56 Young Art Auction
Auction: October 26, 2021 at 19:30
Before auction exhibition: od 21 października 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 października 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 20 października 2021 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Agata Wereszczyńska
Title: Niebieska, 2021
Informations: mixed technique, canvas70x70 cmsygn. u dołu: Wereszczyńska 2021, opisany na odwrocie
Estimation: PLN 1400-2000
2. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Płaszczyzny IV, 2014
Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2014, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko PŁASZCZYZNY IV, olej, płótno 120x100 2014 zieleń
Estimation: PLN 1200-1400
3. Sebastian Andrzejewski
Title: Przemysłowa 2, 2021
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: S. Andrzejewski, opisany na odwrocie: SEBASTIAN ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁOWA 2 AKRYL 2021
Estimation: PLN 1400-1600
4. Iza Jaśniewska
Title: Ptaki, 2021
Informations: acrylic, canvas50x65 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: PTAKI akryl 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
5. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S5 60, 2021
Informations: akryl, spray, węgiel, papier, płótno40x40 cmsygn. l.d.: AM'21
Estimation: PLN 2800-3600
6. Jolanta Haluch
Title: Ptak mojego serca z cyklu Kruchość, 2019
Informations: oil, canvas120x50 cmolej, płótno, 120x50 cm, sygn. p.d.: Haluch 2019
Estimation: 1400-1800 PLN
7. Aleksandra Mysiorska
Title: Dożynki, 2021
Informations: olej, szlagmetal, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Dożynki A. Mysiorska '21
Estimation: 2600-3400 zł
8. Beata Mura
Title: Tajemnica, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Ryś 2021
Estimation: PLN 1400-1600
9. Iwona Gabryś
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Zaklinaczka, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2021
Estimation: 3800-5000 zł
11. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Eclipse z cyklu Intymność światła, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 "Eclipse" cykl: "Intymnść światła"
Estimation: 1800-2400 PLN
12. Joanna Róg-Ociepka
Title: Z daleka II, 2019
Informations: oil, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: JOANNA RÓG-OCIEPKA Z DALEKA 2 Z CYKLU "BYŁAM, JESTEM, BĘDĘ..." 60x80 cm, ol./pł./2019
Estimation: PLN 1200-1400
13. Jakub Kępka
Title: Brzęczenie, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KĘPKA 2021
Estimation: PLN 1200-1400
14. Kamila Cellary
Title: Niebo musi zaczekać II, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: K. Cellary 2021, opisany na odwrocie: Niebo musi zaczekać II Kamila Cellary Warszawa, 2021
Estimation: 2000-2400 PLN
15. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2021
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl Ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2021
Estimation: 3600-4000 zł
16. Agnieszka Boroń
Title: Horologium, 2021
Informations: acrylic, own technique, canvas90x80 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ >HOROLOGIUM< 2021
Estimation: PLN 1200-1400
17. Magdalena Chmielek
Title: Leaves I, 2020
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na odwrocie: Leaves I Magdalena Chmielek olej 2020
Estimation: PLN 1400-1600
18. Katarzyna Polic-Patkowska
Title: Sol 10, 2021
Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "SOL10" 2021'
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 2,800.00
19. Kazimiera Dymek
Title: Kolorowe słońce, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. p.d.: K. Dymek, opisany na odwrocie: Kazimiera (Klincewicz) Dymek
Estimation: PLN 1200-1600
20. Agata Burnat
Title: Cięcie, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: A.Burnat 21', opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021
Estimation: PLN 1600-2000
21. Jonasz Koperkiewicz
Title: Yellow light, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Yellow light J. Koperkiewicz 2021
Estimation: 1600-2200 zł
22. Maciej Kempiński
Title: Przystań Geko, 2021
Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: "Przystań Geko" M. Kempiński MMXXI
Estimation: PLN 1600-2000
23. Gabriela Paluch
Title: W parku, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1400-1600
24. Marta Uszakow
Title: Prawda czy fałsz?, 2020
Informations: oil, canvas90x70 cm
Estimation: PLN 1400-1600
25. Marta Tymińska
Title: Early Bird, 2021
Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: 'Early Bird" (2021) M. Tymińska
Estimation: PLN 1400-1600
26. Małgorzata Gajek
Title: Widok za oknem 3, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: 2021 M.Gajek, opisany na odwrocie: "WIDOK Z OKNA" MAŁGORZATA GAJEK, 2021 70x70
Estimation: PLN 1400-1600
27. Sylwia Szewczyk
Title: Nie wiem, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21
