70 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 20 grudnia 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 12 grudnia 2022 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 20 grudnia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 9 grudnia 2022 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
Aukcje obecnie przeprowadzamy bez udziału publiczności na sali. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.
1. Katarzyna Kudełka
Title: contact, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Kontakt", 120x90 cm, akryl, 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
2. Jakub Kępka
Title: Szara aura w atletycznym ciele [POZYCJA WYCOFANA], 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse
Estimation: PLN 1200-1600
3. Ewa Czuchaj
Title: Z cyklu Antypersona, 2007
Informations: oil, canvas131x115 cmopisany na odwrocie: ECzuchaj 2007
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 500 zł
4. Mariusz Drabarek
Title: Fokushima, 2020
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: "Fokushima" ("Programowanie") Mariusz Drabarek Wrocław 21.02.2020 r., na odwrocie naklejka autorska
Estimation: PLN 1200-1400
5. Agnieszka Nagórska
Title: SOP 6, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: A. NAGÓRSKA, GDAŃSK '22
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
6. Ewelina Wasilewska
Title: Jeszcze chwila i się obudzę, 2022
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Wasilewska, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina 2022
Estimation: 1600-2200 zł
7. Magda Kłos
Title: NeonQueen, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Magda Kłos, opisany na odwrocie: "NeonQueen" Magda Kłos 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
8. Kamil Słoń
Title: No.1, 2022
Informations: acrylic, mixed technique, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Toni Glow '22 No.1
Estimation: 1400-1800 PLN
9. Emilia Waszak
Title: Błędny konik III, 2022
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK BŁĘDNY KONIK OLEJ 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
10. Michał Dąbrowski
Title: Special Selfie 2, 2022
Informations: oil, canvas110x90 cmsygn. p.d.: MDąbrowski, opisany na odwrocie: Michał Dąbrowski "SPECIAL SELFIE"
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
11. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 44, 2022
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmsygn. l.b.: K.2022, opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 44" 2022
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
12. Alicja Marzec
Title: Bajecznie, 2020
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn., p.d.: A.Marzec 2020, opisany na odwrocie: "Bajecznie" olej na płótnie 120x80 Alicja Marzec
Estimation: PLN 1600-2000
13. Gabriela Olechowska
Title: Nie mogę przez Ciebie spać, 2022
Informations: oil, canvas90x120 cmsygn. u dołu: GABA, opisany na odwrocie: GABA OLECHOWSKA "NIE MOGĘ PRZEZ CIEBIE SPAĆ" 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
14. Anzhela Tistyk
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: A.Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk. 100/80, akryl, płótno lniane
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
15. Beata Tarnowska
Title: Soft z cyklu Nierzeczywiste, 2022
Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA Z CKLU NIERZECZYWISTE / UNREAL / SOFT '22
Estimation: 2200-3000 zł
16. Andrzej Zujewicz
Title: Ziemia, 2022
Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ZIEMIA" '2022 olej
Estimation: 1600-1800 PLN
17. Iwona Kobryn
Informations: acrylic, canvas 50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2022
Estimation: 4200-5400 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
18. Jakub Kułakowski
Title: Wspomnienie ze wsi, 2022
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: J. KUŁAKOWSKI "WSPOMNIENIE ZE WSI" 2022, AKRYL, PŁÓTNO, 80x100 cm
Estimation: PLN 1400-1600
19. Bartłomiej Załucki
Title: Konfiguracja, 2022
Informations: acrylic, canvas 81 x 100 cmopisany na odwrocie: KONFIGURACJA MMXXII ZAŁUCKI
Estimation: 1600-1800 PLN
20. Halyna Dudar
Title: Mountains, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cmsygn. p.d. monogramem, 2022, opisany na odwrocie: HALYNA DUDAR "Гори" 100x100 cm 2022
Estimation: PLN 1400-1600
