ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Druga odsłona internetowej aukcji abstrakcji

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem drugiej aukcji internetowej “Abstrakcja organiczna, geometryczna i op-art” zorganizowanej we współpracy z portalem Artinfo.pl! Aukcja będzie trwała do 4 grudnia 2017 r. 

→ Katalog aukcji dostępny jest tutaj.

W ofercie aukcyjnej znalazły się 22 prace autorów młodego i średniego pokolenia. To abstrakcje w bardzo różnorodnych odsłonach – od czystej, geometrycznej kompozycji Zbigniewa Romańczuka, przez ciekawą fakturowo, niemal wychodzącą w przestrzeń pracę Roberta Jaworskiego, po ekspresyjną, organiczną abstrakcję Agaty Czeremuszkin-Chrut.

Wszystkie obiekty oferowane na aukcji można oglądać na żywo w Xanadu na ul. Hożej 51 na wystawie towarzyszącej licytacji. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Malarstwo abstrakcyjne to wciąż żywy temat, będący źródłem nieustajacych poszukiwań artystycznych, ale także cieszący się dużym zainteresowaniem kolekcjonerów. Dlatego przedstawiamy kolejną odsłonę aukcji internetowej poświęconej wyłącznie sztuce nieprzedstawiającej. Znalazły się na niej prace artystów doskonale znanych miłośnikom abstrakcji, takich jak Robert Jaworski, Piotr Trusik, Wojciech Ćwiertniewicz, czy Anna Nosowicz Ruiz. Jak zwykle, prezentujemy także mniej oczywiste nazwiska artystów, z którymi rozpoczynamy współpracę, a których działalność warto śledzić.

Katalog otwiera dekoracyjna, a jednocześnie prosta kompozycja Iwony Delińskiej, w intrygującej purpurowo-złotej kolorystyce. Uwagę zwraca również kolejna pozycja – delikatna praca Weroniki Braun. Zaskakuje obraz Jacka Mirczaka, którego malarstwo kojarzy się głównie z połączeniem czerni i bieli, a tym razem prezentuje pracę w intensywnych odcieniach pomarańczy i żółci. Poszukującym prostoty polecamy obrazy Zbigniewa Romańczuka i Magdaleny Szczerbakowicz. Tym, którzy preferują bardziej dynamiczne, ekspresyjne kompozycje, rekomendujemy malarstwo Przemysława Garczyńskiego, Anny Jarzymowskiej, Anny Nosowicz Ruiz czy Weroniki Michalskiej. Zachwyca pełna światła, misternie wykonana kompozycja Michała Jana Wielowiejskiego. Spośród nowych autorów warto zwrócić uwagę na Andrzeja Bartosza Cwalinę i jego pracę “Skalne historie”, która łączy w sobie malarstwo z elementami kolażu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem oraz do odwiedzin wystawy i obejrzenia prac na żywo!