ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Relacja z II urodzin galerii xanadu

Galeria Xanadu skończyła już dwa lata! Z tej okazji 12 stycznia 2019 r. zaprosiliśmy przyjaciół, kolekcjonerów, miłośników sztuki, krytyków i artystów na urodzinowe spotkanie przy lampce wina, aby wspólnie celebrować nasze święto.

W trakcie wydarzenia przedstawiliśmy gościom artystów reprezentowanych przez Xanadu. Przybyli mogli też wysłuchać krótkiej prelekcji Agnieszki Gniotek na temat kolekcjonowania i inwestowania w sztukę współczesną. Dodatkowym walorem spotkania była możliwość poznania się między sobą i wymienienia kolekcjonerskich i biznesowych doświadczeń.

W ciągu ponad dwóch lat działalności zorganizowaliśmy liczne aukcje sztuki młodej, średniego pokolenia oraz tematyczne, zorganizowaliśmy ponad 10 wystaw indywidualnych reprezentowanych przez nas artystów, uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach sztuki w Hiszpanii i Niemczech oraz Warszawskich Targach Sztuki. Nasza przestrzeń służyła też jako miejsce spotkań dla grup z różnych branż. Przede wszystkim zgromadziliśmy wokół siebie stale powiększające się grono kolekcjonerów i miłośników sztuki, którzy wracają do nas, by budować swoje kolekcje i rozmawiać o sztuce.

Poniżej zamieszczamy fotorelację z wydarzenia – fot. Łukasz Stępień.