ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już wkrótce 39 Aukcja Sztuki Młodej!

zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem naszej 39 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 19 maja 2020 r. o godz. 19:30. I tym razem, ze względu na trwającą epidemię, licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności.

Tak jak poprzednio, aukcja odbędzie się stacjonarnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii i aukcjonera. Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą aukcyjną, składania zleceń telefonicznych i limitów. W razie pytań bądź gdyby potrzebowali Państwo naszej porady i konsultacji, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego z naszym zespołem. 

Miło nam poinformować, że można już także odwiedzać naszą siedzibę! Wobec tego, wystawa przedaukcyjna dostępna będzie do oglądania od piątku 8 maja, w godzinach naszej pracy: pon.-pt. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00. 

Katalog znajdą Państwo tutaj – za pośrednictwem przycisków “Złóż zlecenie” mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym