69 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 22 listopada 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 10 listopada 2022 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 22 listopada 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 10 listopada 2022 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Joanna Buszko
Title: Limbo, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: JBUSZKO 22
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 3 000 zł
2. Marek Domaniecki
Title: Evening, 2022
Informations: oil, canvas70x80 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 'Evening'
Estimation: 2200-2600 PLN
3. Anzhela Tistyk
Title: Przystanek morski, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, 50/50, akryl, płótno lniane
Estimation: PLN 1200-1400
4. Marta Sobierajska
Title: Kotka, 2022
Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: M. Sobierajska "KOTKA" 2022
Estimation: PLN 1200-1800
5. Katarzyna Saniewska
Title: Rozgrywka, 2022
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Saniewska "Rozgrywka" olej/płótno, 2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł
6. Kamila Suchecka
Title: Senne wątpliwości, 2022
Informations: akryl, olej, pastel, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Senne wątpliwości" Kami 22
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 200 zł
7. Beata Tarnowska
Title: Beige z cyklu Nierzeczywiste, 2022
Informations: oil, canvas120x150 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA UNREAL/BEIGE '22
Estimation: 2400-3600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
8. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Sztaby, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski. 21
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
9. Sebastian Andrzejewski
Title: Wyspa namiętności, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Wyspa namiętności 2022 akryl
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Magdalena Zalewska
Title: Flecistka, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: ML, opisany na odwrocie: ML MAGDALENA ZALEWSKA "FLECISTKA" 2021
Estimation: PLN 1200-1600
11. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Skyline z cyklu Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas 76x102 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Skyline" cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: 3600-4200 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
12. Michał Dąbrowski
Title: Forma-T 1, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: MDąbrowski, opisany na odwrocie: Forma-T 1 Michał Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
13. Ewa Czuchaj
Title: Z cyklu Antypersona, 2007
Informations: oil, canvas146x114 cmsygn. na odwrocie: EC
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
14. Henadzy Havartsou
Title: Niebieska sukienka, 2022
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Havartsou, opisany na odwrocie: 100x70, 2022, O/P
Estimation: 1600-1800 PLN
15. Grzegorz Ziółkowski
Title: Na huśtawce, 2006
Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. p.d.: ZIOLKOWSKI 2006
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
16. Magdalena Rochoń
Title: Nie płoszcie aniołów, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Rona 2022 r., opisany na odwrocie: "Nie płoszcie aniołów" – obraz akrylowy, autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
17. Justyna Ziółkowska
Title: Daleko, gdzie mleko rozlewa się wśród gwiazd, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: J.Z., opisany na odwrocie: "DALEKO, GDZIE MLEKO ROZLEWA SIĘ WŚRÓD GWIAZD" JUSTYNA ZIÓŁKOWSKA EQUILIBRIUM WARSZAWA 9.9.2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 200 zł
18. Anna Kruszewska
Title: Somewhere in Modena, 2018
Informations: oil, canvas80x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska Somewhere in Modena 2018
Estimation: 1400-1800 PLN
19. Kseniia Noryk
Title: Późne piwonie, 2022
Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. p.d.: Kseniya '22
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
20. Magda Kłos
Title: Vintage Queen, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Magda Kłos, opisany na odwrocie: Magda Kłos Vintage Queen 2022 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
21. Weronika Lipka
Title: Purpurowe konie, 2022
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Lipka
Estimation: 1600-2200 zł
22. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2022
Estimation: 3800-5000 zł
Cena sprzedaży: 4 800 zł
23. Szczepan Zalewski
Title: Pokrętne przebudzenie, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKRY PRZEWROTU" "PONĘTNE PRZEBUDZENIE" SZCZEPAN ZALEWSKI 1.09.2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
24. Emilia Waszak
Title: Cyklista X, 2021
Informations: oil, plate50x60 cm, 53,5x63,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: CYKLISTA X EMILIA WASZAK 2021 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
25. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Poppy Dance, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: 'Poppy Dance' 2022 Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: 1800-2400 PLN
26. Gabriela Paluch
Title: Andaluzja, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1800 PLN
27. Elżbieta Ponińska
Title: Wakacje na Santorini, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: Wakacje na Santorini akryl 80x60 cm aut. Elżbieta Ponińska 2022 r. ]
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
28. Ilona Woźniak
Title: Lazurowy brzeg, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
29. Anna Napiórkowska
Title: Yello hat, 2022
Informations: acrylic, board52,5x107 cmsygn. l.b.: ANNANA, opisany na odwrocie: ANNA NAPIÓRKOWSKA "Yello hat" 21.08.2022
Estimation: PLN 1400-1600
30. Ewelina Pajda
Title: Kobieta i anioł, -
Informations: oil, canvas70x100 cm
Estimation: PLN 1200-1400
