70 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Auction: 20 grudnia 2022 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 12 grudnia 2022 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 20 grudnia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 9 grudnia 2022 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Aukcje obecnie przeprowadzamy bez udziału publiczności na sali. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.

Katalog 70 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Katarzyna Kudełka, Kontakt, 2022 - żółty obraz z postaciami i architekturą

1. Katarzyna Kudełka

Title: contact, 2022

Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Kontakt", 120x90 cm, akryl, 2022

Estimation: 1800-2200 PLN

Jakub Kępka, Szara aura w atletycznym ciele, 2022 - męski tors na żółto-białym tle

2. Jakub Kępka

Title: Szara aura w atletycznym ciele [POZYCJA WYCOFANA], 2022

Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse

Estimation: PLN 1200-1600

Ewa Czuchaj, Z cyklu Antypersona, 2007 - abstrakcja żółto-brązowa z czerwienią

3. Ewa Czuchaj

Title: Z cyklu Antypersona, 2007

Informations: oil, canvas131x115 cmopisany na odwrocie: ECzuchaj 2007

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Mariusz Drabarek, Fokushima, 2020 – obraz z wulkanem japońskim i postaciami

4. Mariusz Drabarek

Title: Fokushima, 2020

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: "Fokushima" ("Programowanie") Mariusz Drabarek Wrocław 21.02.2020 r., na odwrocie naklejka autorska

Estimation: PLN 1200-1400

Agnieszka Nagórska, SOP 6, 2022 - obraz z łodzią na czerwono-niebieskim tle

5. Agnieszka Nagórska

Title: SOP 6, 2022

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: A. NAGÓRSKA, GDAŃSK '22

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Ewelina Wasilewska, Jeszcze chwila i się obudzę, 2022 - bajkowy obraz z kobietą śpiącą na muchomorze

6. Ewelina Wasilewska

Title: Jeszcze chwila i się obudzę, 2022

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Wasilewska, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina 2022

Estimation: 1600-2200 zł

Magda Kłos , NeonQueen, 2022 – dekoracyjny portret kobiety w czerwieni i granacie

7. Magda Kłos

Title: NeonQueen, 2022

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Magda Kłos, opisany na odwrocie: "NeonQueen" Magda Kłos 2022 r.

Estimation: 1400-1800 PLN

Kamil Słoń, No.1, 2022 - ekspresyjny męski portret na niebieskim tle

8. Kamil Słoń

Title: No.1, 2022

Informations: acrylic, mixed technique, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Toni Glow '22 No.1

Estimation: 1400-1800 PLN

Emilia Waszak, Błędny konik III, 2022 - bajkowy obraz z postacią na koniu

9. Emilia Waszak

Title: Błędny konik III, 2022

Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK BŁĘDNY KONIK OLEJ 2022

Estimation: 1800-2400 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Michał Dąbrowski , Special Selfie 2, 2022 – podwójny portret kobiecy

10. Michał Dąbrowski

Title: Special Selfie 2, 2022

Informations: oil, canvas110x90 cmsygn. p.d.: MDąbrowski, opisany na odwrocie: Michał Dąbrowski "SPECIAL SELFIE"

Estimation: 1800-2400 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Jakub Szymański, Pegazy 44, 2022 - kolorowy obraz z pegazami na tle pejzażu

11. Jakub Szymanski

Title: Pegazy 44, 2022

Informations: acrylic, canvas 80x100 cmsygn. l.b.: K.2022, opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 44" 2022

Estimation: 2200-2600 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Alicja Marzec, Bajecznie, 2020 – bajkowy, kolorowy pejzaż z miasteczkiem

12. Alicja Marzec

Title: Bajecznie, 2020

Informations: oil, canvas80x120 cmsygn., p.d.: A.Marzec 2020, opisany na odwrocie: "Bajecznie" olej na płótnie 120x80 Alicja Marzec

Estimation: PLN 1600-2000

Gabriela Olechowska, Nie mogę przez Ciebie spać, 2022 – kolorowy obraz z leżącymi postaciami kobiecymi

13. Gabriela Olechowska

Title: Nie mogę przez Ciebie spać, 2022

Informations: oil, canvas90x120 cmsygn. u dołu: GABA, opisany na odwrocie: GABA OLECHOWSKA "NIE MOGĘ PRZEZ CIEBIE SPAĆ" 2022

