59 Young Art Auction

Auction: 25 stycznia 2022 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 17 stycznia 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 stycznia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 stycznia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 59 Aukcja Sztuki Młodej

żółty, abstrakcja, Natalia Kozarzewska, pranie

1. Natalia Kozarzewska

Title: Pranie. Żółty, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: PRANIE. ŻÓŁTY. AKRYL/PŁÓTNO/80X80/2021 NK

Estimation: PLN 1400-1600

Marcin Kędzierski, Most Poniatowskiego, Obraz warszawa widok panorama

2. Marcin Kędzierski

Title: Panorama z Mostem Poniatowskiego, 2021

Informations: olej, tempera, akryl, płótno120x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI PANORAMA Z MOSTEM PONIATOWSKIEGO 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Mirosław Nowiński, kolor, portret, abstrakcja

3. Mirosław Nowiński

Title: Uwolnione dźwięki, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Uwolnione dźwięki" tech. akryl na płótnie wym. 100x100, rok 2021 aut. Mirosław Nowiński

Estimation: 2400-2600 PLN

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Sofia Wróblewska, róż, czerwień, fiolet, obraz, abstrakcja

4. Sofia Wróblewska

Title: z cyklu Przestrzeń, 2021

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: S. Wróblewska MGR

Estimation: PLN 1400-1600

Arkadiusz Koniusz, Cegielnia, pejzaż panorama, obraz

5. Arkadiusz Koniusz

Title: Cegielnia, 2006

Informations: oil, canvas87x61 cmsygn. p.d.: A.K., opisany na odwrocie: CEGIELNIA LUTY 2006

Estimation: PLN 1200-1400

Justyna Ziętek, portret, pomarańczowy

6. Justyna Ziętek

Title: Bo zaraz wyjdę z siebie, 2021

Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Justyna Ziętek, SERIFOS, 2021, AKRYL "BO ZARAZ WYJDĘ Z SIEBIE"

Estimation: 1800-2200 PLN

Karolina Jarosławska Płynąc czarno biały Obraz abstrakcja

7. Karolina Jarosławska

Title: Płynąc 1, 2021

Informations: oil, canvas100x150 cmsygnowany na odwrocie: Karolina Jarosławska

Estimation: 1800-2200 PLN

Hanna Rozpara, żółty, złoty, abstrakcja

8. Hanna Rozpara

Title: Χολή (Chole), 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)” 2021

Estimation: 2000-2400 PLN

Magdalena Mędzkiewicz, niebieski, żółty, złoty, abstrakcja obraz

9. Magdalena Mędzkiewicz

Title: Hope, 2021

Informations: acrylic, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: "Nadzieja", 2021 M. Mędzkiewicz

Estimation: PLN 1400-1600

portret, abstrakcja, Michał Rejner, różowy czerwony kobieta

10. Michał Rejner

Title: MR06-S2, 2018

Informations: acrylic, canvas110x70 cmopisany na odwrocie: MR06-S2

Estimation: 3800-4600 zł

Cena sprzedaży: PLN 3,800.00

Andrzej Zujewicz, słowa, czarny, błękitny

11. Andrzej Zujewicz

Title: Deszcz 5, 2021

Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "DESZCZ" DESZCZ 2021 olej

Estimation: PLN 1400-1600

Maria Niekrasowa, dziewczyna, obraz, balkon, pejzaż, błękit

12. Maria Niekrasowa

Title: Jedna z księżniczek, 2020

Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Nekrasova Maria born 1987 "One of the princesses" 2020 acrylic on canvas 90x60

Estimation: PLN 1200-1400

Joanna Kulska czerwona abstrakcja

13. Joanna Kulska

Title: Na dnie piekła bulgocze śmiech, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn., opisany na odwrocie: J Kulska 2021

Estimation: PLN 1200-1600

Artem Smorodin, pejzaż, niebieski obraz

14. Artem Smorodin

Title: Promień słońca, 2020

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn., opisany i datowany na odwrocie cyrlicą

Estimation: PLN 1400-1600

Julia Reiter, kobieta, turkus, suknia

15. Julia Reiter

Title: Turquoise swing, 2021

Informations: oil, canvas140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter zł

Estimation: 3200-3800 zł

Cena sprzedaży: PLN 1,900.00

Agnieszka Boroń, niebieski, czerwony, abstrakcja

16. Agnieszka Boroń

Title: Indus, 2021

Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: A Boroń 2021, opisany na odwrocie: > INDUS < AGNIESZKA BOROŃ 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Anna Sandecka-Ląkocy, kobieta, portret, kolor, obraz, sztuka młoda

17. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Podmuch ciepła, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas70x90 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Estimation: PLN 1600-2000

Elżbieta Ponińska, łąka, pejzaż, kwiaty, obraz, młoda sztuka

18. Elżbieta Ponińska

Title: Dawn, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: E. Ponińska 2021, opisany na odwrocie: "Świt" akryl 80x80 cm aut. Elżbieta Ponińska 2021 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Ewelina Wasilewska, złote runo, surrealizm, las, grzyby,

19. Ewelina Wasilewska

Title: Złote runo, 2021

Informations: oil, canvas100x80 cmref. pd: monogram

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Marta Forc, obraz, sztuka młoda, kobieta, akt, abstrakcja, kolor

20. Marta Forc

Title: Kobiece przemyślenia, 2021, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2021', opisany na odwrocie: "Kobiece przemyślenia" Akryl 70x100 cm Marta Forc 2021 r.

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: PLN 1800.00

Agata Burnat, sztuka młoda, kobieta

21. Agata Burnat

Title: Ambiwertyzm, 2021

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat '21, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021

Estimation: PLN 1600-2000

Katarzyna Polic-Patkowska, Obraz, sztuka młoda, kształty, brąz, biały

22. Katarzyna Polic-Patkowska

Title: On i ona z serii Flexibility | POZYCJA WYCOFANA, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska Flexibility 3 "On i ona" 2021

Michał Jamioł, abstrakcja, obraz, młoda sztuka

23. Michał Jamioł

Title: Miasta bez grzechu, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO | PASTEL "MIASTA BEZ GRZECHU" 100 cm + 120 cm 2021 M. Jamioł

Estimation: PLN 2200-2400

Sabina Salamon, kamienie, morze, obraz, sztuka młoda

24. Sabina Salamon

Title: Kompozycja z wieżami, 2020

Informations: oil, canvas35x50 cmopisany na odwrocie: S. Salamon Kompozycja z wieżami 2020 r.

Estimation: PLN 1200-1400

Sebastian Andrzejewski, dom na wybrzeżu, palmy, morze, architektura

25. Sebastian Andrzejewski

Title: Dom na wybrzeżu, 2021

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: S. Andrzejewski 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Dom na wybrzeżu 2021 akryl, werniks

Estimation: PLN 1400-1600

Andrzej Wirpszo, pejzaż, świt, obraz, sztuka młoda

26. Andrzej Wirpszo

Title: Dawn, 2021

Informations: acrylic, board70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "ŚWIT" 70X100 PŁYTA ROK 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Beata Mura - Na mocnym fundamencie, 2021 - bajkowy las w zieleni

27. Beata Mura

Title: Na mocnym fundamencie, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: Ryś 2021

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: PLN 3,800.00

Magdalena Barczyk-Kurus - Przenikanie IX z cykl Intymność światła, 2021 - świetlista abstrakcja

28. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Przenikanie IX z cykl Intymność światła, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 ""Przenikanie IX"" cykl: "Intymność światła"

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Martyna Krężel - Mantis Religiosa, 2020 - akt kobiecy z instrumentami

29. Martyna Krężel

Title: Mantis Religiosa, 2020

Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. na licu: Martyna Krężel

Estimation: 2200-2600 PLN

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Małe szczęścia, 2021 - dekoracyjny portret kobiety z kolibrem

30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Małe szczęścia, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2021

Estimation: 4600-6000 zł

Cena sprzedaży: PLN 3,800.00

Sylwia Jóźwiak - Zimowy urok, 2021 - sylwetka kobiety w pomarańczowym płaszczu

31. Sylwia Szewczyk

Title: Zimowy urok, 2021

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21

Estimation: PLN 1200-1400

Jonasz Koperkiewicz - Vessel for emptiness, 2021 - abstrakcja z odcieniami błękitu, pomarańczu i czerwieni

32. Jonasz Koperkiewicz

Title: Vessel for emptiness, 2021

Informations: acrylic, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: Vessel for empiness J. Koperkiewicz, 2021

Estimation: PLN 1400-1600

Agnieszka Słońska-Więcek - Panorama, 2018 - widom na miasto

33. Agnieszka Słońska-Więcek

Title: Panorama, 2018

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: ASW

Estimation: 1400-1800 PLN

Joana Mrozowska - Zakratowanie, 2017 - dom na czerwonym tle

34. Joanna Mrozowska

Title: Zakratowanie, 2017

Informations: acrylic, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZAKRATOWANIE" tech akryl, płótno wym 150x100 cm 2017