31. Adam Meler
Title: Ostatnia dawka, 2022
Informations: oil, canvas92x61 cmsygn. l.d. monogramem, sygn. na odwrocie monogramem
Estimation: PLN 1600-2000
32. Piotr Banaszkiewicz
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: PB22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2022
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
33. Ewelina Wasilewska
Title: Król lasu, 2022
Informations: oil, canvas110x81 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: "Król Lasu" Wasilewska Ewelina 2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 900 zł
34. Beata Mura
Title: Dolina zapomnienia, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Dolina zapomnienia" Mura Beata 2022
Estimation: 2400-3600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
35. Katarzyna Plewa
Title: Urd, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: PLEWA 22
Estimation: 1800-2000 PLN
36. Natalia Kozarzewska
Title: Anturium, 2022
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: ANTURIUM 90x100 / AKRYL / PŁÓTNO 2022 Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
37. Jadwiga Wolska
Title: Gruszka w malinie, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: 2022 JW, na odwrocie naklejka autorska: JADWIGA WOLSKA GRUSZKA W MALINIE 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
38. Paweł Wątroba
Title: Drzewo owocowe 3 z cyklu Joga dla umysłu, 2022
Informations: kolaż, papier, płyta 40x30 cm, 52,5x52,5 cm w oprawiesygn. p.d.: pawełwątroba 22', opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 2022 Joga dla umysłu. Drzewo owocowe 3
Estimation: PLN 1500-1800
39. Dagmara Dziewiątkowska
Title: Twilight meditation No 03, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cm opisany na odwrocie: Twilight meditation 03 | 2021 r. D.Dziewiątkowska
Estimation: PLN 1200-1400
40. Katarzyna Kudełka
Title: Na krawędzi słowa, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cm sygn. p.d.; K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Na krawędzi słowa" 120x90 cm, akryl, 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
41. Joanna Mrozowska
Title: Grabienie, 2021
Informations: acrylic, canvas65x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "GRABIENIE" akryl, płótno wym. 65x92 cm 2021 rok
Estimation: PLN 1600-2000
42. Sergiusz “Serio” Kubicki
Title: Untitled 01, 2022
Informations: spray, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Serio!
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 400 zł
43. Agata Wereszczyńska
Title: Lady in Red, 2022
Informations: mixed technique, canvas60x60 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska 2022, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "LADY IN RED" 60x60 cm 2022 technika mieszana
Estimation: 1600-1800 PLN
44. Jan Broyek
Title: Trupy na ulicach, 2022
Informations: olej, spray, płótno170x110 cmopisany na odwrocie: "TRUPY NA ULICACH" 2022 Jan Broyek OIL ON CANVAS + SPRAY
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
45. Alicja Marzec
Title: Wsparcie, 2022
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: A. MARZEC 2022, opisany na odwrocie: Alicja Marzec olej na płótnie "WSPARCIE" 2022 100x70
Estimation: PLN 1600-2000
46. Maciej Kempiński
Title: Wakacyjna przygoda, 2022
Informations: acrylic, canvas50x73 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Wakacyjna przygoda" M. Kempiński MMXXII
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
47. Emilia Durka
Title: Chryzantemy i chinoiserie, 2020
Informations: oil, canvas60x50 cm, 67,5x57x5 cm w oprawiesygn. p.d.: EMILIA DURKA, datowany l.d.: 2020, opisany na odwrocie: "CHRYZANTEMY I CHINOISERIE", EMILIA DURKA 2020 OLEJ NA PŁÓTNIE 50x60 cm
Estimation: PLN 1400-1600
48. Kamila Guzal-Mediator
Title: Melts, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
49. Dawid Orłowski
Title: 14:00 z cyklu City Lights, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "14:00" z cyklu City Lights Owłowski Dawid, 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
50. Bartłomiej Baranowski
Title: Pan dokąd? Milordzie, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: Baranowski 05:22
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 600 zł
51. Izabela Szarek
Title: Cyclops, 2022
Informations: oil, plate100x80 cmopisany na odwrocie: Fellino '22, Izabela Szarek
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 500 zł
52. Jolanta Frankiewicz
Title: Smuteczki, 2022
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Frankiewicz, opisany na odwrocie: "Smuteczki" Jolanta Frankiewicz 2022 r technika: farby akrylowe
Estimation: 1400-1800 PLN
53. Tomasz Masionek
Title: How Much Longer, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: TOMASZ MASIONEK, opisany na odwrocie: T. MASIONEK HOW MUCH LONGER 2022 Masionek
Estimation: 1800-2400 PLN
54. Urszula Szulborska
Title: Rafa koralowa, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno50x60 cmsygn. l.d.: US 2022
Estimation: PLN 1200-1600
55. Mirosław Nowiński
Title: Melodia o poranku, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Melodia o poranku" tech. akryl na płótnie, wym. 60x80, rok 2022, aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 3600-4400 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
56. Marcin Baczak
Title: Lodowy wąwóz z cyklu Antarktyda, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: "Lodowy wąwóz" cykl Antarktyda, 2022 Marcin Baczak akryl/płótno
Estimation: PLN 1400-1600
57. Nadiia Shepitchak
Title: Nostalgia, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Nariia Shepitchak "Nostalgia", 2022 Canvas, acrylic 50x50 cm
Estimation: PLN 1600-2000
58. Klaudia Kuchno
Title: Ciąg dalszy melancholii, 2022
Informations: acrylic, board30x40 cmsygn. p.d.: K.K 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
59. Karolina Karkucińska
Title: Bańki nad miastem, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: K. Karkucińska 2022 R.
Estimation: PLN 1200-1400
60. Julia Dunko
Title: Madeera, 2022
Informations: acrylic, canvas90x130 cmopisany na odwrocie: Madera 2022 akryl/płótno 90x130 Julia Dunko DJulia
Estimation: 2000-2600 zł
61. Andrzej Zujewicz
Title: Rorrim-Mirror, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "RORRIM MIRROR '2022
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
62. Julia Reiter
Title: Havana White, 2022
Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 3000-3800 zł
63. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Winterscape / Zimowy krajobraz, 2022
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "Winterscape / Zimowy krajobraz" 2022 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
64. Iza Jaśniewska
Title: z cyklu Rosa III, 2016
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Iza Jaśniewska 2016, opisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – ROSA – III akryl 2016
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
65. Jacek Krupa
Title: Ukryta dolina, 2020
Informations: oil, canvas60x90 cm, 62x92 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Krupa 2020, opisany na odwrocie: "UKRYTA DOLINA" 2020 Jacek Krupa
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
66. Janusz Hućko
Title: Z-23-22, 2022
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
67. Paweł Kosior
Title: Lekcja pierwsza, 2022
Informations: oil, canvas56x45,5 cmsygn. p.d.: KOSIOR P., opisany na odwrocie: 02.2022 GLASGOW
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 2 200 zł
68. Hanna Żebrowska
Title: Without title,
Informations: mixed technique, canvas50x70 cm, 55,5x75,5 w oprawieopisany na odwrocie: technika mieszana płótno 50cm x 70cm Hanna Żebrowska
Estimation: PLN 1200-1400
69. Sabina Salamon
Title: Kwiaty w ogrodzie, 2022
Informations: olej, panel malarski50x60 cm, 57x67 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Salamon 2022, opisany na odwrocie: Sabina Salamon Ogród 2022 r Kwiaty w Ogrodzie
Estimation: PLN 1400-1600
70. Aneta Olszewska-Kołodziejska
Title: Pejzaż natury, 2021
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Aneta O-K., opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-K 2021 r
Estimation: 1800-2200 PLN
71. Hanna Pushkarova
Title: Trzy ptaki (tryptyk), 2022
Informations: acrylic, oil, canvas65x20 cm (20x20 cm + 25x20 cm + 20x20 cm)sygn. p.d. i l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova PTAKI 20x20 25x20 2022 r tryptyk
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
72. Yuliya Halyshyn
Title: Glance, 2022
Informations: szkło38x38x4 cmunique
Estimation: 1600-2200 zł
73. Mariola Świgulska
Title: W złocistej mżawce, 2020
Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r., opisany na odwrocie: "W złocistej mżawce" Mariola Świgulska Seenna Miłego życia :)
Estimation: 1400-1800 PLN
74. Marzena Hettich-Uryszek
Title: Girl Gold no II, 2022
Informations: olej, szlagmetal, płótno100x100 cmsygn. p.d.: M. HETTICH URYSZEK, opisany na odwrocie: MARZENA HETTICH-URYSZEK GIRL GOLD no II 2022
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
75. Artem Tuliuk
Title: Solo, 2022
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: ATuliuk, opisany na odwrocie: Artem Tuliuk Solo – 2022 –
Estimation: 1800-2200 PLN
76. Marlena Kaczerska
Title: Scarface, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "Scarface" MK 2022
Estimation: 1800-2000 PLN
77. Jena Polak
Title: Kokardka, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Jena Polak 2022
Estimation: PLN 1600-2000