownia artystyczna Kamieniec Wrocławski
Estimation: 1200-1400
53. Sylwia Młodziejewska
Title: Żeretek # Mariżotka, 2021
Informations: acrylic, canvas60x90 cmsygn. p.d.: S. Młodziejewska 2021
Estimation: 1400-1600
54. Agnieszka Boroń
Title: Equuleus, 2020
Informations: acrylic, mixed technique, canvas90x70 cmsygn. p.d.: ABoroń'20, opisany na odwrocie AGNIESZKA BOROŃ EQUULEUS 2020
Estimation: 1200-1400
55. Paulina Malwa
Title: Kleszcze, 2019
Informations: oil, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Paulina Malwa 2019
Estimation: 1400-1600
56. Anna Szelągowska
Title: Wiosna’21 – pozycja wycofana, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cm
Estimation: 1200-1400
57. Paulina Ledzion
Title: Bawa garden, 2021
Informations: acrylic, canvas100x140 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: 1400-1600
58. Emilia Formella
Title: Słoneczne niebo, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: EF, opisany na odwrocie: Emilia Aleksandra Formella "Słoneczne niebo" 2021 akryl 70x70
Estimation: 1600-1800
59. Grzegorz Wójcik
Title: City, 2020
Informations: acrylic, canvas68x98 cmsygn. p.d.: G. Wójcik 2020 r., opisany na odwrocie: MIASTO Grzegorz Wójcik 2020 r. akryl
Estimation: 1400-1600
60. Marcin Kędzierski
Title: Skrzypaczka z ulicy siennej, 2021
Informations: oil, canvas65x110 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI SKRZYPACZKA Z ULICY SIENNEJ 2021
Estimation: 1400-1800
61. Małgorzata Bundzewicz
Title: Wieża Babel: Przestrzeń 1, 2020
Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. na licu: mb 2020, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WIEŻA BABEL: PRZESTRZEŃ 1 73x100/olej 2020 mb 2020
Estimation: 1600-1800
62. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Sunny day, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 1600-2000
Cena sprzedaży: PLN 1,300
63. Jakub Wasilewski
Title: Madness, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: JWasilewski, opisany na odwrocie: JWasilewski
Estimation: 1200-1400
64. Karolina Jarosławska
Title: Morze 1, 2014
Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Karolina Jarosławska 2014 r.
Estimation: 1800-2200
65. Jakub Kępka
Title: Przed śmierć, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "Przedśmierć" 60x80 Kępka
Estimation: 1200-1400
66. Aneta Śliwa
Title: Krab czerwony, 2020
Informations: glazed ceramics9x35x24 cm
Estimation: 1400-1600
67. Kamila Krętuś
Title: Burzliwy nastrój, 2020
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Krętuś, opisany na odwrocie: Kamila Krętuś 2020
Estimation: 1200-1400
68. Weronika Lipka
Title: Kalejdoskop lata, 2021
Informations: oil, canvas130x100 cmsygn. p.d.: Lipka
Estimation: 1400-1800
69. Mariola Świgulska
Title: Zamglony zagajnik, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska Seenna 2021
Estimation: 1600-1800
70. Sofia Wróblewska
Title: bez tytułu z cyklu samotność, 2019
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska
Estimation: 1200-1400
71. Żaneta Chłostowska-Szwaczka
Title: Sugestia, 2021
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: ŻCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "SUGESTIA" AKRYL, PŁÓTNO, 120x80 CM, 2021 R.
Estimation: 1800-2200
72. Sabina Salamon
Title: Spacer pod koniec dnia, 2016
Informations: olej, panel malarski40x60 cm kompozycja, 45x65cm w oprawiesygn. l.d.: S. Salamon '16
Estimation: 1200-1400
Cena sprzedaży: PLN 1,400
73. Karolina Karkucińska
Title: bez nazwy, 2018
Informations: akryl, struktura, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Chuda 2018
Estimation: 1200-1400
74. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Z cyklu motyle – motyl namiętności, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu Motyle, Motyl namiętności, 2021 r. akryl, olej, płótno, 80x100 cm
Estimation: 1200-1400
75. Michał Jamioł
Title: Fantazja, 2021
Informations: acrylic, canvas110x140 cmsygn. l.d.: Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO 140 cm x 110 cm "Fantasy" 2021 MJamioł 05/21
Estimation: 2000-2200
76. Paulina Leszczyńska
Title: Abstrakcja geometryczna, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Pola,opisany na odwrocie: "ABSTRAKCJA GEOMETRYCZNA" - Paulina Leszczyńska - Pola
Estimation: 1200-1400
77. Sylwia Szewczyk
Title: Flashback, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: monoramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21
Estimation: 1400-1800
78. Katarzyna Kostecka
Title: Zebra w szarościach, 2020
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. Kostecka 2020 "Zebra w szarościach"
Estimation: 1200-1400
79. Mirosław Nowiński
Title: Morning jazz, 2021
Informations: acrylic, canvas110x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie
Estimation: 2400-2600