67 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Auction: 20 września 2022 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 3 września 2022 r., pon.–pt. 12:00–19:00, sob. 11:00–16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 20 września 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie, pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa od 3 września 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 67 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Katarzyna Kudełka - Na słodko, 2022 - różowy obraz z architekturą

1. Katarzyna Kudełka

Title: Na słodko, 2022

Informations: acrylic, canvas50x65 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: "Na słodko", Katarzyna Kudełka, (Kościół św. Mateusza w Opalenicy), 65x50 cm, akryl, 2022

Estimation: 1600-1800 PLN

Magda Kłos, Red Queen, 2022 – różowo-niebieski obraz z kobietą

2. Magda Kłos

Title: Red Queen, 2022

Informations: acrylic, canvas110x80 cmsygn. p.d.: Magda Kłos Art, opisany na odwrocie: Magda Kłos 2022 r. "RedQueen"

Estimation: PLN 1600-2000

Katarzyna Wołodkiewicz – Zbawienie, 2022 - dekoracyjny, zielono-różowy pejzaż

3. Katarzyna Wołodkiewicz

Title: Zbawienie, 2022

Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 61/2022 Katarzyna Wołodkiewicz Zbawienie Przestrzenie Wewnętrzne Radość 7

Estimation: PLN 1200-1600

Gabriela Olechowska - Zawsze w słońcu, 2022 - kolorowy obraz z całującą się parą

4. Gabriela Olechowska

Title: Zawsze w słońcu, 2022

Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: GABRIELA OLECHOWSKA "ZAWSZE W SŁOŃCU" 2022

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko - Z cyklu Drzewa XI, 2022 - zielony obraz z pniami drzew

5. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Z cyklu Drzewa XI, 2022

Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: BBW 2022, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko, z cyklu Drzewa XI, akryl, olej, płótno, 90x90, 2022 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Katarzyna Plewa - Astrid, 2022 - dekoracyjny portret kobiety

6. Katarzyna Plewa

Title: Astrid, 2022

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022

Estimation: 1800-2400 PLN

Urszula Poncyljusz - Idealny dzień, 2021 - żółte kwiaty na niebieskim tle

7. Ursula Poncyljusz

Title: Idealny dzień, 2021

Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: URSZULA PONCYLJUSZ "IDEALNY DZIEŃ", 2021 AKRYL, PŁÓTNO 80x100 CM

Estimation: PLN 1400-1600

Izabela Szarek - Azyl, 2022 - portret kobiety z papugami

8. Izabela Szarek

Title: Refuge, 2022

Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino' 2022

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Piotr Ignacy Kopczyński - Mobydick, 2022 - abstrakcyjny kolorowy pejzaż

9. Piotr Ignacy Kopczyński

Title: Mobydick [POZYCJA WYCOFANA], 2022

Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cm

Estimation: 1400-1800 PLN

Szczepan Zalewski - Nemesis, 2022 - dekoracyjny portret kobiecy w złocie i błękitach

10. Szczepan Zalewski

Title: Nemesis, 2022

Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: PORTRET KAMILI M. "NEMESIS" SZCZEPAN ZALEWSKI 2022r

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Michał Dąbrowski - Forma-T 11, 2022 - kobiecy akt na złotym tle

11. Michał Dąbrowski

Title: Forma-T 11, 2022

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: MDąbrowski

Estimation: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Marcin Michalewicz - Senność, 2022 - surrealistyczny obraz z postacią i architekturą

12. Marcin Michalewicz

Title: Senność, 2022

Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: Marcin22

Estimation: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Agnieszka Łakoma, Metropolis XX, 2022 - dekoracyjny portret kobiety w stylu art deco

13. Agnieszka Łakoma

Title: Metropolis XX, 2022

Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis XX" 2022 r.

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Julia Dunko - Acre, 2022- geometryczna abstrakcja z czernią, bielą i szarością

14. Julia Dunko

Title: Acre, 2022

Informations: acrylic, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: "Acre" 2022 akryl, płótno, 100x73 cm Julia Dunko DJulia

Estimation: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Beata Mura - Ona, 2022 - kobiecy portret w czerni i bieli

15. Beata Mura

Title: She, 2022

Informations: acrylic, canvas65x50 cmsygn p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Ona" Beata Mura 2022

Estimation: 2400-3200 zł

Marek Domaniecki - Garden Party 2, 2022 - nastrojowy obraz z postacią w ogrodzie

16. Marek Domaniecki

Title: Garden Party 2, 2022

Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 Garden Party 2

Estimation: 1800-2400 PLN

Agata Wereszczyńska - Kryza, 2022 - portret kobiety w granacie

17. Agata Wereszczyńska

Title: Kryza, 2022

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA akryl na płótnie, 60x60 cm 2022 "KRYZA"

