XII Charity Auction 'seed of art - the garden of hope'

Auction: May 31, 2017 at 19:00, CSW Laboratory, Jazdów 2

Before auction exhibition: From May 26, 2017, from 16:00, CCA Laboratory, Jazdów 2

Zapraszamy na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowaną przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”, której partnerem merytorycznym jest Galeria Xanadu. Aukcja odbędzie się 31 maja 2017 r. o godz. 19:30 w budynku Laboratorium CSW, ul. Jazdów 2  w Warszawie. Wystawę przedaukcyjną można oglądać od 26 maja 2017 r. od godz. 16:00, codziennie w godz. 12:00-19:00. Jest dostępna także w formie wirtualnego spaceru at this link.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę Onebid.

Znaki - Krzysztof Pająk (2016), obraz akrylowy na płótnie

1. Krzysztof Pająk

Title: Characters, 2016

Informations: acrylic, canvas60x81 cm, w oprawie 62x83 cmsygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 3,300.00

Borobudur - Magdalena Daniec (2016), kolaż, olej, płótno

2. Magdalena Daniec

Title: Borobudur, 2016

Informations: kolaż, olej, płótno24x21 cmopisany na odwrocie: Magdalena Daniec Borobudur 2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Martwa natura - Łukasz Huculak (2015), tempera, papier

3. Łukasz Huculak

Title: Still life, 2015

Informations: tempera, papier29,5x41,5 cmsygn. l.g.: Huculak 15.

Starting price: PLN 200.00

Odblask I - Ignacy Oboz (2016), olej, alkid, płótno

4. Ignacy Oboz

Title: Odblask I, 2016

Informations: oil, alkyd, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “ODBLASK I” olej, płótno, alkid

Starting price: PLN 200.00

Biały brzeg - Stanisław Kortyka (2011), obraz olejny na płótnie

5. Stanisław Kortyka

Title: Biały brzeg, 2011

Informations: oil, canvas25x25 cm kompozycja, 31x31 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 2011, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “BIAŁY BRZEG” 2011 olej 25x25

Starting price: PLN 200.00

Bez tytułu - Magdalena Dreścik (2017), obraz olejny na płótnie

6. Magdalena Dreścik

Informations: oil, canvas100x120 cm

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,400.00

13 listopada - Henryk Laskowski (2015), obraz akrylowy na płótnie

7. Henryk Laskowski

Title: 13 listopada, 2015

Informations: acrylic, canvas65x81 cmopisany na odwrocie: “13 listopada” H. LASKOWSKI 65x81 cm 2015 MONTMARTRE

Starting price: PLN 200.00

Z serii The Way Back - Dorota Buczkowska (2017), olej, papier

8. Dorota Buczkowska

Title: Z serii The Way Back, 2017

Informations: oil, paper70x85,5 cmopisany na odwrocie: DBuczkowska 2017 The way back

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: 3400,00 zł

Guanlan 2 - Jan Pamuła (2015), serigrafia, papier graficzny

9. Jan Pamuła

Title: Guanlan 2, 2015

Informations: serigrafia, papier graficzny73,5x103,5 kompozycja, 80x120 cm arkuszsygn, u dołu: 2015 - Guanlan 2 - 17/25 Jan Pamuła

Edition: 17/25

Starting price: PLN 200.00

Bez tytułu - Kasia Banaś (2016), obraz olejny na płótnie

10. Kasia Banaś

Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’16

Starting price: PLN 200.00

Drzewo żywota – wrota polskie - Antoni Kowalski (2015), mezzotinta, papier

11. Antoni Kowalski

Title: Drzewo żywota – wrota polskie, 2015

Informations: mezzotinta, papier16x24 cm odcisk z płyty, 25x35 cm arkuszsygn. u dołu: EA 1/10 mezzotinta “Drzewo żywota - wrota polskie” ANTONI KOWALSKI 15

Edition: EA 1/10

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Katharsis - Aga Pietrzykowska (2014), obraz akrylowy na płótnie

12. Aga Pietrzykowska

Title: Katharsis, 2014

Informations: acrylic, canvas73x65 cmsygn. l.d. aga pietrzykowska

Starting price: PLN 200.00

Bez tytułu - Sylwester Ambroziak (2013), tusz, ołówek, papier

13. Sylwester Ambroziak

Title: Without title, 2013

Informations: tusz, ołówek, papier21x29,5 cmsygn. p.d.: A.2013

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Ask me why map - Gossia Zielaskowska (2016), obraz olejny na płótnie

14. Gossia Zielaskowska

Title: Ask me why map, 2016

Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: „ASK ME WHY MAP” 2016 Gossia Zielaskowska Poznań

Starting price: PLN 200.00

Close open - Patryk Kowalczyk (2016), obraz akrylowy na płótnie

15. Patryk Kowalczyk

Title: Close open, 2016

Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Patryk Kowalczyk “CLOSE OPEN” ‘16