Estimation: 1400-1800 PLN

Edyta Romanowska - Bez tytułu (granatowy), 2021 - abstrakcja w odcieniach błękitu

35. Edyta Romanowska

Title: Bez tytułu (granatowy), 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Edyta Romanowska

Estimation: 1400-1800 PLN

Mariola Świgulska - Żeglując w blasku złotego wodospadu, 2021 - dekoraycjny obraz ze złotem

36. Mariola Świgulska

Title: Żeglując w blasku złotego wodospadu, 2021

Informations: acrylic, cut, canvas115x75 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2021, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Senna 2021

Estimation: 1400-1800 PLN

Tomasz Włodarczyk - Portret dziewczyny z perłą VIII, 2021 - kobiecy portret w fioletach

37. Tomasz Włodarczyk

Title: Portret dziewczyny z perłą VIII, 2021

Informations: pastel, tektura50x40 cm w świetle passe-partout, 73x53 cm w oprawiereference number ld: Włodarczyk

Estimation: PLN 1600-2000

Magda Chmielek - Tropiki, 2020 - liście egzotycznych roślin

38. Magdalena Chmielek

Title: Tropiki, 2020

Informations: oil, canvas80x40 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na odwrocie: ""Tropiki"" Magdalena Chmielek 2020

Estimation: PLN 1200-1400

Katia Meller - Gest, 2002 - obraz z dłonią i kieliszkime

39. Katia Meller

Title: Gest, 2002

Informations: oil, canvas73x50 cmsygn. p.d.: Katia Meller 2002

Estimation: PLN 1400-1600

Maciej Kempiński - Jesień w Seguedine, 2021 - widok na marinę z żagłówkami

40. Maciej Kempiński

Title: Jesień w Seguedine, 2021

Informations: acrylic, canvas81x115,5 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: ""Jesień w Seguedine"" M. Kempiński MMXXI

Estimation: PLN 1600-2000

Julia Młodzik - Harmonia, 2021 - kobiecy akt na różowym tle

41. Julia Młodzik

Title: Harmony, 2021

Informations: acrylic, canvas130x80 cmsygn. l.d.: J. Młodzik

Estimation: PLN 1200-1400

Paulina Leszczyńska - Światła jesieni, 2021 - abstrakcja w idcieniach różu, błekitu i żółci

42. Paulina Leszczyńska

Title: Światła jesieni, 2021

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "ŚWIATŁA JESIENI" Paulina Leszczyńska Pola 2021'

Estimation: PLN 1200-1400

Yaroslava Holysh - The same dream for two, 2021 - złota twarz na czarnym tle

43. Yaroslava Holysh

Title: The same dream for two, 2021

Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.b.: Holysh 2021, opisany na odwrocie: ""The same dream for two"" II dyptyk, 2021 80x60 cm olej na płótnie Yaroslava Holysh

Estimation: PLN 1400-1600

Kamila Stefania Tkaczyk - Today Yestarday Tommorow, 2021 - trzy kobiety na kolorowym tle

44. Kamila Stefania Tkaczyk

Title: Today Yestarday Tommorow, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2021

Estimation: PLN 1200-1400

Pola Piestrzeniewicz - Cząsteczki, 2021 - czarno-biała abstrakcja

45. Piestrzeniewicz fields

Title: Cząsteczki, 2021

Informations: mixed technique, canvas60x50 cmsygnowany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz"

Estimation: PLN 1400-1600

Monika Noga - Blurry gray, 2021 - akt kobiecy na szarym tle

46. Monika Noga

Title: Blurry gray, 2021

Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga "Blurry gray 2021"

Estimation: 1600-1800 PLN

Agata Płocica - Triangulum, 2020 - hybryda sowy z kotem

47. Agata Płocica

Title: Triangulum, 2020

Informations: acrylic, canvas120x90 cmsygn. p.d.: A.Płocica, opisany na odwrocie: A.Płocica

