65 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 26 lipca 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 18 lipca 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 lipca 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej nowej siedzibie, pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa od 18 lipca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Natalia Kozarzewska
Title: Abstrakcyjny, 2022
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: ABSTRAKCYJNY 90x100 AKRYL NA PŁÓTNIE 22 Natalia Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł
2. Ewa Czuchaj
Title: Bez tytułu z cyklu Antypersona, 2007
Informations: acrylic, canvas114x130 cmopisany na odwrocie: ANTYPERSONA EWA CZUCHAJ
Estimation: PLN 1600-2000
3. Agata Burnat
Title: Without title, 2020
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: A.Burnat, opisany na odwrocie: A. Burnat 2020 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
4. Sebastian Andrzejewski
Title: Dezindustrializacja. Przerwane łańcuchy dostaw, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Deindustrializacja. Przerwane łańcuchy dostaw AKRYL, WERNIKS 2022
Estimation: PLN 1400-1600
5. Magdalena Szczerbakowicz
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: MAGDLENA SZCZERBAKOWICZ BEZ TYTUŁU 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
6. Dominika Sergiej
Title: Krajobraz miejski, 2018
Informations: kolaż, papier, płyta70x100 cm, 72,5x102,5 cm w oprawiesygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Krajobraz miejski 2018 Dominika Sergiej
Estimation: PLN 1400-1600
7. Katarzyna Plewa
Title: Gil, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA PLEWA "GIL" 2022 AKRYL
Estimation: 1800-2400 PLN
8. Artem Tuliuk
Title: Baletnica i koliber, 2022
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk, opisany na odwrocie: Artem Tuliuk Baletnica i colibri 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
9. Gabriela Paluch
Title: Grecja o poranku, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Michał Rejner
Title: MR03-S2, 2018
Informations: acrylic, canvas130x80 cmsygn. p.d.: M. Rejner, opisany na odwrocie: 2018 MR03-S2 130x80
Estimation: 3800-4200 PLN
Cena sprzedaży: 2 000 zł
11. Dawid Orłowski
Title: City Lights, 2021
Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. p.d.: OrłowskiD, opisany na odwrocie: CITY LIGHTS, 2021 r. Orłowski D.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
12. Mariola Świgulska
Title: Sky isn’t the limit, 2022
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Senna 2022 r. miłego życia :)
Estimation: 1400-1800 PLN
13. Andrzej Wirpszo
Title: Bez tytułu XL, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmakryl, płótno, 80x120 cm, sygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU XL" AKRYL-PŁÓTNO 80x120 ROK 2022 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
14. Urszula Szulborska
Title: W głębinach oceanu, 2022
Informations: acrylic, pastel, canvas90x65 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
15. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja 323, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1600-1800 PLN
16. Julia Reiter
Title: Aveiro, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 4600-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
17. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: z cyklu Drzewa XIII, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: BBW 2022, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa, akryl, olej, płótno, 90x90, zima 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
18. Julia Dunko
Title: Fansel, 2022
Informations: acrylic, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: "Fansel" 2022 akryl/płótno 120x80 Julia Dunko DJulia
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
19. Elżbieta Ponińska
Title: Dusk, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "ZMIERZCH" akryl 80x80 cm autor: Elżbieta Ponińska 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
20. Iza Kostiukow
Title: z cyklu: Stan krytyczny, 2022
Informations: acrylic, own technique, canvas 120x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW Z CYKLU: "STAN KRYTYCZNY" 2022'
Estimation: 1800-2400 PLN
21. Izabela Lewkowicz
Title: I015, 2021
Informations: oil, canvas130x120 cmopisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz "I015" 2021
Estimation: 2600-3200 zł
22. Karolina Karkucińska
Title: Kobieca linia, 2022
Informations: acrylic, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Karkucińska Karolina 2022 R.
Estimation: PLN 1200-1600
23. Joanna Rudek
Title: Abertamente, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: JRudek Abertamente '21
Estimation: 2400-3000 zł
24. Andrii Savchenko
Title: Tennis, 2022
Informations: acrylic, spray, canvas 80x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Tennis" Juvone Money
Estimation: PLN 1200-1600
25. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Cosmos II z cyklu Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Cosmos II" cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: PLN 1600-2000
26. Katarzyna Doroba
Title: Virginis, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: VIRGINS KATARZYNA DOROBA AKRYL 80/60 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
27. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Euforia de baile, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas100x80 cmsygn p.d.: Sandecka-Ląkocy'22
Estimation: 1800-2200 PLN
28. Izabela Drzewiecka
Title: Bogactwo natury, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "Bogactwo natury" 2022 r. olej i akryl na płótnie 80/60 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1400-1600
29. Aleksandra Iwańska
Title: Miłość z cyklu Człowiek, 2022
Informations: oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Iwańska 2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
30. Bozhena Kushnir
Title: Love / Life (dyptyk), 2022
Informations: acrylic, canvas2x(70x50) cmsygn. p.d.: BOZHENA KUSHNIR 2022, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir "Love Life" 70x100cm Ukraine 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
31. Marta Dunal
Title: Wrażenie, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
32. Justyna Brejnak
Title: Czerwona suknia, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.d.: Justyna Brejnak 2022, opisany na odwrocie: 50x70 "Czerwona suknia" Justyna Brejnak 2022
Estimation: PLN 1400-1600
33. Beata Tarnowska
Title: Z cyklu Nierzeczywiste, 2022
Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU NIERZECZYWISTE / UNREAL '21 B.TARNOWSKA
Estimation: 1600-2200 zł
34. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: z cyklu: ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2022
Estimation: 4600-5500 zł
Cena sprzedaży: 3 200 zł
35. Nadiia Shepitchak
Title: Doubt, 2022
Informations: olej, akryl, deska 39x39 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak Wood, acrylic, oli, "Doubt" 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
36. Beata Szumińska
Title: Winner 1, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cm
Estimation: PLN 1400-1600
37. Joanna Mrozowska
Title: Double, 2019
Informations: acrylic, canvas120x160 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "PODWÓJNY" tech akryl płótno wym 120x160 2019
Estimation: PLN 1600-2000
38. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Weekends, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk Weekends 2022
Estimation: PLN 1400-1600
39. Liudmyla Bezusko
Title: The Beast z cyklu Duchy pradawnego lasu, 2021
Informations: technika mieszana autorska26x35x25 cm
Estimation: PLN 1400-1600
40. Anzhela Tistyk
Title: Przystanek morski, 2022
Informations: acrylic, canvas60x90 cmsygn. p.d: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk akryl, płótno lniane, wymiary 60/90
Estimation: PLN 1400-1600
41. Maciej Kempiński
Title: Półakt z pacynką, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: "Półakt z pacynką" M. Kempiński MMXXII
Estimation: PLN 1400-2000
42. Vira Varvianska
Title: Czereśniowy poranek, 2022
Informations: oil, canvas60x70 cmsygn. l.d.: W Warwianska '22, opisany na odwrocie: Vira Varvianska, 1983 R. u., "Czereśniowy poranek", 2022 R., olej, płótno, 60x70
Estimation: PLN 1400-1600
43. Anna Pikos
Title: Pięć (tysięcy) kobiet, 2022
Informations: pastele olejne, płyta60x30 cmsygn. l.d.: Anna Pikosn 2022
Estimation: PLN 1200-1600
44. Yuliya Halyshyn
Title: Resemblance, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine "Resemblance", 2022 Canvas, acrylic, 60x80 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
45. Svitlana Balatska
Title: Miasto złotych kopuł, 2019
Informations: acrylic, cut, canvas60x80 cmsygn. p.d.: S. Balatska, opisany na odwrocie: Svitlana Balatska City of golden Domes, 2019 Acrylic on Canvas, copy 1/1 80x60 cm
Estimation: PLN 1400-1600
46. Ola Grudzińska
Title: Hortensja, 2022
Informations: oil, canvas60x40 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska 2022
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
47. Sofia Wróblewska
Title: On the beach, 2022
Informations: acrylic, canvas116x89 cmsygn. p.d.: S.Wróblewska
Estimation: 1400-1800 PLN
48. Filip Łoziński
Title: Composition, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński 2021
Estimation: 1800-2600 zł
49. Kseniia Noryk
Title: Wycieczka rowerowa, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Kseniya 2022
Estimation: PLN 1400-1600
50. Sabina Salamon
Title: Słońce nad Soliną, 2022
Informations: oil, canvas40,5x54 cmsygn. p.d.: S. Salamon 22, opisany na odwrocie: 2022 S. Salamon Słońce nad Soliną
Estimation: PLN 1200-1600
51. Ilona Woźniak
Title: Rejs, 2022
Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
52. Maciej Zabawa
Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmopisany na odwrocie: TYTUŁ: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA
Estimation: PLN 1400-1600
53. Hanna Rozpara
Title: Χολή (Chole), 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)" 2021
Estimation: 1800-2400 PLN
54. Mirosław Nowiński
Title: Viva viva la musica, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Viva viva la musica" | tech. akryl na płótnie | wym. 90x90 | rok 2022 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
55. Jonasz Koperkiewicz
Title: Summer blur, 2021
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER BLUR J.Koperkiewicz 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
56. Karolina Jarosławska
Title: Morze 22, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d: K.J, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska 2022 r. "Morze 22"
Estimation: PLN 2800-3600
57. Paweł Batura
Title: Absorbcja, 2013
Informations: oil, acrylic, canvas130x100 cmsygn. p.d.: Batura, opisany na odwrocie: Paweł Batura 2013
Estimation: 1600-2200 zł
58. Ewelina Wasilewska
Title: Zaraz wracam, 2022
Informations: oil, canvas80x111 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Zaraz wracam"
Estimation: 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
59. Beata Mura
Title: Złoto natury, 2022
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Złoto natury" Beata Mura 2022
Estimation: 2200-3800 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
60. Małgorzata Czerniawska
Title: Z serii Prześwity senne, 1994
Informations: oil, canvas120x150 cmsygn. p.d.: M. Czerniawska 1994, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA CZERNIAWSKA PRZEŚWITY SENNE 120X150 OLEJ NA PŁÓTNIE 1994
Estimation: 2800-3400 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
61. Andrzej Zujewicz
Title: unconcern, 2022
Informations: acrylic, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "BEZTROSKA" '2022
Estimation: 1400-1800 PLN
62. Paulina Leszczyńska
Title: Obszary, 2021
Informations: acrylic, canvas70x60 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "OBSZARY", AKRYL NA PŁÓTNIE, 2021 ROK, PAULINA LESZCZYŃSKA – POLA
Estimation: PLN 1400-1600
63. Paweł Rogalski
Title: Brzeg 2, 2019
Informations: oil, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Rogalski 2019
Estimation: PLN 1400-1600
64. Bartłomiej Baranowski
Title: Przyjaciele, 2022
Informations: acrylic, canvas40x50 cmsygn. l.d.: Baranowski 26:22
Estimation: 1600-1800 PLN
65. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Pearly sky, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cm
Estimation: PLN 1400-1600