Estimation: 1800-2400 PLN

Anzhela Tistyk, Bez tytułu, 2022 – kolorowy pejzaż z wodą i zachodem słońca

14. Anzhela Tistyk

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: A.Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk. 100/80, akryl, płótno lniane

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Beata Tarnowska, Soft z cyklu Nierzeczywiste, 2022 – pastelowa abstrakcja w odcieniach zieleni i różu

15. Beata Tarnowska

Title: Soft z cyklu Nierzeczywiste, 2022

Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA Z CKLU NIERZECZYWISTE / UNREAL / SOFT '22

Estimation: 2200-3000 zł

Andrzej Zujewicz, Ziemia, 2022 – brązowy obraz z ziemią i źdźbłami trawy

16. Andrzej Zujewicz

Title: Ziemia, 2022

Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ZIEMIA" '2022 olej

Estimation: 1600-1800 PLN

Iwona Kobryń, Bez tytułu, 2022 – obraz z sylwetkami ludzi w białym kolorze na różowym tle

17. Iwona Kobryn

Informations: acrylic, canvas 50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2022

Estimation: 4200-5400 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Jakub Kułakowski, Wspomnienie ze wsi, 2022 – brązowy obra z zarysem domu i zwierząt

18. Jakub Kułakowski

Title: Wspomnienie ze wsi, 2022

Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: J. KUŁAKOWSKI "WSPOMNIENIE ZE WSI" 2022, AKRYL, PŁÓTNO, 80x100 cm

Estimation: PLN 1400-1600

Bartłomiej Załucki, Konfiguracja, 2022 – obraz z dwiema kobietami pod kolorową narzutą

19. Bartłomiej Załucki

Title: Konfiguracja, 2022

Informations: acrylic, canvas 81 x 100 cmopisany na odwrocie: KONFIGURACJA MMXXII ZAŁUCKI

Estimation: 1600-1800 PLN

Halyna Dudar, Mountains, 2022 – szaro-biały obraz z pomarańczowym akcentem

20. Halyna Dudar

Title: Mountains, 2022

Informations: acrylic, oil, canvas100x100 cmsygn. p.d. monogramem, 2022, opisany na odwrocie: HALYNA DUDAR "Гори" 100x100 cm 2022

Estimation: PLN 1400-1600

Jadwiga Wolska, Czarny łabędź, biały łabędź, 2022 – jasnozielony obraz z sylwetkami łabędzi na jeziorze

21. Jadwiga Wolska

Title: Czarny łabędź, biały łabędź, 2022

Informations: acrylic, canvas 100x80 cmsygn. p.d.: WOLSKA 2022, na odwrocie naklejka autorska

Estimation: 1800-2200 PLN

Justyna Ziółkowska, Wszechświat różem kołysze, 2022 – jasno-różowa abstrakcja geometryczna

22. Justyna Ziółkowska

Title: Wszechświat różem kołysze, 2022

Informations: acrylic, canvas 100x70 cmsygn. p.d.: J.Z., opisany na odwrocie: "WSZECHŚWIAT RÓŻEM KOŁYSZE" JUSTYNA ZIÓŁKOWSKA EQUILIBRIUM W-WA IX 2022

Estimation: PLN 1600-2000

Julia Dunko, Nuar, 2022 – szaro-beżowa abstrakcja z czernią i złotym akcentem

23. Julia Dunko

Title: Nuar, 2022

Informations: acrylic, canvas100x73 cm opisany na odwrocie: Nuar 2022 akryl, płótno 100x73 cm Julia Dunko DJ

Estimation: 2000-2600 zł

Iwona Gabryś, Kompozycja 351, 2022 – geometryczna kompozycja na szaro-niebieskim tle

24. Iwona Gabryś

Title: Kompozycja 351, 2022

Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ

Estimation: 1400-1800 PLN

Yuliya Halyshyn, It all depends on your attitude toward it, 2022 – szklana rzeźba z twarzami

25. Yuliya Halyshyn

Title: It all depends on your attitude toward it, 2022

Informations: szkło39x39x5 cmunique

Estimation: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Aleksandra Lacheta , Adoratorium, 2022 – obraz z kobietą otoczoną pingwinami

