59 Young Art Auction
Auction: 25 stycznia 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 17 stycznia 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 stycznia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 stycznia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Natalia Kozarzewska
Title: Pranie. Żółty, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: PRANIE. ŻÓŁTY. AKRYL/PŁÓTNO/80X80/2021 NK
Estimation: PLN 1400-1600
2. Marcin Kędzierski
Title: Panorama z Mostem Poniatowskiego, 2021
Informations: olej, tempera, akryl, płótno120x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI PANORAMA Z MOSTEM PONIATOWSKIEGO 2021
Estimation: PLN 1400-1600
3. Mirosław Nowiński
Title: Uwolnione dźwięki, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Uwolnione dźwięki" tech. akryl na płótnie wym. 100x100, rok 2021 aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2400-2600 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
4. Sofia Wróblewska
Title: z cyklu Przestrzeń, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: S. Wróblewska MGR
Estimation: PLN 1400-1600
5. Arkadiusz Koniusz
Title: Cegielnia, 2006
Informations: oil, canvas87x61 cmsygn. p.d.: A.K., opisany na odwrocie: CEGIELNIA LUTY 2006
Estimation: PLN 1200-1400
6. Justyna Ziętek
Title: Bo zaraz wyjdę z siebie, 2021
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Justyna Ziętek, SERIFOS, 2021, AKRYL "BO ZARAZ WYJDĘ Z SIEBIE"
Estimation: 1800-2200 PLN
7. Karolina Jarosławska
Title: Płynąc 1, 2021
Informations: oil, canvas100x150 cmsygnowany na odwrocie: Karolina Jarosławska
Estimation: 1800-2200 PLN
8. Hanna Rozpara
Title: Χολή (Chole), 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)” 2021
Estimation: 2000-2400 PLN
9. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Hope, 2021
Informations: acrylic, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: "Nadzieja", 2021 M. Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
10. Michał Rejner
Title: MR06-S2, 2018
Informations: acrylic, canvas110x70 cmopisany na odwrocie: MR06-S2
Estimation: 3800-4600 zł
Cena sprzedaży: PLN 3,800.00
11. Andrzej Zujewicz
Title: Deszcz 5, 2021
Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "DESZCZ" DESZCZ 2021 olej
Estimation: PLN 1400-1600
12. Maria Niekrasowa
Title: Jedna z księżniczek, 2020
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Nekrasova Maria born 1987 "One of the princesses" 2020 acrylic on canvas 90x60
Estimation: PLN 1200-1400
13. Joanna Kulska
Title: Na dnie piekła bulgocze śmiech, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn., opisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1200-1600
14. Artem Smorodin
Title: Promień słońca, 2020
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn., opisany i datowany na odwrocie cyrlicą
Estimation: PLN 1400-1600
15. Julia Reiter
Title: Turquoise swing, 2021
Informations: oil, canvas140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter zł
Estimation: 3200-3800 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,900.00
16. Agnieszka Boroń
Title: Indus, 2021
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: A Boroń 2021, opisany na odwrocie: > INDUS < AGNIESZKA BOROŃ 2021
Estimation: PLN 1400-1600
17. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Podmuch ciepła, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas70x90 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: PLN 1600-2000
18. Elżbieta Ponińska
Title: Dawn, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: E. Ponińska 2021, opisany na odwrocie: "Świt" akryl 80x80 cm aut. Elżbieta Ponińska 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
19. Ewelina Wasilewska
Title: Złote runo, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmref. pd: monogram
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
20. Marta Forc
Title: Kobiece przemyślenia, 2021, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2021', opisany na odwrocie: "Kobiece przemyślenia" Akryl 70x100 cm Marta Forc 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
21. Agata Burnat
Title: Ambiwertyzm, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat '21, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021
Estimation: PLN 1600-2000
22. Katarzyna Polic-Patkowska
Title: On i ona z serii Flexibility | POZYCJA WYCOFANA, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska Flexibility 3 "On i ona" 2021
23. Michał Jamioł
Title: Miasta bez grzechu, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO | PASTEL "MIASTA BEZ GRZECHU" 100 cm + 120 cm 2021 M. Jamioł
Estimation: PLN 2200-2400
24. Sabina Salamon
Title: Kompozycja z wieżami, 2020
Informations: oil, canvas35x50 cmopisany na odwrocie: S. Salamon Kompozycja z wieżami 2020 r.
