ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już wkrótce 63 Aukcja Sztuki Młodej – zobacz katalog!

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem nadchodzącej 63 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się już we wtorek 17 maja 2022 r. o godz. 19:30.

W katalogu prezentujemy blisko 70 dzieł autorów młodego pokolenia. Część z nich dobrze znacie śledząc nasze aukcje – to twórcy doceniani przez kolekcjonerów, tacy jak Jakub Szymański, Mirosław Nowiński, Patrycja Kruszyńska–Mikulska, Julia Reiter czy Beata Mura. Prace tych artystów cieszą się stałym zainteresowaniem.

Warto jednak także zwrócić uwagę na nazwiska nowe, twórców którzy debiutują na naszych aukcjach lub nie są jeszcze tak rozpoznawalni, ale ich prace są niezwykle interesujące i reprezentują wysoki poziom artystyczny. To na przykład tacy artyści, jak Magdalena Czaplicka-Dziaduch, Łukasz Śliwiński, Binda, Yuliya Halyshyn, czy Andrii Savchenko.

Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 12 maja 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Jak licytować?

Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.