58 Young Art Auction

Auction: 7 grudnia 2021 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 4 grudnia 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 7 grudnia 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 4 grudnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 58 Aukcja Sztuki Młodej

Filip Łoziński Kompozycja z bielą i ludźmi, 2021, biała abstrakcja

1. Filip Łoziński

Title: Kompozycja z bielą i ludźmi, 2021

Informations: acrylic, canvas80x90 cmreference number right: F. Łoziński

Estimation: 2000-2600

Sebastian Talka, Prorok, 2021, żółta niebieska abstrakcja

2. Sebastian Talka

Title: Prorok, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: "Prorok" Sebastian Talka 2021 r.

Estimation: 1400-1600

Katarzyna Doroba, Frida i kaktusy, 2021, portret kobiety

3. Katarzyna Doroba

Title: Frida i kaktusy, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: KDOROBA2021, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA FRIDA I KAKTUSY AKRYL 80/100 PAŹDZIERNIK 2021

Estimation: 1600-1800

Sylwia Dwornicka, Wieczór, 2021, niebieski pejzaż abstrakcyjny

4. Sylwia Dwornicka

Title: Evening, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka "WIECZÓR" 70x100 cm

Estimation: 1400-1800

Ewelina Wasilewska, Jeszcze będzie pięknie, 2021, surrealizm, kobieta, grzyby

5. Ewelina Wasilewska

Title: Jeszcze będzie pięknie, 2021

Informations: oil, canvas100x90 cm

Edition: opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Jeszcze będzie pięknie" olej 2021

Estimation: 1400-1600

Edyta Romanowska, Bez tytułu (amarantowo-fioletowy), 2021, abstrakcja, amarant, fiolet

6. Edyta Romanowska

Title: Bez tytułu (amarantowo-fioletowy), 2021

Informations: acrylic, canvas110x60 cmopisany na odwrocie: Edyta Romanowska, 2021

Estimation: 1600-2000

Magdalena Barczyk-Kurus, Przenikanie X z cyklu Intymność światła, 2021, niebiesko-zielona abstrakcja

7. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Przenikanie X z cyklu Intymność światła, 2021

Informations: acrylic, canvas80x120 cm

Edition: opisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Przenikanie X" cykl: "Intymność światła" 2021 r.

Estimation: 1400-1800

Tomasz Kuczara, Mokradła w parku D., 2021, niebieski pejzaż abstrakcyjny

8. Tomasz Kuczara

Title: Mokradła w parku D., 2021

Informations: oil, canvas80x123 cmopisany na odwrocie: T. KUCZARA

Estimation: 1400-1600

Pola Piestrzeniewicz, Wzajemności, 2021, szara czarna abstrakcja

9. Piestrzeniewicz fields

Title: Wzajemności, 2021

Informations: mixed technique, canvas61 x 46 cmopisany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz 2021

Estimation: 1400-1800

Iza Szewczyk-Martin, Spaleni słońcem, 2021, portret, kobieta, kot

10. Iza Szewczyk-Martin

Title: Spaleni słońcem, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: I. SZEWCZYK

Estimation: 1800-2200

Katarzyna Stankiewicz, It's time to FLY, 2021, niebieski, błękitny, ptak

11. Katarzyna Stankiewicz

Title: It’s time to FLY, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "It's time to FLY" 5 2021 r. Katarzyna Stankiewicz

Estimation: 1600-2200

Joanna Rudek, Pelofogo, 2021, szary akt

12. Joanna Rudek

Title: Pelofogo, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Joanna Rudek 'Pelofogo' '21

Estimation: 1800-2200

Paweł Batura, Tramwaj, 2019, ulica, ludzie, scena z tramwajem

13. Paweł Batura

Title: Tramwaj, 2019

Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2019

Estimation: 1600-1800

Barbara Bielecka-Woźniczko, Światło, kolor, powietrze II, 2021, czerwona abstrakcja

14. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Światło, kolor, powietrze II, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu: "Swiatło, kolor, powietrze II" 2021, akryl, olej, płótno, 90x90 cm

Estimation: 1200-1600

Agata Wereszczyńska, Niebieska II, 2021, portret kobiety

15. Agata Wereszczyńska

Title: Niebieska II, 2021

Informations: acrylic, canvas80x40 cmsygn. AWereszczyńska 2021, opisany na odwrocie: Niebieska II, 40x80cm, akryl na płótnie, 2021

Estimation: 1600-2000

Mariia Shpychak, Pustka w środku, 2020, abstrakcja figuratywna

16. Mariia Shpychak

Title: Pustka w środku, 2020

Informations: acrylic, canvas80х70 cmsygn. p.d.: SHPYCHAK, opisany na odwrocie: MARIIA SHPYCHAK 2020

Estimation: 1400-1600

Tomasz Tais, Corrida 6, 2018, abstrakcja geometryczna

17. Tomasz Tais

Title: Corrida 6, 2018

Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Tais '18, opisany na odwrocie: "CORRIDA 6" 2018 TOMASZ TAIS

Estimation: 1400-1800

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Refleksje przy małej czarnej, 2021, kobieta, portret, kawa

18. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Refleksje przy małej czarnej, 2021

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021

Estimation: 5000-5500

Cena sprzedaży: PLN 1,900.00

Maciej Kempiński, Miłość ci wszystko wybaczy II, 2021, abstrakcja figuratywna, restauracja, bar

19. Maciej Kempiński

Title: Miłość ci wszystko wybaczy II, 2021

Informations: acrylic, canvas55x46 cm kompozycja, 56,5x65,5 cm w oprawiesygn. na licu: MK, opisany na odwrocie: "Miłość ci wszystko wybaczy II" M. Kempiński MMXXI

Estimation: 1400-1600

Milena Kliszko, Flashback, 2021, ławka, abstrakcja

20. Milena Kliszko

Title: Flashback, 2021

Informations: acrylic, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Milena Kliszko 2021

Estimation: 2000-2600

Małgorzata Kalinowska Niewygodnie, 2016, różowa abstrakcja

21. Małgorzata Kalinowska

Title: Niewygodnie, 2016

Informations: technika własna, tekstylia, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska NIEWYGODNIE 2016

Estimation: 1600-2000

Tomasz Włodarczyk, Portret dziewczyny z perłą VI, 2021, portret, Johannes Vermeer

22. Tomasz Włodarczyk

Title: Portret dziewczyny z perłą VI, 2021

Informations: pastel, tektura50x40 cm w świetle passe-partout, 60x50 cm w oprawiereference number ld: Włodarczyk

Estimation: 2000-2400

Krzysztof Kargol, Ciało, 2021, fioletowy akt kobiecy

23. Krzysztof Kargol

Title: Body, 2021

Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d.: KARGOL '21, na odwrocie nalepka autorska

Estimation: 1400-1600

Andrzej Wirpszo, Alster HH, 2021, most, woda, pejzaż

24. Andrzej Wirpszo

Title: Alster HH, 2021

Informations: acrylic, canvas73x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "ALSTER HH" ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2021 WYM 73X100

Estimation: 1200-1600

Mirela Bukała, Postój, 2021, abstrakcja figuratywna, mężczyźni

25. Mirela Bukała

Title: Postój, 2021

Informations: acrylic, canvas90x70 cm

Estimation: 4200-5000

Arkadiusz Koniusz,Nikiszowiec, 2014, kolorowe domy

26. Arkadiusz Koniusz

Title: Nikiszowiec, 2014

Informations: pastel, olej, płótno, , 50x60 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: "NIKISZMIX" pastele olejne 2014 Koniusz Arkadiusz

Estimation: 1400-1600

Yaroslava Holysh, The same dream for two I, 2021, kobieta, złoty, czerwony, czarny

