54 Young Art Auction
Auction: August 24, 2021 at 19:30
Before auction exhibition: od 17 sierpnia 2021 r.
Showroom collector: 20-21 sierpnia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 sierpnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 17 sierpnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Kamila Cellary
Title: Bez końca, 2021
Informations: mixed technique, canvas100x120 cmsygn. p.d.: K.CELLARY '21, opisany na odwrocie: "Bez końca" Kamila Cellary Warszawa 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
2. Michalina Czurakowska
Title: Benefis, 2021
Informations: acrylic, canvas60x100 cm, kompozycja, 66x106 w oprawiesygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany MICHALINA CZURAKOWSKA "BENEFITS"
Estimation: PLN 1600-2000
3. Ewelina Wasilewska
Title: Przemijanie, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmreference number ld: monogram
Estimation: PLN 1400-1600
4. Karolina Jarosławska
Title: Nad morzem 3, 2021
Informations: oil, canvas100x140 cmsygn. p.d.: K.J., opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska
Estimation: 1800-2200 PLN
5. Artur Bartkiewicz
Title: Kiedyś, 2020
Informations: acrylic, oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz "Kiedyś" akryl/płótno 90x60 cm 2020
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
6. Yaroslava Holysh
Title: Miejsca dla wybranych, 2021
Informations: oil, canvas80x50 cmsygn. p.d.: Holysh'21
Estimation: 1400-1800 PLN
7. Małgorzata Bundzewicz
Title: Venice, 2021
Informations: oil, canvas100x73 cmref. pd: monogram
Estimation: PLN 1600-2000
8. Weronika Lipka
Title: Cwał, 2021
Informations: acrylic, canvas100x130 cmsygn. p.d. Lipka
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
9. Natalia Kozarzewska
Title: Rzepak, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: RZEPAK 700x100/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: PLN 1400-1600
10. Arkadiusz Koniusz
Title: On the beach, 2015
Informations: oil, canvas60x70 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: Koniusz Arkadiusz "Na plaży" 2015 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
11. Katarzyna Boguszewska
Title: Ewa, 2013
Informations: oil, canvas110x155 cmsygn. p.d.: Kuma 2013 QMA
Estimation: PLN 1200-1600
12. Beata Mura
Title: Podróż życia, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2021
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
13. Marta Grzesik-Studzińska
Title: Aparatka z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2021
Informations: acrylic, canvas75x115 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA "APARATka" - 2020 r. 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE
Estimation: 1800-2200 PLN
14. Adamski Wawrzyniec
Title: One night stand, 2021
Informations: 100x110 cm100x110 cmopisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC ONE NIGHT STAND 2021
Estimation: PLN 1200-1600
15. Michał Rejner
Title: Without title, 2018
Informations: acrylic, canvas110x70 cm
Estimation: 1600-2200 zł
16. Jonasz Koperkiewicz
Title: Flare, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Flare J. Koperkiewicz 2021
Estimation: PLN 1200-1600
17. Justyna Dorzak
Title: NGC 4438, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: DORZAK 2021 "NGC 4438"
Estimation: 1400-1800 PLN
18. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Cinque Terre, 2019
Informations: acrylic, canvas75x75 cmsygn. na boku: M. Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
19. Katarzyna Lipska-Ziębińska
Title: Cytryny – wspomnienie lata, 2003
Informations: oil, canvas73x65 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska-Ziębińska "CYTRYNY"
Estimation: PLN 1200-1400
20. Małgorzata Kalinowska
Title: Nr 8 z cyklu Krwiaty, 2018
Informations: technika mieszana, tkanina, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Krwiaty, nr 8 Małgorzata Kalinowska 2018
Estimation: PLN 1600-2000
21. Paulina Ledzion
Title: Pejzaż Kobiety I, 2021
Informations: oil, canvas100x73 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: PLN 1200-1600
22. Andrzej Zujewicz
Title: Monotonia 2, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MONOTONIA 2" '2021
Estimation: PLN 1400-1600
23. Paulina Leszczyńska
Title: W letnim deszczu, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmdescribed on the reverse
Estimation: PLN 1200-1400
24. Bożena Nowak-Sztachera
Title: trees, 2021
Informations: akryl, płótno, płyta70x100 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera "Droga w słońcu" 2021 R. Pracownia artystyczna Kamieniec Wrocławski
Estimation: PLN 1200-1600
25. Mirosław Nowiński
Title: Papierowe łodzie, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Papierowe łodzie" tech. akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2400-3000 zł
26. Andrzej Grabowski
Title: Barokowy portal, 2020
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2020 r.
Estimation: PLN 1200-1400
27. Kamila Walendykiewicz
Title: Po-listopad, 2020
Informations: oil, canvas100x100 cm
Estimation: PLN 1600-2000
28. Aneta Fausek-Kaczanowska
Title: Za oknem, 2018
Informations: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: Aneta Fausek-Kaczanowska 2018/2019
Estimation: PLN 1200-1400
29. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Odpamiętywanie z cyklu Jurajskie światło, 2015
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Odpamiętywanie" cykl: Jurajskie światło, 2015
Estimation: 1400-1800 PLN
30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: W oparach rozkoszy, 2021
Informations: acrylic, canvas150x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021
Estimation: 3000-3800 zł
31. Katarzyna Kostecka
Title: Gepardzica / Pantera śnieżna, 2020
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. Kostecka 2020 "Gepardzica" / "Pantera śnieżna"
Estimation: PLN 1200-1400
32. Sofia Wróblewska
Title: Baletnica z cyklu Samotność, 2021
Informations: acrylic, canvas100x81 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
33. Ilona Woźniak
Title: Spotkanie o poranku, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
34. Agata Wereszczyńska
Title: Geisha, 2016
Informations: acrylic, canvas80x40 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "GEISHA", 2016 r., AKRYL
Estimation: 1800-2200 PLN
35. Karolina Dadura
Title: Figure 35, 2021
Informations: acrylic, canvas130x90 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura
Estimation: 1800-2200 PLN
36. Weronika Preker
Title: Autoportret w lustrze, 2020
Informations: acrylic, spray, canvas100x80 cmsygn. p.d.: WP
Estimation: 1600-2200 zł
37. Weronika Wójcik
Title: Kwiaty, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2021
Estimation: 1200-1400
38. Hanna Rozpara
Title: Rubedo, 2021
Informations: acrylic, epoxy, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "Rubedo" 2021
Estimation: 1800-2200
Cena sprzedaży: PLN 1,900.00
39. Gabriela Paluch
Title: Grecki pejzaż, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1600
40. Michał Jamioł
Title: Pomiędzy myślami, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cm sygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "POMIĘDZY MYŚLAMI" 100 cm x 120 cm 2021 MJamioł
Estimation: 2000-2200
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
41. Piotr Przybyła
Title: Hrubieszów 3, 2020
Informations: mixed technique, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Hrubieszów 3" 2020 r.
Estimation: 1400-1600
42. Agata Sobczyk
Title: Po drugiej stronie, 2011
Informations: acrylic, oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: AGA SOBCZYK PO DRUGIEJ STRONIE
Estimation: 1400-1800
43. Agata Słomianowska
Title: Eternity, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: "ETERNITY" AGATA SŁOMIANOWSKA '21
Estimation: 1400-1800
44. Agata Płocica
Title: I, 2020
Informations: acrylic, canvas 90x60 cmopisany na odwrocie: "I" A. Płocica 2020
Estimation: 1400-1600
45. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Dandelions II, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 1800-2200
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
46. Beata Szumińska
Title: Porto Botte 1, 2021
Informations: acrylic, canvas130x150 cmsygn. p.d.: B. Szumińska, opisany na odwrocie: Porto Botte 1 Beata Szumińska
Estimation: 1200-1600
47. Emilia Formella
Title: Niewinna radość, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. EF
Estimation: 1600-1800
48. Sylwia Dwornicka
Title: Summer, 2019
Informations: acrylic, canvas50x80 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2019, opisany na odwrocie: "Lato" Sylwia Dwornicka 2019
Estimation: 1200-1600
49. Mariola Świgulska
Title: Czerwień lata, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021
Estimation: 1400-1600
50. Andrzej Wirpszo
Title: Połoniny, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "POŁONINY" ACRYL 100X100
Estimation: 1400-1800
51. Łukasz Gil
Title: Fragmenty obecności II, 2016
Informations: oil, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Łukasz Gil 2016 Fragmenty obecności II
Estimation: 1600-2200
52. Agnieszka Boroń
Title: Grus, 2021
Informations: acrylic, own technique, canvas80x70 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ "GRUS" 2021
Estimation: 1200-1400
53. Katia Meller
Title: After storm, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Katia Meller '21
Estimation: 1400-1600
54. Karina Góra
Title: Brzoza, 2021
Informations: acrylic, canvas50x50 cm sygn. l.d.: Karina Góra
Estimation: 1200-1400
55. Julia Młodzik
Title: Sylfida, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.:JMłodzik'21 opisany na odwrocie: "Sylfida" Julia Młodzik 21'
Estimation: 1400-1600
56. Edyta Mądzelewska
Title: Przegrana Królowa, 2020
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn, p.d.: monogramem
Estimation: 1200-1600
57. Beata Dudko
Title: Hasidic wedding / pozycja wycofana, 2021
Informations: akty, płótno120x160 cm
Estimation: 2000-2800
58. Paulina Wojciechowska
Title: Paw, 2020
Informations: acrylic, canvas120x75 cmopisany na odwrocie: Paulina Wojciechowska Katowice 2020
Estimation: 2500-3000
59. Agata Burnat
Title: Morning, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021 r. "Morning"
Estimation: 1400-1800
60. Tomasz Masionek
Title: Oblicze, 2018
Informations: oil, canvas120x100 cm
Estimation: 1400-1800
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
61. Jakub Szymanski
Title: Terra XXI, 2021
Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański TERRA XXI 2021
Estimation: 1800-2400
62. Marta Dunal
Title: Red Field, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Marta Dunal
Estimation: 1200-1600
63. Adriana Zawadzka
Title: Dance with the devil, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cm
Estimation: 1400-1800
64. Piestrzeniewicz fields
Title: Gest XVII, 2021
Informations: mixed technique, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: 1600-2200
65. Jakub Kępka
Title: Expectancy, 2020
Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Kępka 2020
Estimation: 1200-1600
66. Maciej Kempiński
Title: Myszka, 2021
Informations: acrylic, canvas90x61 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Myszka" M. Kempiński MMXXI
Estimation: 2000-2400
67. Jolanta Haluch
Title: Kruchość. Czas, 2019
Informations: oil, canvas96x120 cmsygn. p.d.: JHaluch 2019
Estimation: 1800-2200
68. Elżbieta Ponińska
Title: Tulipanowy pejzaż, 2020
Informations: acrylic, canvas50x100 cm sygn. p.d.: EPonińska 2020 r.
Estimation: 1600-2000
69. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Przestrzeń publiczna, 2018
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: ASW
Estimation: 1600-1800
70. Małgorzata Gajek
Title: Bałtyk, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cm
Estimation: 1400-1600
71. Kamila Guzal-Mediator
Title: Ogród, 2004
Informations: oil, canvas100x60 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1400-1600
72. Iwona Gabryś
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Iwona Gabryś
Estimation: 1800-2200