Estimation: PLN 1200-1400
25. Sebastian Andrzejewski
Title: Dom na wybrzeżu, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: S. Andrzejewski 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Dom na wybrzeżu 2021 akryl, werniks
Estimation: PLN 1400-1600
26. Andrzej Wirpszo
Title: Dawn, 2021
Informations: acrylic, board70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "ŚWIT" 70X100 PŁYTA ROK 2021
Estimation: PLN 1400-1600
27. Beata Mura
Title: Na mocnym fundamencie, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: Ryś 2021
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: PLN 3,800.00
28. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Przenikanie IX z cykl Intymność światła, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 ""Przenikanie IX"" cykl: "Intymność światła"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
29. Martyna Krężel
Title: Mantis Religiosa, 2020
Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. na licu: Martyna Krężel
Estimation: 2200-2600 PLN
30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Małe szczęścia, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2021
Estimation: 4600-6000 zł
Cena sprzedaży: PLN 3,800.00
31. Sylwia Szewczyk
Title: Zimowy urok, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21
Estimation: PLN 1200-1400
32. Jonasz Koperkiewicz
Title: Vessel for emptiness, 2021
Informations: acrylic, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: Vessel for empiness J. Koperkiewicz, 2021
Estimation: PLN 1400-1600
33. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Panorama, 2018
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: ASW
Estimation: 1400-1800 PLN
34. Joanna Mrozowska
Title: Zakratowanie, 2017
Informations: acrylic, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZAKRATOWANIE" tech akryl, płótno wym 150x100 cm 2017
Estimation: 1400-1800 PLN
35. Edyta Romanowska
Title: Bez tytułu (granatowy), 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Edyta Romanowska
Estimation: 1400-1800 PLN
36. Mariola Świgulska
Title: Żeglując w blasku złotego wodospadu, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas115x75 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2021, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Senna 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
37. Tomasz Włodarczyk
Title: Portret dziewczyny z perłą VIII, 2021
Informations: pastel, tektura50x40 cm w świetle passe-partout, 73x53 cm w oprawiereference number ld: Włodarczyk
Estimation: PLN 1600-2000
38. Magdalena Chmielek
Title: Tropiki, 2020
Informations: oil, canvas80x40 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na odwrocie: ""Tropiki"" Magdalena Chmielek 2020
Estimation: PLN 1200-1400
39. Katia Meller
Title: Gest, 2002
Informations: oil, canvas73x50 cmsygn. p.d.: Katia Meller 2002
Estimation: PLN 1400-1600
40. Maciej Kempiński
Title: Jesień w Seguedine, 2021
Informations: acrylic, canvas81x115,5 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: ""Jesień w Seguedine"" M. Kempiński MMXXI
Estimation: PLN 1600-2000
41. Julia Młodzik
Title: Harmony, 2021
Informations: acrylic, canvas130x80 cmsygn. l.d.: J. Młodzik
Estimation: PLN 1200-1400
42. Paulina Leszczyńska
Title: Światła jesieni, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "ŚWIATŁA JESIENI" Paulina Leszczyńska Pola 2021'
Estimation: PLN 1200-1400
43. Yaroslava Holysh
Title: The same dream for two, 2021
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.b.: Holysh 2021, opisany na odwrocie: ""The same dream for two"" II dyptyk, 2021 80x60 cm olej na płótnie Yaroslava Holysh
Estimation: PLN 1400-1600
44. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Today Yestarday Tommorow, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2021
Estimation: PLN 1200-1400
45. Piestrzeniewicz fields
Title: Cząsteczki, 2021
Informations: mixed technique, canvas60x50 cmsygnowany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz"
Estimation: PLN 1400-1600
46. Monika Noga
Title: Blurry gray, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga "Blurry gray 2021"
Estimation: 1600-1800 PLN
47. Agata Płocica
Title: Triangulum, 2020
Informations: acrylic, canvas120x90 cmsygn. p.d.: A.Płocica, opisany na odwrocie: A.Płocica
Estimation: PLN 1400-1600
48. Paweł Batura
Title: Zawoalowany woal, 2018
Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2018
Estimation: PLN 1200-1400
49. Ilona Woźniak
Title: Before storm, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
50. Iwona Kobryn
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021
Estimation: 3000-3800 zł
Cena sprzedaży: PLN 5,500.00
51. Izabela Dąbrowska
Title: Ciało Niebieskie, 2021
Informations: acrylic, canvas80x120 cm
Estimation: PLN 1200-1400
52. Izabela Drzewiecka
Title: Miesiąc miodowy, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Drzewiecka 2021, opisany na odwrocie: ""MIESIĄC MIODOWY"" 2021 r. olej i akryl na płótnie 100x100 cm Izabela Drzewiecka"
Estimation: PLN 1400-1600
53. Bartłomiej Baranowski
Title: Brak tytułu, 2018
Informations: kolaż, akryl, płótno60x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 18
Estimation: PLN 1200-1400
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
54. Gabriela Paluch
Title: Na południu, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmref. pd
Estimation: PLN 1400-1600
55. Sylwia Dwornicka
Title: Herbata, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021, opisany na odwrocie: ""HERBATA"" Sylwia Dwornicka 2021, format 60x60"
Estimation: PLN 1200-1400
56. Sylwia Młodziejewska
Title: Secret World, 2021
Informations: acrylic, canvas75x100 cmsygn. p.d.: S.Młodziejewska 202, opisany na odwrocie: "WORLD SECRET" 2021 SYLWIA MŁODZIEJEWSKA
Estimation: 1400-1800 PLN
57. Vanessa Świgulska
Title: Cielesne deformacje, 2020
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Elsain 2020 r., opisany na odwrocie: Vanessa Elsain Świgulska
Estimation: PLN 1200-1400
58. Yuliya Stratovich
Title: Góry 2, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. na odwrocie: YULIYA STRATOVICH
Estimation: 2200-2600 PLN
59. Pervin Ece Yakacık
Title: Birds on balcony, 2021
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. p.d.: Pervinece, '21
Estimation: PLN 1200-1400
60. Damian Wojnowski
Title: Czarnoksiężnik z krainy Oz, 2021
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2021 WOJNOWSKI
Estimation: PLN 1200-1600
61. Agnieszka Figurska
Title: Shiny street z cyklu Metropolie, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmref. right: Figurska
Estimation: PLN 1600-2000
62. Beata Szumińska
Title: Winner 1, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cm
Estimation: PLN 1200-1600
63. Krzysztof Bucior
Title: Dwa kwiaty, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cm
Estimation: PLN 1200-1400
64. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Wspomnienie z przeszłości, 2015
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Wspomnienie z przeszłości" olej, płótno, 100x120, 2015
Estimation: PLN 1200-1600
65. Jakub Szymanski
Title: Anima mundi I, 2022
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygnowany od frontu K.2022, na odwrocie: J.Szymański „Anima mundi I” 2022
Estimation: PLN 1600-2000