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Dotyk - Iwona Delińska (2016), obraz olejny na płótnie

16. Iwona Delińska

Title: Touch, 2016

Informations: oil, canvas100x80 cmref. lower right: ID, signed on the reverse: Dotyk, 2016, Delińska

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,200.00

Bez tytułu (45) - Wojciech Ćwiertniewicz (2013), obraz akrylowy na płótnie

17. Wojciech Ćwiertniewicz

Title: Bez tytułu (45), 2013

Informations: acrylic, canvas19x14 cmsygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13, opisany na odwrocie: 45 25/2/13

Starting price: PLN 200.00

Dwie piły - Piotr C. Kowalski (2016/2017), technika mieszana na płótnie

18. Piotr C. Kowalski

Title: Dwie piły, 2016/2017

Informations: mixed technique, canvas35x40 cmsygn. l.d.: pieczątką autorską, opisany na odwrocie: tyt. “DWIE PIŁY,” A i B Pow. 35x40 cm tech. MIXTE rok 2016/17 bo tyle czasu to trwało i tyle

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 900.00

Dom VII - Aleksandra Simińska (2012), obraz olejny na płótnie

19. Aleksandra Simińska

Title: Dom VII, 2012

Informations: oil, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: A. Simińska Dom VII 2012 olej

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Tkanki 4 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2015), obraz akrylowy na płótnie

20. Agata Czeremuszkin-Chrut

Title: Tkanki 4, 2015

Informations: acrylic, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT “TKANKI 4” 40x40 cm, 2015 akryl / płótno

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia - Michał Szuszkiewicz (2014), olej, papier

21. Michał Szuszkiewicz

Title: Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia, 2014

Informations: oil, paper65x50 cmopisany na odwrocie: Michał Szuszkiewicz “Real and fake” olej na papierze 2014

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Lewy profil - Michał Warecki (2017), obraz akrylowy na płótnie

22. Michał Warecki

Title: Lewy profil, 2017

Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: WARECKI 2017

Starting price: PLN 200.00

Wenecja - Ewa Kuryluk (1963), olej, karton lniany

23. Ewa Kuryluk

Title: Venice, 1963

Informations: olej, karton lniany100x70 cmsygn. p.d.: EK, opisany na odwrocie: Ewa Kuryluk Wenecja, 1963 Dar dla ziarno sztuki - ogród nadziei

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 4,600.00

Maska, z serii To, co znane, odkrywa się na końcu świata - Szymon Szewczyk (2014), odlew gipsowy

24. Szymon Szewczyk

Title: Maska, z serii To, co znane, odkrywa się na końcu świata, 2014

Informations: odlew gipsowy23,5x16,5x4 cm

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2015), obraz na płótnie wykonany techniką własną

25. Iza Staręga

Title: Untitled from the Women in Headscarf series, men in helmets, 2015

Informations: own technique, oil, canvas100x65 cmref. pd: IZA STARĘGA, described on the reverse: IZA STARĘGA 2015

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,500.00

Moje serce płonie - Andrzej Kasprzak (2010), olej, akryl, emalia, kolaż, płótno

26. Andrzej Kasprzak

Title: Moje serce płonie, 2010

Informations: olej, akryl, emalia, kolaż, płótno80x60 cmsygn. p.g.: MOJE SERCE PŁONIE AK 2010, opisany na odwrocie: “MOJE SERCE PŁONIE” OIL, ACRYLIC, EMALIE, COLLAGE ON CANVAS A. KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT

Starting price: PLN 200.00

Levitation (ask yourself) - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

27. Tomek Mistak

Title: Levitation (ask yourself), 2017

Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: LEVITATION (ASK YOURSELF) AKRYL MISTAK 2017

Starting price: PLN 200.00

Elements of nature 1 - Anna Nosowicz Ruiz (2015), obraz olejny na płótnie

28. Anna Nosowicz Ruiz

Title: Elements of nature 1, 2015

Informations: oil, canvas40x50 cmopisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ ELEMENTS OF NATURE 1 2015

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Bez tytułu - Bianka Rolando (2017), tusz, piórko, papier

29. Bianka Rolando

Informations: tusz, piórko, papier29,5x21 cmopisany na odwrocie: Bianka Rolando Bez tytułu

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Interferencja - Witold Ziemiszewski (2015), obraz akrylowy na płótnie

30. Witold Ziemiszewski

Title: Interferencja, 2015

Informations: acrylic, canvas140x150 cmopisany na odwrocie: WITEK ZIEMISZEWSKI 2015 “Interferencja”

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 3,800.00

Ona i on - Małgorzata Stępniak (2015), obraz olejny na płótnie

31. Małgorzata Stępniak

Title: Ona i on, 2015

Informations: oil, canvas30x20 cmsygn. p.d.: MS’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “ONA I ON” 2015 30x20