26. Alexander Lacheta

Title: Adoratorium, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: A, opisany na odwrocie: Aleksandra Lacheta '22

Estimation: 1800-2200 PLN

Izabela Szarek, Santa muerte, 2020 – szary obraz z postaciami duchów

27. Izabela Szarek

Title: Santa muerte, 2020

Informations: oil, plate120x90 cmpraca wymaga oprawy, sygn. p.d.: Fellino '20, opisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2020

Estimation: 1600-1800 PLN

Maciej Kempiński, Tola, 2022 - subtelny, kobiecy akt na ciemnym tle

28. Maciej Kempiński

Title: Tola, 2022

Informations: acrylic, canvas60x30 cm, 69x39 cm w oprawie, sygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Tola" M. Kempiński MMXXII

Estimation: 1800-2000 PLN

Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk 23, 2022 – czarno-biały obraz z postacią kobiety w tańcu

29. Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk

Title: 23, 2022

Informations: oil, canvas 90x90 cmsygn. p.d. ZJ 2022, opisany na na odwrocie: "23" ZJ 2022

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Michał Rejner, MR92-S1, 2022 – portret kobiety w czerni i bieli

30. Michał Rejner

Title: MR92-S1, 2022

Informations: oil, canvas130x90 cmsygn. p.d.: MRejner, na odwrocie pieczątka autorska, 2022

Estimation: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Janusz Hućko , Z-20-22, 2022 – ciemny, surrealistyczny obraz z zegarem

31. Janusz Hućko

Title: Z-20-22, 2022

Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022

Estimation: 1800-2200 PLN

Tomasz Jaxa Kwiatkowski, X, 2021 – szara abstrakcja z czerwonymi akcentami

32. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Title: X, 2021

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski. 21

Estimation: 2000-2600 zł

Anastasiya Tkachiv, Break the Ice, 2022 – obraz z kobietą na tle czerwono-czarnej abstrakcji

33. Anastasiya Tkachiv

Title: Break the Ice, 2022

Informations: acrylic, canvasacrylic, canvasopisany na odwrocie: Ana T. <> Kraków 2022

Edition: 115x75

Estimation: PLN 1600-2000

Urszula Szulborska, Bubble, 2022 – granatowo-fioletowy obraz z bąbelkami

34. Urszula Szulborska

Title: Bubble, 2022

Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno115x75 cmsygn. p.d.: US 22

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Dominika Augustynek, No. 1 z serii Blur, 2021 – czarno-szara abstrakcja z różowym akcentem

35. Dominik Augustynek

Title: No. 1 z serii Blur, 2021

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: No1 z serii BLUR | 2021 D. Augustynek

Estimation: PLN 1400-1600

Katarzyna Plewa, Twins, 2022 – podwójny kobiecy portret na niebiesko-czerwonym tle

36. Katarzyna Plewa

Title: Twins, 2022

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: PLEWA 22

Estimation: PLN 1600-2000

Nadiia Shepitchak, Future, 2022 – niebiesko-biała abstrakcja z sylwetką głowy

37. Nadiia Shepitchak

Title: Future, 2022

Informations: oil, canvas45x60 cm

Estimation: 1400-1800 PLN

Joanna Mrozowska, Biało-niebieski, 2020 – obraz z biało-niebieskim domem na szarym tle

38. Joanna Mrozowska

Title: Biało-niebieski, 2020

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA BIAŁO-NIEBIESKI tech akryl płótno wym 100x120 2020

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Buszko, Nowa obłoczność, 2022 – biało niebieski obraz z architekturą i postacią na tle błękitnego nieba

39. Joanna Buszko

Title: Nowa obłoczność, 2022

Informations: acrylic, canvas100x60 cmopisany na odwrocie: JBuszko 2022

Estimation: 2200-3000 zł

Karolina Karkucińska, Rybak, 2021 – biało-turkusowy obraz z rybakiem na łodzi

40. Karolina Karkucińska

Title: Rybak, 2021

Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: K. Karkucińska 2021 R.

