ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Jak kupować dzieła sztuki, żeby nie stracić?

Zapraszamy na otwarty wykład online Agnieszki Gniotek zatytułowany “Jak kupować, żeby nie stracić? Inwestowanie w sztukę”, który odbedzie się w sobotę 9 maja 2020 r. o godz. 20:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

>> Link do spotkania

Podczas spotkania dowiecie się, jak mądrze lokować swoje pieniądze inwestując w dzieła sztuki. Będzie to również okazja, aby wirtualnie zwiedzić Galerię Xanadu i specjalnie przygotowaną ekspozycję zbiorową, prezentującą prace artystów reprezentowanych przez galerię, takich jak prof. Ewa Zawadzka, Agata Czeremuszkin-Chrut, Julia Kowalska, czy Jacek Mirczak.

Spotkanie będzie w pełni interaktywne – podczas transmisji uczestnicy będą mogli swobodnie zadawać pytania bądź dzielić się swoimi uwagami. Udział w wykładzie jest bezpłatny!

Aby wziąć udział w oprowadzaniu, chwilę przed rozpoczęciem należy kliknąć w link, który poprowadzi bezpośrednio do programu Zoom, przez który transmitowane będzie spotkanie. Instalacja i korzystanie z programu jest niezwykle proste i intuicyjne. Po otworzeniu strony program automatycznie zacznie się pobierać na komputer. Możliwe jest też korzystanie z niego przez telefon, zarówno w systemie Android jak i iOS. Jeżeli nie bądą Państwo mieli możliwości pobrania programu, możliwe będzie też oglądanie transmisji z przeglądarki.

Mając program już zainstalowany, można dołączyć do spotkania także za pomocą poniższego loginu i hasła:

Meeting ID: 433 178 785
Password: xanadu