XII Charity Auction 'seed of art - the garden of hope'
Auction: May 31, 2017 at 19:00, CSW Laboratory, Jazdów 2
Before auction exhibition: From May 26, 2017, from 16:00, CCA Laboratory, Jazdów 2
Zapraszamy na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowaną przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”, której partnerem merytorycznym jest Galeria Xanadu. Aukcja odbędzie się 31 maja 2017 r. o godz. 19:30 w budynku Laboratorium CSW, ul. Jazdów 2 w Warszawie. Wystawę przedaukcyjną można oglądać od 26 maja 2017 r. od godz. 16:00, codziennie w godz. 12:00-19:00. Jest dostępna także w formie wirtualnego spaceru at this link.
Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę Onebid.
1. Krzysztof Pająk
Title: Characters, 2016
Informations: acrylic, canvas60x81 cm, w oprawie 62x83 cmsygn. p.d.: K. Pająk 2016 oraz monogramem, opisany na odwrocie: Znaki Krzysztof Pająk 2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 3,300.00
2. Magdalena Daniec
Title: Borobudur, 2016
Informations: kolaż, olej, płótno24x21 cmopisany na odwrocie: Magdalena Daniec Borobudur 2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
3. Łukasz Huculak
Title: Still life, 2015
Informations: tempera, papier29,5x41,5 cmsygn. l.g.: Huculak 15.
Starting price: PLN 200.00
4. Ignacy Oboz
Title: Odblask I, 2016
Informations: oil, alkyd, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 “ODBLASK I” olej, płótno, alkid
Starting price: PLN 200.00
5. Stanisław Kortyka
Title: Biały brzeg, 2011
Informations: oil, canvas25x25 cm kompozycja, 31x31 cm w oprawiesygn. p.d.: St. Kortyka 2011, opisany na odwrocie: Stanisław Ryszard KORTYKA “BIAŁY BRZEG” 2011 olej 25x25
Starting price: PLN 200.00
6. Magdalena Dreścik
Informations: oil, canvas100x120 cm
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
7. Henryk Laskowski
Title: 13 listopada, 2015
Informations: acrylic, canvas65x81 cmopisany na odwrocie: “13 listopada” H. LASKOWSKI 65x81 cm 2015 MONTMARTRE
Starting price: PLN 200.00
8. Dorota Buczkowska
Title: Z serii The Way Back, 2017
Informations: oil, paper70x85,5 cmopisany na odwrocie: DBuczkowska 2017 The way back
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: 3400,00 zł
9. Jan Pamuła
Title: Guanlan 2, 2015
Informations: serigrafia, papier graficzny73,5x103,5 kompozycja, 80x120 cm arkuszsygn, u dołu: 2015 - Guanlan 2 - 17/25 Jan Pamuła
Edition: 17/25
Starting price: PLN 200.00
10. Kasia Banaś
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: K.BANAŚ’16
Starting price: PLN 200.00
11. Antoni Kowalski
Title: Drzewo żywota – wrota polskie, 2015
Informations: mezzotinta, papier16x24 cm odcisk z płyty, 25x35 cm arkuszsygn. u dołu: EA 1/10 mezzotinta “Drzewo żywota - wrota polskie” ANTONI KOWALSKI 15
Edition: EA 1/10
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
12. Aga Pietrzykowska
Title: Katharsis, 2014
Informations: acrylic, canvas73x65 cmsygn. l.d. aga pietrzykowska
Starting price: PLN 200.00
13. Sylwester Ambroziak
Title: Without title, 2013
Informations: tusz, ołówek, papier21x29,5 cmsygn. p.d.: A.2013
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
14. Gossia Zielaskowska
Title: Ask me why map, 2016
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: „ASK ME WHY MAP” 2016 Gossia Zielaskowska Poznań
Starting price: PLN 200.00
15. Patryk Kowalczyk
Title: Close open, 2016
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Patryk Kowalczyk “CLOSE OPEN” ‘16
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 500.00
16. Iwona Delińska
Title: Touch, 2016
Informations: oil, canvas100x80 cmref. lower right: ID, signed on the reverse: Dotyk, 2016, Delińska
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
17. Wojciech Ćwiertniewicz
Title: Bez tytułu (45), 2013
Informations: acrylic, canvas19x14 cmsygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13, opisany na odwrocie: 45 25/2/13
Starting price: PLN 200.00
18. Piotr C. Kowalski
Title: Dwie piły, 2016/2017
Informations: mixed technique, canvas35x40 cmsygn. l.d.: pieczątką autorską, opisany na odwrocie: tyt. “DWIE PIŁY,” A i B Pow. 35x40 cm tech. MIXTE rok 2016/17 bo tyle czasu to trwało i tyle
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 900.00
19. Aleksandra Simińska
Title: Dom VII, 2012
Informations: oil, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: A. Simińska Dom VII 2012 olej
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
20. Agata Czeremuszkin-Chrut
Title: Tkanki 4, 2015
Informations: acrylic, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT “TKANKI 4” 40x40 cm, 2015 akryl / płótno
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 500.00
21. Michał Szuszkiewicz
Title: Real and Fake z cyklu Studium procesu wydobycia, 2014
Informations: oil, paper65x50 cmopisany na odwrocie: Michał Szuszkiewicz “Real and fake” olej na papierze 2014