21. Jadwiga Wolska
Title: Czarny łabędź, biały łabędź, 2022
Informations: acrylic, canvas 100x80 cmsygn. p.d.: WOLSKA 2022, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 1800-2200 PLN
22. Justyna Ziółkowska
Title: Wszechświat różem kołysze, 2022
Informations: acrylic, canvas 100x70 cmsygn. p.d.: J.Z., opisany na odwrocie: "WSZECHŚWIAT RÓŻEM KOŁYSZE" JUSTYNA ZIÓŁKOWSKA EQUILIBRIUM W-WA IX 2022
Estimation: PLN 1600-2000
23. Julia Dunko
Title: Nuar, 2022
Informations: acrylic, canvas100x73 cm opisany na odwrocie: Nuar 2022 akryl, płótno 100x73 cm Julia Dunko DJ
Estimation: 2000-2600 zł
24. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja 351, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: 1400-1800 PLN
25. Yuliya Halyshyn
Title: It all depends on your attitude toward it, 2022
Informations: szkło39x39x5 cmunique
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
26. Alexander Lacheta
Title: Adoratorium, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: A, opisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta '22
Estimation: 1800-2200 PLN
27. Izabela Szarek
Title: Santa muerte, 2020
Informations: oil, plate120x90 cmpraca wymaga oprawy, sygn. p.d.: Fellino '20, opisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2020
Estimation: 1600-1800 PLN
28. Maciej Kempiński
Title: Tola, 2022
Informations: acrylic, canvas60x30 cm, 69x39 cm w oprawie, sygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Tola" M. Kempiński MMXXII
Estimation: 1800-2000 PLN
29. Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk
Title: 23, 2022
Informations: oil, canvas 90x90 cmsygn. p.d. ZJ 2022, opisany na na odwrocie: "23" ZJ 2022
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 300 zł
30. Michał Rejner
Title: MR92-S1, 2022
Informations: oil, canvas130x90 cmsygn. p.d.: MRejner, na odwrocie pieczątka autorska, 2022
Estimation: 3600-4200 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
31. Janusz Hućko
Title: Z-20-22, 2022
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
32. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: X, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski. 21
Estimation: 2000-2600 zł
33. Anastasiya Tkachiv
Title: Break the Ice, 2022
Informations: acrylic, canvasacrylic, canvasopisany na odwrocie: Ana T. <
Edition: 115x75
Estimation: PLN 1600-2000
34. Urszula Szulborska
Title: Bubble, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno115x75 cmsygn. p.d.: US 22
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
35. Dominik Augustynek
Title: No. 1 z serii Blur, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: No1 z serii BLUR | 2021 D. Augustynek
Estimation: PLN 1400-1600
36. Katarzyna Plewa
Title: Twins, 2022
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: PLEWA 22
Estimation: PLN 1600-2000
37. Nadiia Shepitchak
Title: Future, 2022
Informations: oil, canvas45x60 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
38. Joanna Mrozowska
Title: Biało-niebieski, 2020
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA BIAŁO-NIEBIESKI tech akryl płótno wym 100x120 2020
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
39. Joanna Buszko
Title: Nowa obłoczność, 2022
Informations: acrylic, canvas100x60 cmopisany na odwrocie: JBuszko 2022
Estimation: 2200-3000 zł
40. Karolina Karkucińska
Title: Rybak, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: K. Karkucińska 2021 R.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
41. Klaudia Kuchno
Title: Myśli, 2021
Informations: acrylic, board40x60 cmsygn. p.d.: K.K 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
42. Andrzej Wirpszo
Title: Bez tytułu L, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. l.d.: WIRP '22, opisany na odwrocie: "UNTITLED L" AKRYL 80x120 ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
43. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Początek wszechrzeczy, cykl Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Początek wrzechrzeczy" cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: 3600-4200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
44. Magdalena Włuczkowska
Title: Kolorowe sny kiedy ja… [POZYCJA WYCOFANA], 2017
Informations: acrylic, canvas70x80 cmdescribed on the reverse: Magdalena Włuczkowska
Estimation: PLN 1400-1600