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: 4200,00 zł

Akt II - Kamil Pieczykolan (2014), węgiel, papier

32. Kamil Pieczykolan

Title: Act II, 2014

Informations: węgiel, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt II 2014 węgiel na papierze

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

No name - Daria Milecka (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

33. Daria Milecka

Title: No name, 2016

Informations: own technique, canvas30x30 cmopisany na odwrocie: Daria Milecka 2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Dom - Magdalena Gogół (2016), obraz olejny na płótnie

34. Magdalena Gogół

Title: Dom, 2016

Informations: oil, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ “DOM” olej/płótno 50x100 2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,200.00

Duet - Marta Konieczny (2004), obraz olejny na płótnie

35. Marta Konieczny

Title: Duet, 2004

Informations: oil, canvas91x71 cm kompozycja, 105x85 cm w oprawiesygn. z lewej strony: MARTA KONIECZNY ‘04, opisany na odwrocie: DUET Marta Konieczny 2004.

Starting price: PLN 200.00

365 - Ziemowit Fincek (2015), obraz olejny na płótnie

36. Ziemowit Fincek

Title: 365, 2015

Informations: oil, canvas40x89 cmopisany na odwrocie: Z. Fincek

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Warcaby z Mondrianem - Radosław Sowiak (2016), obraz akrylowy na płótnie

37. Radosław Sowiak

Title: Warcaby z Mondrianem, 2016

Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: R. SOWIAK 2016 “WARCABY Z MONDRIANEM” AKRYL

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 1800.00

Formowanie - Joanna Mlącka (2012), obraz olejno-akrylowy na płótnie

38. Joanna Mlącka

Title: Formowanie, 2012

Informations: oil, acrylic, canvas46x33 cmopisany na odwrocie: Joanna Mlącka 2012 “FORMOWANIE”

Starting price: PLN 200.00

Teatro Olimpico - Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki (2010), obraz akrylowy na płótnie

39. Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki

Title: Teatro Olimpico, 2010

Informations: acrylic, canvas35x27 cmsygn. l.d.: AKD 2010, opisany na odwrocie: A. Dobrzaniecki akryl werniks 2010 “Teatro Olimpico”

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Liczydła z cyklu Zabawy dziecięce - Agnieszka Strojna (2014), obraz olejny na płótnie

40. Agnieszka Strojna

Title: Liczydła z cyklu Zabawy dziecięce, 2014

Informations: oil, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Strojna “LICZYDŁA” 2014 z cyklu ZABAWY DZIECIĘCE 130x100

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

W porzuconych słowach zagubiony - Anna Zalewska (2017), technika mieszana na płótnie

41. Anna Zalewska

Title: W porzuconych słowach zagubiony, 2017

Informations: mixed technique, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Zalewska, opisany na odwrocie: "W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,200.00

Neapol z cyklu Ściany świata - Ewa Zawadzka (2015), obraz na płótnie wykonany techniką własną

42. Ewa Zawadzka

Title: Naples from the World Walls series, 2015

Informations: own technique, oil, canvas30x30 cm, framed 31x31 cmdescribed on the back: EWA ZAWADZKA - from the WALLS OF THE WORLD series - Naples 2015

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Czerwona kompozycja na zielonym tle - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

43. Jacek Mirczak

Title: Czerwona kompozycja na zielonym tle, 2017

Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 120x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE “CZERWONA KOMPOZYCJA NA ZIELONYM TLE”

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,400.00

Bez tytułu - Dorota Kuźnik (2015), obraz olejny na płótnie

44. Dorota Kuźnik

Title: Without title, 2015

Informations: oil, canvas130x100 cmreference number pd: D. Kuźnik, described on the reverse: June 2015 Dorota Kuźnik

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

A. Tunel 28#, B.  Ryba 79# - Lena Szczesna (2016), fotografia polaroid

45. Lena Szczesna

Title: A. Tunel 28#, B. Ryba 79#, 2016

Informations: fotografia polaroidA: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cm, B: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cmA: opisany na odwrocie: 28#2016 Lena Szczesna B: opisany na odwrocie: 79#2016 Lena Szczesna

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Z cyklu Miejsca - Alicja Bielawska (2013), tusz, ołówek, papier

46. Alicja Bielawska

Title: Z cyklu Miejsca, 2013

Informations: tusz, ołówek, papier26,5x42 cmsygn. p.d.: AB 2013

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Pan F. - Małgorzata Karp-Soja (2016), obraz olejny na płótnie

47. Małgorzata Karp-Soja

Title: Pan F., 2016

Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Pan F. Karp-Soja/2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Pod wieczór - Magdalena Laskowska (2015), olej alkidowy, płótno