Estimation: PLN 1400-1600

Paweł Batura - Zawoalowany woal, 2018 - obraz z ukrytą postacią

48. Paweł Batura

Title: Zawoalowany woal, 2018

Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2018

Estimation: PLN 1200-1400

Ilona Woźniak Przed burzą, 2021 - pogodny pejzaż nadmorski

49. Ilona Woźniak

Title: Before storm, 2021

Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW

Estimation: PLN 1200-1400

Iwona Kobryń - Bez tytułu, 2021 - siedzące postaci na różowym tle

50. Iwona Kobryn

Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Estimation: 3000-3800 zł

Cena sprzedaży: PLN 5,500.00

Izabela Dąbrowska - Ciało Niebieskie, 2021 - naga kobieta w pozie jogowej

51. Izabela Dąbrowska

Title: Ciało Niebieskie, 2021

Informations: acrylic, canvas80x120 cm

Estimation: PLN 1200-1400

Izabela Drzewiecka - Miesiąc miodowy, 2021- żółto-złoty abstrakcyjny obraz

52. Izabela Drzewiecka

Title: Miesiąc miodowy, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Drzewiecka 2021, opisany na odwrocie: ""MIESIĄC MIODOWY"" 2021 r. olej i akryl na płótnie 100x100 cm Izabela Drzewiecka"

Estimation: PLN 1400-1600

Bartłomiej Baranowski - Brak tytułu, 2018 - trójwymiarowy obraz z ptakiem

53. Bartłomiej Baranowski

Title: Brak tytułu, 2018

Informations: kolaż, akryl, płótno60x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 18

Estimation: PLN 1200-1400

Cena sprzedaży: PLN 1800.00

Gabriela Paluch - Na południu, 2021 - kolorowy obraz z widokiem miejskim

54. Gabriela Paluch

Title: Na południu, 2021

Informations: oil, canvas70x100 cmref. pd

Estimation: PLN 1400-1600

Sylwia Dwornicka - Herbata, 2021 - dwie kobiety w czerwonych sukniach

55. Sylwia Dwornicka

Title: Herbata, 2021

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021, opisany na odwrocie: ""HERBATA"" Sylwia Dwornicka 2021, format 60x60"

Estimation: PLN 1200-1400

Sylwia Młodziejewska - Secret World, 2021 - iebiesko-zielony obraz

56. Sylwia Młodziejewska

Title: Secret World, 2021

Informations: acrylic, canvas75x100 cmsygn. p.d.: S.Młodziejewska 202, opisany na odwrocie: "WORLD SECRET" 2021 SYLWIA MŁODZIEJEWSKA

Estimation: 1400-1800 PLN

Vanessa Świgulska - Cielesne deformacje, 2020 - czerwona postać na ciemnym tle

57. Vanessa Świgulska

Title: Cielesne deformacje, 2020

Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Elsain 2020 r., opisany na odwrocie: Vanessa Elsain Świgulska

Estimation: PLN 1200-1400

Yuliya Stratovich - Góry 2, 2021 - obraz w pastelowej kolorystyce

58. Yuliya Stratovich

Title: Góry 2, 2021

Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. na odwrocie: YULIYA STRATOVICH

Estimation: 2200-2600 PLN

Pervin Ece Yakacik - Birds on balcony, 2021 - obraz z ptakami na balkonie

59. Pervin Ece Yakacık

Title: Birds on balcony, 2021

Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. p.d.: Pervinece, '21

Estimation: PLN 1200-1400

Damian Wojnowski - Czarnoksiężnik z krainy Oz, 2021 - bajkowy obraz w żółto-niebieskiej kolorystyce

60. Damian Wojnowski

Title: Czarnoksiężnik z krainy Oz, 2021

Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2021 WOJNOWSKI

Estimation: PLN 1200-1600

Agnieszka Figurska - Shiny street z cyklu Metropolie, 2021 - widok na ulicę

61. Agnieszka Figurska

Title: Shiny street z cyklu Metropolie, 2021

Informations: acrylic, canvas100x100 cmref. right: Figurska

Estimation: PLN 1600-2000

Beata Szumińska - Winner 1, 2021 - mężczyzna z nagrodą w dłoniach

62. Beata Szumińska

Title: Winner 1, 2021

Informations: acrylic, canvas100x120 cm

Estimation: PLN 1200-1600

Krzysztof Bucior - Dwa kwiaty, 2022 - postać kobiety z kwiatem

63. Krzysztof Bucior

Title: Dwa kwiaty, 2022

Informations: oil, canvas70x50 cm

Estimation: PLN 1200-1400

Barbara Bielecka-Woźniczko - Wspomnienie z przeszłości, 2015 - czarno-biały pejzaż

64. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Wspomnienie z przeszłości, 2015

Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Wspomnienie z przeszłości" olej, płótno, 100x120, 2015

Estimation: PLN 1200-1600

Jakub Szymański - Anima mundi I, 2022 - błekitny pejzaż z drzewami

65. Jakub Szymanski

Title: Anima mundi I, 2022

Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygnowany od frontu K.2022, na odwrocie: J.Szymański „Anima mundi I” 2022

Estimation: PLN 1600-2000