ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Jak katalogować kolekcję sztuki? Bezpłatny webinar z Cecylią i Łukaszem Grabek

Zapraszamy na szóstą edycję webinaru “Wokół kolekcjonowania dzieł sztuki”! Najbliższe spotkanie zatytułowane “Czy kupujący sztukę potrzebuje katalogu kolekcji? O zabezpieczaniu i promocji kolekcji dzieł sztuki” odbędzie się w poniedziałek 21 sierpnia 2023 r. o godz. 19:00. Naszymi Gośćmi będą Cecylia i Łukasz Grabek, którzy opowiedzą nam, o tym jak i po co prowadzić katalog kolekcji dzieł sztuki.

Cecylia i Łukasz Grabek to eksperci rynku sztuki, historycy sztuki i antykwariusze, a także założyciele firmy ArtSaas udostępniającej galeriom, kolekcjonerom i artystom narzędzia do katalogowania, zarządzania, promowania i prezentacji dzieł sztuki w Internecie.

Webinar o katalogowaniu zbiorów wbrew pozorom nie jest skierowany tylko do tych z Was, którzy posiadają liczne dzieła sztuki, na które zaczyna brakować już miejsca na ścianach. Katalogowanie kolekcji to dobra praktyka dla każdego, kto posiada choćby kilka dzieł sztuki (czy obiektów antykwarycznych/designu) – w swoim domu, firmie, gabinecie.

→ Na spotkaniu dostaniesz przepis na to, jak prowadzić katalog swojej kolekcji w prosty, możliwie najmniej pochłaniający Twój czas i energię sposób.

→ Dowiesz się także, w jaki sposób katalog kolekcji może służyć promowaniu Twoich zbiorów.

→ Poznasz argumenty za i przeciw publicznego prezentowania zbiorów w Internecie i dowiesz się o możliwych formach takiej prezentacji.

Jak zwykle otrzymasz od zaproszonych ekspertów garść praktycznych informacji, będziesz mieć także okazję zadać swoje własne pytania w części Q&A!