ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapraszamy na grudniowe licytacje! Sztuka współczesna i design

Już 5 grudnia 2023 r. w Xanadu odbędą się dwie aukcje! Zachęcamy do zapoznania się z katalogami obu aukcji i do zaplanowania swojej licytacji.

→  O godz. 19:00 zapraszamy na 11 Aukcję Sztuki Współczesnej – licytację, na której proponujemy dzieła sztuki uznanych artystów średniego pokolenia i nestorów polskiej sceny artystycznej. W katalogu znajdziecie prace takich artystów jak Stanisław Kortyka, Ewa Zawadzka, Michał Paryżski, Agnieszka Sandomierz, Wiktor Sadowski, Andrzej Adam Sadowski, Agata Czeremuszkin-Chrut, Joanna Pałys i wielu innych.

→  Tego samego wieczoru, o godz. 20:00 odbędzie się 5 Aukcja Designu. Na tej licytacji znajdziecie kolekcjonerskie obiekty z zakresu powojennego designu: szkło, ceramikę, plakaty i inne przedmioty użytkowe z takich wytwórni jak Ćmielów, Tułowice, Chodzież, Ząbkowice, Huta “Tarnowiec” czy Krakowski Instytut Szkła. W katalogu proponujemy przede wszystkim obiekty z polskich manufaktur, ale nie zabrakło również przykładów czeskich czy niemieckich.

Katalogi obu aukcji znajdziecie na naszej stronie a także na portalu Onebid.pl 

Zlecenia i limity licytacyjne można składać przez naszą stronę oraz telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy także do przyjścia na aukcję do naszej siedziby przy ul. Andersa 29 w Warszawie i licytowania osobiście!

Wszystkie obiekty z katalogów aukcyjnych można oglądać na żywo w naszej siedzibie na trwającej wystawie przedaukcyjnej.