ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 89 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Licytacja 23 lipca

Mamy przyjemność zaprezentować Wam katalog 89 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby, który znajdziecie już na naszej stronie! Na licytację zapraszamy we wtorek 23 lipca 2024 r. o godz. 19:30.

→ Podczas tej aukcji mamy wyjątkową okazję zaprezentować pracę wielu artystek i artystów po raz pierwszy, a są to m.in.: Urszula Chrobak, Tomasz Tajak, Iwona Dombek-Rybczyńska, Sebastian Kornacki, Andrzej Wroński oraz Tatai (Joanna Kotecka).

→ Warto dostrzec różnorodność technik i materiałów, z jakich wykonane są dzieła tego katalogu: węgiel na papierze Łukasza Gierlaka, akwaforta Oskara Gorzkiewicza, linoryt na japońskim papierze washi Oteckiego (Wojciecha Kołacza), szklana płaskorzeźba Julii Halyshyn, czy brązowo-stalowa kompozycja Vladimira Fomina.

→ Jeżeli szukasz alternatywy dla portretu, martwej natury czy abstrakcji, ten wybór prac ma wiele do zaoferowania. City landscape jest szeroko reprezentowany na tej aukcji i to w wielu wariantach: polecamy zwrócić uwagę na zmierzch przedstawiony przez Grzegorza Ziółkowskiego, zimowy Natolin Marcina Kędzierskiego, iberyjski krajobraz Gabrieli Paluch czy kolażową, wyjątkową wedutę Łodzi autorstwa Tymona Tryzno.

W naszej siedzibie od 11 lipca 2024 r, dostępna będzie wystawa przedaukcyjna, na której zobaczycie wszystkie dzieła z katalogu na żywo. Można będzie oglądać ją od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00. Udostępnimy również Wirtual walk po wystawie, z myślą o tych z Was, którzy nie będą mogli przyjść do nas osobiście

Jak wziąć udział w nadchodzącej licytacji?

1. Osobiście – w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie.

2. Zdalnie – limity i zlecenia licytacji telefonicznej złożysz przez naszą stronę.

3. Online – za pośrednictwem platformy Onebid.pl