56 Young Art Auction

Auction: October 26, 2021 at 19:30

Before auction exhibition: od 21 października 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 października 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 20 października 2021 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 56 Aukcja Sztuki Młodej

Agata Wereszczyńska, Niebieska, 2021 - portret kobiety w wianku

1. Agata Wereszczyńska

Title: Niebieska, 2021

Informations: mixed technique, canvas70x70 cmsygn. u dołu: Wereszczyńska 2021, opisany na odwrocie

Estimation: PLN 1400-2000

Barbara Bielecka-Woźniczko - Płaszczyzny IV, 2014 - abstrakcja w błękicie, zieleni i czerni

2. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Płaszczyzny IV, 2014

Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko PŁASZCZYZNY IV, olej, płótno 120x100 2014 zieleń

Estimation: PLN 1200-1400

Sebastian Andrzejewski - Przemysłowa 2, 2021 - kolorowy obraz z architekturą miejską

3. Sebastian Andrzejewski

Title: Przemysłowa 2, 2021

Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: S. Andrzejewski, opisany na odwrocie: SEBASTIAN ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁOWA 2 AKRYL 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Izabela Jaśniewska, Ptaki, 2021 - obraz zielonymi i niebieskimi ptakami

4. Iza Jaśniewska

Title: Ptaki, 2021

Informations: acrylic, canvas50x65 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: PTAKI akryl 2021 r.

Estimation: 1400-1800 PLN

Aleksandra Modzelewska, Maska czy twarz S5 60, 2021 - zielona twarz na białym tle

5. Aleksandra Modzelewska

Title: Maska czy twarz S5 60, 2021

Informations: akryl, spray, węgiel, papier, płótno40x40 cmsygn. l.d.: AM'21

Estimation: PLN 2800-3600

Jolanta Haluch - Ptak mojego serca z cyklu Kruchość́, 2019 - ciemny wąski obraz z sercem

6. Jolanta Haluch

Title: Ptak mojego serca z cyklu Kruchość, 2019

Informations: oil, canvas120x50 cmolej, płótno, 120x50 cm, sygn. p.d.: Haluch 2019

Estimation: 1400-1800 PLN

Aleksandra Mysiorska - Dożynki, 2021 - abstrakcja z zielenią, żółcią i błękitem

7. Aleksandra Mysiorska

Title: Dożynki, 2021

Informations: olej, szlagmetal, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Dożynki A. Mysiorska '21

Estimation: 2600-3400 zł

Beata Mura, Tajemnica, 2021 - zielony obraz z szarymi różami

8. Beata Mura

Title: Tajemnica, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Ryś 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Iwona Gabryś - Bez tytułu, 2021 - niebiesko-szara abstrakcja

9. Iwona Gabryś

Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ

Estimation: 1400-1800 PLN

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Zaklinaczka, 2021 - portret eleganckiej kobiety z psem

10. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Zaklinaczka, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Estimation: 3800-5000 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Eclipse z cyklu Intymność światła, 2021 - świetlista abstrakcja zaćmienie

11. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Eclipse z cyklu Intymność światła, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 "Eclipse" cykl: "Intymnść światła"

Estimation: 1800-2400 PLN

Joanna Róg-Ociepka - Z daleka II, 2019 - postać kobiety na czarnym tle

12. Joanna Róg-Ociepka

Title: Z daleka II, 2019

Informations: oil, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: JOANNA RÓG-OCIEPKA Z DALEKA 2 Z CYKLU "BYŁAM, JESTEM, BĘDĘ..." 60x80 cm, ol./pł./2019

Estimation: PLN 1200-1400

Jakub Kępka - Brzęczenie, 2021 - martwa natura z manekinem

13. Jakub Kępka

Title: Brzęczenie, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KĘPKA 2021

Estimation: PLN 1200-1400

Kamila Cellary - Niebo musi zaczekać II, 2021 - abstrakcja z niebiesk-fioletowymi plamami na białym tle

