68 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 25 października 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 18 października 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 października 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 października 2022 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Dawid Orłowski
Title: Gelateria a Menaggio, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: OrłowskiD., opisany na odwrocie: "Gelateria a Menaggio" Orłowski Dawid, 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
2. Andrzej Wirpszo
Title: Bez tytułu L, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. l.d.: WIRP 22, opisany na odwrocie: "UNTITLED L" AKRYL 80x120 ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
3. Andrzej Zujewicz
Title: Rytm, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "RYTM" '2022
Estimation: PLN 1600-2000
4. Julia Reiter
Title: Lazurowe Wybrzeże, 2022
Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 3000-3800 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
5. Elżbieta Ponińska
Title: Błękit nieba i ziemi, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: BŁĘKIT NIEBA I ZIEMI akryl 80x60 cm ELŻBIETA PONIŃSKA 2022
Estimation: PLN 1400-1600
6. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Nippon, 2020
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: T. Kwiatkowski. 20
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
7. Jadwiga Wolska
Title: Kropla, 2022
Informations: acrylic, canvas95x79,5 cmsygn. l.d.: WOLSKA 2022, na odwrocie naklejka autorska: Jadwiga Wolska KROPLA / 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
8. Emilia Rusin
Title: Knorydy VIII, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: E. Rusin
Estimation: PLN 1200-1600
9. Michał Dąbrowski
Title: Forma-T 12, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cm
Estimation: 2000-2600 zł
10. Ewelina Wasilewska
Title: Mój mikroświat, 2022
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Mój mikroświat " 2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 300 zł
11. Beata Mura
Title: W trawie III, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "W trawie III" Beata Mura 2022
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
12. Wiesława Burnat
Title: Za chwilę wzejdzie księżyc, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: ZA CHWILĘ WZEJDZIE KSIĘŻYC (2021) AKRYL BURNAT
Estimation: PLN 1600-2000
13. Emilia Waszak
Title: The Commandment to Love, 2021
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK THE COMMANDMENT TO LOVE OLEJ NA PŁYCIE 2021 r.
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
14. Gabriela Olechowska
Title: Roszpunka, 2022
Informations: oil, canvas100x140 cmsygn. l.d.: GABA, opisany na odwrocie: GABRIELA OLECHOWSKA "ROSZPUNKA" 2022
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
15. Izabela Szarek
Title: Harmonia snu jesiennego, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino '2022
Estimation: PLN 1600-2000
16. Kimba Kerner
Title: Biomorph III, 2022
Informations: glina, drut, tlenki, angoba, szkliwo56x15x15 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
17. Jan Broyek
Title: Poczekalnia dusz, 2022
Informations: oil, canvas73x60 cmsygn. p.d.: Broyek, opisany na odwrocie: "POCZEKALNIA DUSZ" 2022 Jan Broyek OIL ON CANVAS
Estimation: PLN 1600-2000
18. Klaudia Krzosek
Title: Hope, 2019
Informations: oil, canvas110x90 cmopisany na odworcie: KLAUDIA KRZOSEK 2019 r.
Estimation: 2400-3600 zł
19. Kamila Suchecka
Title: Rachunek sumienia, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "Rachunek sumienia" Kami 22
Estimation: PLN 1600-2000
20. Bartłomiej Załucki
Title: Cumque, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Cumque... ZAŁUCKI MMXXII
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
21. Jakub Kępka
Title: Szkło, 2022
Informations: acrylic, canvas90x100 cmopisany na odwrocie: Kepka "Szkło" 2022
Estimation: PLN 1200-1600
22. Halyna Dudar
Title: Signs of goodness, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Signs of goodness" 2022 60x60 cm oil, acrylic, canvas Halyna Dudar
Estimation: PLN 1400-1600
23. Jakub Kułakowski
Title: Przybysz w złotej szacie, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: J. KUŁAKOWSKI "PRZYBYSZ W ZŁOTEJ SZACIE" 2022 AKRYL, PŁÓTNO, 80x100 cm
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 100 zł
24. Joanna Mrozowska
Title: Pocztówka z Zacisza, 2018
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "POCZTÓWKA Z ZACISZA" tech akryl, płótno wym 100x100 cm 2018 rok
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
25. Joanna Buszko
Title: Inny punkt widzenia, 2021
Informations: oil, canvas60x70 cmopisany na odwrocie: J.Buszko 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
26. Ewa Ostaficzuk-Olbrychska
Title: Around Eve, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Ewa O. O., opisany na odwrocie: "Around Eve", 2022 Ewa O. O.
Estimation: PLN 1200-1600
27. Julia Dunko
Title: Vulet, 2022
Informations: acrylic, canvas116x89 cm,opisany na odwrocie: Vulet 2022 akryl/płótno 116x89 cm Julia Dunko DJulia
Estimation: 2000-2600 zł
28. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis XXII, 2022
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis XXII" 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
29. Iza Jaśniewska
Title: z cyklu Rosa II, 2016
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: 2016 r. Iza Jaśniewska ROSA II, opisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: ROSA – II akryl 2016 r.
Estimation: PLN 1400-1600
30. Paweł Wątroba
Title: Drzewo 2 z cyklu Vrksasana-drzewo, 2021
Informations: acrylic, collage, plate50x50 cm, 52,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.d.: P. WĄTROBA 2022, opisany na odwrocie: Vrksasana Drzewo P. Wątroba 2021, naklejka autorska
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 400 zł
31. Anna Wieczerzak
Title: Summer, 2022
Informations: acrylic, board100x70 cm
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
32. Hanna Pushkarova
Title: Jesienny bukiet, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x40 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Jesienny bukiet" 2022 r. olej, akryl, płótno, 40x80 cm
Estimation: 1600-2200 zł
33. Alicja Marzec
Title: W poszukiwaniu miłości, 2019
Informations: oil, canvas70x100 cm,sygn. p.d.: Alicja Marzec '19, opisany na odwrocie: Alicja Marzec "W poszukiwaniu miłości" olej 2019 100x70
Estimation: 1600-2200 zł
34. Gabriela Paluch
Title: Okolica Malagi, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
35. Anzhela Tistyk
Title: Colors, 2022
Informations: oil, canvas50x61 cmsygn. p d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, płótno lniane, 2022 wymiary 50/60
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 300 zł
36. Jakub Szymanski
Title: Terra – Tramonto, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cm sygn. l.b.: K.2022, opisany na odwrocie: J.Szymański "TERRA–TRAMONTO" 2022
Estimation: 2200-2600 PLN
37. Katarzyna Wołodkiewicz
Title: Rozszerzenie, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 58/2022 Katarzyna Wołodkiewicz Rozszerzenie Przestrzenie Wewnętrzne Radość 4
Estimation: PLN 1200-1600
38. Katarzyna Kudełka
Title: Bez ograniczeń, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Bez ograniczeń, 80x80 cm, akryl
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
39. Katarzyna Saniewska
Title: Nie siadaj plecami do drzwi, 2022
Informations: oil, canvas100x150 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "NIE SIADAJ PLECAMI DO DRZWI" olej na płótnie 2022 r.
Estimation: 2200-3400 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
40. Marek Domaniecki
Title: Leg Movement I, 2022
Informations: oil, canvas, plate80x100 cm, 83x103 cm w oprawieopisany na odwrocie: Leg Movement I Marek Domaniecki 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 3 600 zł
41. Magda Kłos
Title: Oddech, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Magda Kłos Art, opisany na odwrocie: Magda Kłos 2022 r. "Oddech"
Estimation: PLN 1600-2000
42. Mariusz Drabarek
Title: Wpływ, 2022
Informations: acrylic, canvas110x90 cmopisany na odwrocie: "Wpływ" Mariusz Drabarek Wrocław 21.02.22
Estimation: PLN 1400-1600
43. Mirosław Nowiński
Title: Melodia zapomnianej miłości, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Melodia zapomnianej miłości" tech. akryl na płótnie wym. 60x80 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 3600-4400 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
44. Bartłomiej Michał Górecki
Title: Fever, 2022
Informations: acrylic, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ GÓRECKI Fever 2022
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 100 zł
45. Natalia Kozarzewska
Title: Koniec lata, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: KONIEC LATA 90x90/AKRYL/PŁÓTNO 2022 Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
46. Szczepan Zalewski
Title: Skręt poruszenia z cyklu Akty przewrotu, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKTY PRZEWROTU" "SKRĘT PORUSZENIA" SZCZEPAN ZALEWSKI 02.09.2022 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
47. Urszula Szulborska
Title: Koronki, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cm sygn. l.d.: US2022
Estimation: PLN 1200-1400
48. Tomasz Wiśniewski
Title: Pinokio ma brudny nos, 2015
Informations: acrylic, board50x70 cm, 52x72 cm w oprawiesygn. p.d.: tomski '15, opisany na odwrocie: Tomasz tomski Wiśniewski "Pinokio ma brudny nos" 2015
Estimation: PLN 1400-1600
49. Marcin Lenczowski
Title: Pomarańczowy nr 7, 2022
Informations: acrylic, canvas130x55 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys M. Lenczowski 2022 POMARAŃCZOWY NR 7
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 100 zł
50. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Z cyklu Drzewa VI, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. u dołu: BBW 2021, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa VI, akryl, olej, płótno, 90x90, 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
51. Katarzyna Plewa
Title: Rose, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas 80x60 cmsygn. p.d.: PLEWA22
Estimation: 1800-2400 PLN
52. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: La Mattina, 2022
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno90x60 cmsygn, p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: La Mattina '2022 Sandecka-Ląkocy
Estimation: 2000-3600 zł
53. Magdalena Rochoń
Title: Wrzosowisko, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Wrzosowisko" – obraz akrylowy autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
54. Paweł Batura
Title: Funel, 2016
Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2016
Estimation: PLN 1600-2000
55. Janusz Hućko
Title: Z-8-21, 2021
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2021 r.
Estimation: PLN 1600-2000
56. Adam Meler
Title: Ja idę, 2022
Informations: oil, canvas92x61 cmsygn. p.d. monogramem, sygn. na odwrocie monogramem
Estimation: PLN 1600-2000
57. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Horizon z cyklu Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas76x102 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Horizon" cykl "Intymność światła" 2022
Estimation: 3800-4200 PLN
Cena sprzedaży: 1 800 zł
58. Marzena Hettich-Uryszek
Title: Girl Gold no I, 2022
Informations: olej, szlagmetal, płótno100x100 cmsygn. p.d.: HETTICH-URYSZEK, opisany na odwrocie: MARZENA HETTICH-URYSZEK GIRL GOLD no I 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
59. Mariola Świgulska
Title: Łąka w kroplach deszczu, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cmref. pd
Estimation: PLN 1400-1600
60. Jacek Krupa
Title: Nostalgia zagubiona, 2021
Informations: oil, canvas50x50 cm, 52,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.d.: J.Krupa 2021, opisany na odwrocie: "NOSTALGIA ZAGUBIONA" 2021 Jacek Krupa
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
61. Piotr Banaszkiewicz
Title: Muzykanci, 2022
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ MUZYKANCI 2022
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
62. Bartłomiej Baranowski
Title: Dalej, 2021
Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 63:21, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: PLN 1200-1400
63. Nadiia Shepitchak
Title: About choice, 2020
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak "about choice", 2022 Canvas, acrylic 50x50 cm
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł
64. Ola Grudzińska
Title: Balteus VI, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska "Balteus VI" 2022
Estimation: PLN 1600-2000
65. Emilia Durka
Title: Drzewo figowe w rozkładzie, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: EMILIA DURKA, datowany l.d.: 2022, opisany na odwrocie: EMILIA DURKA "DECAYED FIG TREE" 2022 MENORCA OIL ON CANVAS 80x100 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
66. Yuliya Halyshyn
Title: Circle, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993 "Circle" 2022 Canvas, acrylic, 60x80
Estimation: PLN 1400-1600
67. Maciej Kempiński
Title: Act, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Akt" M. Kempiński MMXXII
Estimation: PLN 1400-1600
68. Dominika Radomska
Title: Miłosierny z cyklu Portrety Królów, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska Z cyklu "Portrety Królów" Miłosierny 2022 rok
Estimation: PLN 1400-1600
69. Paweł Kosior
Title: Big Pharma, 2022
Informations: oil, canvas50x60 cmsygn. p.d.: KOSIOR P., opisany na odwrocie: 04.2022, GLASGOW
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
70. Artem Tuliuk
Title: Skrzydła, 2022
Informations: oil, canvas75x80 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
71. Anna Kruszewska
Title: Another memory from Bath, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Anna, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska
Estimation: PLN 1400-1600
72. Ilona Woźniak
Title: Nad morzem, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
73. Teresa Kazimierczak
Title: Abstrakcja 952, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2022
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 500 zł
74. Marcin Baczak
Title: A może wyjechać…? z cyklu Panorama, 2022
Informations: acrylic, canvas30x100 cmopisany na odwrocie: "A może wyjechać...?" z cyklu Panorama, 2022 Marcin Baczak MB 2022
Estimation: PLN 1200-1600
75. Grzegorz Ziółkowski
Title: Fałszywy Bóg, 2009
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2009
Estimation: 2200-2600 PLN
76. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Life in Color, 2022
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: "Life in Color" 2022 M. Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
77. Sabina Salamon
Title: Wiosenny spacer, 2020
Informations: oil, canvas40x60 cmsygn. p.d.: S. Salamon 20, opisany na odwrocie: S. Salamon 20
Estimation: PLN 1400-1600
78. Joanna Dyląg-Faliszek
Title: Mglisty las, 2020
Informations: oil, canvas65x45 cmsygn. p.d.: Dyląg-Faliszek, opisany na odwrocie: JOANNA DYGLĄG-FALISZEK "MGLISTY LAS" OLEJ NA PŁÓTNIE 60x40 cm 2020 r.
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł