ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Internetowa aukcja animalistyki

Prezentujemy Państwu katalog drugiej odsłony aukcji internetowej “wszystkie stworzenia duże i małe”, która właśnie rozpoczęła się na portalu Artinfo.pl i potrwa do 9 lipca 2018 r.! W ofercie aukcyjnej znajdą Państwo 21 prac, których tematyka poświęcona jest zwierzętom.

→ Link do aukcji

Choć jest to aukcja internetowa, wszystkie obiekty można już oglądać na żywo na wystawie, która trwa w Xanadu równolegle z licytacją.

Z oferty aukcyjnej polecamy szczególnie rzeźbę Anety Śliwy, pracę Sylwii Górak, czy kolażowe płótno Moniki Solorz. Wielbiciele psów powinni zwrócić uwagę na niewielkie, dekoracyjne obrazy Małgorzaty Rukszan i Moniki Synak. Tym, którzy preferują kocie towarzystwo, proponujemy elegancką rzeźbę Zbigniewa Gosa otwierającą katalog i dowcipną pracę Leny Sterk. Pasjonatom ornitologii polecamy z kolei płótno Ewy Lasek, prace Katarzyny Misiórskiej, Pauliny Klimas, czy Emila Gosia. Coś dla siebie znajdą również wielbiciele koni – rekomendujemy prace Małgorzaty Łodygowskiej i stefana Hanćkowiaka. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i odwiedzin wystawy aukcyjnej!