67 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 20 września 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 3 września 2022 r., pon.–pt. 12:00–19:00, sob. 11:00–16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 20 września 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie, pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa od 3 września 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Katarzyna Kudełka
Title: Na słodko, 2022
Informations: acrylic, canvas50x65 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: "Na słodko", Katarzyna Kudełka, (Kościół św. Mateusza w Opalenicy), 65x50 cm, akryl, 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
2. Magda Kłos
Title: Red Queen, 2022
Informations: acrylic, canvas110x80 cmsygn. p.d.: Magda Kłos Art, opisany na odwrocie: Magda Kłos 2022 r. "RedQueen"
Estimation: PLN 1600-2000
3. Katarzyna Wołodkiewicz
Title: Zbawienie, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 61/2022 Katarzyna Wołodkiewicz Zbawienie Przestrzenie Wewnętrzne Radość 7
Estimation: PLN 1200-1600
4. Gabriela Olechowska
Title: Zawsze w słońcu, 2022
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: GABRIELA OLECHOWSKA "ZAWSZE W SŁOŃCU" 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
5. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Z cyklu Drzewa XI, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: BBW 2022, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko, z cyklu Drzewa XI, akryl, olej, płótno, 90x90, 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
6. Katarzyna Plewa
Title: Astrid, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
7. Ursula Poncyljusz
Title: Idealny dzień, 2021
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: URSZULA PONCYLJUSZ "IDEALNY DZIEŃ", 2021 AKRYL, PŁÓTNO 80x100 CM
Estimation: PLN 1400-1600
8. Izabela Szarek
Title: Refuge, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino' 2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
9. Piotr Ignacy Kopczyński
Title: Mobydick [POZYCJA WYCOFANA], 2022
Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Szczepan Zalewski
Title: Nemesis, 2022
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: PORTRET KAMILI M. "NEMESIS" SZCZEPAN ZALEWSKI 2022r
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
11. Michał Dąbrowski
Title: Forma-T 11, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: MDąbrowski
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
12. Marcin Michalewicz
Title: Senność, 2022
Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: Marcin22
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
13. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis XX, 2022
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis XX" 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
14. Julia Dunko
Title: Acre, 2022
Informations: acrylic, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: "Acre" 2022 akryl, płótno, 100x73 cm Julia Dunko DJulia
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 2 000 zł
15. Beata Mura
Title: She, 2022
Informations: acrylic, canvas65x50 cmsygn p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Ona" Beata Mura 2022
Estimation: 2400-3200 zł
16. Marek Domaniecki
Title: Garden Party 2, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 Garden Party 2
Estimation: 1800-2400 PLN
17. Agata Wereszczyńska
Title: Kryza, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA akryl na płótnie, 60x60 cm 2022 "KRYZA"
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 600 zł
18. Nadiia Shepitchak
Title: My future garden, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak "My future garden" 2022 Canvas/acrylic 70x70 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
19. Joanna Mrozowska
Title: Bieganina, 2022
Informations: acrylic, canvas65x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "Bieganina" tech akryl płótno wym 65x92 cm 2022 rok
Estimation: 1400-1800 PLN
20. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu, z cyklu Ostatni dzień lata, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl: ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2022
Estimation: 4500-5500 PLN
Cena sprzedaży: 2 400 zł
21. Jadwiga Wolska
Title: Dom przy trasie, 2017
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d. monogramem, 2017, naklejka autorska na odwrocie: JADWIGA WOLSKA "DOM PRZY TRASIE" 2017
Estimation: 1400-1800 PLN
22. Jan Float
Title: The woman with the guitar, 2018
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: PŁYWACZ J. 2018 "Kobieta z gitarą" akryl
Estimation: PLN 1400-1600
23. Dawid Orłowski
Title: Weekend we dwoje, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Weekend we dwoje" Orłowski Dawid, 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
24. Anzhela Tistyk
Title: Calm, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk "Spokój" akryl, płótno lniane, wymiary 100/80