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 700.00
22. Michał Warecki
Title: Lewy profil, 2017
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: WARECKI 2017
Starting price: PLN 200.00
23. Ewa Kuryluk
Title: Venice, 1963
Informations: olej, karton lniany100x70 cmsygn. p.d.: EK, opisany na odwrocie: Ewa Kuryluk Wenecja, 1963 Dar dla ziarno sztuki - ogród nadziei
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 4,600.00
24. Szymon Szewczyk
Title: Maska, z serii To, co znane, odkrywa się na końcu świata, 2014
Informations: odlew gipsowy23,5x16,5x4 cm
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
25. Iza Staręga
Title: Untitled from the Women in Headscarf series, men in helmets, 2015
Informations: own technique, oil, canvas100x65 cmref. pd: IZA STARĘGA, described on the reverse: IZA STARĘGA 2015
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,500.00
26. Andrzej Kasprzak
Title: Moje serce płonie, 2010
Informations: olej, akryl, emalia, kolaż, płótno80x60 cmsygn. p.g.: MOJE SERCE PŁONIE AK 2010, opisany na odwrocie: “MOJE SERCE PŁONIE” OIL, ACRYLIC, EMALIE, COLLAGE ON CANVAS A. KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT
Starting price: PLN 200.00
27. Tomek Mistak
Title: Levitation (ask yourself), 2017
Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: LEVITATION (ASK YOURSELF) AKRYL MISTAK 2017
Starting price: PLN 200.00
28. Anna Nosowicz Ruiz
Title: Elements of nature 1, 2015
Informations: oil, canvas40x50 cmopisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ ELEMENTS OF NATURE 1 2015
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
29. Bianka Rolando
Informations: tusz, piórko, papier29,5x21 cmopisany na odwrocie: Bianka Rolando Bez tytułu
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 700.00
30. Witold Ziemiszewski
Title: Interferencja, 2015
Informations: acrylic, canvas140x150 cmopisany na odwrocie: WITEK ZIEMISZEWSKI 2015 “Interferencja”
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 3,800.00
31. Małgorzata Stępniak
Title: Ona i on, 2015
Informations: oil, canvas30x20 cmsygn. p.d.: MS’15, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK “ONA I ON” 2015 30x20
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: 4200,00 zł
32. Kamil Pieczykolan
Title: Act II, 2014
Informations: węgiel, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan Akt II 2014 węgiel na papierze
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
33. Daria Milecka
Title: No name, 2016
Informations: own technique, canvas30x30 cmopisany na odwrocie: Daria Milecka 2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
34. Magdalena Gogół
Title: Dom, 2016
Informations: oil, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ “DOM” olej/płótno 50x100 2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
35. Marta Konieczny
Title: Duet, 2004
Informations: oil, canvas91x71 cm kompozycja, 105x85 cm w oprawiesygn. z lewej strony: MARTA KONIECZNY ‘04, opisany na odwrocie: DUET Marta Konieczny 2004.
Starting price: PLN 200.00
36. Ziemowit Fincek
Title: 365, 2015
Informations: oil, canvas40x89 cmopisany na odwrocie: Z. Fincek
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 500.00
37. Radosław Sowiak
Title: Warcaby z Mondrianem, 2016
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: R. SOWIAK 2016 “WARCABY Z MONDRIANEM” AKRYL
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
38. Joanna Mlącka
Title: Formowanie, 2012
Informations: oil, acrylic, canvas46x33 cmopisany na odwrocie: Joanna Mlącka 2012 “FORMOWANIE”
Starting price: PLN 200.00
39. Andrzej Klimczak-Dobrzaniecki
Title: Teatro Olimpico, 2010
Informations: acrylic, canvas35x27 cmsygn. l.d.: AKD 2010, opisany na odwrocie: A. Dobrzaniecki akryl werniks 2010 “Teatro Olimpico”
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
40. Agnieszka Strojna
Title: Liczydła z cyklu Zabawy dziecięce, 2014
Informations: oil, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Strojna “LICZYDŁA” 2014 z cyklu ZABAWY DZIECIĘCE 130x100
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
41. Anna Zalewska
Title: W porzuconych słowach zagubiony, 2017
Informations: mixed technique, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Zalewska, opisany na odwrocie: "W porzuconych słowach zagubiony" Anna Zalewska 2017
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
42. Ewa Zawadzka
Title: Naples from the World Walls series, 2015
Informations: own technique, oil, canvas30x30 cm, framed 31x31 cmdescribed on the back: EWA ZAWADZKA - from the WALLS OF THE WORLD series - Naples 2015
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
43. Jacek Mirczak
Title: Czerwona kompozycja na zielonym tle, 2017
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2017 120x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE “CZERWONA KOMPOZYCJA NA ZIELONYM TLE”
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
44. Dorota Kuźnik
Title: Without title, 2015
Informations: oil, canvas130x100 cmreference number pd: D. Kuźnik, described on the reverse: June 2015 Dorota Kuźnik
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
45. Lena Szczesna
Title: A. Tunel 28#, B. Ryba 79#, 2016
Informations: fotografia polaroidA: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cm, B: 10,5x8,5 cm, w oprawie 23x21 cmA: opisany na odwrocie: 28#2016 Lena Szczesna B: opisany na odwrocie: 79#2016 Lena Szczesna
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
46. Alicja Bielawska
Title: Z cyklu Miejsca, 2013
Informations: tusz, ołówek, papier26,5x42 cmsygn. p.d.: AB 2013
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
47. Małgorzata Karp-Soja
Title: Pan F., 2016
Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Pan F. Karp-Soja/2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
48. Magdalena Laskowska
Title: Pod wieczór, 2015
Informations: olej alkidowy, płótno27x41 cmsygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: “Pod wieczór” 27x41 cm, alkid, 2015 LASKOWSKA
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 900.00
49. Izabela Rogucka
Title: Granada, 2008
Informations: acrylic, oil, canvas38x50 cmopisany na odwrocie: I. Rogucka “Granada” 2008 Akryl i olej na płótnie
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 500.00
50. Piotr Trusik
Title: Landscape, 2017
Informations: oil, canvas40x30 cmopisany na odwrocie: P. Trusik
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 600.00
51. Beata Murawska
Title: Wspaniałość wiosny, 2017
Informations: oil, canvas41x27 cmsygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. “Wspaniałość wiosny”
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
52. Ula Niemirska
Title: Touch & go, 2016
Informations: mixed technique, canvas65x54 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA touch & GO mix technik 65x54 cm
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
53. Agata Rościecha
Title: From the opera Muse series, 2016
Informations: pastel, paperin the light of passe-partout 85.5x61 cm, in the light of the fitting 100x70 cmref. pd: Rościecha, described on the reverse: Agata Rościecha-Kan. From the series "Opera Muse" pastel 2016 by Rościech
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 700.00
54. Filip Pręgowski
Title: The last concert of Michael Jackson in Aleksandrów Kujawski, 2009
Informations: oil, canvas100x120 cmdescribed on the reverse: FILIP PRĘGOWSKI "THE LAST CONCERT OF MICHAEL JACKSON IN ALEKSANDROWA KUJAWSKI" 2009
Starting price: PLN 200.00
55. Małgorzata Kosiec
Title: Maestoso, 2016
Informations: giclee, paper30x38 cm, oprawa: czarna rama, szkłosygn. p.d.: Małgorzata Kosiec 18/20 „Maestoso”
Edition: 18/20
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 1700.00
56. Jan Pamuła
Title: Guanlan 3, 2016
Informations: serigrafia, papier graficzny63,5x89,5 kompozycja, 80x120 cm arkuszsygn. u dołu: 2015 - Guanlan 3 - 11/20 Jan Pamuła
Edition: 11/20
Starting price: PLN 200.00
57. Kamil Stańczak
Title: Kwiaty dla Malewicza 1, 2016
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
58. Zbigniew Gorlak
Title: Rhombus – figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem, 2000
Informations: litografia, linoryt, sitodruk, papier57x70 cm odcisk z płyty, 60x77,5 cm arkuszsygn. u dołu: Rhombus - figura pneumatyczna łącząca farfocel z syfonem - lito + lino + sito ex. d/a / 20 Gorlak 2000, opisany na odwrocie: ZBIGNIEW GORLAK LITO-SITO-LINO X/20 2000 r.
Edition: X/20
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 200.00
59. Marta Julia Piórko
Title: W kuchni, 2017
Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “W KUCHNI” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40 cm 2017 r.
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
60. Grzegorz Wnęk
Title: Szkic, 2017
Informations: mixed technique, paper30x40 cmsygn. p.d.: G. Wnęk
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 300.00
61. Olga Pelipas
Title: Dawn, 2017
Informations: acrylic, canvas80x70 cmreference number ld: Pelipas
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 2,600.00
62. Maciej Wierzbicki
Title: Obiekt 14, 2017
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: M. Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 400.00
63. Olaf Brzeski
Title: Jaskółka, 2016
Informations: tusz, papier42x29 cmsygn. p.d.: Olaf Brzeski 2016
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00
64. Dariusz Mlącki
Title: Świeczki, 2015
Informations: akryl, korek, papiersygn. p.d.: mląckiakryl, korek, papier
Starting price: PLN 200.00
Cena sprzedaży: PLN 800.00