27. Yaroslava Holysh

Title: The same dream for two I, 2021

Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "The same dream for two", 2021 60x80 cm olej na płótnie Yaroslava Holysh

Estimation: 1400-1800

Michalina Czurakowska, Murakami, tomcat and frog, 2018, mężczyzna, żaba, piramidy

28. Michalina Czurakowska

Title: Murakami, tomcat and frog, 2018

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2018 "MURAKAMI, TOMCAT AND FROG"

Estimation: 2600-4000

Katarzyna Polic-Patkowska, Flexibility, 2021, pomarańczowy, złoty, abstrakcja

29. Katarzyna Polic-Patkowska

Title: Flexibility, 2021

Informations: technika własna, akryl90x90 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "Flexibility" 2021'

Estimation: 2600-3000

Mirosław Nowiński, Improvised jazz, 2021, muzyka, zespół, instrumenty

30. Mirosław Nowiński

Title: Improvised jazz, 2021

Informations: acrylic, canvas110x120 cmsygn. p.d., Nowiński M., opisany na odwrocie

Estimation: 2400-2800

Bartłomiej Baranowski, Już czas?, 2021, surrealizm, ptak, budzik

31. Bartłomiej Baranowski

Title: Już czas?, 2021

Informations: acrylic, canvas40x40 cmsygn. p.g: Baranowski 65:21

Estimation: 1400-1600

Sofia Wróblewska, Krzesło, 2021, niebieska, turkusowa abstrakcja

32. Sofia Wróblewska

Title: Krzesło, 2021

Informations: acrylic, canvas80x90 cm

Estimation: 1400-1600

Sylwia Jóźwiak, Dark Blue Jasmine, 2021, akt kobiecy

33. Sylwia Szewczyk

Title: Dark Blue Jasmine, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21

Estimation: 1400-1600

Marlena Kaczerska, Summer vogue, 2021, kobieta, kolory

34. Marlena Kaczerska

Title: Summer vogue, 2021

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: MK Summer Vogue 2021

Estimation: 1400-1800

Weronika Wójcik, Mercedes Benz, 2021, czerwony samochód, auto

35. Weronika Wójcik

Title: Mercedes Benz, 2021

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: W.Wójcik 2021

Estimation: 1200-1600

Iwona Gabryś City no. 1, 2021 - obraz z szarym miastem

36. Iwona Gabryś

Title: City no. 1, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ

Estimation: 1400-1800 PLN

Sylwia Młodziejewska - Teleexpress, 2021 - kolorowy obraz z dwiema postaciami

37. Sylwia Młodziejewska

Title: Teleexpress, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: S. Młodziejewska 2021

Estimation: 1600-1800 PLN

Zbigniew Olszewski - Napięcie, 2021 - bajkowy obraz z przedmiotami

38. Zbigniew Olszewski

Title: Napięcie, 2021

Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: OLSZE, opisany na odwrocie: "NAPIĘCIE" 2021 ZBYSZEK OLSZEWSKI 60x80

Estimation: 1800-2600 zł

Mariola Świgulska - Przesilenie nad rozlewiskiem, 2021 - szaro-różowy pejzaż z drzewami

39. Mariola Świgulska

Title: Przesilenie nad rozlewiskiem, 2021

Informations: acrylic, canvas75x150 cmsygn.p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Estimation: PLN 1600-2000

Aneta Biel - Pod moją skórą V, 2021 - portret mężczyzny na niebieskim tle

40. Aneta Biel

Title: Pod moją skórą V, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmdescribed on the reverse

Estimation: 1400-1800 PLN

Ilona Woźniak - Oddech gór, 2021 - biało niebieski pejzaż z ptakami

41. Ilona Woźniak

Title: Oddech gór, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW

Estimation: PLN 1200-1400

Iwona Kobryń - Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2021 - fioletowy obraz z białymi postaciami

42. Iwona Kobryn

Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2021

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Z cyklu Ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2021