45. Magdalena Rochoń
Title: Trzy życzenia, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Trzy życzenia" – obraz akrylowy, autor: Magdalena Rochoń, Lidzbark 2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 800 zł
46. Iza Jaśniewska
Title: Landscape, 2021/2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cm,opisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – pejzaż akryl 2021-2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
47. Beata Mura
Title: Symbioza, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Symbioza" Mura Beata 2022
Estimation: 2400-3600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
48. Magdalena Bezat
Title: Portret Magdaleny, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmdescribed on the reverse
Estimation: PLN 1400-1600
49. Anna Napiórkowska
Title: Stan nieważkości, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: ANNA NAPIÓRKOWSKA "Stan nieważkości" 25.08.2022
Estimation: PLN 1400-1600
50. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Życie z cyklu Drzewa V, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko21, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "ŻYCIE" Z cyklu Drzewa V, akryl, olej, płótno, 90x90, 2021 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
51. Emilia Durka
Title: Siesta, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Emilia Durka 2022, opisany na odwrocie: "SIESTA" EMILIA DURKA OLEJ NA PŁÓTNIE 80 cm x 100 cm
Estimation: PLN 1400-1600
52. Marek Domaniecki
Title: Garden Chair, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 'Garden Chair'
Estimation: 2200-2600 PLN
53. Dawid Orłowski
Title: Island, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wyspa" Orłowski Dawid 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
54. Marzena Camila Wojtkiewicz
Title: Odpoczynek w locie, 2015
Informations: oil, canvas90x110 cmsygn. p.d.: M. C. Wojtkiewicz '2015, opisany na odwrocie: Marzena Camila Wojtkiewicz "Rest in flight" 90x110 olej 2015
Estimation: PLN 1600-2000
55. Justyna Basta
Title: Japońska wiśnia, 2016
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 25.03.16 r.
Estimation: PLN 1400-1600
56. Olena Hontar
Title: Pole kwiatów w rozkwicie, 2022
Informations: oil, canvas50x60 cm,sygn. p.d. monogramem
Estimation: PLN 1400-1600
57. Oleh Lavrii
Title: Invasion, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "invasion" acrylic on canvas 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
58. Marta Sobierajska
Title: Expectancy, 2022
Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: MARTA SOBIERAJSKA '22 // OCZEKIWANIE
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 300 zł
59. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: O dwóch takich co Dały w Szyję z cyklu Never Ever, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: z cyklu: Never Ever "O dwóch takich co Dały w Szyję" Anna Sandecka-Ląkocy '22
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 300 zł
60. Weronika Lipka
Title: Botanika, 2022
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Lipka
Estimation: PLN 1200-1600
61. Sabina Salamon
Title: In the garden, 2022
Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. p.d.: S. Salamon 2022, opisany na odwrocie: S. Salamon W Ogrodzie 2022 r
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
62. Anna Zawadzka-Dziuda
Title: Jesienny liść, 2022
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. l.d.: A. ZAWADZKA–DZIUDA, opisany na odwrocie: ANNA ZAWADZKA-DZIUDA "JESIENNY LIŚĆ" 2022 r. olej na płótnie 70x70 cm GENK (BELGIA)
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
63. Justyna Wanat-Tenerowicz
Title: Rozmyślania IX, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: JWT, opisany na odwrocie: Justyna Wanat-Tenerowicz 2022
Estimation: PLN 1400-1600
64. Katarzyna Janiak
Title: Impreza na działce, 2022
Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Janiak 2022
Estimation: PLN 1400-1600
65. Pervin Ece Yakacık
Title: Black and white, 2022
Informations: oil, canvas60x90 cmsygn. p.d.: Pervinece, 22
Estimation: PLN 1200-1600
66. Sebastian Andrzejewski
Title: Dzień i noc na wyspie miłości, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Dzień i noc na wyspie miłości 2022 akryl
Estimation: 1400-1800 PLN
67. Paulina Leszczyńska