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Klaudia Kuchno, Myśli, 2021 - melancholijny obraz z postacią śpiącą na stole

41. Klaudia Kuchno

Title: Myśli, 2021

Informations: acrylic, board40x60 cmsygn. p.d.: K.K 2021

Estimation: 1400-1800 PLN

Andrzej Wirpszo, Bez tytułu L, 2022 – ciemny, niebiesko-czarny pejzaż nadmorski

42. Andrzej Wirpszo

Title: Bez tytułu L, 2022

Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. l.d.: WIRP '22, opisany na odwrocie: "UNTITLED L" AKRYL 80x120 ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2022

Estimation: 1400-1800 PLN

Magdalena Barczyk-Kurus, Początek wszechrzeczy, cykl Intymność światła, 2022 - strukturalna, niebiesko-zielona abstrakcja ze światłem

43. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Początek wszechrzeczy, cykl Intymność światła, 2022

Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Początek wrzechrzeczy" cykl: "Intymność światła" 2022

Estimation: 3600-4200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Magdalena Włuczkowska, Kolorowe sny kiedy ja.., 2017 - ekspresyjny portret kobiety na turkusowym tle

44. Magdalena Włuczkowska

Title: Kolorowe sny kiedy ja… [POZYCJA WYCOFANA], 2017

Informations: acrylic, canvas70x80 cmdescribed on the reverse: Magdalena Włuczkowska

Estimation: PLN 1400-1600

Magdalena Rochoń, Trzy życzenia, 2022 - bajkowy obraz z dziewczynką i złotą rybką

45. Magdalena Rochoń

Title: Trzy życzenia, 2022

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Trzy życzenia" – obraz akrylowy, autor: Magdalena Rochoń, Lidzbark 2022 r.

Estimation: 1600-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Iza Jaśniewska Pejzaż, 2021/2022 obraz sztuka młoda mały format botanika zielony niebieski rośliny abstrakcja

46. Iza Jaśniewska

Title: Landscape, 2021/2022

Informations: acrylic, canvas60x60 cm,opisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – pejzaż akryl 2021-2022 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Beata Mura Symbioza, 2022 obraz szxtuka młoda realizm magiczny drzewo 3D krople liście botanika las gąszcz natura mięsistość realizm

47. Beata Mura

Title: Symbioza, 2022

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Symbioza" Mura Beata 2022

Estimation: 2400-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Magdalena Bezat Portret Magdaleny, 2021 portret kobieta brunetka włosy abstrakcja surrealizm sztuka młoda obraz

48. Magdalena Bezat

Title: Portret Magdaleny, 2021

Informations: oil, canvas80x100 cmdescribed on the reverse

Estimation: PLN 1400-1600

Anna Napiórkowska Stan nieważkości, 2022 obraz sztuka młoda dziewczynka w wodzie dziecko woda pływanie wakacje

49. Anna Napiórkowska

Title: Stan nieważkości, 2022

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: ANNA NAPIÓRKOWSKA "Stan nieważkości" 25.08.2022

Estimation: PLN 1400-1600

Barbara Bielecka-Woźniczko Życie z cyklu Drzewa V, 2021 drzewo botanika kora obraz sztuka młoda dziupla las gałąź liście

50. Barbara Bielecka-Woźniczko

Title: Życie z cyklu Drzewa V, 2021

Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko21, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "ŻYCIE" Z cyklu Drzewa V, akryl, olej, płótno, 90x90, 2021 r.

Estimation: 1600-1800 PLN

Emilia Durka Siesta, 2021 obraz sztuka młoda kobiety w trawie odpoczynek zielony dziewczyny

51. Emilia Durka

Title: Siesta, 2021

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Emilia Durka 2022, opisany na odwrocie: "SIESTA" EMILIA DURKA OLEJ NA PŁÓTNIE 80 cm x 100 cm

Estimation: PLN 1400-1600

Marek Domaniecki Garden Chair, 2022 obraz sztuka młoda surrealizm abstrakcja żarówki krzesło fotel pejzaż

52. Marek Domaniecki

Title: Garden Chair, 2022

Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 'Garden Chair'

Estimation: 2200-2600 PLN

Dawid Orłowski Wyspa, 2022 obraz sztuka młoda żółty samochód plaża morze pejzaż maluch motoryzacja stare auto

53. Dawid Orłowski

Title: Island, 2022

Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wyspa" Orłowski Dawid 2022 r.