Estimation: 3200-4000 zł

Cena sprzedaży: PLN 2,400.00

Anna Sandecka-Ląkocy - Pappagallo, 2021 - kolorowy obraz z papugą

43. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Pappagallo, 2021

Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno65x81 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: 1600-1800 PLN

Karolina Jarosławska - Cave, 2021 - czrno-biały pejzaż z jaskinią

44. Karolina Jarosławska

Title: Cave, 2021

Informations: oil, canvas100x150 cm

Estimation: 1800-2200 PLN

Sebastian Andrzejewski - Przemysłowa 4, 2021 - kolorowy obraz z geometrycznymi budynkami

45. Sebastian Andrzejewski

Title: Przemysłowa 4, 2021

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: SEBASTIAN ANDRZEJEWSKI 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski PRZEMYSLOWA 4 AKRYL, WERNIKS 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Sabina Salamon - Miasto w błękicie, 2019 - surrealistyczny obraz z budowlą

46. Sabina Salamon

Title: Miasto w błękicie, 2019

Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: S.Salamon 2019

Estimation: PLN 1200-1600

Emilia Formella - Magiczny czas, 2017 - bajkowy obraz z portretami kobiety i mężczyzny

47. Emilia Formella

Title: Magiczny czas, 2017

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Emilia Formella, opisany na odwrocie: Emilia Aleksandra Formella "Magiczny czas" 2017 akryl, złocenia

Estimation: 1600-1800 PLN

Michał Jamioł - Kryształowe Sny, 2021 - wielokolorowa abstrakcja z różem, fioletem i zielenią

48. Michał Jamioł

Title: Kryształowe Sny, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie

Estimation: 2000-2400 PLN

Katia Meller - Warstwy, 2021 - obraz z drzewami

49. Katia Meller

Title: Warstwy, 2021

Informations: acrylic, canvas95x85 cmsygn. p.d.: Katia Meller

Estimation: PLN 1400-1600

Agata Burnat - Makijaż z turkusowym kotem, 2021 - kolorowy obraz z kobietą i kotem w odcieniach różu i żółci

50. Agata Burnat

Title: Makijaż z turkusowym kotem, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn., p.d.: A. Burnat '21 opisany na odwrocie" Agata Burnat 2021

Estimation: PLN 1600-2000

Izabela Jaśniewska - Pejzaż̇, 2021 - zielony obraz

51. Iza Jaśniewska

Title: Landscape, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż akryl 2021

Yuliya Stratovich - Góry 2, 2021 - pastelowy pejzaż z górą

52. Yuliya Stratovich

Title: Góry 2, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Stratovich Yuliya Góry 2021

Estimation: 2000-2400 PLN

Natalia Kozarzewska - Blisko morza, 2021 - pejzaż nadmorski w bieli, zieleni i błękicie

53. Natalia Kozarzewska

Title: Blisko morza, 2021

Informations: acrylic, canvas80x130 cmopisany na odwrocie: BLISKO MORZA 80x130/AKRYL, PŁÓTNO/2021

Estimation: PLN 1400-1600

Jolanta Haluch - Sierpień, 2021 - pejzaż z łąką i roślinami

54. Jolanta Haluch

Title: August, 2021

Informations: oil, canvas90x80 cmreference number pd: Haluch

Estimation: 1400-1800 PLN

Michał Rejner - MR69-S1, 2018 - fragmentaryczny, czerwony portret kobiety na ciemnym tle

55. Michał Rejner

Title: MR69-S1, 2018

Informations: oil, canvas120x90 cm

Estimation: 3800-4600 zł

Cena sprzedaży: PLN 4,000.00

Izabela Drzewiecka - Pod niebem Toskanii, 2021 - kolorowy pejzaż włoski

56. Izabela Drzewiecka

Title: Pod niebem Toskanii, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas75x115 cmsygn. p.d.: Izolda 2021, opisany na odwrocie: "Pod niebem Toskanii" 2021 r. aolej i akryl na płótnie 115/75 cm Izabela Drzewiecka