Title: Różowe na niebieskim, 2022
Informations: oil, canvas100x50 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "RÓŻOWE NA NIEBIESKIM" 2022 ROK PAULINA LESZCZYŃSKA Pola
Estimation: PLN 1200-1400
68. Paweł Wątroba
Title: Passe-partout 1 z cyklu Joga dla umysłu, 2022
Informations: kolaż, papier, płyta40x30 cm, 52,5x52,5 w oprawiesygn. p.d.: PawełWątroba 22, opisany na odwrocie: paweł Wątroba 2022 Joga dla umysłu. Passe-partout 1
Estimation: PLN 1500-1800
69. Natalia Kozarzewska
Title: Liście, 2022
Informations: akryl, pastele, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: LIŚCIE AKRYL/PASTELA/PŁÓTNO/22 90x100 Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
70. Piotr Banaszkiewicz
Title: Pejzaż VIII, 2022
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: PB22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ PEJZAŻ VIII 2022
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
71. Gabriela Paluch
Title: Miasto w Andaluzji, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1400-1600
72. Szczepan Zalewski
Title: Niechęć przewrotu, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKTY PRZEWROTU" "NIECHĘĆ PRZEWROTU" SZCZEPAN ZALEWSKI
Estimation: 1600-1800 PLN
73. Marcin Lenczowski
Title: Pomarańczowy #6, 2022
Informations: acrylic, canvas95x70 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: MLenczowski Lenczys 2022 POMARAŃCZOWY #6
Estimation: 1600-1800 PLN
74. Sofia Wróblewska
Title: Marzenia i obawy, 2022
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
75. Magdalena Jarochowska
Title: Usłysz ogień, 2022
Informations: acrylic, canvas90x65 cmsygn. na środku: MJ, opisany na odwrocie: MWJ
Estimation: PLN 1200-1400
76. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Miodowe pole, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: "Miodowe Pole" ("Honey Field"), 2022 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
77. Ilona Woźniak
Title: W błękicie, 2022
Informations: oil, canvas60x80 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 100 zł
78. Paweł Kosior
Title: Latający Holender, 2015
Informations: oil, canvas50x60 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: RZESZÓW, 2015
Estimation: 1800-2200 PLN
79. Marcin Baczak
Title: Jezioro w górach, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: Jezioro w górach, 2022 MARCIN BACZAK akryl/płótno
Estimation: PLN 1200-1600
80. Jacek Krupa
Title: Wielkie Z, 2010
Informations: oil, canvas65x92 cm, 67x95 cm w oprawiesygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: "Wielkie Z" No279/2010 Jacek Krupa
Estimation: 1400-1800 PLN
81. Grzegorz Ziółkowski
Title: Okno-5, 2003
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. u dołu: ZIÓŁKOWSKI 2003
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
82. Dawid Masionek
Title: Dwa gargulce, 2019
Informations: oil, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Dawid Masionek, opisany na odwrocie: DAWID MASIONEK "DWA GARGULCE", 2019
Estimation: PLN 1400-1600
83. Elżbieta Ponińska
Title: Closeness, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "BLISKOŚĆ" akryl 80x60 cm Elżbieta Ponińska 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
84. Bartłomiej Baranowski
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn l.d.: Baranowski 43:22
Estimation: PLN 1600-2000
85. Paweł Batura
Title: Conventional thinking, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmdescribed on the reverse: Paweł Batura
Estimation: 1400-1800 PLN
86. Dominika Radomska
Title: Wolność z cyklu Portrety Królów, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska Wolność z cyklu "Portrety Królów" 2022 rok DR
Estimation: PLN 1400-1600
87. Mariola Świgulska
Title: Brodząc w złocie, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 2 000 zł
88. Yulia Gurzhiyants
Title: Letni szelest, 2022
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d. monogramem
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
89. Hanna Pushkarova
Title: Bombki choinkowe (dyptyk), 2022
Informations: oil, canvas2x(30x30) cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Bombki hoinkowe" 30x30 Dyptyk. Olej, płótno. 2022 r
Estimation: PLN 1400-1600
90. Marta Dunal
Title: Portal, 2021
Informations: acrylic, board60x60 cm, 63,5x63,5 cm w oprawieref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł