ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już jest! Katalog 72 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej nadchodzącej 72 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Znajdziesz go już na naszej stronie, a także na portalu OneBid. Licytacja odbędzie się we wtorek 21 lutego 2023 r. o godz. 19:30.

Po przerwie związanej z pandemią wróciliśmy do organizowania aukcji z publicznością – oprócz wszystkich dotychczasowych opcji licytacji istnieje więc także możliwość osobistego udziału w aukcji, w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Licytacja rozpoczyna się o godz. 19:30, jednak warto przyjść wcześniej, aby wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać numer licytacyjny.

Zachęcamy, by zapoznać się z katalogiem, w którym znajdziesz aż 71 dzieł sztuki autorstwa twórców młodego pokolenia! Jak zwykle przygotowaliśmy prace w bardzo różnorodnej stylistyce, rozmiarach i gamie kolorystycznej.

Wystawę przedaukcyjną można oglądać już w naszej siedzibie, w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00. Po weekendzie opublikujemy również link do wirtualnego spaceru po wystawie, choć oczywiście gorąco zapraszamy do odwiedzania nas osobiście, jeśli tylko masz taką możliwość!

Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.