ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

juz wkrótce 43 aukcja sztuki młodej w Xanadu!

w przyszły wtorek 22 września 2020 r. o godz. 19:30 zapraszamy na 43 aukcję sztuki młodej! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa różnorodny wybór prac najciekawszych artystów młodego pokolenia. 

>> Katalog 43 Aukcji Sztuki Młodej

Nasze rekomendacje znajdą Państwo poniżej. Zapraszamy już również do odwiedzania na żywo wystawy przedaukcyjnej, w godz. 12:00-19:00 w tygodniu i w godz. 11:00-16:00 w sobotę. Dla tych z Was, którzy nie będą mieli możliwości nas odwiedzić osobiście, opublikowalismy także wirtualny spacer, ktory znajduje się pod tym linkiem.

Jak licytować?

Zlecenia i limity można składać przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

W katalogu znalazło się tym razem szczególnie dużo ciekawych i różnorodnych odsłon figuracji. Na uwagę zasługuje z pewnością subtelna praca Angeliki Korzeniowskiej “Siostry” – płótno z jednej strony dekoracyjne, a z drugiej niosące duży ładunek emocjonalny. Warto zwrócić uwagę także na utrzymany w stonowanych kolorach portret autorstwa Magdy Parkitnej, przywodzący na myśl wakacyjne wspomnienia obraz Agnieszki Mrowcy, czy niezwykle delikatny, nastrojowy akt Natalii Fundowicz łączący różne techniki malarskie. Nie można przeoczyć również wielkoformatowego płótna Kacpra Woźnego, które trudno zaszufladkować – młody autor konsekwentnie rozwija własny styl. Kolekcjonerom, którzy preferują malarstwo nieprzedstawiające, możemy zaproponować bardzo ciekawą kompozycję Poli Piestrzeniewicz, która zestawia delikatną kolorystykę z ekspresyjnym gestem, fakturowe płótno Magdaleny Mędzkiewicz, czy bardzo czystą, geometryczną kompozycję Sylwii Jóźwiak. Tym z Państwa, którzy w malarstwie poszukują przestrzeni do wytchnienia, polecamy prace o tematyce botanicznej – kompozycje Aleksandry Maciaszek, Marty Tymińskiej czy Oleny Horhol lub tchnące spokojem pejzaże Pawła Świątka, Andrzeja Wirpszo czy Beaty Pałach.