ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już wkrótce 48 Aukcja Sztuki Młodej!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 48 Aukcji Sztuki Młodej.  Licytacja odbędzie się we wtorek 16 lutego 2021 r. o godz. 19:30. Można już składać zlecenia i limity oraz rejestrować się do licytacji online.

>> Katalog 48 Aukcji Sztuki Młodej

Jak licytować na aukcji?

Licytacje przeprowadzamy zdalnie – w aukcji można wziąć udział składając limity, licytując na żywo telefonicznie lub online na platformie Onebid.pl. Jeśli chcecie zapoznać z ofertą aukcyjną na żywo, zapraszamy na wystawę przedaukcyjną! Jesteśmy dla Was otwarci bez zmian: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty 11:00-16:00. Dostępny jest już także wirtualny spacer po ekspozycji – polecamy, zwłaszcza jeśli nie macie możliwości nas odwiedzić osobiście.

Na które prace z katalogu aukcyjnego warto zwrócić szczególną uwagę?

Polecamy zdekonstruowany portret autorstwa Aleksandry Modzelewskiej, autorki, którą zdecydowanie warto śledzić. Z kategorii figuracji rekomendujemy także bardzo subtelny akt Natalii Fundowicz, realistyczny męski portret Szymona Kurpiewskiego, czy pełne wizualnych odniesień płótno Tymona Tryzno. Spośród prezentowanych w katalogu abstrakcji warto zwrócić uwagę na wielkoformatowe płótno Poli Piestrzeniewicz, autorki, której prace budzą coraz większe zainteresowanie – nie bez przyczyny. Polecamy również kompozycję Aleksandry Tracz, czy utrzymane w żywej kolorystyce płótno Darii Pyrchały. Pozycją wartą uwagi jest harmonijne, a jednocześnie dekoracyjne płótno Marleny Wąsowskiej, grafika Viniciusa Libardoniego, która powinna przypaść do gustu miłośnikom architektury, czy trójwymiarowa, cielesna kompozycja Małgorzaty Kalinowskiej.