Estimation: 1400-1800 PLN
25. Jolanta Frankiewicz
Title: Blue Rhapsodia, 2022
Informations: acrylic, ink, canvas70x70 cmsygn. p.d.: JFrankiewicz, opisany na odwrocie: "Blue Rhapsodia" Jolanta Frankiewicz 2022 r. technika: farby akrylowe, tusze akrylowe, tusze metaliczne
Estimation: PLN 1400-1600
26. Grzegorz Ziółkowski
Title: Gdy nadszedł ciepły wiatr, 2004
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2004, na odwrocie naklejka autorska: Gregor Ziolkowski "Als der warme Wind kam" 2004
Estimation: 2200-3000 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
27. Dagmara Dziewiątkowska
Title: Sunset 02, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Sunset 02 | 2022 r. D. Dziewiątkowska
Estimation: PLN 1400-1600
28. Agnieszka Bykowska
Title: Ogród, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Ogród – olej Agnieszka Bykowska 2021
Estimation: PLN 1200-1400
29. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Wizjoner, 2020
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: T. Kwiatkowski. 20
Estimation: 2000-2600 zł
30. Marcin Baczak
Title: Karakum z cyklu Panorama, 2022
Informations: acrylic, canvas30x100 cmopisany na odwrocie: "Karakum" z cyklu Panorama 2022 Marcin Baczak MB 2022
Estimation: PLN 1200-1600
31. Sylwia Dwornicka
Title: Parasole, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka 2022 "PARASOLE"
Estimation: PLN 1600-2000
32. Michalina Czurakowska
Title: Shelter, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 07.05.2022 "SHELTER"
Estimation: 1800-2400 PLN
33. Gabriela Paluch
Title: Nad Sekwaną, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1800 PLN
34. Aneta Olszewska-Kołodziejska
Title: Miejska przestrzeń w blasku słońca, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Aneta Olszewska-K. 2022, opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-K. 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
35. Sofia Wróblewska
Title: W słońcu, 2022
Informations: oil, canvas120x60 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
36. Adam Meler
Title: Siedem życzeń, 2022
Informations: oil, canvas92x61 cmsygn. p.d.: AM, opisany na odwrocie: AM 2022 R.
Estimation: PLN 1600-2000
37. Halyna Dudar
Title: Identity, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d. monogramem 2022, opisany na odwrocie: "Identity" 2022 70x50 oil, acrylic, canvas Halyna Dudar
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
38. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Projekcja z cyklu Intymność światła, 2014
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus, "Projekcja", 2014, cykl: "Intymność światła"
Estimation: 3800-4200 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
39. Anna Wieczerzak
Title: Akt z cyklu Kiss me I’m Famous, 2022
Informations: oil, canvas91x61 cmsygn. p.d.: Anna Wieczerzak
Estimation: PLN 1400-1600
40. Klaudia Krzosek
Title: Trauma, 2021
Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZOSEK "TRAUMA" 2021 r.
Estimation: 2400-3600 zł
41. Ewa Ostaficzuk-Olbrychska
Title: Eve’s Dream, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Ewa O. O., opisany na odwrocie: "Eve's Dream", 2022 Ewa O. O.
Estimation: PLN 1200-1600
42. Yuliya Halyshyn
Title: Maski, 2021
Informations: szkło28,5x51x5 cm
Edition: 1/1
Estimation: 1400-1800 PLN
43. Daryna Nesterenko
Title: Awakening, 2022
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Awakening Daryna Nesterenko 2022
Estimation: PLN 1200-1400
44. Bartłomiej Baranowski
Title: Inni, 2019
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Baranowski 8:19, na odwrocie: naklejka autorska
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
45. Jacek Krupa
Title: Sen alchemika, 2020
Informations: oil, canvas60x50 cm, 62x52 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Krupa, opisany na odwrocie: "SEN ALCHEMIKA" 2020 Jacek Krupa
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
46. Tomasz Koper
Title: Kotki na dachu, 2021
Informations: oil, canvas60x81 cmsygn. p.d.: Koper T,opisany na odwrocie: "Kotki na dachu" 81x60 – 2021 Koper Tomasz
Estimation: 1400-1800 PLN
47. Janusz Hućko
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko., opisany na odwrocie: J. Hućko 2021 r.
Estimation: PLN 1600-2000
48. Magdalena Jarochowska
Title: Silence, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: JAROCHOWSKA MAGDALENA
Estimation: PLN 1200-1600
49. Ilona Foryś
Title: Puma, 2020
Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "PUMA", OLEJ, PŁÓTNO, 60x80 CM, ILONA FORYŚ 2020
Estimation: PLN 1400-1600
50. Kimba Kerner
Title: Biomorph, 2022
Informations: ceramika, tlenki, szkliwo, angoba45x17x18 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
51. Mariusz Drabarek
Title: Pożądanie, 2022
Informations: acrylic, canvas110x90 cmopisany na odwrocie: "Pożądanie" Mariusz Drabarek Wrocław 12.04.22 r.
