58 Young Art Auction
Auction: 7 grudnia 2021 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 4 grudnia 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 7 grudnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 4 grudnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Filip Łoziński
Title: Kompozycja z bielą i ludźmi, 2021
Informations: acrylic, canvas80x90 cmreference number right: F. Łoziński
Estimation: 2000-2600
2. Sebastian Talka
Title: Prorok, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: "Prorok" Sebastian Talka 2021 r.
Estimation: 1400-1600
3. Katarzyna Doroba
Title: Frida i kaktusy, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: KDOROBA2021, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA FRIDA I KAKTUSY AKRYL 80/100 PAŹDZIERNIK 2021
Estimation: 1600-1800
4. Sylwia Dwornicka
Title: Evening, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka "WIECZÓR" 70x100 cm
Estimation: 1400-1800
5. Ewelina Wasilewska
Title: Jeszcze będzie pięknie, 2021
Informations: oil, canvas100x90 cm
Edition: opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Jeszcze będzie pięknie" olej 2021
Estimation: 1400-1600
6. Edyta Romanowska
Title: Bez tytułu (amarantowo-fioletowy), 2021
Informations: acrylic, canvas110x60 cmopisany na odwrocie: Edyta Romanowska, 2021
Estimation: 1600-2000
7. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Przenikanie X z cyklu Intymność światła, 2021
Informations: acrylic, canvas80x120 cm
Edition: opisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Przenikanie X" cykl: "Intymność światła" 2021 r.
Estimation: 1400-1800
8. Tomasz Kuczara
Title: Mokradła w parku D., 2021
Informations: oil, canvas80x123 cmopisany na odwrocie: T. KUCZARA
Estimation: 1400-1600
9. Piestrzeniewicz fields
Title: Wzajemności, 2021
Informations: mixed technique, canvas61 x 46 cmopisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz 2021
Estimation: 1400-1800
10. Iza Szewczyk-Martin
Title: Spaleni słońcem, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: I. SZEWCZYK
Estimation: 1800-2200
11. Katarzyna Stankiewicz
Title: It’s time to FLY, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "It's time to FLY" 5 2021 r. Katarzyna Stankiewicz
Estimation: 1600-2200
12. Joanna Rudek
Title: Pelofogo, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Joanna Rudek 'Pelofogo' '21
Estimation: 1800-2200
13. Paweł Batura
Title: Tramwaj, 2019
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2019
Estimation: 1600-1800
14. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Światło, kolor, powietrze II, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu: "Swiatło, kolor, powietrze II" 2021, akryl, olej, płótno, 90x90 cm
Estimation: 1200-1600
15. Agata Wereszczyńska
Title: Niebieska II, 2021
Informations: acrylic, canvas80x40 cmsygn. AWereszczyńska 2021, opisany na odwrocie: Niebieska II, 40x80cm, akryl na płótnie, 2021
Estimation: 1600-2000
16. Mariia Shpychak
Title: Pustka w środku, 2020
Informations: acrylic, canvas80х70 cmsygn. p.d.: SHPYCHAK, opisany na odwrocie: MARIIA SHPYCHAK 2020
Estimation: 1400-1600
17. Tomasz Tais
Title: Corrida 6, 2018
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Tais '18, opisany na odwrocie: "CORRIDA 6" 2018 TOMASZ TAIS
Estimation: 1400-1800
18. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Refleksje przy małej czarnej, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021
Estimation: 5000-5500
Cena sprzedaży: PLN 1,900.00
19. Maciej Kempiński
Title: Miłość ci wszystko wybaczy II, 2021
Informations: acrylic, canvas55x46 cm kompozycja, 56,5x65,5 cm w oprawiesygn. na licu: MK, opisany na odwrocie: "Miłość ci wszystko wybaczy II" M. Kempiński MMXXI
Estimation: 1400-1600
20. Milena Kliszko
Title: Flashback, 2021
Informations: acrylic, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Milena Kliszko 2021
Estimation: 2000-2600
21. Małgorzata Kalinowska
Title: Niewygodnie, 2016