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Nadiia Shepitchak - My future garden, 2022 - niebiesko-biały obraz z twarzą

18. Nadiia Shepitchak

Title: My future garden, 2022

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak "My future garden" 2022 Canvas/acrylic 70x70 cm

Estimation: 1600-1800 PLN

Joanna Mrozowska - Bieganina, 2022 - niebieski obraz z architekturą

19. Joanna Mrozowska

Title: Bieganina, 2022

Informations: acrylic, canvas65x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "Bieganina" tech akryl płótno wym 65x92 cm 2022 rok

Estimation: 1400-1800 PLN

Iwona Kobryń - Bez tytułu, z cyklu Ostatni dzień lata, 2022 - fioletowy obraz z postaciami w kostiumach

20. Iwona Kobryn

Title: Bez tytułu, z cyklu Ostatni dzień lata, 2022

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl: ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2022

Estimation: 4500-5500 PLN

Cena sprzedaży: 2 400 zł

Jadwiga Wolska - Dom przy trasie, 2017 - szaro-niebieski obraz z architekturą

21. Jadwiga Wolska

Title: Dom przy trasie, 2017

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d. monogramem, 2017, naklejka autorska na odwrocie: JADWIGA WOLSKA "DOM PRZY TRASIE" 2017

Estimation: 1400-1800 PLN

Jan Pływacz, Kobieta z gitarą, 2018 - kobiecy akt w zgaszonych kolorach

22. Jan Float

Title: The woman with the guitar, 2018

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: PŁYWACZ J. 2018 "Kobieta z gitarą" akryl

Estimation: PLN 1400-1600

Dawid Orłowski, Weekend we dwoje, 2022 - widok plaży z leżakami i parasolem

23. Dawid Orłowski

Title: Weekend we dwoje, 2022

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Weekend we dwoje" Orłowski Dawid, 2022 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Anzhela Tistyk - Spokój, 2022 - pejzaż z drzewami w błękitach i żółci

24. Anzhela Tistyk

Title: Calm, 2022

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk "Spokój" akryl, płótno lniane, wymiary 100/80

Estimation: 1400-1800 PLN

Jolanta Frankiewicz - Blue Rhapsodia, 2022 - niebieski obraz z kwiatami

25. Jolanta Frankiewicz

Title: Blue Rhapsodia, 2022

Informations: acrylic, ink, canvas70x70 cmsygn. p.d.: JFrankiewicz, opisany na odwrocie: "Blue Rhapsodia" Jolanta Frankiewicz 2022 r. technika: farby akrylowe, tusze akrylowe, tusze metaliczne

Estimation: PLN 1400-1600

Grzegorz Ziółkowski - Gdy nadszedł ciepły wiatr, 2004 - surrealistyczny obraz z kobietą i ptakiem

26. Grzegorz Ziółkowski

Title: Gdy nadszedł ciepły wiatr, 2004

Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2004, na odwrocie naklejka autorska: Gregor Ziolkowski "Als der warme Wind kam" 2004

Estimation: 2200-3000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Dagmara Dziewiątkowska - Sunset 02, 2022 - niebiesko-pomarańczowy pejzaż

27. Dagmara Dziewiątkowska

Title: Sunset 02, 2022

Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Sunset 02 | 2022 r. D. Dziewiątkowska

Estimation: PLN 1400-1600

Agnieszka Bykowska - Ogród, 2021 - surrealistyczna kompozycja w zieleni i pomarańczu

28. Agnieszka Bykowska

Title: Ogród, 2021

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Ogród – olej Agnieszka Bykowska 2021

Estimation: PLN 1200-1400

Tomasz Jaxa Kwiatkowski - Wizjoner, 2020 - niebiesko-pomarańczowa abstrakcja

29. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Title: Wizjoner, 2020

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: T. Kwiatkowski. 20

Estimation: 2000-2600 zł

Marcin Baczak - Karakum z cyklu Panorama, 2022 - pejzaż z górami na niebieskim tle

30. Marcin Baczak

Title: Karakum z cyklu Panorama, 2022

Informations: acrylic, canvas30x100 cmopisany na odwrocie: "Karakum" z cyklu Panorama 2022 Marcin Baczak MB 2022

Estimation: PLN 1200-1600

Sylwia Dwornicka - Parasole, 2022 - kobiety w bikini na plaży

31. Sylwia Dwornicka

Title: Parasole, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka 2022 "PARASOLE"

Estimation: PLN 1600-2000

Michalina Czurakowska - Shelter, 2022 - bajkowy obraz z architekturą i zwierzętami