48. Magdalena Laskowska

Title: Pod wieczór, 2015

Informations: olej alkidowy, płótno27x41 cmsygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: “Pod wieczór” 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 900.00

Granada - Izabela Rogucka (2008), obraz akrylowo-olejny na płótnie

49. Izabela Rogucka

Title: Granada, 2008

Informations: acrylic, oil, canvas38x50 cmopisany na odwrocie: I. Rogucka “Granada” 2008 Akryl i olej na płótnie

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Pejzaż - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

50. Piotr Trusik

Title: Landscape, 2017

Informations: oil, canvas40x30 cmopisany na odwrocie: P. Trusik

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Wspaniałość wiosny - Beata Murawska (2017), obraz olejny na płótnie

51. Beata Murawska

Title: Wspaniałość wiosny, 2017

Informations: oil, canvas41x27 cmsygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. “Wspaniałość wiosny”

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Touch & go - Ula Niemirska (2016), technika mieszana na płótnie

52. Ula Niemirska

Title: Touch & go, 2016

Informations: mixed technique, canvas65x54 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA touch & GO mix technik 65x54 cm

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Z cyklu Muzy operowe - Agata Rościecha (2016), obraz pastelowy na papierze

53. Agata Rościecha

Title: From the opera Muse series, 2016

Informations: pastel, paperin the light of passe-partout 85.5x61 cm, in the light of the fitting 100x70 cmref. pd: Rościecha, described on the reverse: Agata Rościecha-Kan. From the series "Opera Muse" pastel 2016 by Rościech

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim - Filip Pręgowski (2009), obraz olejny na płótnie

54. Filip Pręgowski

Title: The last concert of Michael Jackson in Aleksandrów Kujawski, 2009

Informations: oil, canvas100x120 cmdescribed on the reverse: FILIP PRĘGOWSKI "THE LAST CONCERT OF MICHAEL JACKSON IN ALEKSANDROWA KUJAWSKI" 2009

Starting price: PLN 200.00

Maestoso - Małgorzata Kosiec (2016), giclee, papier

55. Małgorzata Kosiec

Title: Maestoso, 2016

Informations: giclee, paper30x38 cm, oprawa: czarna rama, szkłosygn. p.d.: Małgorzata Kosiec 18/20 „Maestoso”

Edition: 18/20

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 1700.00

Guanlan 3 - Jan Pamuła, serigrafia, papier graficzny

56. Jan Pamuła

Title: Guanlan 3, 2016

Informations: serigrafia, papier graficzny63,5x89,5 kompozycja, 80x120 cm arkuszsygn. u dołu: 2015 - Guanlan 3 - 11/20 Jan Pamuła

Edition: 11/20

Starting price: PLN 200.00

Kwiaty dla Malewicza 1 - Kamil Stańczak (2016), obraz akrylowy na płótnie

57. Kamil Stańczak

Title: Kwiaty dla Malewicza 1, 2016

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Rhombus – figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem - Zbigniew Gorlak (2000), litografia, linoryt, sitodruk, papier

58. Zbigniew Gorlak

Title: Rhombus – figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem, 2000

Informations: litografia, linoryt, sitodruk, papier57x70 cm odcisk z płyty, 60x77,5 cm arkuszsygn. u dołu: Rhombus - figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem - lito + lino + sito ex. d/a / 20 Gorlak 2000, opisany na odwrocie: ZBIGNIEW GORLAK LITO-SITO-LINO X/20 2000 r.

Edition: X/20

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 200.00

W kuchni - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

59. Marta Julia Piórko

Title: W kuchni, 2017

Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “W KUCHNI” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40 cm 2017 r.

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Szkic - Grzegorz Wnęk (2017), technika mieszana na papierze

60. Grzegorz Wnęk

Title: Szkic, 2017

Informations: mixed technique, paper30x40 cmsygn. p.d.: G. Wnęk

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 300.00

Świt - Olga Pelipas (2017), obraz akrylowy na płótnie

61. Olga Pelipas

Title: Dawn, 2017

Informations: acrylic, canvas80x70 cmreference number ld: Pelipas

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 2,600.00

Obiekt 14 - Maciej Wierzbicki (2017), obraz akrylowy na płótnie

62. Maciej Wierzbicki

Title: Obiekt 14, 2017

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: M. Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 400.00

Jaskółka - Olaf Brzeski (2016), tusz, papier

63. Olaf Brzeski

Title: Jaskółka, 2016

Informations: tusz, papier42x29 cmsygn. p.d.: Olaf Brzeski 2016

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Świeczki - Dariusz Mlącki (2015), akryl, korek, papier

64. Dariusz Mlącki

Title: Świeczki, 2015

Informations: akryl, korek, papiersygn. p.d.: mląckiakryl, korek, papier

Starting price: PLN 200.00

Cena sprzedaży: PLN 800.00