Estimation: PLN 1400-1600

Jonasz Koperkiewicz - Focus, 2021 - abstrakcja w odcieniach fioletu i żółci

57. Jonasz Koperkiewicz

Title: Focus, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Focus J. Koperkiewicz 2021

Estimation: PLN 1600-2000

Pervin Ece Yakacik - In Brugge, 2021 - biało-zielony pejzaż z wiatrakiem

58. Pervin Ece Yakacık

Title: In Brugge, 2021

Informations: oil, canvas60x90 cmsygn. p.d. Pervinece '21

Estimation: PLN 1400-1600

Damian Wojnowski - Adoratorzy, 2021 - dcena z dwiema postaciami na tle pejzażu

59. Damian Wojnowski

Title: Adoratorzy, 2021

Informations: oil, canvas40x40 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: Wojnowski wrzesień 2021

Estimation: PLN 1200-1400

Andrzej Zujewicz - Codzienność, 2016 - kolorowy obraz ze słowami

60. Andrzej Zujewicz

Title: Daily, 2016

Informations: oil, plate70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CODZIENNOŚĆ" '2016 olej

Estimation: PLN 1400-1600

Jakub Szymański - Pegazy 39, 2021 - obraz z sylwetkami pegazów

61. Jakub Szymanski

Title: Pegazy 39, 2021

Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 39" 2021

Estimation: 1600-2200 zł

Paulina Leszczyńska - Spełnienie, 2021 - kolorowy obraz geometryczny

62. Paulina Leszczyńska

Title: Spełnienie, 2021

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "SPEŁNIENIE" 2017 PAULINA LESZCZYŃSKA - POLA

Estimation: PLN 1200-1600

Marta Dunal - Koralowa struktura, 2021 - abstrakcja w czerwieni

63. Marta Dunal

Title: Koralowa struktura, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d. Marta Dunal

Estimation: 1400-1800 PLN

Joanna Kulska - Poza świadomością, 2021 - szaro-brązowa abstrakcja

64. Joanna Kulska

Title: Poza świadomością, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Julia Reiter - Dotyk róży, 2021 - obraz z kobietą w dekoracyjnej różowej sukni

65. Julia Reiter

Title: Dotyk róży, 2021

Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter

Estimation: 2800-3400 zł

Cena sprzedaży: PLN 3,800.00

Agnieszka Słońska-Więcek - Pod-wodne akrobacje, 2021 - postać kobiety skaczącej do wody

66. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: Pod-wodne akrobacje, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d.: ASW

Estimation: 1400-1800 PLN

Gabriela Paluch - Wenecja, 2021 - widok na miasto

67. Gabriela Paluch

Title: Venice, 2021

Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP

Estimation: PLN 1200-1600

Kamila Guzal-Pośrednik - Portret J, 2021 - dekoracyjny portret kobiety

68. Kamila Guzal-Mediator

Title: Portret J, 2021

Informations: acrylic, canvas100x60 cmsygn. p.d.: K. Guzal-Pośrednik, opisany na odwrocie: Kamila Guzal-Pośrednik 100x80 cm Portret "J"

Estimation: PLN 1200-1400

Anna Polanowska - Dialog, 2014 - abstrakcja pomarańczowo-czerwona

69. Anna Polanowska

Title: Dialog, 2014

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: PolanA '14

Estimation: PLN 1400-1600

Marcin Kędzierski - Rendez-vous na Moście Poniatowskiego, 2020 - para ludzi obejmujących się

70. Marcin Kędzierski

Title: Rendez-vous na Moście Poniatowskiego, 2020

Informations: oil, canvas62 x 95 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI RENDEZ-VOUS NA MOŚCIE PONIATOWSKIEGO 2020

Estimation: PLN 1400-1600