54 Young Art Auction

Auction: August 24, 2021 at 19:30

Before auction exhibition: od 17 sierpnia 2021 r.

Showroom collector: 20-21 sierpnia 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 sierpnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 17 sierpnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 54 Aukcja Sztuki Młodej

Bez końca (2021) Kamila Cellary - błękitno-fioletowa abstrakcja na białym tle

1. Kamila Cellary

Title: Bez końca, 2021

Informations: mixed technique, canvas100x120 cmsygn. p.d.: K.CELLARY '21, opisany na odwrocie: "Bez końca" Kamila Cellary Warszawa 2021

Estimation: 1800-2200 PLN

Benefis (2021) - Michalina Czurakowska - bal w eleganckim wnętrzu

2. Michalina Czurakowska

Title: Benefis, 2021

Informations: acrylic, canvas60x100 cm, kompozycja, 66x106 w oprawiesygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany MICHALINA CZURAKOWSKA "BENEFITS"

Estimation: PLN 1600-2000

Przemijanie (2021) - Ewelina Wasilewska - kobieta w sukience stojąca na plaży

3. Ewelina Wasilewska

Title: Przemijanie, 2021

Informations: oil, canvas100x70 cmreference number ld: monogram

Estimation: PLN 1400-1600

Nad morzem 3 (2021) - Karolina Jarosławska - szaro-biały pejzaż morski

4. Karolina Jarosławska

Title: Nad morzem 3, 2021

Informations: oil, canvas100x140 cmsygn. p.d.: K.J., opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska

Estimation: 1800-2200 PLN

Kiedyś (2020)- Artur Bartkiewicz - portret kobiety na zielonym tle z lecącym ptakiem

5. Artur Bartkiewicz

Title: Kiedyś, 2020

Informations: acrylic, oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz "Kiedyś" akryl/płótno 90x60 cm 2020

Estimation: 1800-2000 PLN

Cena sprzedaży: PLN 2,200.00

Miejsca dla wybranych (2021) - Yaroslava Holysh - domki na palach w złoto-czerwonej kolorystyce

6. Yaroslava Holysh

Title: Miejsca dla wybranych, 2021

Informations: oil, canvas80x50 cmsygn. p.d.: Holysh'21

Estimation: 1400-1800 PLN

Venice (2021) - Małgorzata Bundzewicz - widok na budynki w Wenecji

7. Małgorzata Bundzewicz

Title: Venice, 2021

Informations: oil, canvas100x73 cmref. pd: monogram

Estimation: PLN 1600-2000

Cwał (2021) - Weronika Lipka - pędzące konie w fioletach i czerwieni

8. Weronika Lipka

Title: Cwał, 2021

Informations: acrylic, canvas100x130 cmsygn. p.d. Lipka

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: PLN 1800.00

Rzepak (2021) - Natalia Kozarzewska - pejzaż z drzewem na pomarańczowym tle

9. Natalia Kozarzewska

Title: Rzepak, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: RZEPAK 700x100/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Estimation: PLN 1400-1600

Na plaży (2015) - Arkadiusz Koniusz - bajkowy obraz przedstawiający postaci i zwierzęta nad morzem

10. Arkadiusz Koniusz

Title: On the beach, 2015

Informations: oil, canvas60x70 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: Koniusz Arkadiusz "Na plaży" 2015 r.

Estimation: 1400-1800 PLN

Ewa (2013) - Katarzyna Boguszewska - dwie kobiety w białych sukniach

11. Katarzyna Boguszewska

Title: Ewa, 2013

Informations: oil, canvas110x155 cmsygn. p.d.: Kuma 2013 QMA

Estimation: PLN 1200-1600

Podróż życia (2021) - Beata Mura - domek w lesie i postać zająca z walizką

12. Beata Mura

Title: Podróż życia, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Aparatka z cyklu Poszukiwany, poszukiwana (2021) - Marta Grzesik-Studzińska - aparat fotograficzny na czerwonym tle

13. Marta Grzesik-Studzińska

Title: Aparatka z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2021

Informations: acrylic, canvas75x115 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA "APARATka" - 2020 r. 75x115 cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Estimation: 1800-2200 PLN

One night stand, 2021 - Adamski Wawrzyniec - surrealistyczny obraz z architekturą i postaciami w tle

14. Adamski Wawrzyniec

Title: One night stand, 2021

Informations: 100x110 cm100x110 cmopisany na odwrocie: ADAMSKI WAWRZYNIEC ONE NIGHT STAND 2021

Estimation: PLN 1200-1600

Bez tytułu - 2018 - Michał Rejner - kobiecy portret w błękicie

15. Michał Rejner

Title: Without title, 2018

Informations: acrylic, canvas110x70 cm

Estimation: 1600-2200 zł

Flare (2021) - Jonasz Koperkiewicz - kolorowa abstrakcja z zielenią, różem i pomarańczem

16. Jonasz Koperkiewicz

Title: Flare, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Flare J. Koperkiewicz 2021

Estimation: PLN 1200-1600

NGC 4438 (2021)- Justyna Dorzak - biała postać dziewczynki na czarno-czerwonym tle

17. Justyna Dorzak

Title: NGC 4438, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: DORZAK 2021 "NGC 4438"

Estimation: 1400-1800 PLN

Cinque Terre (2019) - Magdalena Mędzkiewicz - widok na miasteczko nad morzem

18. Magdalena Mędzkiewicz

Title: Cinque Terre, 2019

Informations: acrylic, canvas75x75 cmsygn. na boku: M. Mędzkiewicz

Estimation: PLN 1400-1600

Cytryny - wspomnienie lata (2003) - Katarzyna Lipska-Ziębińska - martwa natura z cytrynami na niebieskim tle

19. Katarzyna Lipska-Ziębińska

Title: Cytryny – wspomnienie lata, 2003

Informations: oil, canvas73x65 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Lipska-Ziębińska "CYTRYNY"

Estimation: PLN 1200-1400

Nr 8 z cyklu Krwiaty (2018) - Małgorzata Kalinowska - różowa, cielesna kompozycja na tkaninie

20. Małgorzata Kalinowska

Title: Nr 8 z cyklu Krwiaty, 2018

Informations: technika mieszana, tkanina, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Krwiaty, nr 8 Małgorzata Kalinowska 2018

Estimation: PLN 1600-2000

Portret kobiety I - Paulina Ledzion - kobieca postać z długimi włosami

21. Paulina Ledzion

Title: Pejzaż Kobiety I, 2021

Informations: oil, canvas100x73 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion

Estimation: PLN 1200-1600

Monotonia 2 (2021) - Andrzej Zujewicz - słowo monotonia w zieleni na czarnym tle

22. Andrzej Zujewicz

Title: Monotonia 2, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MONOTONIA 2" '2021

Estimation: PLN 1400-1600

W letnim deszczu, 2021 - Paulina Leszczyńska - zielono-błękitna abstrakcja

23. Paulina Leszczyńska

Title: W letnim deszczu, 2021

Informations: oil, canvas80x80 cmdescribed on the reverse

Estimation: PLN 1200-1400

Drzewa, 2021 - Bożena Nowak-Sztachera - zielono-biebieskie drzewa na szarym tle

24. Bożena Nowak-Sztachera

Title: trees, 2021

Informations: akryl, płótno, płyta70x100 cmsygn. p.d.: Bożena Nowak-Sztachera, opisany na odwrocie: Bożena Nowak-Sztachera "Droga w słońcu" 2021 R. Pracownia artystyczna Kamieniec Wrocławski

Estimation: PLN 1200-1600

Papierowe łodzie, 2021 - Mirosław Nowiński - dwie postaci na tle morza w bajkowym stylu

25. Mirosław Nowiński

Title: Papierowe łodzie, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Papierowe łodzie" tech. akryl na płótnie wym: 100x100 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński

Estimation: 2400-3000 zł

Barokowy portal, 2020 - Andrzej Grabowski - fragment historycznej dekoraycjnej architektury

26. Andrzej Grabowski

Title: Barokowy portal, 2020

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Grabowski 2020 r.

Estimation: PLN 1200-1400

Po-listopad, 2020 - Kamila Walendykiewicz - dwa kształty na szarym tle

27. Kamila Walendykiewicz

Title: Po-listopad, 2020

Informations: oil, canvas100x100 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Za oknem, 2018 - Aneta Fausek-Kaczanowska - fragment architektury mieszkaniowej

28. Aneta Fausek-Kaczanowska

Title: Za oknem, 2018

Informations: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: Aneta Fausek-Kaczanowska 2018/2019

Estimation: PLN 1200-1400

Odpamiętywanie z cyklu Jurajskie światło, 2015 - Magdalena Barczyk-Kurus - świetlisty obraz z fragmentem architektury

29. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Odpamiętywanie z cyklu Jurajskie światło, 2015

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Odpamiętywanie" cykl: Jurajskie światło, 2015

Estimation: 1400-1800 PLN

W oparach rozkoszy (2021) - Patrycja Kruszyńska-Mikulska - naga kobieta na tle spienionych fal w błękicie i bieli

30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: W oparach rozkoszy, 2021

Informations: acrylic, canvas150x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Estimation: 3000-3800 zł

Gepardzica / Pantera śnieżna, 2020 - Katarzyna Kostecka - gepard w biało-szarej kolorystyce

31. Katarzyna Kostecka

Title: Gepardzica / Pantera śnieżna, 2020

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: K. Kostecka 2020 "Gepardzica" / "Pantera śnieżna"

Estimation: PLN 1200-1400

Baletnica z cyklu Samotność, 2021 - Sofia Wróblewska - kobieta w koku na niebieskim tle, akt

32. Sofia Wróblewska

Title: Baletnica z cyklu Samotność, 2021

Informations: acrylic, canvas100x81 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Estimation: PLN 1400-1600

Spotkanie o poranku, 2021 - Ilona Woźniak - postaci koni na tle pejzażu w żółci i szarościach1

33. Ilona Woźniak

Title: Spotkanie o poranku, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW

Estimation: PLN 1200-1400

Geisha, 2016 - Agata Wereszczyńska - portret kobiety w japońskim stroju na czarnym tle

34. Agata Wereszczyńska

Title: Geisha, 2016

Informations: acrylic, canvas80x40 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "GEISHA", 2016 r., AKRYL

Estimation: 1800-2200 PLN

Figure 35, 2021 - Karolina Dadura - męski tors na czarnym tle

35. Karolina Dadura

Title: Figure 35, 2021

Informations: acrylic, canvas130x90 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura

Estimation: 1800-2200 PLN

Autoportret w lustrze, 2020 - Weronika Preker - portret kobiety z lustrem na ciemnym tle

36. Weronika Preker

Title: Autoportret w lustrze, 2020

Informations: acrylic, spray, canvas100x80 cmsygn. p.d.: WP

Estimation: 1600-2200 zł

kwiaty - weronika wójcik - różowe róże

37. Weronika Wójcik

Title: Kwiaty, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2021

Estimation: 1200-1400

rubebo - hanna rozpara - abstrakcja, op-art, geometryczna abstrakcja, dominuje kolor pomarańczowy

38. Hanna Rozpara

Title: Rubedo, 2021

Informations: acrylic, epoxy, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "Rubedo" 2021

Estimation: 1800-2200

Cena sprzedaży: PLN 1,900.00

grecki pejzaż - gabriela paluch - pejzaż, Grecja, miasto, góry

39. Gabriela Paluch

Title: Grecki pejzaż, 2021

Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP

Estimation: 1400-1600

pomiędzy myślami - Michał jamioł - abstrakcja, dynamiczna, ekspresja, błękitny, niebieski, czerwony

40. Michał Jamioł

Title: Pomiędzy myślami, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cm sygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "POMIĘDZY MYŚLAMI" 100 cm x 120 cm 2021 MJamioł

Estimation: 2000-2200

Cena sprzedaży: PLN 2,400.00

Hrubieszów 3 - Piotr Przybyła - architektura, wejście do budynku

41. Piotr Przybyła

Title: Hrubieszów 3, 2020

Informations: mixed technique, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Hrubieszów 3" 2020 r.

Estimation: 1400-1600

po drugiej stronie - Agata Sobczyk - restauracja, parasole, ogródek, chodnik, czerwony, czarny, szary

42. Agata Sobczyk

Title: Po drugiej stronie, 2011

Informations: acrylic, oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: AGA SOBCZYK PO DRUGIEJ STRONIE

Estimation: 1400-1800

eternity - Agata słomianowska - różowa abstrakcja

43. Agata Słomianowska

Title: Eternity, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: "ETERNITY" AGATA SŁOMIANOWSKA '21

Estimation: 1400-1800

I - Agata płocica - 3 kury płynące łodzią z kości, niepokojące, budzące grozę, mroczne

44. Agata Płocica

Title: I, 2020

Informations: acrylic, canvas 90x60 cmopisany na odwrocie: "I" A. Płocica 2020

Estimation: 1400-1600

dandelions II - Anna sandecka-ląkocy - dmuchawce

45. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Dandelions II, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: 1800-2200

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Porto Botte 1 - Beata Szumińska - pejzaż

46. Beata Szumińska

Title: Porto Botte 1, 2021

Informations: acrylic, canvas130x150 cmsygn. p.d.: B. Szumińska, opisany na odwrocie: Porto Botte 1 Beata Szumińska

Estimation: 1200-1600

niewinna radość - Emilia Formella - abstrakcja, op-art, symetryczna kompozycja

47. Emilia Formella

Title: Niewinna radość, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. EF

Estimation: 1600-1800

lato - Sylwia Dwornicka - pejzaż, plaża, po lewej stronie dwie kąpiące się osoby

48. Sylwia Dwornicka

Title: Summer, 2019

Informations: acrylic, canvas50x80 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2019, opisany na odwrocie: "Lato" Sylwia Dwornicka 2019

Estimation: 1200-1600

Czerwień lata - Mariola świgulska - pejzaż, las brzozowy przecięty pośrodku centralnie rzeką, złoty, różowy, światło

49. Mariola Świgulska

Title: Czerwień lata, 2021

Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Estimation: 1400-1600

połoniny - Andrzej Wirpszo - pejzaż, góry, zamglone, chmury, dominuje kolor niebieski

50. Andrzej Wirpszo

Title: Połoniny, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "POŁONINY" ACRYL 100X100

Estimation: 1400-1800

fragmenty obecności II - Łukasz gil - abstrakcja, figuratywne postacie po środku

51. Łukasz Gil

Title: Fragmenty obecności II, 2016

Informations: oil, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Łukasz Gil 2016 Fragmenty obecności II

Estimation: 1600-2200

grus - Agnieszka boroń - abstrakcja, wyraźna faktura obrazu, relief

52. Agnieszka Boroń

Title: Grus, 2021

Informations: acrylic, own technique, canvas80x70 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ "GRUS" 2021

Estimation: 1200-1400

po burzy - kania meller - pejzaż, weduta

53. Katia Meller

Title: After storm, 2021

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Katia Meller '21

Estimation: 1400-1600

brzoza - karina góra - portret kobiety, abstrakcyjne tło

54. Karina Góra

Title: Brzoza, 2021

Informations: acrylic, canvas50x50 cm sygn. l.d.: Karina Góra

Estimation: 1200-1400

sylfida - Julia młodzik - akt, kobieta, blond, wyeksponowane piersi, abstrakcyjne zielono-kremowe tło

55. Julia Młodzik

Title: Sylfida, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.:JMłodzik'21 opisany na odwrocie: "Sylfida" Julia Młodzik 21'

Estimation: 1400-1600

przegrana królowa - Edyta mądzelewska - realizm magiczny, kobieta w koronie i sukni w czerwoną szachownicę stoi z opartą głową w akcie płaczu oparta o szachową figurę konia, skoczka, czarno białego, niebieskie tło

56. Edyta Mądzelewska

Title: Przegrana Królowa, 2020

Informations: oil, canvas80x60 cmsygn, p.d.: monogramem

Estimation: 1200-1600

Hasidic wedding - Beata dutko - malarstwo figuratywne, Chasydzi, ślub, wesele, młoda para, zastawiony stół

57. Beata Dudko

Title: Hasidic wedding / pozycja wycofana, 2021

Informations: akty, płótno120x160 cm

Estimation: 2000-2800

paw - paulina wojciechowska - abstrakcja

58. Paulina Wojciechowska

Title: Paw, 2020

Informations: acrylic, canvas120x75 cmopisany na odwrocie: Paulina Wojciechowska Katowice 2020

Estimation: 2500-3000

morning - agata burnat - paląca młoda kobieta, tło jednolite różowe

59. Agata Burnat

Title: Morning, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021 r. "Morning"

Estimation: 1400-1800

Oblicze - Tomasz Masionek - portret

60. Tomasz Masionek

Title: Oblicze, 2018

Informations: oil, canvas120x100 cm

Estimation: 1400-1800

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Terra XXI - Jakub Szymański - pejzaż, realizm magiczny

61. Jakub Szymanski

Title: Terra XXI, 2021

Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański TERRA XXI 2021

Estimation: 1800-2400

Red field - Marta dunal - abstrakcja, żywe dynamiczne kolory, żółty, pomarańczowy, niebieski

62. Marta Dunal

Title: Red Field, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Marta Dunal

Estimation: 1200-1600

dance with the devil - Adrianna zawadzka - akt, kobieta, czarna postać, czerwona postać, szachownica, symbol

63. Adriana Zawadzka

Title: Dance with the devil, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cm

Estimation: 1400-1800

gest xvii - pola piestrzeniewicz - abstrakcja na planie koła

64. Piestrzeniewicz fields

Title: Gest XVII, 2021

Informations: mixed technique, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: POLA PIESTRZENIEWICZ

Estimation: 1600-2200

oczekiwanie - Jakub kępka - młoda dziewczyna stojąca przed białą tablicą, o tablicę oparty kij, żółta ściana

65. Jakub Kępka

Title: Expectancy, 2020

Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Kępka 2020

Estimation: 1200-1600

myszka - maciej kempiński - akt kobiecy, młoda naga kobieta siedząca na fotelu z książką, dywan w geometryczne wzory, stolik, filiżanka

66. Maciej Kempiński

Title: Myszka, 2021

Informations: acrylic, canvas90x61 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Myszka" M. Kempiński MMXXI

Estimation: 2000-2400

Kruchość. Czas - Jolanta Haluch - figuracja, malarstwo figuratywne, błękit, szarość

67. Jolanta Haluch

Title: Kruchość. Czas, 2019

Informations: oil, canvas96x120 cmsygn. p.d.: JHaluch 2019

Estimation: 1800-2200

tulipanowy pejzaż - Elżbieta płonińska - tulipany, biały, czerwony, różowy

68. Elżbieta Ponińska

Title: Tulipanowy pejzaż, 2020

Informations: acrylic, canvas50x100 cm sygn. p.d.: EPonińska 2020 r.

Estimation: 1600-2000

przestrzeń publiczna - Agnieszka słońska-więcek - postać ludzka, schody, abstrakcja, architektura, czerwień, czerwony, pomarańczowy

69. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: Przestrzeń publiczna, 2018

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: ASW

Estimation: 1600-1800

Bałtyk - Małgorzata gajek - pejzaż, plaża, morze

70. Małgorzata Gajek

Title: Bałtyk, 2021

Informations: acrylic, canvas60x80 cm

Estimation: 1400-1600

ogród - Kamila guzal-pośrednik - pejzaż

71. Kamila Guzal-Mediator

Title: Ogród, 2004

Informations: oil, canvas100x60 cmdescribed on the reverse

Estimation: 1400-1600

bez tytułu - Iwona Gabryś - abstrakcja

72. Iwona Gabryś

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Iwona Gabryś

Estimation: 1800-2200