ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już wkrótce 17 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 17 Aukcji Sztuki Dzisiejszej, który właśnie opublikowaliśmy na naszej stronie! Licytacja odbędzie się we wtorek 1 grudnia 2020 r. o godz. 19:30. Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodny wybór prac najciekawszych artystów średniego pokolenia.

>> Katalog 17 Aukcji Sztuki Dzisiejszej

Licytację przeprowadzimy w trybie zdalnym, z transmisją live na naszym Facebooku. Zachęcamy jednak do odwiedzania na żywo wystawy przedaukcyjnej. Jesteśmy dla Państwa dostępni bez zmian – od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty 11:00-16:00. Zapraszamy do indywidualnego przychodzenia na wystawę, a także do rozmowy – z chęcią doradzimy i odpowiemy na Wasze pytania. Dla tych z Was, którzy nie będą mieli możliwości nas odwiedzić osobiście, opublikujemy wkrótce wirtualny spacer po wystawie.

Jak będzie można wziąć udział w licytacji?

– Zlecenia i limity można składać już przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Aukcja Sztuki Dzisiejszej odbywa się u nas tylko cztery razy do roku – staramy się zgromadzić wartościową ofertę prac cenionych autorów reprezentujących przede wszystkim średnie pokolenie, których dzieła nie tylko wzbogacą Państwa kolekcje, ale i będą nabytkiem inwestycyjnym.

Warto zwrócić szczególna uwagę na akwarelę Edwarda Dwurnika, intrygujące płótno Antoniego Kowalskiego, architektoniczne kompozycje Joanny Pałys i prof. Ewy Zawadzkiej, czy wielkoformatową pracę Wojciecha Pukocza. Z kategorii abstrakcji polecamy niewielką, ale pełną energii świetlistą pracę Anny Trochim, organiczną kompozycję Agaty Czeremuszkin-Chrut, ekspresyjne płótno Jacka Mirczaka, czy minimalistyczną kompozycję Moniki Kopczewskiej. Tym z Państwa, którzy preferują figurację, możemy zarekomendować akty Anny Drejas i Kazimierza Drejasa, kobiecy portret Izy Staręgi, czy płótno Andrzeja Folfasa. Polecamy również różnorodny wybór rzeźb – pracę Pawła Rubaszewskiego, która świetnie wzbogaci przestrzeń domu czy biura, kobiecą statuetkę Magdaleny Karłowicz, ceramiczną kompozycję Wiesława Fijałkowskiego, czy akt Kornela Arciszewskiego.