ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już jest! Zobacz katalog 5 Aukcji Designu

Mamy przyjemność zaprezentować Wam katalog 5 Aukcji Designu, która odbędzie się w Xanadu we wtorek 5 grudnia 2023 r. o godz. 20:00!

Na licytacji proponujemy szeroki i różnorodny wybór obiektów kolekcjonerskich z zakresu designu i sztuki użytkowej. To przede wszystkim przykłady designu powojennego – porcelany, fajansu, szkła, ale i lamp, plakatów czy tkaniny.

Co znajdziesz w katalogu 5 Aukcji Designu?

  • polską ceramikę w stylu “new look”: wazony z Ćmielowa, Tułowic i Bogucic, ręcznie malowany fajans z Włocławka, serwisy z Chodzieży, Wawelu i Pruszkowa;
  • kolorowe szkło pochodzące z takich wytwórni jak HSG Ząbkowice, Huta “Laura”, Huta “Tarnowiec” czy Krakowski Instytut Szkła;
  • kultową ceramikę z łysogórskiej spółdzielni “Kamionka”, a także rzemieślniczych spółdzielni “Przyjaźń” czy Reflex”,
  • delikatne, a zarazem niezwykle dekoracyjne szkło z niemieckiej wytwórni Lauscha,
  • i wiele innych, kolekcjonerskich przedmiotów!

Obiekty z directory to propozycje zarówno dla kolekcjonerów powojennego designu, jak i do osób, które po prostu cenią piękne przedmioty z duszą i lubią się nimi otaczać. To także świetne pomysły na świąteczne prezenty!

5 Aukcja Designu odbędzie się 5 grudnia 2023 r. o godz. 20:00. Nasze aukcje odbywają się z udziałem publiczności, zachęcamy więc do licytowania osobiście w naszej siedzibie! Oczywiście, wciąż dostępne są wszystkie formy udziału w licytacji zdalnie – szczegółowe informacje znajdziecie w katalogu. Możliwa jest również licytacja online na Onebid portal.

→ Wszystkie obiekty prezentowane w katalogu dostępne są do oglądania na żywo w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00.