Informations: technika własna, tekstylia, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska NIEWYGODNIE 2016
Estimation: 1600-2000
22. Tomasz Włodarczyk
Title: Portret dziewczyny z perłą VI, 2021
Informations: pastel, tektura50x40 cm w świetle passe-partout, 60x50 cm w oprawiereference number ld: Włodarczyk
Estimation: 2000-2400
23. Krzysztof Kargol
Title: Body, 2021
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d.: KARGOL '21, na odwrocie nalepka autorska
Estimation: 1400-1600
24. Andrzej Wirpszo
Title: Alster HH, 2021
Informations: acrylic, canvas73x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "ALSTER HH" ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2021 WYM 73X100
Estimation: 1200-1600
25. Mirela Bukała
Title: Postój, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cm
Estimation: 4200-5000
26. Arkadiusz Koniusz
Title: Nikiszowiec, 2014
Informations: pastel, olej, płótno, , 50x60 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: "NIKISZMIX" pastele olejne 2014 Koniusz Arkadiusz
Estimation: 1400-1600
27. Yaroslava Holysh
Title: The same dream for two I, 2021
Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "The same dream for two", 2021 60x80 cm olej na płótnie Yaroslava Holysh
Estimation: 1400-1800
28. Michalina Czurakowska
Title: Murakami, tomcat and frog, 2018
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2018 "MURAKAMI, TOMCAT AND FROG"
Estimation: 2600-4000
29. Katarzyna Polic-Patkowska
Title: Flexibility, 2021
Informations: technika własna, akryl90x90 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "Flexibility" 2021'
Estimation: 2600-3000
30. Mirosław Nowiński
Title: Improvised jazz, 2021
Informations: acrylic, canvas110x120 cmsygn. p.d., Nowiński M., opisany na odwrocie
Estimation: 2400-2800
31. Bartłomiej Baranowski
Title: Już czas?, 2021
Informations: acrylic, canvas40x40 cmsygn. p.g: Baranowski 65:21
Estimation: 1400-1600
32. Sofia Wróblewska
Title: Krzesło, 2021
Informations: acrylic, canvas80x90 cm
Estimation: 1400-1600
33. Sylwia Szewczyk
Title: Dark Blue Jasmine, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21
Estimation: 1400-1600
34. Marlena Kaczerska
Title: Summer vogue, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: MK Summer Vogue 2021
Estimation: 1400-1800
35. Weronika Wójcik
Title: Mercedes Benz, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: W.Wójcik 2021
Estimation: 1200-1600
36. Iwona Gabryś
Title: City no. 1, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1400-1800 PLN
37. Sylwia Młodziejewska
Title: Teleexpress, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: S. Młodziejewska 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
38. Zbigniew Olszewski
Title: Napięcie, 2021
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: OLSZE, opisany na odwrocie: "NAPIĘCIE" 2021 ZBYSZEK OLSZEWSKI 60x80
Estimation: 1800-2600 zł
39. Mariola Świgulska
Title: Przesilenie nad rozlewiskiem, 2021
Informations: acrylic, canvas75x150 cmsygn.p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021
Estimation: PLN 1600-2000
40. Aneta Biel
Title: Pod moją skórą V, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1400-1800 PLN
41. Ilona Woźniak
Title: Oddech gór, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
42. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2021
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2021
Estimation: 3200-4000 zł
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
43. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Pappagallo, 2021
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno65x81 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 1600-1800 PLN
44. Karolina Jarosławska
Title: Cave, 2021
Informations: oil, canvas100x150 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
45. Sebastian Andrzejewski
Title: Przemysłowa 4, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: SEBASTIAN ANDRZEJEWSKI 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski PRZEMYSLOWA 4 AKRYL, WERNIKS 2021
Estimation: PLN 1400-1600
46. Sabina Salamon
Title: Miasto w błękicie, 2019
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: S.Salamon 2019
Estimation: PLN 1200-1600
47. Emilia Formella
Title: Magiczny czas, 2017
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Emilia Formella, opisany na odwrocie: Emilia Aleksandra Formella "Magiczny czas" 2017 akryl, złocenia
Estimation: 1600-1800 PLN
48. Michał Jamioł
Title: Kryształowe Sny, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie
Estimation: 2000-2400 PLN
49. Katia Meller
Title: Warstwy, 2021
Informations: acrylic, canvas95x85 cmsygn. p.d.: Katia Meller
Estimation: PLN 1400-1600
50. Agata Burnat
Title: Makijaż z turkusowym kotem, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn., p.d.: A. Burnat '21 opisany na odwrocie" Agata Burnat 2021
Estimation: PLN 1600-2000
51. Iza Jaśniewska
Title: Landscape, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż akryl 2021
52. Yuliya Stratovich
Title: Góry 2, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya Góry 2021
Estimation: 2000-2400 PLN
53. Natalia Kozarzewska
Title: Blisko morza, 2021
Informations: acrylic, canvas80x130 cmopisany na odwrocie: BLISKO MORZA 80x130/AKRYL, PŁÓTNO/2021
Estimation: PLN 1400-1600
54. Jolanta Haluch
Title: August, 2021
Informations: oil, canvas90x80 cmreference number pd: Haluch
Estimation: 1400-1800 PLN
55. Michał Rejner
Title: MR69-S1, 2018
Informations: oil, canvas120x90 cm
Estimation: 3800-4600 zł
Cena sprzedaży: PLN 4,000.00
56. Izabela Drzewiecka
Title: Pod niebem Toskanii, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas75x115 cmsygn. p.d.: Izolda 2021, opisany na odwrocie: "Pod niebem Toskanii" 2021 r. aolej i akryl na płótnie 115/75 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1400-1600
57. Jonasz Koperkiewicz
Title: Focus, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Focus J. Koperkiewicz 2021
Estimation: PLN 1600-2000
58. Pervin Ece Yakacık
Title: In Brugge, 2021
Informations: oil, canvas60x90 cmsygn. p.d. Pervinece '21
Estimation: PLN 1400-1600
59. Damian Wojnowski
Title: Adoratorzy, 2021
Informations: oil, canvas40x40 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: Wojnowski wrzesień 2021
Estimation: PLN 1200-1400
60. Andrzej Zujewicz
Title: Daily, 2016
Informations: oil, plate70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CODZIENNOŚĆ" '2016 olej
Estimation: PLN 1400-1600
61. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 39, 2021
Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 39" 2021
Estimation: 1600-2200 zł
62. Paulina Leszczyńska
Title: Spełnienie, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "SPEŁNIENIE" 2017 PAULINA LESZCZYŃSKA - POLA
Estimation: PLN 1200-1600
63. Marta Dunal
Title: Koralowa struktura, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d. Marta Dunal
Estimation: 1400-1800 PLN
64. Joanna Kulska
Title: Poza świadomością, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1400-1600
65. Julia Reiter
Title: Dotyk róży, 2021
Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 2800-3400 zł
Cena sprzedaży: PLN 3,800.00
66. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Pod-wodne akrobacje, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: ASW
Estimation: 1400-1800 PLN
67. Gabriela Paluch
Title: Venice, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1200-1600
68. Kamila Guzal-Mediator
Title: Portret J, 2021
Informations: acrylic, canvas100x60 cmsygn. p.d.: K. Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: Kamila Guzal-Pośrednik 100x80 cm Portret "J"
Estimation: PLN 1200-1400
69. Anna Polanowska
Title: Dialog, 2014
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: PolanA '14
Estimation: PLN 1400-1600
70. Marcin Kędzierski
Title: Rendez-vous na Moście Poniatowskiego, 2020
Informations: oil, canvas62 x 95 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI RENDEZ-VOUS NA MOŚCIE PONIATOWSKIEGO 2020
Estimation: PLN 1400-1600