32. Michalina Czurakowska

Title: Shelter, 2022

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 07.05.2022 "SHELTER"

Estimation: 1800-2400 PLN

Gabriela Paluch - Nad Sekwaną, 2022 - kolorowy pejzaż z widokiem Paryża

33. Gabriela Paluch

Title: Nad Sekwaną, 2022

Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP

Estimation: 1400-1800 PLN

Aneta Olszewska-Kołodziejska - Miejska przestrzeń w blasku słońca, 2022 - słoneczny pejzaż miejski

34. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Title: Miejska przestrzeń w blasku słońca, 2022

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Aneta Olszewska-K. 2022, opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-K. 2022

Estimation: 1400-1800 PLN

Sofia Wróblewska - W słońcu, 2022 - kobiecy akt na złotym tle

35. Sofia Wróblewska

Title: W słońcu, 2022

Informations: oil, canvas120x60 cm

Estimation: 1400-1800 PLN

Adam Meler - Siedem życzeń, 2022 - mroczny obraz z postaciami

36. Adam Meler

Title: Siedem życzeń, 2022

Informations: oil, canvas92x61 cmsygn. p.d.: AM, opisany na odwrocie: AM 2022 R.

Estimation: PLN 1600-2000

Halyna Dudar - Identity, 2022 - abstakcja w zieleni i żółci ze znakami

37. Halyna Dudar

Title: Identity, 2022

Informations: oil, acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d. monogramem 2022, opisany na odwrocie: "Identity" 2022 70x50 oil, acrylic, canvas Halyna Dudar

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Projekcja z cyklu Intymność światła, 2014 - świetlista abstrakcja

38. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Projekcja z cyklu Intymność światła, 2014

Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus, "Projekcja", 2014, cykl: "Intymność światła"

Estimation: 3800-4200 PLN

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Anna Wieczerzak - Akt z cyklu Kiss me I'm Famous, 2022 - naga kobieta odwrócona plecami

39. Anna Wieczerzak

Title: Akt z cyklu Kiss me I’m Famous, 2022

Informations: oil, canvas91x61 cmsygn. p.d.: Anna Wieczerzak

Estimation: PLN 1400-1600

Klaudia Krzosek - Trauma, 2021 - męski akt w różach i szarości

40. Klaudia Krzosek

Title: Trauma, 2021

Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZOSEK "TRAUMA" 2021 r.

Estimation: 2400-3600 zł

Ewa Ostaficzuk-Olbrychska - Eve’s Dream, 2022 - kobieca postać na szaro-różowym tle

41. Ewa Ostaficzuk-Olbrychska

Title: Eve’s Dream, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Ewa O. O., opisany na odwrocie: "Eve's Dream", 2022 Ewa O. O.

Estimation: PLN 1200-1600

Yuliya Halyshyn - Maski, 2021 - szklana rzeźba z twarzami

42. Yuliya Halyshyn

Title: Maski, 2021

Informations: szkło28,5x51x5 cm

Edition: 1/1

Estimation: 1400-1800 PLN

Daryne Nesterenko, Awakening, 2022 - postaci na czarnym tle

43. Daryna Nesterenko

Title: Awakening, 2022

Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Awakening Daryna Nesterenko 2022

Estimation: PLN 1200-1400

Bartlomiej Baranowski - Inni, 2019 - surrealistyczny obraz z dwiema postaciami

44. Bartłomiej Baranowski

Title: Inni, 2019

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Baranowski 8:19, na odwrocie: naklejka autorska

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Jacek Krupa - Sen alchemika, 2020 - surrealistyczny obraz z architekturą

45. Jacek Krupa

Title: Sen alchemika, 2020

Informations: oil, canvas60x50 cm, 62x52 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Krupa, opisany na odwrocie: "SEN ALCHEMIKA" 2020 Jacek Krupa

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Tomasz Koper - Kotki na dachu, 2021 - surrealistyczno obraz z kobietami i kotem

46. Tomasz Koper

Title: Kotki na dachu, 2021

Informations: oil, canvas60x81 cmsygn. p.d.: Koper T,opisany na odwrocie: "Kotki na dachu" 81x60 – 2021 Koper Tomasz

Estimation: 1400-1800 PLN

Janusz Hućko - Bez tytułu, 2021 - surrealistyczny obraz w szarości i brązach

47. Janusz Hućko

Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko., opisany na odwrocie: J. Hućko 2021 r.

Estimation: PLN 1600-2000

Magdalena Jarochowska - Cisza, 2022 - brązowo-biały pejzaż ze śniegiem

48. Magdalena Jarochowska

Title: Silence, 2022

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: JAROCHOWSKA MAGDALENA

Estimation: PLN 1200-1600

Ilona Foryś - Puma, 2020 - realistyczny portret pumy

49. Ilona Foryś

Title: Puma, 2020

Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "PUMA", OLEJ, PŁÓTNO, 60x80 CM, ILONA FORYŚ 2020

Estimation: PLN 1400-1600

Kimba Kerner - Biomorph, 2022 - ceramiczna rzeźba postaci

50. Kimba Kerner

Title: Biomorph, 2022

Informations: ceramika, tlenki, szkliwo, angoba45x17x18 cm

Estimation: 1800-2200 PLN

Mariusz Drabarek - Pożądanie, 2022 - kolorowa, surrealistyczna komppzycja

51. Mariusz Drabarek

Title: Pożądanie, 2022

Informations: acrylic, canvas110x90 cmopisany na odwrocie: "Pożądanie" Mariusz Drabarek Wrocław 12.04.22 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Andrzej Zujewicz - MIRROR-RORRIM (dyptyk), 2022 - niebiesko-biały obraz ze słowami

52. Andrzej Zujewicz

Title: MIRROR-RORRIM (dyptyk), 2022

Informations: oil, canvas2x (100x70) cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MIRROR RORRIM" I-II DYPTYK '2022

Estimation: PLN 1400-2000

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Artem Tuliuk - Dziewczyna w różowej spódnicy, 2022 - kobieca postać siedząca nad jeziorem

53. Artem Tuliuk

Title: Dziewczyna w różowej spódnicy, 2022

Informations: oil, canvas70x75,5 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Estimation: 1800-2200 PLN

Alicja Marzec - Pod oknem, 2020 - obraz z czerwonymi kwiatami

54. Alicja Marzec

Title: Pod oknem, 2020

Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Alicja Marzec 2020, opisany na odwrocie: Alicja Marzec "Pod oknem" olej płótno 2020 r. 120x100

Estimation: 1600-2200 zł

Magdalena Włuczkowska - Wykwintna czerwień, 2021 - kobiecy portret na czerwonym tle

55. Magdalena Włuczkowska

Title: Wykwintna czerwień, 2021

Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: MW Magdalena Włuczkowska

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Małgorzata Wójcik - True love, 2022 - kobieca twarz z sercem na czerwonym tle

56. Małgorzata Wójcik

Title: True love, 2022

Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. p.d.: Małgorzata Wójcik '22, opisany na odwrocie: Małgorzata Wójcik '22 "TRUE LOVE" AKRYL NA PŁÓTNIE, 90x80 cm

Estimation: 1400-1800 PLN

Natalia Kozarzewska Wakacje, 2022 czerwona różowa biała zielona abstrakcja geometyczna koła

57. Natalia Kozarzewska

Title: Wakacje, 2022

Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: WAKACJE 90x100 / AKRYL 2022 Kozarzewska

Estimation: 1600-2200 zł

Anna Sandecka-Ląkocy Flower Dance, 2022 pejzaż czerwone kwiaty maki łąka zmrok obraz z kwiatkami

58. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Flower Dance, 2022

Informations: oil, acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: Flower Dance Sandecka-Ląkocy '22

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 3 600 zł

Sabina Salamon Maki, 2022 pejzaż wiejski kwiaty wakacje lato czerwone kwiaty pole Polska wieś

59. Sabina Salamon

Title: Poppies, 2022

Informations: olej, panel malarski50x40 cm, 57x47 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Salamon, opisany na odwrocie: S. Salamon maki 2022

Estimation: PLN 1400-1600

Anna Kruszewska Modena, 2017 pejzaż budynki perspektywa realizm domy kamienice ulica widok

60. Anna Kruszewska

Title: Modena, 2017

Informations: oil, canvas100x70 cm,sygn. p.d.: Anna, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska

Estimation: 1400-1800 PLN

Marcin Pińkowski Po dwóch stronach lustra (dyptyk), 2022 kaczor donald obraz z kaczorem donaldem kratka surrealizm dziwny disney

61. Marcin Pińkowski

Title: Po dwóch stronach lustra (dyptyk), 2022

Informations: oil, canvas50x40 cm + 70x50 cmsygn. l.d.: Pińkowski + p.g.: Pińkowski, opisane na odwrocie: '2022 50cmx40cm cz. I Po dwóch stronach Lustra Pińkowski MARCIN + "Po drugiej stronie lustra" 50cmx70cm olej na płótnie '22 Pińkowski

Estimation: PLN 1400-1600

Joanna Kulska Czas zmian, 2022 nocny pejzaż abstrakcyjny drzewo niebo

62. Joanna Kulska

Title: Czas zmian, 2022

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: JKulska 2022

Estimation: PLN 1200-1600

Ola Grudzińska. Balteus V, 2022 abstrakcja morska niebieski biały zielony kółka

63. Ola Grudzińska

Title: Balteus V, 2022

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska, "Balteus V" 2022

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Magdalena Szczerbakowicz Bez tytułu, 2022 czarna niebieska biała abstrakcja kształty wyrazista abstrakcja niebieski czarny szary

64. Magdalena Szczerbakowicz

Informations: acrylic, canvas90x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz M.S 2022

Estimation: PLN 1400-1600

Paweł Wątroba Joga dla umysłu, 2021 grafika kolaż abstrakcja zielony beżowy szary pasy paski

65. Paweł Wątroba

Title: Joga dla umysłu, 2021

Informations: acrylic, collage, plate50x40 cm, 72x52 cm w oprawiesygn. l.d.: P. WĄTROBA 2022, opisany na odwrocie: Joga dla umysłu P. Wątroba 2021, naklejka autorska

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Iza Jaśniewska z cyklu Rosa I, 2016 zółta szara błękitna beżowa abstrakcja linie las krzaki

66. Iza Jaśniewska

Title: z cyklu Rosa I, 2016

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: tytuł: Rosa I Iza Jaśniewska akryl 2016

Estimation: PLN 1200-1400

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Justyna Mazur Sunshine Healing, 2022 szara żółta abstrakcja obraz żółto-szary spokojny

67. Justyna Mazur

Title: Sunshine Healing, 2022

Informations: akryl, pastele, ołówek, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "SUNSHINE HEALING" 80x80 Justyna Mazur 2022

Estimation: PLN 1400-1600

Maciej Kempiński Taniec godowy, 2022 retro abstrakcja w ramie oprawiony obraz geometria linie kolory

68. Maciej Kempiński

Title: Taniec godowy, 2022

Informations: acrylic, canvas50x50 cm, 56,5x56,5 cm w oprawiesygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Taniec godowy" M. Kempiński MMXXII

Estimation: 1400-1800 PLN

Joanna Dyląg-Faliszek Sen papugi, 2020 animalistyka ptaki obraz z papugami zwierzęta abstrakcja

69. Joanna Dyląg-Faliszek

Title: Sen papugi, 2020

Informations: oil, canvas92 x 73 cmsygn. p.d.: Dyląg-Faliszek, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG-FALISZEK "SEN PAPUGI" 92x73 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2020 r.

Estimation: PLN 1200-1400

Mirosław Nowiński Ulotne chwile, 2022 surrealizm obraz romantyczny surrealistyczny latający ludzie nad miastem

70. Mirosław Nowiński

Title: Fleeting moments, 2022

Informations: acrylic, canvas110x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Ulotne chwile" tech. akryl na płótnie wym. 110x120 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński

Estimation: 2200-2800 PLN

Cena sprzedaży: 4 400 zł

Wiesława Burnat A kiedy przyjdzie lato, 2017 kotek na plaży obraz z kotem wakacje morze obraz dziecięcy

71. Wiesława Burnat

Title: A kiedy przyjdzie lato, 2017

Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: "A KIEDY PRZYJDZIE LATO" (2017) AKRYL 60x50 BURNAT

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Marta Dunal Romantyczna chwila, 2022 fioletowa różowa abstrakcja obraz róż fiolet plamy neon

72. Marta Dunal

Title: Romantyczna chwila, 2022

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Marta Dunal, opisany na odwrocie: Marta Dunal

Estimation: PLN 1400-1600

Marzena Hettich-Uryszek Zamyślona, 2022 portret kobiety niebieskie włosy srebro twarz dziewczyna obraz

73. Marzena Hettich-Uryszek

Title: Zamyślona, 2022

Informations: olej, szlagmetal, płótno90x90 cmsygn. p.d.: M. HETTICH-URYSZEK 22, opisany na odwrocie: M.HETTICH-URYSZEK '22

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Urszula Szulborska Meduza, 2022 portret abstrakcyjny kolorowy włosy dziewczyna portret kobiety

74. Urszula Szulborska

Title: Meduza, 2022

Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x90 cmsygn. p.d.: US22, opisany na odwrocie: URSZULA SZULBORSKA 2022

Estimation: PLN 1200-1400

Ilona Woźniak Płynąc za horyzont, 2022 pejzaż morze ocean wakacje woda skały widoczek morski obraz z morzem

75. Ilona Woźniak

Title: Płynąc za horyzont, 2022

Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW

Estimation: PLN 1200-1600