Estimation: PLN 1400-1600
52. Andrzej Zujewicz
Title: MIRROR-RORRIM (dyptyk), 2022
Informations: oil, canvas2x (100x70) cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "MIRROR RORRIM" I-II DYPTYK '2022
Estimation: PLN 1400-2000
Cena sprzedaży: 1 500 zł
53. Artem Tuliuk
Title: Dziewczyna w różowej spódnicy, 2022
Informations: oil, canvas70x75,5 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 1800-2200 PLN
54. Alicja Marzec
Title: Pod oknem, 2020
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Alicja Marzec 2020, opisany na odwrocie: Alicja Marzec "Pod oknem" olej płótno 2020 r. 120x100
Estimation: 1600-2200 zł
55. Magdalena Włuczkowska
Title: Wykwintna czerwień, 2021
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: MW Magdalena Włuczkowska
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
56. Małgorzata Wójcik
Title: True love, 2022
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. p.d.: Małgorzata Wójcik '22, opisany na odwrocie: Małgorzata Wójcik '22 "TRUE LOVE" AKRYL NA PŁÓTNIE, 90x80 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
57. Natalia Kozarzewska
Title: Wakacje, 2022
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: WAKACJE 90x100 / AKRYL 2022 Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
58. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Flower Dance, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: Flower Dance Sandecka-Ląkocy '22
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 3 600 zł
59. Sabina Salamon
Title: Poppies, 2022
Informations: olej, panel malarski50x40 cm, 57x47 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Salamon, opisany na odwrocie: S. Salamon maki 2022
Estimation: PLN 1400-1600
60. Anna Kruszewska
Title: Modena, 2017
Informations: oil, canvas100x70 cm,sygn. p.d.: Anna, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska
Estimation: 1400-1800 PLN
61. Marcin Pińkowski
Title: Po dwóch stronach lustra (dyptyk), 2022
Informations: oil, canvas50x40 cm + 70x50 cmsygn. l.d.: Pińkowski + p.g.: Pińkowski, opisane na odwrocie: '2022 50cmx40cm cz. I Po dwóch stronach Lustra Pińkowski MARCIN + "Po drugiej stronie lustra" 50cmx70cm olej na płótnie '22 Pińkowski
Estimation: PLN 1400-1600
62. Joanna Kulska
Title: Czas zmian, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: JKulska 2022
Estimation: PLN 1200-1600
63. Ola Grudzińska
Title: Balteus V, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska, "Balteus V" 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
64. Magdalena Szczerbakowicz
Informations: acrylic, canvas90x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz M.S 2022
Estimation: PLN 1400-1600
65. Paweł Wątroba
Title: Joga dla umysłu, 2021
Informations: acrylic, collage, plate50x40 cm, 72x52 cm w oprawiesygn. l.d.: P. WĄTROBA 2022, opisany na odwrocie: Joga dla umysłu P. Wątroba 2021, naklejka autorska
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
66. Iza Jaśniewska
Title: z cyklu Rosa I, 2016
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: tytuł: Rosa I Iza Jaśniewska akryl 2016
Estimation: PLN 1200-1400
Cena sprzedaży: 1 100 zł
67. Justyna Mazur
Title: Sunshine Healing, 2022
Informations: akryl, pastele, ołówek, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: "SUNSHINE HEALING" 80x80 Justyna Mazur 2022
Estimation: PLN 1400-1600
68. Maciej Kempiński
Title: Taniec godowy, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cm, 56,5x56,5 cm w oprawiesygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "Taniec godowy" M. Kempiński MMXXII
Estimation: 1400-1800 PLN
69. Joanna Dyląg-Faliszek
Title: Sen papugi, 2020
Informations: oil, canvas92 x 73 cmsygn. p.d.: Dyląg-Faliszek, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG-FALISZEK "SEN PAPUGI" 92x73 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2020 r.
Estimation: PLN 1200-1400
70. Mirosław Nowiński
Title: Fleeting moments, 2022
Informations: acrylic, canvas110x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Ulotne chwile" tech. akryl na płótnie wym. 110x120 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 4 400 zł
71. Wiesława Burnat
Title: A kiedy przyjdzie lato, 2017
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: "A KIEDY PRZYJDZIE LATO" (2017) AKRYL 60x50 BURNAT
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
72. Marta Dunal
Title: Romantyczna chwila, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Marta Dunal, opisany na odwrocie: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
73. Marzena Hettich-Uryszek
Title: Zamyślona, 2022
Informations: olej, szlagmetal, płótno90x90 cmsygn. p.d.: M. HETTICH-URYSZEK 22, opisany na odwrocie: M.HETTICH-URYSZEK '22
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
74. Urszula Szulborska
Title: Meduza, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x90 cmsygn. p.d.: US22, opisany na odwrocie: URSZULA SZULBORSKA 2022
Estimation: PLN 1200-1400
75. Ilona Woźniak
Title: Płynąc za horyzont, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1600