Estimation: PLN 1400-1600
28. Kamila Walendykiewicz
Title: Planeta B 654267976, 2019
Informations: oil, canvas116x89 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ PLANETA B 654267976 OLEJ NA PŁÓTNIE 110x90 CM 2019
Estimation: 1800-2400 PLN
29. Katarzyna Pitek
Title: Kim naprawdę jesteśmy, 2021
Informations: acrylic, canvas150x90 cmopisany na odwrocie: WHO WE REALLY ARE KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY 2021 BLANCA 90x150 POLAND
Estimation: 1800-2200 PLN
30. Mirela Bukała
Title: Powstanie, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała Powstanie 2021
Estimation: 4000-4600 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
31. Karolina Jarosławska
Title: On a wave, 2021
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. l.d.: KJ, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska
Estimation: 1800-2200 PLN
32. Julia Młodzik
Title: Poranek w ogrodzie, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: JMłodzik, opisany na odwrocie: Julia Młodzik 21'
Estimation: PLN 1400-1600
33. Andrzej Wirpszo
Title: Wróćmy na jeziora, 2021
Informations: acrylic, canvas100x73 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "WRÓĆMY NA JEZIORA" AKRYL - PŁÓTNO 73X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: PLN 1400-1600
34. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Good as Hell, 2021
Informations: acrylic, canvas70x200 cm (dyptyk)opisany na odwrocie: "Good as Hell" 2021 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
35. Michał Jamioł
Title: Radość Oceanu, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "RADOŚĆ OCEANU" 100 cm x 120 cm 2021 M.Jamioł
Estimation: 2000-2600 zł
36. Sylwia Młodziejewska
Title: Morskie przygody, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: S. Młodziejewska 2021
Estimation: PLN 1400-1600
37. Mariia Shpychak
Title: Split, 2019
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: SHPYCHAK, opisany na odwrocie: MARIIA SHPYCHAK 2019
Estimation: 1400-1800
38. Paulina Wojciechowska
Title: Dom Duszy, 2020/2021
Informations: acrylic, canvas110x110 cmopisany na odwrocie: P. Wojciechowska 2021 r. Katowice
Estimation: 2600-3000
39. Ilona Woźniak
Title: W przestrzeni czasu, 2021
Informations: oil, canvas80x60 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1200-1400
40. Mirosław Nowiński
Title: Spiritual Jazz, 2021
Informations: acrylic, canvas120x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Spiritual Jazz" tech: akryl na płótnie wym: 1020x120 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2400-3000
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
41. Kaja Goździewicz
Title: Bloody war, 2021
Informations: acrylic, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Kaja Goździewicz Bloody war 2021
Estimation: 1400-1600
42. Piestrzeniewicz fields
Title: Obrót, 2021
Informations: mixed technique, canvas,60x70 cmopisany na odwrocie: POLA PIESTRZENIEWICZ 2021
Estimation: 1800-2400
43. Sofia Wróblewska
Informations: acrylic, own technique, canvas100x70 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska
Estimation: 1400-1600
44. Yulia Gurzhiyants
Title: Jesienne sny, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: monogram
Estimation: 1400-1800
45. Agnieszka Pakuła
Title: Dym z cyklu Substancje 07, 2020
Informations: acrylic, spray, canvas120x100 cm sygn. p.d.: APakuła'20, opisany na odwrocie: Agnieszka Pakuła "Substancje 07: Dym" "Substances 07: Smoke" Akryl, spray na płótnie, 2020, 100x120 cm
Estimation: 2400-3200
46. Małgorzata Pabich
Title: Qui pro quo, 2021
Informations: technika własna, akryl, klej polimerowy, tusz kreślarski, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: '21 Bez tytułu Qui pro quo
Estimation: 1400-1800 PLN
47. Katia Meller
Title: Glowing, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Katia Meller
Estimation: 1400-1600
48. Paulina Wojewodzic
Title: Wolność myśli, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: P.Wojewodzic, opisany na odwrocie: Paulina Wojewodzic, wrzesień 2021, 100x120, Wolność myśli
Estimation: 1600-1800
49. Marlena Szewczyk
Title: Sushi, 2020
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Marlena Szewczyk
Estimation: 2000-2600
50. Hanna Rozpara
Title: Dealbationis, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cm sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Dealbationis”2021
Estimation: 2000-2400
51. Katarzyna Boguszewska
Title: Czas, 2020
Informations: oil, canvas100x113 cmopisany na odwrocie: QMA KATARZYNA BOGUSZEWSKA 2020
Estimation: 1600-2000
52. Marcin Kędzierski
Title: Uliczna biegaczka, 2021
Informations: oil, canvas61x95 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ULICZNA BIEGACZKA 2021
Estimation: 1400-1600
53. Mariola Świgulska
Title: Dolina snów, 2014
Informations: acrylic, oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2014 r.
Estimation: 1400-1800
54. Paulina Ledzion
Title: Czułość II, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: 1200-1400
55. Michalina Czurakowska
Title: The Three Graces, 2021
Informations: acrylic, canvas100x90 cm sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 29.09.21 "THE THREE GRACES"
Estimation: 2200-4000
56. Paweł Batura
Title: Toksyczna dolina, 2019
Informations: oil, canvas70x100 cm
Estimation: 1400-1800
57. Przemysław Adamowski
Informations: oil, canvas100x70 cmref. pd
Estimation: 1600-2000
58. Natalia Kozarzewska
Title: Landmannalaugar, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: LANDMANNALAUGAR 70X100/AKRYL/PŁÓTNO/2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: 1400-1600
59. Paulina Zubowicz
Title: Act, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Paulina Zubowicz, opisany na odwrocie: "AKT" PAULINA ZUBOWICZ 2021 r.
Estimation: 1200-1400
60. Arkadiusz Koniusz
Title: Odpust, 2015
Informations: oil, canvas40x60 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: Koniusz Arkadiusz "Odpust: 2015 r.
Estimation: 1400-1600
61. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Music Impression, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 1600-1800
62. Sylwia Dwornicka
Title: Las 7, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021
Estimation: 1400-1600
63. Paweł Świątek
Title: Beauty on the Beach, 2021
Informations: vinyl emulsion, canvas70x50 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1400-1600
64. Pervin Ece Yakacık
Title: Sunset clouds, 2021
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Pervinece '21
Estimation: 1400-1600
65. Weronika Lipka
Title: Kasztan, 2021
Informations: oil, canvas100x130 cmsygn. p.d.: Lipka
Estimation: 1600-2000
66. Andrzej Zujewicz
Title: Kanion, 2021
Informations: acrylic, HDF board 2x (100x80) cmopisany na dwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "KANION" '2021 DYPTYK akryl
Estimation: 1600-2000
67. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Yellow submarine, 2018
Informations: acrylic, canvas120x60 cmsygn. p.d.: ASW
Estimation: 1400-1800
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
68. Kamila Krętuś
Title: Tajemne wybrzeże, 2021
Informations: oil, canvas100x110 cmref. pd
Estimation: 1400-1600
69. Tomasz Włodarczyk
Title: Akt nr 19, 2021
Informations: olej, akryl, gwasz, tektura80x60 cm w świetle passe-partout, 84x64 cm w oprawiesygn. l.d. Włodarczyk
Estimation: 1600-2000
70. Tomasz Tais
Title: Corrida 3, 2018
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Tais 018, opisany na odwrocie: TOMASZ TAIS "CORRIDA 3" 2018
Estimation: 1400-1800
71. Karolina Karkucińska
Title: Purple magic, 2018
Informations: acrylic, canvas80x60 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1200-1600
72. Bartłomiej Baranowski
Title: Za płotem, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.g.: Baranowski 29:21
Estimation: 1600-2200
73. Marta Dunal
Title: Magiczna kraina, 2021
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: Marta Dunal, opisany na odwrocie: Marta Dunal
Estimation: 1400-1800
74. Sabina Salamon
Title: Meadow, 2020
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon '20, opisany na odwrocie: S. Salamon Łąka
Estimation: 1200-1400
75. Malwina Cieślik
Title: Leć, 2021
Informations: acrylic, board90x90 cm
Estimation: 1200-1400
76. Piotr Przybyła
Title: Bułka z masłem, 2021
Informations: mixed technique, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "BUŁKA Z MASŁEM" 2021 r.
Estimation: 1400-1600
77. Dominika Korzeniowska
Title: Zielony niebieski, 2017
Informations: acrylic, canvas2x (90x90) cmopisany na odwrocie: dominika korzeniowska, 2017 zielony oraz dominika korzeniowska, 2017 prawie niebieski
Estimation: 1600-2000