ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

I would like to bid on the work at the auction, but I will not be able to come to the auction house in person. How can I bid?

Wielu naszych klientów mieszka poza Warszawą, czy nawet za granicą. Zdajemy sobie również sprawę, że mogą mieć Państwo inne plany na wieczór niż wizyta w galerii, dlatego oferujemy kilka opcji licytacji zdalnej. 

Po pierwsze, mogą Państwo złożyć limit licytacyjny na wybraną pracę podając nam kwotę, do której chcieliby Państwo licytować. W trakcie aukcji jeden z naszych pracowników będzie licytował w Państwa imieniu do podanej kwoty. Istnieje opcja złożenia limitu +1 – oznacza to, że w przypadku, gdy w trakcie licytacji ktoś inny zgłosi kwotę, którą Państwo podali jako limit, my będziemy mieli prawo podbić cenę jeszcze o jedno postąpienie. 

Drugą opcją jest zlecenie na licytację telefoniczną – w tym wypadku będą musieli Państwo być dostępni pod telefonem w trakcie aukcji. Nasz pracownik zadzwoni do Państwa, gdy licytowana będzie wybrana pozycja i relacjonując przebieg będzie licytował w Państwa imieniu. Limity i zlecenia telefoniczne można składać w prosty sposób klikając na przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją w katalogu na naszej stronie. Mogą Państwo także przesłać nam je mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie na numer: 503012889.

Kolejną opcją zdalnej licytacji jest udział w aukcji online za pośrednictwem platformy Onebid. Mogą Państwo również składać zlecenia przez portal Artinfo.pl.