Estimation: 1400-1800 PLN

Marzena Camila Wojtkiewicz Odpoczynek w locie, 2015 pejzaż z lotu ptaka młoda sztuka obraz zielone pola lot samolotem widoczek jasny zielony

54. Marzena Camila Wojtkiewicz

Title: Odpoczynek w locie, 2015

Informations: oil, canvas90x110 cmsygn. p.d.: M. C. Wojtkiewicz '2015, opisany na odwrocie: Marzena Camila Wojtkiewicz "Rest in flight" 90x110 olej 2015

Estimation: PLN 1600-2000

Justyna Basta Japońska wiśnia, 2016 obraz sztuka młoda japonia japan aesthetic wiśnia różowy różowe drzewa pejzaż las japoński

55. Justyna Basta

Title: Japońska wiśnia, 2016

Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 25.03.16 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Olena Hontar Pole kwiatów w rozkwicie, 2022 obraz sztuka młoda kwiaty pole botanika łąka

56. Olena Hontar

Title: Pole kwiatów w rozkwicie, 2022

Informations: oil, canvas50x60 cm,sygn. p.d. monogramem

Estimation: PLN 1400-1600

Oleh Lavrii Invasion, 2022 abstrakcja surrealizm obraz sztuka młoda postacie pastelowe kolory

57. Oleh Lavrii

Title: Invasion, 2022

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "invasion" acrylic on canvas 2022

Estimation: 1600-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Marta Sobierajska Oczekiwanie, 2022 kot obraz sztuka młoda kotek okno realizm parapet minimalizm

58. Marta Sobierajska

Title: Expectancy, 2022

Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: MARTA SOBIERAJSKA '22 // OCZEKIWANIE

Estimation: PLN 1200-1600

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Anna Sandecka-Ląkocy O dwóch takich co dały w szyję... z cyklu Never Ever..., 2022 portret kobiety narkotyki abstrakcja dziewczyna obraz sztuka młoda

59. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: O dwóch takich co Dały w Szyję z cyklu Never Ever, 2022

Informations: acrylic, cut, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22, opisany na odwrocie: z cyklu: Never Ever "O dwóch takich co Dały w Szyję" Anna Sandecka-Ląkocy '22

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Weronika Lipka Botanika, 2022 obraz sztuka młoda obraz kwiatki kwiaty rośliny botanika

60. Weronika Lipka

Title: Botanika, 2022

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Lipka

Estimation: PLN 1200-1600

Sabina Salamon W ogrodzie, 2022 obraz sztuka młoda mały format ogród retro rośliny botanika gąszcz

61. Sabina Salamon

Title: In the garden, 2022

Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. p.d.: S. Salamon 2022, opisany na odwrocie: S. Salamon W Ogrodzie 2022 r

Estimation: PLN 1200-1600

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Anna Zawadzka-Dziuda Jesienny liść, 2022 portret kobiety z liściem sztuka młoda obraz

62. Anna Zawadzka-Dziuda

Title: Jesienny liść, 2022

Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. l.d.: A. ZAWADZKA–DZIUDA, opisany na odwrocie: ANNA ZAWADZKA-DZIUDA "JESIENNY LIŚĆ" 2022 r. olej na płótnie 70x70 cm GENK (BELGIA)

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Justyna Wanat-Tenerowicz Rozmyślania IX, 2022 portret kobiety z profilu abstrakcja wzór kolor niebieski obraz sztuka młoda

63. Justyna Wanat-Tenerowicz

Title: Rozmyślania IX, 2022

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: JWT, opisany na odwrocie: Justyna Wanat-Tenerowicz 2022

Estimation: PLN 1400-1600

Katarzyna Janiak Impreza na działce, 2022 obraz sztuka młoda maluch auto działeczka dzieciak bobas dziecko wakacje

64. Katarzyna Janiak

Title: Impreza na działce, 2022

Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Janiak 2022

Estimation: PLN 1400-1600

Pervin Ece Yakacik Black and white, 2022 obraz sztuka młoda polska wieś krowy pole łąka zwierzęta farma gospodarstwo

65. Pervin Ece Yakacık

Title: Black and white, 2022

Informations: oil, canvas60x90 cmsygn. p.d.: Pervinece, 22

Estimation: PLN 1200-1600

Sebastian Andrzejewski Dzień i noc na wyspie miłości, 2022 pejzaż sztuka młoda obraz niebieski wyspa lat chmury

66. Sebastian Andrzejewski

Title: Dzień i noc na wyspie miłości, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Dzień i noc na wyspie miłości 2022 akryl

Estimation: 1400-1800 PLN

Paulina Leszczyńska Różowe na niebieskim, 2022 sztuka młoda obraz różowe kwiaty niebieskie tło wysoki obraz długi pionowy do wnęki

67. Paulina Leszczyńska

Title: Różowe na niebieskim, 2022

Informations: oil, canvas100x50 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "RÓŻOWE NA NIEBIESKIM" 2022 ROK PAULINA LESZCZYŃSKA Pola

Estimation: PLN 1200-1400

Paweł Wątroba Passe-partout 1 z cyklu Joga dla umysłu, 2022 kolaż sztuka młoda oprawiony granatowy minimalistyczny

68. Paweł Wątroba

Title: Passe-partout 1 z cyklu Joga dla umysłu, 2022

Informations: kolaż, papier, płyta40x30 cm, 52,5x52,5 w oprawiesygn. p.d.: PawełWątroba 22, opisany na odwrocie: paweł Wątroba 2022 Joga dla umysłu. Passe-partout 1

Estimation: PLN 1500-1800

Natalia Kozarzewska Liście, 2022 sztuka młoda obraz czerwony pomarańczowy abstrakcja kształty liście jesień

69. Natalia Kozarzewska

Title: Liście, 2022

Informations: akryl, pastele, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: LIŚCIE AKRYL/PASTELA/PŁÓTNO/22 90x100 Kozarzewska

Estimation: 1600-2200 zł

Piotr Banaszkiewicz Pejzaż VIII, 2022 sztuka młoda obraz pejzaż jezioro łódki światełka oprawiony metalowa rama

70. Piotr Banaszkiewicz

Title: Pejzaż VIII, 2022

Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: PB22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ PEJZAŻ VIII 2022

Estimation: 2200-2800 PLN

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Gabriela Paluch Miasto w Andaluzji, 2022 pejzaż miejski weduta budynki miasto miejscowość obraz sztuka młoda

71. Gabriela Paluch

Title: Miasto w Andaluzji, 2022

Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP

Estimation: PLN 1400-1600

Szczepan Zalewski Niechęć przewrotu, 2022 akt leżący obraz sztuka młoda kobieta łóżko

72. Szczepan Zalewski

Title: Niechęć przewrotu, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: CYKL "AKTY PRZEWROTU" "NIECHĘĆ PRZEWROTU" SZCZEPAN ZALEWSKI

Estimation: 1600-1800 PLN

Marcin Lenczowski Pomarańczowy #6, 2022 minimalistyczny portret mężczyzny sztuka młoda obraz twarz chłopak pomarańczowa marynarka szary

73. Marcin Lenczowski

Title: Pomarańczowy #6, 2022

Informations: acrylic, canvas95x70 cmsygn. l.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: MLenczowski Lenczys 2022 POMARAŃCZOWY #6

Estimation: 1600-1800 PLN

Sofia Wróblewska Marzenia i obawy, 2022 akt kobieta kolaż sztuka młoda obraz brunetka gazeta

74. Sofia Wróblewska

Title: Marzenia i obawy, 2022

Informations: oil, canvas100x70 cm

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Magdalena Jarochowska Usłysz ogień, 2022 abstrakcja sztuka młoda obraz czarny czerwony pomarańczowy beżowy

75. Magdalena Jarochowska

Title: Usłysz ogień, 2022

Informations: acrylic, canvas90x65 cmsygn. na środku: MJ, opisany na odwrocie: MWJ

Estimation: PLN 1200-1400

Magdalena Mędzkiewicz Miodowe pole, 2022 sztuka młoda obraz pole pejzaż horyzont panorama niebo miód

76. Magdalena Mędzkiewicz

Title: Miodowe pole, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: "Miodowe Pole" ("Honey Field"), 2022 Magdalena Mędzkiewicz

Estimation: PLN 1400-1600

Ilona Woźniak W błękicie, 2022 minimalistyczny pejzaż morski morze ocean plaża ludzie horyzont

77. Ilona Woźniak

Title: W błękicie, 2022

Informations: oil, canvas60x80 cmdescribed on the back: IW

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Paweł Kosior Latający Holender, 2015 sztuka młoda obraz pejzaż morski ocean morze statki okręty

78. Paweł Kosior

Title: Latający Holender, 2015

Informations: oil, canvas50x60 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: RZESZÓW, 2015

Estimation: 1800-2200 PLN

Marcin Baczak Jezioro w górach, 2022 pejzaż duży format młoda sztuka jezioro góry panorama pejzaż

79. Marcin Baczak

Title: Jezioro w górach, 2022

Informations: acrylic, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: Jezioro w górach, 2022 MARCIN BACZAK akryl/płótno

Estimation: PLN 1200-1600

Jacek Krupa Wielkie Z, 2010 pejzaż surrealistyczny sztuka młoda obraz oprawiony drewniana rama niebo słońce

80. Jacek Krupa

Title: Wielkie Z, 2010

Informations: oil, canvas65x92 cm, 67x95 cm w oprawiesygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: "Wielkie Z" No279/2010 Jacek Krupa

Estimation: 1400-1800 PLN

Grzegorz Ziółkowski Okno-5, 2003 okulary widok pejzaż sztuka młoda obraz niebieski żółty poranek okulary surrealizm

81. Grzegorz Ziółkowski

Title: Okno-5, 2003

Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. u dołu: ZIÓŁKOWSKI 2003

Estimation: 2000-2400 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Dawid Masionek Dwa gargulce, 2019 młoda sztuka obraz surrealizm mroczny zielony ciemny niebieski

82. Dawid Masionek

Title: Dwa gargulce, 2019

Informations: oil, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Dawid Masionek, opisany na odwrocie: DAWID MASIONEK "DWA GARGULCE", 2019

Estimation: PLN 1400-1600

Elżbieta Ponińska Bliskość, 2022 młoda sztuka obraz portret kobieta motyl romantyzm

83. Elżbieta Ponińska

Title: Closeness, 2022

Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "BLISKOŚĆ" akryl 80x60 cm Elżbieta Ponińska 2022 r.

Estimation: PLN 1400-1600

84. Bartłomiej Baranowski

Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn l.d.: Baranowski 43:22

Estimation: PLN 1600-2000

Paweł Batura Conventional thinking, 2021 obraz sztuka młoda portret kosmita alien surrealizm ciemne kolory

85. Paweł Batura

Title: Conventional thinking, 2021

Informations: oil, canvas70x100 cmdescribed on the reverse: Paweł Batura

Estimation: 1400-1800 PLN

Dominika Radomska Wolność z cyklu Portrety Królów, 2022 obraz sztuka młoda tygrys animalistyka zwierzę kot abstrakcja czarne tło

86. Dominika Radomska

Title: Wolność z cyklu Portrety Królów, 2022

Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska Wolność z cyklu "Portrety Królów" 2022 rok DR

Estimation: PLN 1400-1600

Mariola Świgulska Brodząc w złocie, 2022 obraz sztuka młoda pawie jezioro złoto drzewa brzeg park

87. Mariola Świgulska

Title: Brodząc w złocie, 2022

Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r

Estimation: 1600-1800 PLN

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Yulia Gurzhiyants Letni szelest, 2022 łąka kwiaty letni obraz wypukły niebo zboże

88. Yulia Gurzhiyants

Title: Letni szelest, 2022

Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d. monogramem

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Hanna Pushkarova Bombki choinkowe (dyptyk), 2022 świąteczny obraz mały format młoda sztuka ozdoby świąteczne

89. Hanna Pushkarova

Title: Bombki choinkowe (dyptyk), 2022

Informations: oil, canvas2x(30x30) cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Bombki hoinkowe" 30x30 Dyptyk. Olej, płótno. 2022 r

Estimation: PLN 1400-1600

Marta Dunal Portal, 2021 abstrakcja fioletowa żółta geometryczna oprawiony młoda sztuka mały format

90. Marta Dunal

Title: Portal, 2021

Informations: acrylic, board60x60 cm, 63,5x63,5 cm w oprawieref. pd: Marta Dunal

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 200 zł