14. Kamila Cellary

Title: Niebo musi zaczekać II, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: K. Cellary 2021, opisany na odwrocie: Niebo musi zaczekać II Kamila Cellary Warszawa, 2021

Estimation: 2000-2400 PLN

Iwona Kobryń - Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2021 - fioletowy obraz z postaciami

15. Iwona Kobryn

Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2021

Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl Ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2021

Estimation: 3600-4000 zł

Agnieszka Boroń - Horologium, 2021 - abstrakcja w błękicie

16. Agnieszka Boroń

Title: Horologium, 2021

Informations: acrylic, own technique, canvas90x80 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ >HOROLOGIUM< 2021

Estimation: PLN 1200-1400

Magdalena Chmielek - Leaves I, 2020 - kolorowy obraz z liśćmi

17. Magdalena Chmielek

Title: Leaves I, 2020

Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na odwrocie: Leaves I Magdalena Chmielek olej 2020

Estimation: PLN 1400-1600

Katarzyna Polic-Patkowska - Sol 10, 2021 - abstrakcja w odcieniach brązu i pomarańczu

18. Katarzyna Polic-Patkowska

Title: Sol 10, 2021

Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "SOL10" 2021'

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 2,800.00

Kazimiera Dymek - Kolorowe słońce, 2021 - jasny pejzaż ze słońcem

19. Kazimiera Dymek

Title: Kolorowe słońce, 2021

Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. p.d.: K. Dymek, opisany na odwrocie: Kazimiera (Klincewicz) Dymek

Estimation: PLN 1200-1600

Agata Burnat - Cięcie, 2021 - portret kobiety obcinającej włosy

20. Agata Burnat

Title: Cięcie, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: A.Burnat 21', opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021

Estimation: PLN 1600-2000

Jonasz Koperkiewicz - Yellow light, 2021 - abstrakcja w intensywnym, żółtym kolorze

21. Jonasz Koperkiewicz

Title: Yellow light, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Yellow light J. Koperkiewicz 2021

Estimation: 1600-2200 zł

Maciej Kempinski - Przystań Geko, 2021 - pejzaż z widokiem na przystań i góry

22. Maciej Kempiński

Title: Przystań Geko, 2021

Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: "Przystań Geko" M. Kempiński MMXXI

Estimation: PLN 1600-2000

Gabriela Paluch - W parku, 2021 - zielony obraz z widokiem na park

23. Gabriela Paluch

Title: W parku, 2021

Informations: oil, canvas70x100 cmref. pd: GP

Estimation: PLN 1400-1600

Marta Uszakow - Prawda czy fałsz?, 2020 - surrealistyczny obraz z nosem, okiem i muchą

24. Marta Uszakow

Title: Prawda czy fałsz?, 2020

Informations: oil, canvas90x70 cm

Estimation: PLN 1400-1600

Marta Tymińska - Early Bird, 2021 - żółta, ekspresyjna abstrakcja

25. Marta Tymińska

Title: Early Bird, 2021

Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: 'Early Bird" (2021) M. Tymińska

Estimation: PLN 1400-1600

Małgorzata Gajek - Widok za oknem 3, 2021 - obraz z drzewem na beżowym tle

26. Małgorzata Gajek

Title: Widok za oknem 3, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: 2021 M.Gajek, opisany na odwrocie: "WIDOK Z OKNA" MAŁGORZATA GAJEK, 2021 70x70

Estimation: PLN 1400-1600

Sylwia Jóźwiak - Nie wiem, 2021 - obraz z kobiecą sylwetką

27. Sylwia Szewczyk

Title: Nie wiem, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21

Estimation: PLN 1400-1600

Kamila Walendykiewicz - Planeta B 654267976, 2019 - abstrakcja w szarości i różu

28. Kamila Walendykiewicz

Title: Planeta B 654267976, 2019

Informations: oil, canvas116x89 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PLANETA B 654267976 OLEJ NA PŁÓTNIE 110x90 CM 2019

Estimation: 1800-2400 PLN

Katarzyna Pitek - Kim naprawdę jesteśmy, 2021 - czerwony obraz z postacią

29. Katarzyna Pitek

Title: Kim naprawdę jesteśmy, 2021

Informations: acrylic, canvas150x90 cmopisany na odwrocie: WHO WE REALLY ARE KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY 2021 BLANCA 90x150 POLAND

Estimation: 1800-2200 PLN

Mirela Bukała - Powstanie, 2021 - kolorowy obraz z trzema postaciami

30. Mirela Bukała

Title: Powstanie, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała Powstanie 2021

Estimation: 4000-4600 zł

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Karolina Jarosławska - Na fali, 2021 - błękitny obraz z powierzchnią wody

31. Karolina Jarosławska

Title: On a wave, 2021

Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. l.d.: KJ, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska

Estimation: 1800-2200 PLN

Julia Młodzik - Poranek w ogrodzie, 2021 - naga kobieta wśród roślin

32. Julia Młodzik

Title: Poranek w ogrodzie, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: JMłodzik, opisany na odwrocie: Julia Młodzik 21'

Estimation: PLN 1400-1600

Andrzej Wirpszo - Wróćmy na jeziora, 2021 - nostalgiczny pejzaż z bęłkitnym jeziorem

33. Andrzej Wirpszo

Title: Wróćmy na jeziora, 2021

Informations: acrylic, canvas100x73 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "WRÓĆMY NA JEZIORA" AKRYL - PŁÓTNO 73X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Estimation: PLN 1400-1600

Magdalena Mędzkiewicz - Good as Hell, 2021 - wielkoformatowa abstrakcja w czerwieni

34. Magdalena Mędzkiewicz

Title: Good as Hell, 2021

Informations: acrylic, canvas70x200 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: "Good as Hell" 2021 Magdalena Mędzkiewicz

Estimation: PLN 1400-1600

Michał Jamioł - Radość Oceanu, 2021 - kolorowa abstrakcja z błękitem i fioletem

35. Michał Jamioł

Title: Radość Oceanu, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "RADOŚĆ OCEANU" 100 cm x 120 cm 2021 M.Jamioł

Estimation: 2000-2600 zł

Sylwia Młodziejewska - Morskie przygody, 2021 - błękitny obraz z falami morskimi

36. Sylwia Młodziejewska

Title: Morskie przygody, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: S. Młodziejewska 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Split - Maria sphychak - abstrakcja

37. Mariia Shpychak

Title: Split, 2019

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: SHPYCHAK, opisany na odwrocie: MARIIA SHPYCHAK 2019

Estimation: 1400-1800

Dom duszy - Paulina wojciechowska

38. Paulina Wojciechowska

Title: Dom Duszy, 2020/2021

Informations: acrylic, canvas110x110 cmopisany na odwrocie: P. Wojciechowska 2021 r. Katowice

Estimation: 2600-3000

W przestrzeni czasu - Ilona woźniak

39. Ilona Woźniak

Title: W przestrzeni czasu, 2021

Informations: oil, canvas80x60 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1200-1400

Spiritual Jazz - Mirosław Nowiński

40. Mirosław Nowiński

Title: Spiritual Jazz, 2021

Informations: acrylic, canvas120x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Spiritual Jazz" tech: akryl na płótnie wym: 1020x120 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński

Estimation: 2400-3000

Cena sprzedaży: PLN 2,400.00

Bloody war - kaja goździkiewicz

41. Kaja Goździewicz

Title: Bloody war, 2021

Informations: acrylic, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Kaja Goździewicz Bloody war 2021

Estimation: 1400-1600

Obrót - Pola Piestrzeniewicz - abstrakcja, czarny, biały, szary

42. Piestrzeniewicz fields

Title: Obrót, 2021

Informations: mixed technique, canvas,60x70 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ 2021

Estimation: 1800-2400

bez tytułu - Sofia Wróblewska - akt

43. Sofia Wróblewska

Informations: acrylic, own technique, canvas100x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska

Estimation: 1400-1600

jesienne sny - Yulia Gurzhiyants

44. Yulia Gurzhiyants

Title: Jesienne sny, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: monogram

Estimation: 1400-1800

Dym z cyklu substancje 07 - Agnieszka Pakua

45. Agnieszka Pakuła

Title: Dym z cyklu Substancje 07, 2020

Informations: acrylic, spray, canvas120x100 cm sygn. p.d.: APakuła'20, opisany na odwrocie: Agnieszka Pakuła "Substancje 07: Dym" "Substances 07: Smoke" Akryl, spray na płótnie, 2020, 100x120 cm

Estimation: 2400-3200

Qui pro quo - Małgorzata Pabich

46. Małgorzata Pabich

Title: Qui pro quo, 2021

Informations: technika własna, akryl, klej polimerowy, tusz kreślarski, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: '21 Bez tytułu Qui pro quo

Estimation: 1400-1800 PLN

Glowing - Katia Meller

47. Katia Meller

Title: Glowing, 2021

Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Katia Meller

Estimation: 1400-1600

Wolność myśli - paulina wojewodzic - abstrakcja

48. Paulina Wojewodzic

Title: Wolność myśli, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: P.Wojewodzic, opisany na odwrocie: Paulina Wojewodzic, wrzesień 2021, 100x120, Wolność myśli

Estimation: 1600-1800

sushi - Marlena szewczyk

49. Marlena Szewczyk

Title: Sushi, 2020

Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Marlena Szewczyk

Estimation: 2000-2600

Dealbationis - Hanna Rozpara - abstrakcja

50. Hanna Rozpara

Title: Dealbationis, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cm sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Dealbationis”2021

Estimation: 2000-2400

Czas - Katarzyna Boguszewska

51. Katarzyna Boguszewska

Title: Czas, 2020

Informations: oil, canvas100x113 cmopisany na odwrocie: QMA KATARZYNA BOGUSZEWSKA 2020

Estimation: 1600-2000

uliczna biegaczka - Marcin Kędzierski

52. Marcin Kędzierski

Title: Uliczna biegaczka, 2021

Informations: oil, canvas61x95 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ULICZNA BIEGACZKA 2021

Estimation: 1400-1600

Dolina snow - Mariola świgulska

53. Mariola Świgulska

Title: Dolina snów, 2014

Informations: acrylic, oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2014 r.

Estimation: 1400-1800

czułość II - paulina ledzion

54. Paulina Ledzion

Title: Czułość II, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion

Estimation: 1200-1400

The Three Graces - Michalina czurakowska

55. Michalina Czurakowska

Title: The Three Graces, 2021

Informations: acrylic, canvas100x90 cm sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 29.09.21 "THE THREE GRACES"

Estimation: 2200-4000

toksyczna dolina - paweł batura - pejzaż

56. Paweł Batura

Title: Toksyczna dolina, 2019

Informations: oil, canvas70x100 cm

Estimation: 1400-1800

bez tytułu - Przemysław Adamowski

57. Przemysław Adamowski

Informations: oil, canvas100x70 cmref. pd

Estimation: 1600-2000

LANDMANNALAUGAR - natalia kozarzewska

58. Natalia Kozarzewska

Title: Landmannalaugar, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: LANDMANNALAUGAR 70X100/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Estimation: 1400-1600

Akt - Paulina zubowicz

59. Paulina Zubowicz

Title: Act, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Paulina Zubowicz, opisany na odwrocie: "AKT" PAULINA ZUBOWICZ 2021 r.

Estimation: 1200-1400

dopust - Arkadiusz koniusz

60. Arkadiusz Koniusz

Title: Odpust, 2015

Informations: oil, canvas40x60 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: Koniusz Arkadiusz "Odpust: 2015 r.

Estimation: 1400-1600

music impression - Anna sandecka - ląkocy

61. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Music Impression, 2021

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: 1600-1800

Las 7 - Sylwia Dwornicka - pejzaż

62. Sylwia Dwornicka

Title: Las 7, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021

Estimation: 1400-1600

Beauty on the Beach - paweł świątek

63. Paweł Świątek

Title: Beauty on the Beach, 2021

Informations: vinyl emulsion, canvas70x50 cmdescribed on the reverse

Estimation: 1400-1600

sunset clouds - pervin ece Yakacık - pejzaż, wieś

64. Pervin Ece Yakacık

Title: Sunset clouds, 2021

Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Pervinece '21

Estimation: 1400-1600

kasztan - weronika lipka - koń

65. Weronika Lipka

Title: Kasztan, 2021

Informations: oil, canvas100x130 cmsygn. p.d.: Lipka

Estimation: 1600-2000

kanion - Andrzej Zujewicz

66. Andrzej Zujewicz

Title: Kanion, 2021

Informations: acrylic, HDF board 2x (100x80) cmopisany na dwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "KANION" '2021 DYPTYK akryl

Estimation: 1600-2000

yellow submarine - Agnieszka Słońska więcek

67. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: Yellow submarine, 2018

Informations: acrylic, canvas120x60 cmsygn. p.d.: ASW

Estimation: 1400-1800

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

tajemne wybrzeże - Kamila krętuś - abstrakcja błękit

68. Kamila Krętuś

Title: Tajemne wybrzeże, 2021

Informations: oil, canvas100x110 cmref. pd

Estimation: 1400-1600

Akt nr 19 - Tomasz Włodarczyk

69. Tomasz Włodarczyk

Title: Akt nr 19, 2021

Informations: olej, akryl, gwasz, tektura80x60 cm w świetle passe-partout, 84x64 cm w oprawiesygn. l.d. Włodarczyk

Estimation: 1600-2000

corrida 3 - Tomasz tais - abstrakcja, żółty

70. Tomasz Tais

Title: Corrida 3, 2018

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Tais 018, opisany na odwrocie: TOMASZ TAIS "CORRIDA 3" 2018

Estimation: 1400-1800

purple magic - Karolina karkucińska - abstrakcja

71. Karolina Karkucińska

Title: Purple magic, 2018

Informations: acrylic, canvas80x60 cmdescribed on the reverse

Estimation: 1200-1600

Za płotem - Bartłomiej Baranowski - realizm magiczny, realizm bajkowy, niebieski

72. Bartłomiej Baranowski

Title: Za płotem, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.g.: Baranowski 29:21

Estimation: 1600-2200

magiczna kraina - Marta dunal - dynamiczna, żywa abstrakcja

73. Marta Dunal

Title: Magiczna kraina, 2021

Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: Marta Dunal, opisany na odwrocie: Marta Dunal

Estimation: 1400-1800

łąka - sabina salamon - pejzaż

74. Sabina Salamon

Title: Meadow, 2020

Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon '20, opisany na odwrocie: S. Salamon Łąka

Estimation: 1200-1400

leć - Malwina cieslik

75. Malwina Cieślik

Title: Leć, 2021

Informations: acrylic, board90x90 cm

Estimation: 1200-1400

Bułka z masłem - Piotr Przybyła

76. Piotr Przybyła

Title: Bułka z masłem, 2021

Informations: mixed technique, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "BUŁKA Z MASŁEM" 2021 r.

Estimation: 1400-1600

Dominika korzeniowska - akryl, płótno, zielono granatowy

77. Dominika Korzeniowska

Title: Zielony niebieski, 2017

Informations: acrylic, canvas2x (90x90) cmopisany na odwrocie: dominika korzeniowska, 2017 zielony oraz dominika korzeniowska, 2017 prawie niebieski

Estimation: 1600-2000